David Icke – Co se děje? Tohle se děje. Aneb o čem je celý „covid“

Ve zkratce...

David Icke v novém videu sdílí pozadí celého „covidu”, kam to vše směřuje, a jaká je hlavní agenda v pozadí všeho, co se dnes v covidové éře děje. David také říká: „Poznejte výsledek a uvidíte cestu” - jaký je ten výsledek? To uslyšíte od něj ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

David Icke: Zdravím a vítejte u dnešního vysílání. No… alespoň před nějakou dobou noviny vydávaly články, které sloužily k „vystřižení a uchování”. A tyto články podávaly informace o konkrétním tématu nebo události, a vy jste si je měli vystřihnout, uchovat a přečíst, kdyby se to téma znovu objevilo. No… tohle video slouží právě k tomu „vystřižení a uchování”, teda spíše stažení a sdílení… a je to video popisující pozadí tohoto celého covid hoaxu. Myslím si, že je to vhodné vzhledem k událostem v posledním týdnu, během kterého jsme slyšeli nejvíce předvídatelné oznámení nejspíše za celou lidskou historii. Když britská vláda oznámila, že uvolnění restrikcí, které slibovala na 21. června, se odloží, protože situace je prostě příliš špatná.

A pro ty… rád bych řekl pár, ale nemohu… v zájmu přesnosti. Pro ty… a stále velký počet… lidi, kteří se drží přesvědčení, naděje, jak jim zbělávají kotníky, že tohle vše není koordinované, a že to lze vysvětlit tak, že benevolentní vlády dělají to nejlepší, co dokážou, nebo že jsou i neschopné, či kombinace toho obojího. Ale ono to přece není koordinované. No… mohou si pokládat otázku, jak předvídání událostí může být tak přesné, pokud nejsou koordinované? Kdyby to bylo nahodilé, ptali by se: Co bychom měli dělat teď, a co teď?

Nemůžete. Ale můžete to předvídat, pokud je to koordinované a dlouho naplánované. Pro ty, kteří stále odmítají čelit očividnému, za celou tu dobu dlouhých měsíců, co tento covid hoax trvá, povím vám o agendě, která je dlouho naplánovaná, a proč se dějí věci tak, jak se dějí. A proč se tak celou tu dobu děly. Mám jedno rčení… poznejte výsledek a uvidíte cestu.

A to odhalí tu celou věc tady. Protože pokud nevíte, kam svět směřuje, a dlouho se plánovalo, aby tam směřoval, pak události se mohou zdát nahodilé, a způsobem, jaký jsem právě popsal, je mysl, která nechce čelit realitě, může odůvodnit tím, že jde o vládní neschopnost, nebo že vláda dělá to nejlepší s ohledem na okolnosti, že je třeba pochopit, že je to pro ně těžké. Mohou se ptát, jak je to možné, když celá věc je zcela očividně koordinovaná, a řídí se agendou, o které tu budu mluvit. Do toho „poznejte výsledek a uvidíte cestu” patří porozumění, že kam nás berou, je to, co velmi dlouhou dobu nazývám společnost hladových her.

Než vyšel film Hladové hry (Hunger Games), říkal jsem tomu jinak, ale společnost, kterou prezentují… společnost s malinkatým počtem elit, které vládnou chudobné společnosti v rámci striktního policejně-vojenského státu, ta cesta perfektně zobrazovala společnost, ke které směřujeme, že od té doby tomu říkám společnost hladových her. Znamená to následující. Máte hrstku na vrcholu, říká se jim jedno procento, ale ve skutečnosti v samotném jádře jich je méně než jedno procento.

A tyto elity vnucují svoje představy chudobné společnosti, která je na tom jednom procentu závislá pro své přežití, protože oni ovládají úplně vše. Jídlo, vodu, všechny nezbytnosti pro lidské přežití. A mezi hrstkou na vrcholu a většinou populace je plán, ne jen vytvořit policejní stát, ale policejně-vojenský stát, kde se policie a armáda spojí dohromady.

A vidíte, jak postupnými kroky se policie více a více podobá armádě, zejména v tom, jak vypadají, v počtu zbraní, které u sebe nosí, a nelítostný policejní stát, který je v plánu… a během covid éry ho lze samozřejmě otevřeně vidět. Další otázka, jak se dostaneme k agendě číslo 1 v rámci větší agendy, kdy agenda číslo 1 je, jak vytvořit masovou závislost na hrstce? A jak ovládnout veškeré jídlo, produkci a distribuci, kdo má vodu a kdo ne… Jak toho můžete dosáhnout? No… mám pro vás slovo. Lockdown.

Lockdown nemá nic společného se zdravím… samozřejmě, že ne. Lockdown slouží k uzavření podniků a zdrojů zaměstnání. A to za účelem zničení nezávislých zdrojů výdělku a živobytí, nezávislých podniků, nezávislého zaměstnání, aby se všichni stali závislými na státu pro svoje přežití. Když si vezmete události v Británii za poslední týden… a za Británii si klidně dosaďte celý svět. kdy tohle uvolnění opatření a otevření společnosti bylo odloženo, a někteří z nás jsme říkali, hned od chvíle, co to oznámili, že ten datum odloží. Můžete tedy vidět proč.

Poznejte výsledek a uvidíte cestu. Výsledek, který chtějí, je zničit všechna nezávislá živobytí a zaměstnání, aby se všichni stali závislími na státu, který bude vydávat „zaručený příjem”, který bude směšně malý, a dostanete ho jen tehdy, když budete dělat to, co se vám řekne. Takže… sotva tedy otevřou společnost, a uvolní omezení, které způsobují ničení podniků a zaměstnání, dříve než se jim to vše podaří zničit. Neustále si tedy vymýšlí záminky… čím dál více absurdní… aby ta omezení udrželi.

A já majitelům těchto podniků a zaměstnancům těch podniků říkám, že oni se nezastaví, dokud vás nezničí! Protože to byl cíl od samotného začátku. Takže tam sedět… ano, s frustrací a vztekem… ale akceptovat to, znamená, že sedíte a čekáte na dokončení vlastního zničení. Kdo má ekonomický prospěch z lockdownů? Obrovské korporace, které stále bohatly, zatímco nezávislé podniky jsou na celém světě ničeny… jinými slovy se ničí jakákoliv konkurence. Tohle není náhoda. Tohle je záměr.

Když tedy říkají, že nemůžeme společnost otevřít, kvůli tomuto a tomuto, lžou vám! Lžou vám, protože cíl naprostého zničení nezávislého podnikání a živobytí nebyl ještě dokončen. A to, co dělají, je to, že si prodlužují čas, dokud toho výsledku nedosáhnou. Jeden způsob, jak si prodlužují čas, jsou tzv. kompenzační bonusy. Takže my vám dáme… jen si z ničeho vytiskneme peníze… a vám dáme procento vašeho příjmu. A účel za tímto je ten, abyste drželi jazyk za zuby. A abyste byli poslušní.

Protože si řeknete: Oh, tohle je super. Dostávám dobré procento svého příjmu. A nemusím nic dělat… to je super. Lockdown je super. Ale co vaši zaměstnavatelé a podniky, ve kterých pracujete? Oni žádnou pomoc nedostávají, aby přežili. Oni zbrankrotují. A vy dostáváte svůj kompenzační bonus za předpokladu, že pro ty podniky stále pracujete, ale vláda řekla, že nemůžete, protože ty podniky musí být zavřené, abychom zachránili svět před tímto falešným virem. Takže… co se stane, když ty podniky zbankrotují a vy už u nich nebudete oficiálně zaměstnaní? Spousta lidí to teď zjišťuje. Co se stane, když kompenzace skončí, tak jak musí. Co se stane pak? „Vraťte se do práce…” ale žádná práce není. Váš zaměstnavatel je pryč.

A mimochodem, umělá inteligence (UI) se řítí jako nekontrolovaný vlak a odebírá lidem spoustu pracovních pozic. Takže… odkud budete svůj příjem dostávat nyní? „No… vláda…” – ano, zaručený příjem. Ten ale budete dostávat jen tehdy, když budete dělat, co se vám řekne. A další způsob, jak udržují veřejnost v poslušnosti, je pomocí slibů. „Ano, uzavíráme nyní, ale 21. června vše otevřeme…” „No teda, díky Bohu, alespoň se máme na co těšit…” Oni neměli žádný úmysl 21. června uvolnit opatření, a to od chvíle, kdy řekli, že to udělají!

Ale udrží vás to v poslušnosti. Účastnil jsem se některých protestů v Londýně, proti… v masivním počtu… proti ničení svobody. a tomu, co se děje. A lidé říkají: Proč protestujete? 21. června to vše skončí. Ano, jistě. Tady máš plně zaplacené členství do klubu Anonymní naivkové. To se nikdy nestane. Nemělo se to stát. Byly to jen sliby, aby lidé byli poslušní. A tak máme vymyšlenou záminku, o které věděli, že ji použijí, a tou je indická mutace… ne, promiňte, je to delta mutace… podle všeho to je méně politicky nekorektní výraz. Indická mutace. Takže my jim řekneme, že 21. června vše otevřeme. Já vím, já vím… ne, poslouchejte.

A pak uděláme to, že si vymyslíme tuto indickou mutaci. Vše je naplánované. Přiblížíme se k 21. červnu a budeme říkat: „No, víte… chceme otevřít, ale… indická mutace, víte…” A pak řekneme: Situace je příliš špatná. Rádi bychom otevřeli, ale kvůli indické mutaci nemůžeme. A existují stále lidé… dýchej, Davide… kteří říkají: Jo, souhlasím. Nemůžeme otevřít, když je tu indická mutace. A teď máme moskevskou mutaci. Čekám na mutaci zpoza rohu této ulice napravo. Protože tohle je důvod, proč je tohle tak důležité.

Mluvím o tom od začátku dubna 2020. Nemít žádný virus. Pokud máte skutečně infekční patogen, jste omezeni tím, co dělá. A jste omezeni tím, kam se rozšíří, a co může způsobit. Pokud máte iluzi viru, a děláte věci, aby to vypadalo, že je skutečný, skrze test, který netestuje jeho přítomnost… ale zjišťuje přítomnost a tudíž pozitivitu něčeho jiného, jako je genetický materiál v těle. Máte test, o kterém jeho vynálezce Kary Mullis řekl, že nedokáže testovat infekční onemocnění, a nedokáže vám říct, jestli jste nemocní.

Ale používáte ho přesně k tomu, abyste měli iluzi případů. Když zařídíte, že kdokoliv, kdo testuje pozitivně z testu, který netestuje přítomnost viru, a během 28 dní nebo více zemře na cokoliv jiného, na úmrtní list jde covid-19. Když úmrtí na jiné příčiny označujete jako úmrtí na covid-19, což je důvod, proč chřipka po celém světě zmizela, protože z chřipky a chřipkových příznaků se stal covid-19, o kterém se říká, že má chřipkové příznaky… když tohle uděláte, můžete vytvořit virus, o kterém se nikdy neprokázalo, že existuje… nikdy nebyl izolován.

Nikdy se neprokázalo, že způsobuje jakékoliv onemocnění. Můžete to udělat tak, aby to vypadalo, že existuje a způsobuje onemocnění. Takže scénář bez viru je pro tento celý podvod ve skutečnosti zásadní. Pak s tím virem můžete dělat cokoliv.. nejste omezeni příznaky skutečně infekčního patogenu, můžete si je vymyslet… oni si je vymýšlí… zbývá nyní na planetě Zemi jakékoliv onemocnění, co nemá příznak zatraceného covidu?! A co je zásadní… pokud dokážete lidi přesvědčit, že existuje virus, který vlastně neexistuje, můžete si vymýšlet mutace viru, tak jak je vám libo.

A ty mutace můžete použít k odůvodnění pokračujícího stavu fašismu, který byl světu vnucen ve jménu „covidu”. A protože váš test netestuje přítomnost viru, máte kontrolu nad případy. Máte nad nimi kontrolu, protože PCR test funguje na základě tzv. zvětšení. Jak Kary Mullis, vynálezce PCR, řekl, že PCR dělá hodně něčeho z něčeho. Vezme malý kousek genetickéhomateriálu ve vzorku a vytvoří z něj hodně kopií. Říká se tomu zvětšení… a čím více ten test zvětšíte, tím víc pozitiv vám test dá, protože se stává citlivějším na více materiálu ve vzorku.

Ne na zatracený virus! Na genetický materiál ve vzorku. Takže když zvýšíte počet cyklů zvětšení, zvětšíte počet pozitivních případů. Počet pozitivních výsledků testu, kterým říkáte případy. A pokud chcete vytvořit dojem… během té celé doby zavádění této falešné vakcíny… která nemá nic společného s virem… má úplně jiné důvody, ke kterém se dostanu… ale pokud chcete vytvořit dojem, že funguje, co uděláte?

Snížíte počet cyklů zvětšení vzorku v testech. A podle definice získáte menší počet pozitivních výsledků, čím méně test zvětšíte. A jak se začalo očkovat falešnou vakcínou, Světová zdravotnická organizace v den Bidenovy inaugurace oznámila, že si myslí… trvalo jim samozřejmě dlouho na to přijít… že testy se zvětšují až příliš, a že vedou k velkému počtu falešně pozitivních výsledků.

Falešně pozitivní výsledky, které tvořily všechny případy a podle definice všechna úmrtí předtím? Ne, ne… zvětšení je příliš vysoké. Tak ten počet cyklů zvětšení zmenšili…. a počet případů klesl, protože to přesně se stane. Laboratoře v Americe zjistily, že ozdíl mezi jednou úrovní zvětšení a další úrovní zvětšení je naprosto obrovský. V tom, jestli test bude ze stejného vzorku ukazovat pozitivní nebo negativní výsledek. „Dívejte, vakcína funguje… případy klesají.” Ale když přijde léto, kdy případy jsou pochopitelně středem pozornosti jako během léta 2020, protože podle Britské plicní nadace během letních měsíců dochází k 80% poklesu v respiračních onemocněních. Takže vaše schopnost označit úmrtí z jiných respiračních příčin jako je chřipka… za úmrtí na covid-19, se dramaticky sníží, takže se zaměříte na případy a ne na úmrtí.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Chcete spoustu případů a přiřadit je k indické mutaci? Stačí zvýšit počet zvětšení. Je to hračka. Když se podíváte na to, co se teď děje, jak establishment… média, vlády, ostatní zdravotní orgány… přesouvají pozornost… předtím to zavrhovali, protože tehdy by to nefungovalo, ale teď ano. Přesouvají pozornost na wuhanskou laboratoř. „Myslíme si, že virus mohl uniknout z wuhanské laboratoře… mohl neúmyslně uniknout.”

A některá alternativní média říkají: Ano, souhlasíme, ale byl uvolněn záměrně. Proč se teď celý establishment zaměřuje na wuhanskou laboratoř? Z prostého důvodu… jak jsem před chvílí řekl, jejich celý hoax ve skutečnosti závisí na tom, že virus neexistuje, ale že veřejnost věří, že existuje. Jim je jedno, jestli si myslíte, že nechtěně unikl z wuhanské laboratoře… je to směšné, když si uvědomíte, že celý tento covid hoax byl dlouho plánovaný.

Nebo jestli ho vypustili záměrně. Nebo jestli si myslíte, že je přírodní… jim je to jedno, protože věříte, že je tu virus. A pokud je tu virus, můžou říkat, že jako řešení potřebujeme vakcínu. Nebo mohou tvořit mutace viru, protože věří, že původní virus existuje. A můžou odůvodnit lockdowny, aby lidi chránili před virem. Ale když si uvědomíte… žádný virus neexistuje… nikdy nebyl izolován, jeho existence nebyla prokázaná.

Žádná vědecká studie to neprokazuje. Mnohé autority byly požádány, aby ji vytvořily. Nikdy se neprokázalo, že způsobuje jakékoliv onemocnění. Takže… žádný virus není. Co to znamená? Vakcíny nemají žádné opodstatnění… falešné vakcíny. Protože není nic, na co si vzít vakcínu. Zadruhé. Nemůžete tvořit mutace z něčeho, co v prvé řadě neexistuje. Nemůžete lidi zavřít, když není nic, před čím je chránit.

To je důvod, proč musí udržovat tuto představu, že je tu virus. Co pochopitelně uvidíme, je neustálé vymýšlení si mutací, aby opodstatnili pokračující stav fašismu. dokud nedokončí práci a nezničí všechna nezávislá živobytí. A skrze uzavření podniků… různých podniků… ničíte potravinový řetězec… teď se to děje. A ničíte distribuci zboží a jídla na úrovni, na které byla předtím. A všude tak vytvoříte nedostatek. Způsobíte obrovský nárůst cen potravin a ostatního nezbytného zboží, což povede k inflaci a udělá tak obtížnější pro lidi, aby přežili. To je, co se děje. A je to systematické. Pokud si někdo myslí, že tohle skončí, tak neskončí.

Pokud to sami neukončíme. Takže… máme virus, který není nic víc než počítačový program. Byl vytvořen na počítači za pomoci kódů z genové banky. A takto vytvořili to, čemu říkají SARS-CoV-2. Snůška nesmyslů… a vážně se mi líbí, když slyším virology a ostatní, o kterých byste si řekli, že něco ví, jak říkají: „Dívali jsme se na kód tohoto viru a vypadá to, jakoby byl uměle vytvořen.” Což vede k závěru… „Byl uměle vytvořen ve wuhanské laboratoři.” Byl uměle vytvořen, a proto vypadá uměle vytvořen, ale nebyl uměle vytvořen v zatracené wuhanské laboratoři, byl uměle vytvořen na počítači. Což je důvod, proč vypadá uměle.

Všechny ty obrázky viru, jak z něj trčí hroty. To jsou počítačem vyrobené obrázky. Virové částice můžete vidět pouze pod elektronovým mikroskopem. A nikdy v tom prostředí tyto „virové částice” neudělaly, co oni tvrdí, že dělají. Je to jako šeptat ke skupině… „SARS-CoV-2 existuje…” „Vážně?” „SARS-CoV-2 existuje.” A ve výsledku všichni souhlasí, že SARS-CoV-2 existuje… neexistuje! Ale protože lidé věří, že existuje, máme agendu číslo 2. Vakcína. A o tohle jde. Biozbraň není virus. Je to vakcína. A víte… Komplexita nebo zdánlivá komplexita se používá k utajení prostých pravd. A prostých vysvětlení.

Takže… „máme tuto mRNA vakcínu, a má spike protein a tohle…” Počkat, počkat! Rozeberu to. Odborníci. Používáte syntetický genetický materiál známý jako mRNA – messenger RNA, a vpichujete ho do biologického těla, a musíte oklamat buňky a imunitní systém těla, aby se otevřel, abyste dovnitř něj dostali svůj syntetický materiál, protože normálně bez tzv. trojského koně, tělo by odmítlo to, co se do něj snažíte dostat. A váš syntetický genetický materiál, včetně nanotechnologie, systemů příjimačů a vysílačů, malých počítačů, se sám replikuje. Jakmile je to v těle, nezůstává to tam v objemu, ve které se to tam dostalo, ale samo se to replikuje… každou hodinu se to tělem šíří ve větším počtu a má přístup k více buňkám.

Jak si myslíte, že to bude probíhat? Dávat syntetický cizí materiál do těla, které by to normálně odmítlo, kde se pak samo skrze celé tělo rozmnoží. Co si myslíte, k čemu to povede? A oni řekli: Ale ne… nemůže to změnit DNA. Protože RNA nemůže komunikovat s DNA, pouze DNA může komunikovat s RNA, takže DNA nebude ovlivněno RNA. To je snůška nesmyslů. Roky mluvím o tom, že RNA ovlivňuje DNA.

Píšu o tom v nové knize Perceptions of a Renegade Mind. A nyní vidíme experimenty na univerzitách, které říkají: „Ve skutečnosti… navzdory veškerým přesvědčením o genetice, zjistili jsme, že RNA může ovlivnit DNA.” Ano, zatraceně může. A to tyto vakcíny dělají. Mění DNA skrze tento syntetický materiál. Jak si myslíte, že to ovlivní tělo? Jak to, že i když v tento virus věříte, úmrtnost na onemocnění, i podle mainstreamu, je mezi 0,23 – 0,15 %. Proč chtějí tuto falešnou vakcínu dostat do každého muže, ženy a dítěte na světě?

Proč na nedávné konferenci G7 oznámili, jak milí jsou… přesně jak jsem to předpověděl. Ve videu poslední týden. „Jsme milí a dáme miliardu dávek tohoto genetiku měnícího materiálu rozvíjejícímu světu.” „Jsme tak milí.” Ne. Chcete do lidí píchnout genetické sračky… jako všichni ostatní. Pokud si vakcínu nemohou dovolit, tak jim ji dáte, protože cíl je ji dostat do všech. Proč? Protože existuje agenda transformovat lidské tělo z biologického… řekněme… člověka 1.0 do syntetického, nerozmnožujícího… rozmnožování bude provádět technologie…. člověka 2.0, synteticky biologického člověka. A to je záměr za těmito vakcínami.

Čím více těchto sraček do vás dostanou, tím rychlejší ta transformace bude… přijdou s novými vakcínami… protože „tyto mutace nereagují na původní vakcíny, ale my jsme to očekávali, tak jsme vyvinuli tyto nové vakcíny na nové mutace.” A mimochodem… protože mutace původního viru…. nemusíme žádat o povolení a schválení k použití těchto nových vakcín proti mutacím, protože říkají, že jsou tak podobné, že nám stačí klinické testy, které jsme ani neměli u první vakcíny. Přijdou tedy s vakcínami proti mutacím bez žádného dozoru.

No… tu první na trh dostali bez žádného dozoru, ale u těch nových ani ten nejmenší dozor. A všechny se budou sami replikovat, a změní to tělo. A my uvidíme obrovské číslo… už tak obrovský počet lidí zemřel v důsledku této vakcíny a měl velké nepříznivé reakce. Vše se utajuje. Média to nechtějí vědět. Ale skutečný dopad teprve přijde. Z dlouhodobého hlediska. A uvidíme účinek falešných vakcín na stále více lidech během tohoto roku a dál. A oni řeknou, že za to můžou mutace, které jsou smrtelnější.

Takže… nyní slyšíme zprávy o lidech, kteří byli „plně očkovaní”, a znovu testují pozitivně na virus. Jak je to možné, pokud vakcína funguje? Protože to s vakcínou nemá co dělat. Jde o samotný test. Pokud máte test, co netestuje virus, ale přítomnost genetického materiálu, ne viru, tak bude testovat stejně pozitivně i po vakcíně. Protože ten test rozhoduje, jestli jste „nakažení”… ve skutečnosti nejste.

Ne zatracená vakcína. A teď vidíme více zpráv o očkovaných lidech, kteří umírají. To se bude interpretovat tak, že původní vakcína nefunguje, tak potřebujeme další. Proč vynucují… tak, jak jen mohou… falešné očkování dětí, které i podle oficiálních dat nejsou tímto onemocněním vůbec ohrožené? Protože tohle je o tom, změnit geny každého muže, ženy a dítěte na planetě. A důvody k tomu jsou jen záminky k dosažení toho cíle.

Pak máte… agendu číslo 3. A tou je kontrola a sledování a změna lidské psychiky do kompletně submisivního stavu bytí. V tom hrají roli masky. Odosobňují lidi, oddělují lidi, zamezují lidské interakci. Lidé tak vdechují vlastní oxid uhličitý, kterého se tělo snaží zbavovat se… nedostatek kyslíku, což ovlivňuje mozek a zdraví těla. Vdechování malých vláken z masek do plic. Nutí to mladé lidi trávit čas ve škole s maskou na obličeji. To vše je psychologická hra související s ovládáním psychiky.

A trasování lidí a vakcinační pasy bylo naplánováno dlouho předtím, než byla jakákoliv zmínka o zatraceném viru z Wuhanu. To vše je součástí tvorby globálního systému řízení. To nás přivádí k agendě číslo 4. A tím je chytrá síť. Znovu se vracíme k vakcínám… jak jsem říkal, tyto vakcíny obsahují nanotechnologii. Přijímače a vysílače. Samo-replikující se přijímače a vysílače. Malé počítače.

Přijímají a vysílají informace na frekvencích, ve kterých fungují. A ty jsou navrženy k tomu, aby nás napojily na chytrou síť, do které patří 5G, a v plánech 6G a 7G. Proto na orbit posílají satelity přes toho psychopata Elona Muska a ostatní. Satelity na nízkém orbitu, které tyto frekvence vysílají na Zemi, aby každý centimetr planety byl pokrytý tímto „cloudem” (oblakem), jak mu říkají. Tato nanotechnologie nás má na ten cloud napojit. Napojit nás na umělou inteligenci, aby se umělá inteligence stala lidskou myslí, a aby lidská mysl, tak jak ji známe, zmizela. Spousta lidí nedokáže pochopit, v jakém měřítku tohle probíhá.

Je to příliš velké, aby si to mohli představit. Ale měli by si to začít představovat, a to sakra rychle, protože tohle je skutečné. Myšlenka je taková, že syntetický člověk je vytvořen specificky, aby byl v napojení na tuto chytrou síť, a nebyl ničím víc než počítačový terminál v globální internetové síti. A lidé budou říkat: Jak je tohle koordinované? Jak toho mohou dosáhnout? Je to koordinováno skrze globální síť tajných společností a polo-tajných skupin, které mají centrální vedení. A reakce na covidovou éru byla v podstatě stejná… až na jednu nebo dvě výjimky, ale v podstatě stejná napříč celým světem. Protože je to centrálně koordinované.

A řídí se stejnou agendou. Světová zdravotnická organizace není jen „majetkem” tohoto globálního kultu, jak mu říkám, ale oni ji po druhé světové válce vytvořili. Společně s OSN, které bylo také vytvořeno po druhé světové válce, aby sloužilo jako trojský kůň, aby se ve výsledku vytvořilo světové diktátorství, kam tohle celé směřuje, a o tom je celý ten velký reset a slogan „vybudujme znovu lépe”.

Vybudovat znovu z popela předchozího systému, který tímto covid hoaxem zničili, a nahradit ho globálně centralizovaným světovým diktátorstvím. Takže teď se přesouváme… k agendě číslo 5. Všechny tyto agendy jsou součástí jedné agendy. A tím je zničení… v tomto případě mluvím o západní kultuře. To se děje. Když se podíváte na pilíře západní kultury, tento covid hoax míří na všechny z nich. Muž jménem Andrew Lloyd Webber… jestli to udělá, nebo ne, to uvidíme… ale on řekl, ještě než odložili konec covidových omezení, že on i tak otevře svoje divadlo, a pokud bude muset, půjde do vězení. Protože oni ničí divadelní průmysl. Super, že to řekl… uvidíme, jestli to udělá. Ale na druhé straně uvěřil celému hoaxu, jakoby byl reálný.

Napadal lidi, kteří se nechtějí nechat očkovat. Ale to, co říká o ničení divadelního a zábavního průmyslu, je naprostá pravda. Každopádně si neuvědomuje, že o to právě jde. Jde o to, zničit západní kulturu. Zaměřují se na divadla, umění, zábavu, zaměřují se na hospody… typické místo interakce mezi lidmi na západě. Už hodně dlouho. Interakce… vzájemné komunikace. Setkávání se. Zaměřili se na restaurace. A jak během tohoto roku ještě uvidíme, zaměřili se na sport… na fotbal. Když se podíváte na západní společnost… obecně globální společnost… ale jak fotbal je v západní společnosti spojen s kulturou…

Jak dlouho fotbalové kluby… kromě těch největších… dokážou finančně přežít, když mají hráče, kterým musí platit, mají účty na placení, ale kvůli covidovým omezením nemají nikoho, nebo téměř nikoho, kdo by si zašel koupit lístek na stadion. Tyto kluby budou padat jeden za druhým jako mouchy. Zaměřují se na celé pilíře západní kultury, protože jakmile je zničíte, můžete je „vybudovat znovu lépe” tak, jak se vám zlíbí.

A to, co oni ve výsledku chtějí, není jen konec západní kultury, ale konec veškeré kultury, aby existovala jen globální monokultura ve světovém diktátorství. Agenda číslo 6. Nebudete nic vlastnit a vše si budete muset pronajímat. Světové diktátorství bude vše vlastnit. A to, co tento týden vidíme, jsou příběhy o tom, jak velké korporace a finanční instituce skupují celá sousedství s nemovitostmi, a soutěží mezi sebou, což ceny nemovitostí tlačí nahoru. V době, kdy by ceny měly klesat dolů, vzhledem ke stavu světové ekonomiky.

Ale ceny nemovitostí jdou nahoru. Už dávno jsem ve svých knihách psal, že plán je, tak moc zvýšit cenu nemovitostí, aby si je lidé nemohli dovolit, a budou si muset pronajímat. To je přímo ze stránek mých knih už z dřívějších dob. A teď nám tady strmě stoupají ceny nemovitostí, ceny nových nemovitostí jdou nahoru kvůli zvyšující ceně za materiály, což bylo způsobeno hlavně krizí v dopravě, ke které se dostaneme. Ale pak máte tyto instituce, které skupují… a soutěží v tom mezi sebou… skupují tyto nemovitosti a pak je pronajímají. Což činí nemožným pro lidi v té oblasti jim konkurovat a koupit si vlastní dům.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Tohle vše je součástí plánu. Aby nikdo nic nevlastnil, ani svůj dům. A aby si ho museli pronajímat od nelítostného světového státu. Zmiňoval jsem dopravu. Mám novou knihu, která už vyšla, ale je dostupná jen v Británii a Evropě a okolních oblastech. Protože jsme zjistili, že doba, jak dlouho by trvalo dopravit knihy do Ameriky… právě to plánujeme, dopravíme je tam… ale budou tam až v srpnu.

Protože získat prostor na přepravním kontejneru je teď noční můra. Protože dopravní sítě jsou nyní v krizi. Webová stránka iceagefarmer.com o tom už dlouho varuje. A teď to tu máme. Co to způsobí? Z vlastní zkušenosti s knihami víme, že to zvyšuje cenu dopravy. A zvýší to cenu… už zvyšuje… jídla a nezbytností. Jakákoliv země, která ve velkém měřítku importuje svoje jídlo, zažije velký nárůst cen. Ne jen za dopravu… přidají se další náklady, které covid hoax uměle vytvořil.

Co to znamená? Nedostatek se rovná ovládání. Závislost se rovná ovládání. Agenda číslo 7… ještě hlubší. Někdo mi poslal klip z rozhovoru, který jsem v 90. letech udělal se Zulu šamanem Credo Mutwa… skvělý muž. Byl to šestihodinový rozhovor. Ale poslal mi klip, který mi připomněl, co v tom rozhovoru před všemi těmi lety řekl. Mluvil o vakcínách. A řekl, že vakcíny zavírají duchovní oči.

Jinými slovy… mluvíme o šestém smyslu a napojení za hranice pětimyslové mysli. A on říkal, že součástí důvodu, proč vakcíny existují, je přerušit to napojení. Popisoval, jak se šamani snažili chránit děti před těmito vakcínami. Tohle vám připomene současné dění… řekl, že oznámili, že se šíří onemocnění neštovic a že všichni se musí očkovat proti neštovicím… musí. Vakcínou proti neštovicím. A co šamani a uvědomělé rodiny dělávali, bylo to, že si vzali semínka, ohřáli je a vložili je do paže.

Aby to vypadalo, že někdo byl očkován, i když nebyl. Říkal, že za nimi chodili a kontrolovali paže dětí, jestli byly očkovány. Mysleli si tedy, že byli očkováni, i když vlastně nebyli. A on řekl… Credo loni zemřel… bylo mu přes 90. Mimořádný muž. A on řekl, že osobně potkal stovky lidí, kteří byli schopni vidět za hranice rozsahu normální vizuální frekvence lidského zraku, ale poté, co byli očkovaní, už toho nebyli schopni.

Tyto falešné vakcíny, tyto geneticky, synteticky modifikující vakcíny… falešné vakcíny, jsou nejposlednějším nástrojem k odpojení lidské pětismyslové mysli od širšího vědomí. Jak desítky let píšu v knihách… to je hlavní cíl tohoto kultu pro lidstvo. Zabránit nám mít přístup do úrovní vědomí, které nám umožní vidět, co se sakra děje. Chtějí nás izolovat pouze do pětismyslové mysli.

Čehož chtějí dosáhnout skrze umělou inteligenci, a co dělají skrze tyto falešné vakcíny. Tohle je jeden hlavní důvod, proč jsem už slyšel od spousty lidí, kdy přátelé, rodina, kolegové se nechali očkovat těmito vakcínami, a už nejsou stejní jako předtím. Často je popisují slovem „prázdní”.

Nejen to, ale lidé, kteří byli otevření tomu, vidět svět z jiného pohledu, ale i tak si vzali vakcínu, už nejen svět nevidí potenciálně ze širšího pohledu, ale jsou silně proti komukoliv, kdo říká, že svět lze vnímat i z jiného pohledu, než je pohled, který přináší autority. A pak máte energetické léčitele… léčitele Reiki, apod… a několik z nich řeklo, že když jsou lidé očkovaní touto falešnou vakcínou, energetická spojení…. protože lidská entita má pochopitelně mnoho úrovní… tato spojení se odpojují poté, co si vzali vakcínu.

Rudolf Steiner před 100 lety… byl to nejen velmi uvědomělý muž, ale také měl konexe na establishment, odkud mohl získávat informace… a on řekl, že chystá se vytvořit vakcína, která se bude dávat dětem… v podstatě po narození… která je odpojí od jejich vyššího já, vyššího vědomí. A jak říkám já – izolovat je do pěti smyslů. A jak řekl Steiner… stanou se z nich „automati/roboti”.

A tak… to je několik aspektů této globální agendy, kterou organizuje tento globální kult, lidé jako Bill Gates jsou součástí toho kultu… i tak loutky… ale patří k nim. Tento kult vlastní a vytvořil Světovou zdravotnickou organizaci. A funguje napříč hranicemi… jde o neomezenou entitu.

Hranice jsou jen pro zbytek lidí… pro kult neexistují. V Číně mají ve skutečnosti větší kontrolu než v mnoha západních zemích, ale ovlivňují všechny země na světě. A skrze tyto sítě tajných společností v různých zemí, které se zpovídají globálnímu… řekněme vedení… který zorganizoval tento covid hoax v tom, jak se odvíjí… A oni vám v danou chvíli řeknou cokoliv, co je nezbytné k získání toho, co v tu chvíli pro svoji agendu chtějí. Proto když posloucháte jejich oznámení a prohlášení od chvíle, kdy tohle začalo, zjistíte jeden rozpor za druhým. Kdy tady řekli něco a pak něco jiného. Protože to první jim získalo to, co v tu dobu chtěli, a pak jim opak získal to, co chtěli. A tohle se děje. Jsme nyní v bodě, a rok 2021 je v tomto zásadní rok… to, kde budeme na konci tohoto roku, nám do velmi velké míry ukáže, kam budeme dále směřovat.

Jsme nyní v bodě, kdy nečinně sedět a doufat, že tohle skončí, nepřipadá v úvahu jako možnost. Ono to neskončí, pokud s tím neskoncujeme. My, miliardy lidí, kterým malá hrstka v samotném jádře diktuje, přikazuje, co máme dělat a ničí nás… Ta samotná čísla vám ukazují, v čem spočívá odpověď. Děláme pokrok… stovky tisíc lidí, které chodí na protesty za svobodu v Londýně.

Další se pořádá 26. června, kde také budu. Tohle ukazuje, že děláme pokrok. Ale musíme se pohnout… a jakou větší motivaci lidé potřebují než to, že 21. červen… „den svobody”, jak ho nazvali… ubohé… zrušili? Nemá to skončit. My s tím musíme skoncovat. A když se podíváte na to, co se děje naším dětem s ohledem na tyto falešné vakcíny… srdeční problémy, které z nich mají… a mnoho dalších problémů…

Díváme se naší budoucnosti do očí, díváme se do očí budoucnosti našich dětí… V jejich zájmu a v zájmu nás všech, síla slova „NE” musí být projevena v takovém měříku, aby fašismus byl nevymahatelný. To znamená naprostou nespolupráci s naším vlastním zotročením a naprostou nespolupráci s tím, co je nyní fašistický stát.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

11 komentářů

 1. Boeing 737 MAX 8 společnosti Ethiopian Airlines se 10. března zřítil krátce po startu z etiopské metropole Addis Abeby. Na palubě bylo 157 lidí, nikdo nepřežil. Stejný stroj měl nehodu loni v říjnu, kdy letadlo nízkonákladové společnosti Lion Air se 181 pasažéry a osmi členy posádky na palubě havarovalo krátce po startu z letiště v Jakartě. Ani tehdy neštěstí nikdo nepřežil.

  https://www.skrytapravda.cz/domaci/4100-pady-boeing-737-max-jako-vakcinace-zdravych-lidi-prezije-vic-nez-zemre

  Po vakcinaci Pfizer?
  A najednou 24.6.2021

 2. Ďakujem krásne pánovi Davidovi Formánkovi a jeho manželke/partnerke (sorry, teraz neviem naisto) za preklad tohto videa. Davide Ickeho zbožňujem.
  🙂

  1. video už pozerajú aj vakcinovaní zombie ako Pepa z Depa 🙂 … nuž Pepa, ak ste vzal tú injekciu Covid, čo vôbec nie je vakcína, už sa viac nerozmnožíte. Ste sterilný. Príroda slabých jedincov prirodzene vyradí z rozmnožovacieho kolobehu..

   David Icke bol tradične vynikajúci. Zo začiatku príliš ťahavé ale ku koncu pekne a pravdivo vygradovalo… Je na nás s touto Covid sektou niečo spraviť. Na podzim sa ukáže, či sa ma v obchode niekto zastane, keď tam budem chodiť bez náhubku alebo ma tam zlinčujú a všetci zombie sa na to budú mlčky prizerať…
   Nechajme sa prekvapiť…

 3. Stále tatáž hrubka Davide, kdy se poučíš? Nahraď ve svém slovníku slovo diktátorství slovem diktatura! Prosím!

 4. Dobrý den,

  video David Icke – Co se děje? Tohle se děje. Aneb o čem je celý „covid“ nelze přehrát ani stáhnout

  Hezký den

  Jan

 5. Děkuji moc za toto skvělé video ! David Icke má skvělý nejen vypravěčský a dramatický talent, ale má i talent syntézy, tedy dokáže logicky a jasně spojovat věci dohromady tak aby to pochopil každý, kdo má zájem to pochopit..a navíc vše, co tady říká, je dohledatelné i na seriozních zdrojích, takže mám pocit, že si nyní dával záležet na tom, aby ho lidi nemohli nařknout z nějakého fantazírování, takže bravo, moc pěkné a děkuji za to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů