Magnetismus záměrně přidán do covid „vakcín”, aby se mRNA rozšířila do celého těla

Ve zkratce...

Dr. Jane Ruby sdílí otřesné odhalení týkající se virálních videí z celého světa, kde lidé ukazují, jak jim kovové objekty drží na paži po místě vpichu. CDC uvádí, že „vakcína” vás neudělá magnetickými, ani na místě vpichu, což je obvykle vaše paže. Dr. Ruby říká: „Oni lžou,” a poskytuje důkazy k podpoření svého tvrzení, a také varuje před ingrediencemi v injekcích, přímo ze zdroje.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Stew: Minulý týden v pátek jsme se bavili s Brittany Galvin, obětí poškození z očkování, která byla hospitalizována na Floridě, a jejíž neurolog potvrdil, že její závažná diagnóza má přímou souvislost s očkováním od Moderny, které je označováno za vakcínu proti Covid-19. Mimochodem zcela chybně. Spojili jsme se s tímto neurologem a doufáme, že bude mít dostatečnou odvahu na to, aby vystoupil v našem pořadu. Její diagnóza se nazývá Guillain-Barré syndrom, který je běžně označován za zcela vzácnou poruchu.

Onemocnění nutí imunitní systém vašeho těla zaútočit na vaše nervy, což vede ke slabosti a brnění v končetinách, ale ve výsledku to může vést k ochrnutí celého těla a úmrtí. Od doby, kdy jsem v tomto pořadu mluvil s Brittany, jsem obdržel stovky emailů od lidí ohledně zdravotních problémů po očkování, kteří mě informovali, že obdrželi stejný typ diagnózy, a když se to snaží říci veřejnosti, jsou cenzurováni, blokováni, zakázáni a zrušeni. Jsou vyděšeni k smrti z obavy o své životy, ale zároveň mají sílu a odvahu, stejně tak jako Brittany, aby měli obavu o nás ostatní, zejména o naše děti. Tragické.

Sociální média byla zaplavena bezpočtem videí lidí, kteří na sobě připevňovali různé kovové předměty. Nevysvětlitelný fenomén, který se na první pohled zdá nesmyslný pro mnoho lékařských profesionálů a vědců, kteří se zdráhají spojovat tento zřejmý magnetismus s očkováním proti Covid-19. Instagram Brittany Galvin explodoval poté, co veřejně sdílela několik vlastních natočených videí, a potom jedno, kde tým jejích lékařů byl šokován, když se přesvědčili sami o její teorii magnetismu a viděli, že to bylo opravdu skutečné. Od doby toho rozhovoru jsem dostal tolik emailů ohledně tohoto magnetismu, že to vůbec nestíhám číst.

Ale nikdo s lékařskou odborností o tom nechce mluvit, a komentáře na Twitteru, Tick-Tocku, Instagramu, Facebooku a na ostatních platformách byly převážně skeptické, až velmi nedůvěřivé v tom smyslu, zda jsou tito lidé důvěryhodní. Už o tom nemůžeme pochybovat. Je to reálné. Je to děsivé a je to nepopíratelné pro kohokoli, kdo by vás chtěl přesvědčit o tom, že je to hoax. Jane Ruby je mezinárodní zdravotní ekonomka, s více než dvacetiletou praxí ve farmaceutickém výzkumu. Je to lékařský expert přispívající do našeho pořadu a spojí se s námi právě teď. Dr. Ruby, tohle je otřesné.

Dr. Ruby: Stew, uhodil jsi hřebíček na hlavičku, je to reálné, víme, že je to reálné, existuje celá řada vědecké literatury na toto téma. A také víme něco dalšího, co je vážně tragické a otřesné. Bylo to do těchto injekcí záměrně přidáno.

Proč? Protože takto se to agresivněji dostane do každé buňky tvého těla. Je to proces s názvem „magnetofekce”. Všechny tyto informace jsou dostupné… můžete si je vyhledat. Můžete se podívat na vládní web pubmed, kde uvidíte recenzované studie týkající se tohoto konkrétního tématu. Stew, oni používají magnetická pole skrze různé chemikálie, aby ve skutečnosti koncentrovali mRNA do buněk lidí. Tohle odpovídá všemu, o čem už týdny mluvíme, a teď víme, co stojí za těmito magnetickými jevy, a jak se to děje, a proč na lidech drží magnety. Je to součástí lipidové nanočástice. Jde o systém super-dodání.

Ve tvém těle jsou místa, kde by se neměla dostat syntetická DNA nebo RNA. Tento přístup ale nutí ten materiál, tu zakódovanou mRNA, aby se dostal do tvých buněk a ty začaly neustále tvořit ty nebezpečné spike proteiny v celém tvém těle. Ve skutečnosti jde o systém nuceného dodání genů. Chci s publikem sdílet… uslyšíte více o tzv. SPIONs – je to zkratka. SPIONs. Znamená to supramagnetické nanočástice oxidu železitého. Tuto magnetickou technologii vkládají dovnitř a kolem obálky lipidové nanočástice, o které jsme také mluvili, aby tuto mRNA dostali do vašich buněk. Proč to musí udělat? Protože mRNA je tak jemná, velmi snadno se degraduje, což je další důvod, proč se např. Pfizer injekce musí uchovávat alespoň 56 stupňů Celsia pod nulou.

Podělím se s tvým publikem o něco dalšího. Na internetu existuje společnost… a je mimochodem jedna z mnoha. Vážně jsem je hledala. Nazývá se Chemicell. Nachází se v Berlíně v Německu. Oni prodávají různé produkty… existují stovky složek, které můžeš použít k vytvoření těchto magnetických polí kolem svých molekul. Můžeš si je koupit v lahvičkách po 200 mikrogramech. Říká se tomu Polymeg.

A s tvým publikem bych ráda sdílela jejich „disclaimer” (zřeknutí se zodpovědnosti), pokud byste si chtěli koupit nějaká tato magnetická pole a napojit je na mRNA, než ji píchnete všem lidem. A cituji je: „Magnetofekční činidla ve všech svých složkách jsou vyvinuta, navržena a prodávána pouze k výzkumným účelům.” A zde je ta děsivá část, Stew. „Nemají se používat k diagnostikování lidí nebo výrobě jakéhokoliv léku pro lidi.”

Stew: A tohle je v těchto tzv. vakcínách?

Dr. Ruby: Tyto složky používá přinejmenším Pfizer a Moderna ve svých injekcích, v těchto lahvičkách. Proto musíte získat informovaný souhlas, musí vám říct ingredience čehokoliv, co jde do vašeho těla. A v neposlední řadě… prostě počkejte. Každým dnem se toho dozvídáme více.

Stew: Dobrá, právě jsi řekla velmi vážné obvinění. Řekla jsi, že tato látka byla záměrně přidána, ta látka, co tvoří magnetismus… Jak můžeš říct, že za tím byl záměr?

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Dr. Ruby: Přirozeně se to neděje. Muselo to být přidáno do lipidové nanočástice. Je to složka… Také jsme slyšeli, jak spousta odborníků mluvila o polyethylenglykolu, který je součástí lipidové nanočástice, který ji přidává větší afinitu k tuku. Normálně by jen prokouzlnul skrze buněčné membrány, které jsou velmi ochranářské. Jinými slovy, pokud máš vodní membránu, může skrze ní projít spousta dalších věcí. Ale v těle jsou místa, kde Bůh a příroda nechtěli, aby se do nich dostal žádný cizí materiál.

A zmagnetizováním těchto lipidových nanočástic s těmito chemikáliemi, tvoříš systém pro super-dodání, nucený systém dodávání do částí těla, kam se to nemá dostat. Proto už týdny říkám, že tento materiál, který se ti píchá do těla z těchto mRNA injekcí, putuje do každé části tvého těla… každé buňky ve tvém těle. I když nemusíte mít nějakou okamžitou nepříjemnou reakci, míříte směrem ke katastrofě. Prosím, pokud jste si dali jednu dávku, nechoďte na druhou. Pokud máte za sebou dvě dávky, nedávejte si žádné posilující dávky. Tohle se velmi brzy hodně zhorší, Stew.

Stew: Neuvěřitelné… a snaží se to vnucovat naším dětem. 12-17 let. Odhalili jsme data Pfizeru, která se snažili ukrýt. 86 % dětí, které se účastnily klinického testu Pfizeru, zažily nepříznivé reakce, negativní vedlejší účinky. Je tohle to, co vysvětluje, jak např. Brittany Galavin byla schopná jít mimo místo vpichu injekce a začala si přikládat kovové předměty na svůj obličej? Je tohle ono? Putuje to skrze její tělo?

Magnetismus záměrně přidán do covid „vakcín”, aby se mRNA rozšířila do celého těla • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

V podstatě to super-nabíjí tuto injekci, jakoukoliv látku uvnitř, aby to rychle putovalo tělem a „nakazilo” tak každou buňku tvého těla?

Dr. Ruby: V tuto chvíli se to jeví jako pádný vědecký předpoklad, protože kdo kdy slyšel, že obecně zdraví lidé mají v sobě magnetickou sílu, která přitahuje a drží kovové předměty na svém těle? To zaprvé… a zadruhé skutečnost, že jí na začátku tyto kovové předměty držely… když se podíváš na chronologii jejích videí, uvidíš, že původně jí držely jen kolem místa vpichu, bylo to myslím na levé paži. A následně natočila video, kde ukazuje, že jí něco drží na její pravé paži. A pak video, které jsi uvedl ve svém rozhovoru s ní, ukazuje, kde jí ty předměty drží na čele. Tohle mi ukazuje, že tento materiál prostupuje celým tělem.

Nevím, jaká je míra toxicity těchto magnetických polí. Nikdy to na lidech nebylo použito… a jak říká ta německá společnost, nemělo by se to na lidech používat. Stew, tohle je zločin proti lidskosti epických rozměrů. A ještě nejsme u konce… ještě jsme neviděli všechny škody.

Stew: Dobře, chtěl bych promluvit k ověřovatelům faktů, když tě tu mám a máš málo času. Dívám se na něco od samotného CDC. Píše se tu: „Může vás covid vakcína udělat magnetickými? Tučně napsáno – Ne. Obdržení covid vakcíny vás neudělá magnetickými, ani na místě vpichu vackíny, což je obvykle vaše paže. Covid vakcíny neobsahují ingredience, které mohou produkovat elektromagnetické pole na místě vpichu.” Takže… narovinu se tě zeptám. Myslíš si, že prostě lžou?

Dr. Ruby: Ano, lžou. A víš proč? Podívej se do minulosti. Také říkají, že tyto vakcíny jsou bezpečné a efektivní, což je právní výraz úřadu FDA, který lze použít pouze po poskytnutí určitých dat, které tyto společnosti neposkytnuly. Lhali o číslech… tlumí čísla hlášená do systému pro nepříznivé účinky po očkování (VAERS). Máme řadu analytiků, kteří nám denně posílají informace ukazující, jak těmi čísly manipulují.

Mohla bych pokračovat o tom, kolik lží je uvedených na webu CDC. A nezapomínej… CDC je v podstatě společnost s vakcinačními patenty. Drží přes 50 patentů pro vakcíny. Můžeš se rozhodnout jim věřit, ale minulost podle mě ukazuje skutečnost, a pokud lhali až do této chvíle, proč bychom jim věřili, co se týče magnetofekce u těchto injekcí? Kdokoliv si může vyhledat magnetofekci.

Vyhledejte si ji na pubmed.gov, což je vládní web pro recenzované vědecké studie. Můžete se podívat na předklinický výzkum a na to, že je to reálné, a že když to použili u zvířat, měli velmi negativní výsledky. A řekli: Prosím, pokračujte opatrně, pokud výzkum pokročí k použití na lidech.

Stew: Také obdivuji tvoji pracovitost, a jak odpovídáš všem na zprávy. Nevím, kde na to nacházíš čas… máš soukromý zašifrovaný email: … můžete také najít info na jejím webu drjaneruby.com. Dr. Ruby, moc ti děkuji za účast. Vážíme si toho.

Dr. Ruby: Je mi potěšením.

Překlad: David Formánek

Související články a videa o magnetismus v covid vakcínách:

Hoax nebo pravda? Testování lidí na ulici, jestli jim magnet drží na paži po očkování

Uměle vytvořené proteinové krystaly dělají buňky magnetické – VĚDECKÝ ČLÁNEK

www.StewPeters.tv www.DrJaneRuby.com

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

  1. A to vam tam drzi aj ked nie ste ockovani??? A ste v kontakte s ockovanymii osobami velmi intenzivne??

   1. Rodiče od mé ženy jsou „navakcinováni“ —– Už druhý den užívám 3x denně Isoprinosine (plné dávky, obj. z Polska, kde je volně prodejným lékem, je to silné antivirotikum, na chřipky, virózy a léčí se s tím „kovídek“, stejně tak je na tom i Invermectin, což je pro změnu antiparazitikum určené prvotně pro koně a zvířata), léčím se tedy sám, magnetismus už na mě přestává fungovat. NÁHODA?!
    Nechám úvahy na vás, ještě podotknu, že na mě držel i mobilní telefon tři dny zpět, magnety i na pravé paži, a dokonce na hlavě….šíření očkovaných na neočkované? A jak to, že po aplikaci Isoprinosine se zdrav. stav začal zlepšovat?

    T.K.

 1. Dobrý den. Nevěřím tomu vakcinačnímu cirkusu a očkovat se nedám.
  Ovšem některé reportáže , které uvádíte , nejsou pro někoho dostatečně odborně zdůvodněny . Konkrétně chybějí záběry ze skutečného výzkumu třeba toho přidaného magnetizmu . Jde přeci i z odběru krve udělat rozbor a ty přidané látky tam najít . Držím palce odvážným doktorům , vědeckým pracovníkům a dalším myslícím lidem v hledání pravdy a jejím zveřejňování .

 2. Musím potvrdit, tatka je včera očkovaný druhou dávkou a drží jen na místě vpichu pětikoruna ..

 3. … ještě musím dodat , že jinde na těle kromě místa vpichu vakcíny mince nedrží a místo vpichu je důkladně umyté a odmaštěné

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů