Omicron – jméno videohry z roku 1999 o démonech, co sklízí lidské duše

Ve zkratce...

Omicron, „nová varianta” covidu, kterou nás všichni straší. Zajímavé je, že Omicron bylo také jméno hry z roku 1999 od Microsoftu o démonech, co sklízí lidské duše. Čistě náhoda? Posuďte sami.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Kde jinde se zmiňuje název Omicron a v jakém kontextu?

1. Existuje film z roku 1963 s názvem Omicron. Jde o komedii o tom, jak se mimozemský průzkumník nastěhoval do těla jednoho italského dělníka. Jeho cílem je prověřit fungování lidského těla a chování lidí ve společnosti. Díky těmto poznatkům připravit půdu pro mimozemskou invazi. Viz: https://www.csfd.cz/film/140386-omicron/recenze/

2. Seriál Futurama: Omicron Persei 8 je planeta obývaná velkými mimozemšťany, kteří se často pokoušejí napadnout Zemi. Omikroňanům vládne císař Lrrr. Planeta obíhá kolem hvězdy Omicron Persei, která je od Země vzdálena asi 1000 světelných let. Zdroj ZDE


Originál videa publikován: 30. listopadu 2021

Přepis videa:

Probuďte se, lidé Omicronu. Reshev a jeho zkorumpovaná vláda vás ukolébávají ke spánku, aby vás lépe ovládali. Transformovali vás do loutek, které jsou manipulovány X a démony. Přidejte se k probuzeným a postavte se v boji za svoji svobodu. Společně můžeme zvítězit. Tak jsi přišel. Cizinec v Omicronu, dobyvatel démonů.

Dakoban mi řekl mnohé o tvých činech. Nejsi první hráč videohry, jehož duše byla uvězněna v této dimenzi, ale rozhodně jsi první, který tak dlouho zůstal naživu. Nyní jsou v Astarothově Rezervoáru duší. Je lepší tisíc krát zemřít, než skončit tam… Astaroth byl tisíce let Kushulangem vězněn v kleci. Kushulang je hrdina kobaltských válek. Teď když je na svobodě, démon musí znovu nabrat svoji sílu, protože v průběhu století se mu ztratila. Aby ji získal zpět, potřebuje duše. Tisíce duší…

Svou sílu získává z trpících duší, V Rezervoáru zažívají nekonečné mučení. Tohle nekonečné utrpení mu umožní získat zpět svou dřívější sílu. Zdejší duše jsou pochmurné a zchátralé. Z nich nezíská moc síly. Nejšťavnatější duše jsou ve vaší dimenzi. Astaroth vytvořil tuto videohru Omicron, aby ty duše zachytil. Je to hra, kterou v tuto chvíli hraješ. Používá Omicron, aby přitáhnul duše.

Žádá hráče, aby svého ducha umístili do těla, aby vstoupili do naší dimenze, Jakmile sem duše přijde, stačí, aby ji démon chytil a vzal ji Astarothovi, který ji na celou věčnost odsoudí, což se téměř stálo tobě. Ne, bohužel. Dokud je tvoje duše vězněna v Omicronu, vystavuješ se riziku, že tě démon chytne a vrhne do Rezervoáru. Jediný způsob, jak zachránit svou duši, je zabít Astarotha. Nikdo neví, kde se skrývá. Nemluvě o tom, jak ho zabít. Zamyslím se… Může být cesta, jak se o Astarothovi více dozvědět. Existuje starý pergamen pocházející z kobaltových válek. Je v něm zmínka o Astarothovi.

Možná se v něm píše něco o tom, jak ho zničit. Pergamen se nachází v hlavní knihovně Omicronu na vrcholu pyramidy, která je silně střežena. Běž do knihovny a získej jakékoliv informace o Astarothovi, které se ti podaří najít. V sázce je přežití tvé duše. Legatář Reshev chrání vše, co pochází z kobaltských válek. Stále doufá, že objeví nějaká tajemství dávného umění. Veškerý přístup k těmto dokumentům je zakázán. Knihovna je v oblasti Lahore.

Aby ses tam dostal, budeš potřebovat propustku. Najdeš ji někde v tomto domě. Zařídil jsem, aby Jenna nahradila Nantara, zrádce. Požádal jsem ji, aby ti ve všem pomohla. Něco mi říká, že nám můžeš pomoct dosáhnout našeho cíle. Stará legenda říká, že pouze nomádská duše může z Omicronu vyhnat démony.

Možná jsi ten, na kterého čekáme. Musím už jít. Binární vývoj se teď obrací. Nechť tvé kroky provází Vyagrimukha. Všichni obyvatelé Omicronu jsou nyní probuzení. Thrustové byli zničeni. Na ulicích končí poslední boje. Dosáhli jsme mimořádného vítězství. Naši potomci na něj budou vzpomínat po celé generace. Za tohle vítězství vděčíme tobě, nomádská duše. Pomohl jsi nám získat zpět naši svobodu. Pro náš všechny jsi nyní legendárním hrdinou. Jako Krushulin před tebou. Pokusím se znovu získat fyzickou formu a odejít z této prokleté sítě, která mě věznila celá století. Děkuji ti za vše, co jsi pro nás udělal, nomádská duše. Nikdy na tebe nezapomeneme. Naplnil jsi svůj osud.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

  1. Příběh Omikronu má skutečně velkou podobnost s tím, co se dnes děje. Nicméně hru neudělal Microsoft, základní fakta je třeba si ověřit. Mimochodem, byl i italský film Omikron, možná by stál za to shlédnout.

  2. Rada bych se spojila s někým, kdo by byl ochotný vyslechnout moje poselství, které se zakládá na hlubokém studiu bible a s tím spojenou životní zkušenost. Prosím o možnost, říct co se skrývá v mém srdci a v mé mysli. Prosila bych o někoho, kdo je zcela osvobozen že zajetí jakýchkoli náboženských představ,, kdo se nepozastaví ani nad myšlenkami pádu všech i křesťanských nápadů (jako jsou Vánoce a Ježíš ve všem všudy, ba i *Otec nás“. Ale je přesvědčen, že existuje nádherný Prapůvod všeho Stvoreni v Lásce.. Prosím ozvěte se. Díky z celého 💓…Eva Procházková

    1. Budu ráda, když mi napíšete své poslání, věřím, že mi vás článek nepřišel do cesty náhodou. Dekuji

      1. Jen málo se vyznam v techto technologiích, milá Veroniko. Jak bych Vás mohla oslovit osobně? Jsem vděčná za Vás zájem. Nevím jak získat na Vas spojení… Pomozte mi… Dík… Eva P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů