Dr. Bailey a Dr. Bevan-Smith: Podvod s názvem COVID-19 & Válka proti lidstvu (1. část)

Ve zkratce...

Dr. Mark Bailey a Dr. John Bevan-Smith právě publikovali dokument s názvem „Podvod COVID-19 a válka proti lidstvu”. Popisují vše, co se za podvodem skrývá - včetně aktérů, PCR, virologie, modelování a dalšího. Tohle je první část doprovodného videa. Celý (psaný) dokument, jakmile jeho překlad a korektura bude u konce, naleznete pod videem.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován: 16. listopadu 2021

Přepis první části videa:

Podvod s názvem Covid-19 & válka proti lidstvu. Od dr. Marka Baileyho a dr. Johna Bevana-Smithe. Část první.

Globalistická agenda.

Nenechte se oklamat, v současné době jsme pod útokem celosvětového podvodu takového rozsahu a zla, že ohrožuje naši samotnou existenci, jak ji na této planetě známe. Podvod se týká údajného viru, který byl vymyšlen, virologií nebyl objeven, což umožnilo Billu Gatesovi předpovědět stoletou pandemii, která vyžaduje miliardy vakcín v boji proti ní, čímž chtěl obrovsky zvýšit jmění fondu Billa a Melindy Gatesových, který je součástí nadace Billa a Melindy Gatesových.

Další člověk, který dychtivě připravoval zavedení plošného očkování, byl Peter Daszak z EcoHealth aliance. Jak řekl v roce 2015: „Musíme zvýšit chápání veřejnosti o potřebě pro lékařská protiopatření jako plošné očkování proti chřipce nebo koronaviru. Klíčovým hnacím prvkem jsou médiia, a ekonomika bude následovat humbuk. Ten humbuk musíme využít ve svůj prospěch, abychom se dostali ke skutečným problémům. Investoři zareagují, pokud na konci procesu uvidí zisk.”

Události, ke kterým v posledních 20 měsících došlo, by se jen před dvěma lety zdály nepředstavitelné. Kromě myslí lidí jako Gates a Klaus Schwab, zakladatel a vedoucí předseda Světového ekonomického fóra, který už mluvil o zničení demokracie zevnitř, se samodestrukční reakcí vyvolanou strachem z takového viru. Jak Schwab ve své knize Velký reset napsal, čímž zasévá semínka své globální agendy: „Covid-19 od svého vstupu na světové pódium dramaticky narušil scénář, jak řídit země, žít s ostatními a účastnit se v globální ekonomii.” Bylo to mimořádné tvrzení pro koronavirus, který byl tak nový, jehož sekvence spike proteinu byla jeho vynálezci patentována, a v roce 2007 připsaná univerzitě Chapel Hill v Severní Karolíně v USA, a v listopadu 2019 údajně poskytnuta Moderně, měsíc předtím, než covid-19 ve Wuhanu spatřil světlo světa.

A jak Schwab s Thierrry Malleretem rádi říkají: „Celosvětová krize vyvolaná pandemií koronaviru nemá v moderní historii obdoby. Nemůžeme být obviněni z nadsázky, když řekneme, že vrhá náš svět v celé jeho úplnosti a každého z nás individuálně do nejobtížnějšího období, kterému jsme za generace čelili. Je to náš definující moment. Roky se budeme vypořádávat s jeho důsledky, a mnoho věcí se navždy změní.”

Globalistka Helen Clarková, poradkyně nezávislého panelu WHO pro pandemickou připravenost a reakci, opakuje podobná tvrzení: „Covid-19 za méně než rok a půl nakazil alespoň 150 milionů lidí a zabil více než 3 miliony lidí. Je to nejhorší zdravotní a socioekonomická krize za dobu, co pamět sahá, a je to katastrofa na každé úrovni. Covid-19 je obdoba Černobylu pro 21. století, ne protože vypuknutí onemocnění je jako jaderná havárie, ale protože tak jasně ukazuje závažnost hrozby pro naše zdraví a blahobyt. Vytvořil tak hlubokou a dalekosáhlou krizi, že prezidenti, premiéři a vedoucí mezinárodních a regionálních institucí musí nyní urgentně přijmout svoji zodpovědnost v transformaci způsobu, jakým se svět připravuje a reaguje na hrozby pro globální zdraví.”

Tato absurdní a neopodstatněná tvrzení od globalistů poskytují cestu strachu, na které farmaceutické společnosti jako Pfizer závisí, aby od národů, které prodávají své občany, získal velké množství peníze. Tato praxe vydírání je základem dohody o dodávce vakcín, ve které Pfizer po Albánii požaduje, aby přijala, že Pfizer vakcína podléhá významnému riziku a nejistotám, že nemusí být úspěšná a to z „různých důvodů”, a že Pfizer nenese žádnou odpovědnost za neschopnost vyvinout nebo získat schválení produktu v souladu s odhadovanými daty popsanými v této dohodě. Nicméně, tlačítko k nastartování tohoto globalistického podvodu bylo stisknuto, když 41letý pracovník hospitalizován v centrální nemocnici ve Wuhanu 26. prosince 2019 měl příznaky nerozpoznatelné od ostatních respiračních nemocí, které jsou běžné mezi 11 miliony obyvateli, kteří žijí v silně znečištěném prostředí hlavního města provincie Chu-pej. Genom viru, který nikdo neviděl, natož aby ho izoloval a pročistil, byl na začátku ledna 2020 publikován a 11. ledna přejmenován na SARS-CoV-2, stejný den, kdy hlavní dirigent podvodu, ředitel WHO, Tedros, oznámil jeho následného společníka. „Nyní máme jméno pro onemocnění: covid-19. Vyhláskuji to: C-O-V-I-D-1-9. Covid-19.”

Demokracie byla na konci března 2020 na svých kolenou. Lidé byli vyloučeni z veřejného života a uvězněni ve svých domech, přijali svůj osud stejným tragickým tichem, jak se vydali z Kraje napříč zpustošelou krajinou k osudu horšímu než smrt. Tábory vyloučení byly nyní naše domovy. A pak se stalo nemyslitelné. Politici oznámili, že budou svoje občany očkovat vysoce experimentálními genetickými zařízeními, které na lidech nikdy předtím nebyly použity, které stále měly roky před sebou ve svých už tak urychlených klinických testech. Naši zvolení zástupci se nám neobtěžovali to říct. Také nám neřekli, že ti, kteří zdánlivě tolerují prvotní očkování, mohou ve svých tělech přenášet časovou bombu potenciálních neurodegenerativních a autoimunitních onemocnění, a také nezveřejněné nebiologické objekty z důvodů, které nebyly určeny.

Trojský kůň

Vše se sbíhá v těchto dvou konceptech. Absence a přítomnost. Na čem je SARS-CoV-2 založen? Absenci nebo přítomnosti? To je otázka, na které se musíme shodnout.

Protože bez doložené přítomnosti SARS-CoV-2, nejsou žádné případy covidu-19 a tudíž žádné opodstatnění pro vlády bojovat s pandemií. Tento útok proti lidstvu závisí na trojském koni, aby podvod doručil do našich myslí a těl, čímž umožňuje naplnění globalistické agendy zavedení systému řízení populace se zdánlivým konečným cílem ovládat populace v každém možném ohledu. Zatímco stále probíhají debaty týkající se původu covidu-19, posledních počtu případů, jeho smrtelnosti a efektivity tzv. vakcín, účastníci těchto debat zdánlivě berou něco za samozřejmé. A to, že virus ve skutečnosti existuje.

Drtivá většina veřejnosti a zdravotníků si není vědoma, že trojský kůň je moderní virologie a její protivědecké metody, které podporují existenci virů jako SARS-CoV-2. Většina by s překvapením zjistila, že viry jako tyto nikdy nebyly uvnitř člověka nalezeny, ani se neprokázalo, že by byly příčinou onemocnění.

Dvojitý podvod virologie

Zločin proti lidskosti s názvem covid-19 vyžaduje absenci tohoto viru, takže není žádný referenční materiál, se kterým lze vymyšlený genom křížově porovnat. Aby se například určilo, jestli údajný protein SARS-CoV-2 pochází konkrétně z údajného viru. Tento iluzorní trik závisí na dvojitém podvodu virologie. Na nahrazení slovníkového a vědecky předpokládaného významu podstatného jména „izolace” za antonym. A nahrazení falešného prostředku vyvolávání cytopatických účinků očkováním abnormálních buněčných linií in vitro postulovaným prostředkem infikování zdravého nebo neonemocnělého hostitele in vivo za účelem prokázání příčinné souvislosti mezi údajným patogenem a onemocněním. Tento dvojitý podvod znamená porušení postulátů, na kterých vědecká komunita dlouho závisela.

Tato fyzická absence dělá ze SARS-CoV-2 pojištěný podvod, kterému průmyslem financovaní virologové tleskají, a který lékařsko-farmaceutický komplex zneužívá a oceňuje. Tato věc je ve své řeči tak tajuplná, že jen málo lidí z řad veřejnosti ji začne zpochybňovat. I Stephen Bustin, expert na polymerázovou řetězovou reakci (PCR) a tvůrce protokolů MIQE, navrhnul, aby se RT-PCR „divoký západ” zkrotil pro tento virologický podvod, jak odhalil ve svém rozhovoru s Ericem Coppolinem.

Eric: Jsou dvě definice izolace. Jedna je, že to oddělíte od všeho ostatního a druhá je, že to dáte do živné půdy a najdete to.

Stephen: Ano. To není moje odbornost. Pokud jde o mě, četl jsem studie… je to standardní způsob, jak izolovat patogen, takže s tím nemám problém.

Eric: No, je to současný způsob, který se používá. Myšlenka skutečného pročištění, že to oddělíte v odstředivce a víte, že vám zbyde pouze to. A pak můžete… pak to je ta věc, která je sekvenovaná, a použita k přípravě testu PCR. Nezdá se, že tohle se děje. Z mé omezené… po roce tohoto všeho…

Stephen: No… způsob, jakým byla sekvence určena, byl, že se vzal vzorek z původního pacienta, kultivoval se v něčem, a pak se sekvenoval, a pak se vytvořila sekvence, a z toho vzniknul virus SARS, který velmi připomínal netopýří virus SARS. Ale byl odlišný. Tohle je standardní způsob, takže se k tomu nemohu nijak více vyjadřovat. Tohle je pro mě naprosto přijatelné a nejlepší způsob, jak to dělat.

Vypravěčka: Čtyři pilíře podvodu covid-19. „Pokud p, pak q; nyní q je pravdivé; tudíž p je pravdivé.” Například: „Pokud prasata mají křídla, pak je dobré jíst některá okřídlená zvířata. Nyní je dobré jíst některá okřídlená zvířata, tudíž prasata mají křídla. Tato forma usuzování se nazývá ‚vědecká metoda’” – Bertrand Russel, 1946. Existují čtyři pilíře celosvětového podvodu covid-19. Všechny jsou vzájemně propojené. První pilíř – izolace. Teorie virů, co způsobují onemocnění, se datuje zpátky do 19. století. Virologové strávili první polovinu 20. století ve snaze získat tyto údajné viry přímo z živých hostitelů. Jejich opakované selhání je zavedlo ke změně přístupu v 50. letech, aby si udrželi jakoukoliv věrohodnost. Virologové museli něco poskytnout, aby ukázali svým potenciálním dárcům, včetně rostoucího farmaceutického průmyslu, který chtěl vyvíjet vakcíny a antimikrobiální léky.

Vědci v roce 1954 oznámili, že mají důkazy o existenci viru spalniček na základě pozorování, že vzorek z pacienta se spalničkami zabil některé buňky ve zkumavce. Tyto jevy jsou známé jako cytopatické účinky. Autoři přiznali: „zatímco nebylo opodstatnění pro tvrzení, že faktory v člověku jsou stejné jako ty, které jsou příčinou tvorby obřích buněk a jaderných poruch ve zkumavce, výskyt těchto jevů může souviset s virem spalniček.” Výskyt cytopatických účinků je zásadní pro podvodná tvrzení moderní virologie týkající se izolace a patogenity. Vzorek je odebrán pacientovi a ve zkumavce smíchán s nějakými buňkami. Buňky odumřou a je prohlášeno, že virus byl „izolován”, jelikož je vidět, jak se z buněk odpojují částice. Virologové ale nechtějí, abyste věděli, že stejný jev lze vytvořit bez přidání údajných vzorků viru do zkumavky. Jinými slovy… jde o samotný proces, kdy se vyhladoví buňky a přidají různé toxické látky jako antibiotika a antifungální léky, co způsobuje, aby už tak abnormální buněčné linie reagovaly a odumřely… není k tomu třeba žádný virus. Někdy se poskytují modelové snímky, nicméně podrobnosti těchto experimentů očividně chybí.

Samozřejmě existují snímky toho, co tvrdí, že je virus, který způsobuje všechny naše problémy. Nicméně barevné 3D snímky nejsou nic víc než počítačem vytvořené snímky, které představují dojem umělce. Byly použity médii po celém světě k podnícení představivosti veřejnosti, že malinkatý mikrob, který vypadá jako mořská mina, je může kdykoliv zasáhnout a potopit. Mikrosnímky uvedené ve vědeckých publikacích pouze ukazují, jak se nanočástice odpojují z buněčných kultur, jak je popsáno v laboratorních experimentech. Tvrdí se, že se jedná o viry SARS-CoV-2, na základě nahodilých prohlášeních. Ani jedna z těchto klíčových vlastností nebyla názorně ukázána v žádných virologických experimentech, které popisují údajnou izolaci a patogenezi. Virologové se o toto desítky let neúspěšně pokoušeli, a než aby přiznali, že může být problém s celou teorií o viru, jednoduše změnili význam slova. Tohle je skandální situace. Svět je momentálně držen v zajetí, protože virologové ve skutečnosti neizolují viry, pouze to říkají.

A zdá se, že je netrápí, že současný útok proti lidstvu závisí na evidentním vědeckém podvodu. První a zásadní podvod je tvrzení, že virus byl izolován, a že způsobuje onemocnění covid-19. Bez přijetí tohoto neopodstatněného tvrzení, podvod covid-19 by se zhroutil, stejně jako Gatesova stoletá pandemie. Jinými slovy… podvod izolace závisí na porušení akceptovaného významu s úmyslem podvést. Izolát nebyl o nic víc izolován než zbožné přání. Tohle tvoří bludný kruh, ze kterého není úniku. Předpoklad existence je založen na lži a absolutním trvání na tom, že existence viru je nezvratně „potvrzena”. Virologie si vyžívá na tomto tvrzení, protože bez něj není žádný virus, žádná virologie, žádný pozitivní PCR test a žádné práce pro virology, kteří vymýšlí viry, aby farma průmysl mohl proti nim bojovat se zázračnými vakcínami. To je také důvod, proč myšlenky, co oponují tomuto narativu, jsou cenzurovány vládou a mainstreamovými médii, a důvod, proč bezpečnostní agentury terorizují lidi, o kterých tvrdí, že je chrání, a vnucují jim virologický podvod, na kterém stojí celá tato šaráda. Celý státní aparát je současně oddaný této věci.

Fan Wu a další

Než aby Fan Wu a další použili metodu, kterou běžně používají virologové k potvrzení izolace a patogenity skrze vyvolání cytopatických účinků, Fan Wu a další, první tvůrci genomu SARS-CoV-2, poslali vzorek z plicní tekutiny pacienta přímo k sekvenování, aby vyhledali krátké genetické fragmenty neboli čtení. Je důležité podotknout, že vzorky odeslané k sekvenování nebyly fyzicky izolované viry, ale surové vzorky obsahující miliony unikátních genetických fragmentů ze samotného pacienta. A celou řadu mikrobů z obličeje pacienta. Z této genetické polévky vzniklo 56,5 milionů „čtení/dat”, ze kterých se vytvořilo 384 tisíc kontigů neboli megahitů, a 1,32 milionů kontigů na TRINITY. Možná s tendencí prokázat jejich nepotvrzenou teorii, že „přetrvává schopnost přenosu virů ze zvířete, které u člověka mohou způsobit vážné onemocnění.” Fan Wu a další vybrali nejdelší sekvenci, o které tvrdili, že má 89,1% totožnost nukleotidů s genomem netopýřího koronaviru in silico, který byl vytvořen v roce 2018.

Tudíž je to genom, který je geneticky tak podobný, jako je člověk podobný kočce. Následně se rozhodlo, že genom potřebuje „upravit”, možná aby se více podobal 29 802 nukleotidům netopýřího modelu, a v další verzi genové banky byl redukován na 29 875 nukleotidů. Ale umělci nebyli se svým výtvorem u konce, a tak byl vytvořen třetí a poslední model s naprosto odlišnou sekvencí obsahující 23 adeninových bází, která se více podobá netopýřímu modelu, který obsahuje 26 adeninových bází. Není jasné, jak virologové věděli, který genom vybrat, když všechny možnosti byly hypotetické počítačové výtvory. Záhy se stává evidentní, že antivěda virologie a překroucení slova izolace není pouze pomatené, ale vysoce zavádějící a není základem pro nic. Natož pro zdraví celé populace.

Dr. Wu Zunyou z čínské CDC o rok později v rozhovoru s Janis Mackey uvedl, že k izolaci nikdy nedošlo. Dr. Wu Zunyou: Oni virus neizolovali. To je problém. Nemyslím si, že to pochází z toho, co jsme si původně mysleli. Tento podvod byl v roce 2020 odměněn granty čítající 900 tisíc dolarů od nadace Billa a Melindy Gatesových. Tyto granty dostaly dvě instituce, se kterými mělo vazby 14 z 19 spoluautorů podvodu. Fudanská univerzita dostala grant pod číslem INV-006277 „k podpoře epidemiologické studie a identifikaci vysokých rizik nákazy covid-19, což povede k národní a mezinárodní strategii zásahu do veřejného zdraví a vývoje produktu.” Celkem 300 tisíc dolarů a čínské CDC dostalo grant pod číslem INV-005832 „k podpoře nouzové reakce a vyhodnocení, a k přípravě Číny na potenciální pandemii, což nejen pomůže v kontrole a omezení onemocnění, ale přispěje zkušenosti Číny pro globální zdraví.” Celkem 600 tisíc dolarů.

Peng Zhou a další

Podobné pseudovědecké metody a stejná falešná tvrzení o izolaci lze najít ve studii Peng Zhou a dalších. Časopis Nature ji obdržel 13 dní po studii Fen Wu a dalších, ale na internetu byla zveřejněna ve stejný den 3. února 2020 ve stejném souboru 579. Tito autoři také tvrdí, že úspěšně izolovali to, co nazvali 2019-nCOV. Ale provedli to na základě cytopatických účinků, které pozorovali ve třech buněčných kulturách. Nicméně, tohle nejsou legitimní zástupci pro údajnou infekci zdravého zvířete nebo hostitele. Tři použité buněčné kultury byly Vero E6 buňky získané z ledvin africké opice kočkodan obecný, Huh7 buňky, buněčná kultura z lidských jater získaná z jaterního nádoru v roce 1982, a následně kultivována, a lidské HeLa buňky získané v roce 1951 z ženy, která měla rakovinu děložního čípku, a následně byly kultivovány. Žádné tyto buněčné kultury nesplňují kritéria zdravého hostitele, se kterými by se testovala patogenita. Ale výhoda je ta, že přináší žádaný účinek, což je cytopatický účinek a výskyt mimobuněčných vezikul.

Do buněčných kultur, kromě dalších věcí, byla přidána organická sůl, sérum z kravského plodu jako krmivo buněk, a celá řada toxických věcí jako Amphotericin-B, což je antifungální lék, Trypsin, který hydrolyzuje bílkoviny, antibiotikum penicilin, Streptomycin, další antibiotikum, Glutaraldehyd, dezinfekční prostředek, který z buněčné kultury také produkuje exozomy, které jsou nerozpoznatelné od krátkých vláken v plicní tekutině hostitele, a oxid osmičelý, silně toxická oxidační látka, a epoxidová pryskyřice k vytvoření pevného substrátu pro ultra tenké plátky. Bizarně na základě toho, že RNA neznámé důležitosti byla součástí kultury, ve které mnoho buněk umírá pomocí vyhladovění a stresu s cytotoxickými přísadami, autoři tvrdili, že úspěšně izolovali virus 2019-nCoV BetaCoV. Ne že by směs cytotoxických přísad zdecimovala jejich abnormální buněčné kultury…

Ve zkratce, Peng Zhou a další nesplnili žádné postuláty k identifikaci viru, nebo potvrzení, že je příčinou jakéhokoliv onemocnění. Údajný virus ani nebyl fyzicky izolován a pročištěn pro biochemickou charakterizaci. A tudíž zůstává naprosto teoretický. Tohle nadaci Billa a Melindy Gatesových zdánlivě nijak netrápilo. Nadace Čínské akademii věd, na kterou mělo vazby 24 z 27 spoluautorů, poskytnula grant související s covidem-19 pod číslem INV-006377 s celkovou částkou 359 820 dolarů pro následující účel: „K podpoře vývoje testů, platforem k testování léků a podjednotek vakcíny proti koronaviru, které přispějí k výrobkové inovaci pandemické kontroly covid-19.”

Na Zhu a další

Studie zveřejněna 20. února 2020 v časopise New England Journal of Medicine. Na Zhu a další v této studii popisují vzorky získané z respiračního traktu odebraných ze čtyř pacientů se zápalem plic neznámé příčiny, kteří všichni navštívili wuhanský trh s mořskými plody krátce před klinickou prezentací. Navzdory tomu, že tvrdí, že virus izolovali, je jasné, že autoři nemají na mysli izolaci ve slovníkovém a postulovaném smyslu, ale virologicky zaměněný antonymický význam a záměnu nemocných hostitelských buněk za ne-nemocné, aby prokázali příčinnou souvislost mezi údajným virem a nemocí pacienta.

V tomto případě byl supernatant získaný ze vzorku pacienta naočkován na lidské epiteliální buňky získané z pacientů operovaných pro rakovinu plic, ačkoliv údajně bez patogenů. Rakovinné buňky by v každém případě byly v takových buňkách přítomny, a takové buňky produkují řadu exozomů, které by byly transmisní elektronovou mikroskopií viditelné. Na rozdíl od Feng Wu a dalších a Peng Zhou a dalších, Na Zhu a další poskytnuli snímky toho, co popisovali jako „částice 2019-nCoV”, ale bez jakéhokoliv ověření jeiich biochemického složení z pročištěného vzorku. Z takových snímků je jednoduše nemožné určit, že ty částice jsou viry. Nebo že obsahují údajný genom SARS-CoV-2. Přesto navzdory tomuto dvojitému podvodu, který virologii pronásleduje, virologové se stále drží svých přesvědčení a pozic.

Jak napsali Na Zhu a další: „I když naše studie nesplňuje Kochovy postuláty, naše analýzy poskytují důkazy o účasti 2019-nCoV ve wuhanském vypuknutí epidemie.” Autoři svoje tvrzení podle všeho zakládají na tom, že umístili šipky k mimobuněčným vezikulám neznámého složení a pokřtili je „2019-nCoV”. Možná souvislost a neznámé složení bylo každopádně dostatečně dobré pro nadaci Billa a Melindy Gatesových, která Národnímu institutu pro kontrolu a prevenci virových onemocnění, na který mělo vazby 13 z 18 spoluautorů, poskytnula grant související s covidem-19 pod číslem INV-019121 v hodnotě 71 700 dolarů „K podpoře čínské CDC, aby vyhodnotila kvalitu sérologických diagnostických činidel pro covid-19 v Číně, a poskytnula důkazy pro vědecké použití činidel v klinické diagnostice a epidemiologickém průzkumu.”

Leon Caly a další

Leon Caly a další vytvořili vlastní studii s názvem: „Izolace a rychlé šíření nového koronaviru 2019 z prvního pacienta diagnostikovaného s covidem-19 v Austrálii.” Když psali o případu 58letého muže z Wuhanu, který se necítil dobře, když 19. ledna dorazil do Melbourne v Austrálii, tvrdili, že „Buňky VERO vykazovaly vezikuly s cytoplazmatickou membránou obsahující částice koronaviru.” Caly a další nebyli schopni najít „viriony” s údajným spike proteinem, tak do buněčné kultury přidali více Trypsinu, a než se naděli, Trypsin, jehož funkce je vstřebávat proteiny, pohltil vnější proteinovou vrstvu kulovitého virionu o velikosti 100 nm a odhalil „charakteristický korunovitý lem spike proteinů”, což, jak dodali bez sebemenšího náznaku ironie, „okamžitě zlepšilo morfologii virionů”. Jinými slovy… když exozomy nevypadaly jako údajný virus, dali mu trochu podpory pomocí Trypsinu.

Údajné viriony nebyly pročištěny, takže jejich biochemické složení nešlo určit. Předkládaný genom byl ve skutečnosti vytvořen po vygenerování zhruba 30 milionů „čtení” ze směsi tkáňové kultury. Tak jako ostatní studie této povahy, nebylo poskytnuto žádné vysvětlení, jak tyto částice způsobují onemocnění, nebo jestli vůbec v lidech existují. Znovu, lze je pouze nazvat mimobuněčné vezikuly neznámé významnosti vyprodukované z abnormálních opičích ledvinových buněk ve zkumavce. Nic víc není třeba říct o pošetilosti této studie a o virologickém nesmyslu, který ji formuje. Kromě toho, že ministerstvo zdravotnictví Nového Zélandu uvádí, že „tohle je jeden příklad izolace viru a jeho kultivace v laboratoři.”

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. No dobře, virus tedy neexistuje, co ale potom způsobí tu ztrátu čichu a chuti? To už nikdo neřekne…. Já sama jsem to zažila, takže toto nemůžu popřít….
  ????? sítě 5G ?????

  1. Veškeré nemoci lze považovat za nějaký druh systémové otravy!A ano,otrava způsobena elektromagnetickým zářením je v posledních 100letech příčinou většiny nemocí,z těch co můžete tzv.chytit!U covidu šlo zřejmě o zásah smerovanym elektromagnetickym polem a dost možná v kombinaci s nějakým neurotoxinem na bázi hadiho jedu.
   Jsem na tom stejně, i po roce je můj svět více méně bez chuti a bez zápachu. Jen ty hovna,jak píše Kate níže,ty cítím pořád a ze všeho. Z jídla téměř z každého,ani nevím,kdy jsem se naposledy najedla s chutí.Rikam si ,co mají všechny ty potraviny společného,co z nich cítím?

 2. ….já si tedy rozhodně nestěžuji, nejdříve jsem pár týdnů necítila nic, teď po roce už necítím jen smrady, jako jsou hovna, amoniak, savo a pod…. parfémy a vůně cítím už normálně…..takže za mě SUPER ! viva korona

 3. ze všech podobných shrnutí co se tu dají najít rozhodně nejslabší, řekl bych až zbytečný „kus“, v lecčem si odporuje s Judy Miko…

 4. Milá Kate, ztráta chutě a čichu je odjakživa průvodním jevem respiračních onemocnění. Žel, co kdysi bylo normální a nikdo se nad tím nepozastavoval, je dnes Covid….. . Stačí si najít i na netu informace. Nebo když jste dříve měla rýmu, tak jste cítila? Při chřipce, bylo normální, že ztratíte chuť. Dokonce se silně měnila, slané bylo slanější apd..
  Aspoň na vlastní mysli poznáváte sílu manipulace.
  Hodně zdraví i toho duševního přeji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů