Elon Musk a agenda digitálního ID na Twitteru (2. část)

Ve zkratce...

Elon Musk, který koupil Twitter, slibuje na platformu přinést svobodu slova. Spousta lidí si ho v dnešní době adoruje, ale patří Musk k těm dobrým? V této se dozvíme o jeho napojení na Světové ekonomické fórum a jeho zjevnou podporu digitálního ID.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: šTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 25. dubna 2022

Odkaz na článek zmiňovaný ve videu ZDE

Patří Elon Musk k těm dobrým? (1. část)

Přepis:

Ahoj, posloucháte Hugo Talks. Elon Musk… chce koupit Twitter (už koupil). Ano, ten miliardář, loutka a předstíraný rebel, který otevřeně říká, že chce každému dát do mozku mikročipy a sledovat je tisícovkou svých satelitů vysoko na obloze. Jo, tenhle chlapík. Tohle všechno říká, a přesto někteří pomýlení lidé stále věří, že je to nějaký hrdina za svobodu slova. Jo, ten chlap, vypadá to, že se teď snaží kompletně koupit sociální síť Twitter. Takto je to podáváno ve falešných médiích. Píše se, že by to do konce dneška (25.2) mohla být skutečně hotová věc. A to pravděpodobně proto, že to bylo všechno už dávno naplánované, protože jak jsem říkal, v mých předchozích videích o něm, ve videu: „Patří Elon Musk k těm dobrým?“ Podívejte se na něj, pokud jste ho neviděli, kde se věnuji jeho rodině a jeho zjevným rozporům.

Myslím, že Elon Musk je jen maskot. Je to jen nastrčená osoba, tvář, která dělá to, co tato organizace dělá, vynáší satelity na oblohu. A mluví o vkládání mikročipů do mozků lidí. Díky němu to vypadá, jakoby to pocházelo od jednotlivého člověka a jednotlivé společnosti, na rozdíl od možného spojení mezinárodních korporací a institucí, mezinárodních bankéřů, vlád, které se snaží instalovat mezinárodní digitální kontrolní síť nad lidskou rasou. A představte si, chcete-li, že by společnost, kterou by vlastnily vlády, OSN, Světová banka, Světové ekonomické fórum, financována od MMF atd. Společnost vlastněná těmito organizacemi by dělala právě to, že otevřeně mluví o tom, že lidem do hlav vloží mikročipy a na oblohu po celé Zemi umístí tisíce satelitů, které budou sledovat všechny a všechno. Lidé by se bouřili.

Ale místo toho tu máme společnost, v jejímž čele stojí Elon Musk, postava, která je v médiích neustále propagována jako rebel, jako někdo, kdo je proti systému. S vystoupeními v pořadu Joea Rogana, kde kouří jointa aby si vypěstoval image falešného rebela, a říká, že je na straně kanadských kamioňáků, zatímco investuje do kamionů bez řidiče, které by nakonec připravily řidiče kamionů o práci. Všechno je to jen snůška falešných keců. Kdy v dnešní době není? A teď tu máme postavu jménem Elon Musk, která chce rovnou koupit Twitter. A tuhle to na Twitteru prozradil, když řekl tohle, napsal na Twitter: „Pokud naše nabídka na Twitter uspěje, porazíme spamové boty, nebo zemřeme při pokusu o to.“ Páni. Takže Elon Musk utratí 46 miliard za koupi Twitteru, protože se mu nelíbí spamovací boti na jejich stránkách. Páni, jen kvůli tomu utratí všechny ty peníze. Jestli tomuhle věříte, pak uvěříte všemu. No tak… Pak k tomu tweetu přidal tohle: „A ověříme všechny reálné lidi.“

Takže říká: „Pokud naše nabídka na Twitter uspěje, porazíme spamové boty. A ověříme všechny reálné lidi.“ A o to teď jde především. Tohle je establishment, který přebírá kontrolu nad velkými platformami sociálních médií a nutí uživatele, aby povinně udávali své jméno, telefonní číslo, adresu, fotografii obličeje a pravděpodobně i další údaje, a můžete si být jisti, že nakonec do toho zakomponuje i to svinstvo s digitální identifikační zelenou kartou, které se také snaží vnutit všem na celém světě.

A opět k tomu využívají Elona, předstíraného rebela Muska, pod rouškou svobody slova a pod směšnou představou, že tento člověk utratí 46 miliard, protože mu spamovací boti připadají mírně otravní. Vězte, že Elon Musk byl také mladý globální lídr pod Světovým ekonomickým fórem. Zde můžete vidět v tomto článku z roku 2008 spolu s dalšími tyrany, jako je Trudeau, Macron, Ardernová, všechny tyto tyrany vidíme hrát si v současné době na světové scéně na loutkové tyrany. Elon je jedním z nich, hraje svou roli loutkového miliardáře.

A to bude začátek všech těchto velkých platforem. Dovedu si představit, že platformy sociálních médií zavedou ověřování pomocí digitálního ID, aby je bylo možné používat, což je škoda, protože Twitter mi přijde docela užitečný pro vyhledávání a upozorňování lidí na věci je docela užitečné. Ale zase, až k tomu dojde, budu pryč, protože do toho své údaje nevložím. A za druhé vím, že to nakonec povede k tomu, že se to bude synchronizovat s digitálním ID. Takový je každopádně plán, pokud se lidi nedokážou probudit, takže tolik k Elonovi, předstíranému miliardáři rebelovi a zastánci svobody slova. Jak vidíte, u většiny těchto věcí v dnešní době platí, že to, co se vám říká, je úplně naopak.

A prosazování ověřování lidí a digitálních ID na Twitteru, to se nedotkne všech těch účtů s modrou fajfkou, protože ty údaje už předali, koho se to dotkne, budou obyčejní lidé, protože si dovedu představit, že jakmile bude tento systém nainstalován a všichni budou mít své údaje připojené ke svému pravděpodobně jedinému účtu, budou mít povolen pouze jeden účet, tak s touto znalostí v rámci systému, pak hrozba právních kroků proti lidem za to, že něco řeknou, bude zdůrazněna pravděpodobně v několika falešných příbězích v médiích, aby lidi vystrašili. A protože k účtům jsou připojena jména a adresy lidí, ti se pak budou bát promluvit a nechají prostor všem kontrolovaným účtům s modrými fajfkami, aby mluvili a propagovali jakoukoli propagandu, kterou jim bylo pro ten den nařízeno podporovat. Vidíte, jak to funguje? A proto byste se měli přihlásit na webovou stránku HugoTalks.com, protože nakonec budou lidé jako já z těchto platforem vytlačeni. Ale najdete mě tam.

Pokud se nechcete přihlásit k odběru, můžete si stránku prostě přidat do záložek. Takže ano, lidem to opět říkají média falešného proudu. Hrdina je zachraňuje a získává jim zpět svobodu slova, přitom je to ve skutečnosti úplně naopak. Pokud můžete, sdílejte toto video, pomáhá to vytvářet povědomí a povědomí je v tuto chvíli klíčové. Děkuji za poslech, přihlaste se k odběru na HugoTalks.com, abyste dostávali upozornění na všechna videa, která nahraji. Uvidíme se později.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Všecko Zločinci: MUSK GATES JOBS ,Zuckerberg ,dokonca aj majitelia Google. Veď uznajte Smradľavý GOOGLE neyvtvára obsah Internetu ale môže s ním Manipulovať. To je Normálne?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů