Dr. Judy Mikovitsová – Důrazné varování ohledně covid očkování & O (ne)izolaci viru SARS-CoV-2

Ve zkratce...

Dr. Judy Mikovitsová v tomto rozhovoru s Mikem Adamsem vysvětluje, proč je covid očkování rizikové a proč podle ní zabije spoustu lidí, dále vysvětluje podvod s PCR testy a jak je to vlastně s izolací viru SARS-CoV-2. Za překlad děkuji Josefovi T.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Ostatní videa, kde vystupuje dr. Mikovitsová:

PLANDEMIE 1: Skrytá agenda za Covid-19 [DOKUMENT – 1. ČÁST]

Přepis:

Mike Adams: Vítejte všichni u Brighteon Conversations. Dnes máme úžasný rozhovor, který by byl cenzurován skoro všude jinde. Budeme mluvit s dr. Judy Mikovitsovou a její kniha se jmenuje Ukončení pandemie… co to je… povinnost vědců ve věku korupce. Ona je samozřejmě tvůrce plaguethebook.com a tato kniha vychází koncem srpna nebo začátkem září, můžete si ji předobjednat na Amazonu a u jiných prodejců knih. A dr. Mikovitsová byla jedním z nejdůležitějších a vskutku vzdělávacích hlasů v tom, jak se pokoušíme zorientovat v tom, co se děje kolem této plandemie, vnucování vakcín a virologie všeobecně. Dr. Mikovitsová, je nám ctí, že jste tady s námi, děkujeme, že jste se k nám připojila.

Judy: Děkuji Miku, vždy je mi potěšením s vámi mluvit.

Mike: Je skvělé, že jste tady s námi. Myslím, že vám dlužím omluvu, protože když jste mi loni prvně řekla některé věci, které jsem tehdy plně nepochopil o podstatě toho, co se skutečně dělo, trvalo mi to déle než mnoha jiným lidem, abych tomu přišel na kloub. Ale co jsem zjistil v poslední době potvrzuje všechno, co jste mi říkala a to je… já vlastním vědeckou laboratoř a kupujeme certifikovaný materiálový standard pro glyfosáty, těžké kovy a mikrobiologii a já nemohu najít jakýkoliv certifikovaný referenční materiál pro virus covid-19, evidentně neexistuje, jak je to možné?

Judy: Správně, protože SARS-CoV-2 nikdy nebyl lidský virus izolovaný z lidských buněk s prokázanou infekčností a přenosem na lidské buňky. Co bylo provedeno, bylo to, že virus SARS-CoV-2 byl vyroben ve vero buněčných liniích opičích ledvin, což je výrobní závod, takže každý obrázek, který se k vám dostane, viru SARS-CoV-2, nebo SARSu, nebo MERSu je doslova vyrobená částice opičího viru. Takže je to opičí virus, ale DNA tohoto opičího viru, jeho sekvence, byly vpíchnuty ve vakcínách proti obrně, v MMR vakcínách, vakcínách proti chřipce a byly v této buněčné linii od poloviny 90. let. Takže tak, jak Dr. David Martin říkal, je to jen hromada sekvencí. To je, co detekuje PCR… sekvence částice viru, ale doslova vyrůstají z buňky hostitele.

Takže pokud by ta infekční RNA byla v krvi nebo v hlenu, nebo v plicní laváži (výplachu) člověka s covidem-19, tak co musíte udělat je, že vezmete plicní laváž (tekutinu) a kultivujete ji v kontinuálně rostoucí linii lidských buněk, která podporuje replikaci SARS-CoV-2. A to se nestalo. Oni to vzali z plicní laváže člověka a já jsem se podívala na každou biologickou laboratoř bezpečnostní úrovně 4, která údajně měla stať, kde tvrdili, že to izolovali. A v každém jednom případě to dali do vero buněčných linií ledvin opic. Nikdy to nebyl lidský virus, který jsem na vás vykašlala, nebo vy jste vykašlali na mě, nebo kdokoliv jiný. Vidím ta prohlášení všech těch doktorů, kteří říkají, že přenos tohoto viru byl vzduchem. Ne, nebyl! Ukažte mi virus! Sekvence není virus!

Mike: To, co tady říkáte… to je mimořádné a co já zjišťuji prostřednictvím svého vlastního vyšetřování, potvrzuje to, co tvrdíte. Přesně jak oni tvrdí, že izolovali virus, přičemž oni ho neizolovali. A když jsem hledal certifikovaný referenční materiál pro covid, všiml jsem si, že některé z nich jsou označeny jako izoláty a říkají, že byly izolovány ve Washingtonu, v únoru 2020 a pak si přečtete popis, kde se říká něco jako cituji: „toto není k použití pro výrobu antigenů, protože to obsahuje genetický materiál hostitelských buněk a genetický materiál hovězího krevního séra, které bylo použito k množení…” a já si říkám… jak tomu pak můžete říkat izolát?!

Judy: Správně. A to je přesně, na co jsme se každého snažili upozornit, ta částice musí… každý virus je obligátní parazit, ta obálka virů, obálka kolem, která chrání nukleovou kyselinu… ochrana RNA pochází z buňky hostitele, ať je to rostlina, kráva, prase, člověk a to jsou buněčné linie. Má celá kariéra od roku 1983, všechno co dělám, je kouzlo vytváření buněčných linií, které podporují replikaci virů, čištění těchto virů, jejich studování a pozorování, jestli souvisí lidským onemocněním.

Mike: Takže existuje spousta virů, které žíjí v lidech, mohou být přeneseny z člověka na člověka, ale to co říkáte, to vysvětlete prosím vy, že SARS-CoV-2, to čemu se říká Covid-19, není… oni jen mění nálepku jiného genetického materiálu, který pochází z… v podstatě opičích virů? Nebo jiných koronavirů? Z čeho přesně?

Judy: Oni berou opičí… opičí virus. Takže genetický materiál je SARS-CoV-2, to znamená těžký akutní respirační syndrom, sekvence RNA. A SARS-CoV-2 má malý HERV-W, lidský endogenní virus W protein Syncytin, který (mají) všechna zvířata… opice mají syncytin také…. a HIV z viru opičí imunodeficience (SIV), což je rovněž přirozený virus opic. Takže když exprimujete… když vezmete syntetickou část viru a rozmnožíte ji v opičích buňkách, můžete získat rekombinaci všech opičích virů. Takže, je to opičí virus. Ale GP120 (spike, hrot) bude vypadat jako GP120 u HIV a my víme z práce na vakcínách… z podvodu Deborah Birxové a Roberta Redfielda z poloviny 90. let, kteří se snažili vytvořit vakcínu proti HIV a doslova vstřikovali kousky (viru) po částech… sekvenci HIV, obálku, spiky (hroty), obálka a hroty jsou stejná věc, to je jediná část, kterou váš imunitní systém vidí jako nevlastní. Takže pokud jde o lidský virus, ty by se připojily přímo z lipidové biovrstvy, což je vaše buněčná membrána, přímo odtamtud, a to chrání RNA od degradace. A jediná věc, která prochází vaší lidskou lipidovou biologickou membránou, z buňky, která vyprodukovala tento virus, je ta obálka, neboli spike. To je ta toxická část, protože to je ta jediná věc, která není vlastní vašemu imunitnímu systému.

Mike: Takže ten spike protein, jak se mu říká S1 – podjednotka, jak jsem slyšel, že se někdy nazývá, je toxická nanočástice a my víme od jiných hostů, se kterými jsem mluvil, a dokonce i z vlastního výzkumu Salk Institutu, že ten protein sám o sobě způsobuje poškození cév.

Judy: Ano. To je ta látka, která je příčinou nemoci. Ta obálka sama o sobě způsobuje tu nemoc. A to jsme věděli od roku 1980. To byla práce ženy mého dlouhodobého kamaráda Franka Ruscettiho. Ta obálka… takže pokud změníte dvě aminokyseliny z obálky myšího viru leukémie, změna dvou aminokyselin obálky, spike vám dá virus způsobující parkinsona místo viru leukémie. A oni jim říkají varianty… no, můžete tam dát jakékoliv sekvence a to je, co se Dr. David Martin pokoušel říct. Tohle bylo vytvořeno v laboratoři, nikdy to nebylo přeneseno z lidí… ó oni to zkoušeli v průběhu posledních 20 let. Ale díky lidem jako vy, ChildrensHealthDefense, Akční sítě pro informovaný souhlas, Delovi Bigtree, každý je nachytal a řekl – ó tohle je velký problém. Takže v roce 2019 museli udělat tu jejich malou hru Událost 201, která prakticky řekla, oops, raději naočkujme všechny co nejrychleji, jinak dostatečně neonemocní a neumřou a my neutajíme důkazy.

Mike: Ano. Chci se vás zeptat, už jste na to tak trochu narazila, jen z legrace, mám obavu o kombinaci genetického materiálu opic s genetickým materiálem ovcí. Já nevím kam… ovce a opice a krávy a všechno dohromady, to zní jako dvůr u stodoly covidového podvodu.

Judy: Ano. To tak bylo opravdu dlouhou dobu. Je smutné to říkat. A to je proč jsem na začátku řekla Mikimu Willisovi v dokumentu Plandemie, který vyšel 4. května, v tom krátkém klipu, já jsem smíchala ty netopýří tkáně, viry eboly ve Ft. Dietrick a mým úkolem bylo najít buněčnou linii, kterou netopýří viry nezabijí. Protože nemůžete rozmnožit virus, nemůžete ho vyrobit a zkoumat bez buněčné linie. Takže Vero E6, co děláme je, že my vytváříme klony v 96 jamkové destičce, takže E6 řada E, sloupec 6, tento klon dříve namnožil nejvíce viru kontinuálně bez toho, aniž by ho zabil. Byl defektní v mnoha genech interferonu typu 1, to říká, jak chápeme to, jaká část naší přirozené imunity kontroluje tyto viry. Takže to jsem dělala v polovině 90. let.

A víme ze statě, která byla publikována v roce 2011, že mnoho těchto virů eboly je přímo tam v té samé Vero E6, což jsem řekla v rozhovoru Epoch Times, Joshuovi Phillipsovi, který byl vysílán 8. dubna 2020, bežte se podívat do té statě, je financována Faucim, a pokud si přečtete (sekci) Materiál a metody, mají tam Vero E6 ze zařízení biologické orchranné úrovně 4, ve Ft. Dietrick, Výzkumného ústavu infekčních nemocí americké armády, přímo za baseballovým hřištěm, naproti laboratořím, kde jsem kdysi pracovala v polovině 90. let. A několik lidí… A Tony Fauci to financoval a oni získali buňky, oni získali buněčnou linii z Ft. Dietrick, takže každý mi hned potom psal, hele Judy, všechno, co musí udělat je koupit buňky z místa, které se jmenuje ATCC, což je, že zaručují, že budou čisté, nemají jiné věci… laboratoře Americká sbírka typových kultur v Manassas, ve Virginii.

A já jsem řekla přesně tak, protože pokud by to Číňani koupili od ATCC, nemělo by to všecny ty legrační netopýří viry, ty prekurzory (výchozí látky) z 90. let se SARS a se vším, co se tehdy odehrávalo a bylo využito pro vojenské účely. Takže tohle je důkaz, že to řídil Tony Fauci a nemusíte si představit únik z laboratoře, protože jen pošlete malou lahvičku se všemi těmi buňkami. V 80. letech jsem je nosila v kapse, ne s těmito buněčnými liniemi a určitě ne s ebolami, ale možná si všimnete, že když jdete z mezinárodního letu, tak se vás ptají, jestli nevezete buněčné linie. Víte, existuje pro to důvod. Víte?

Mike: To, co říkáte, je mimořádné, možná už to někteří slyšeli, ale vy to tady opakujete, takže Fauci určitě věděl, že získával militarizovaný koktejl buněčných linií, virů nebo genetického materiálu, který mohl být dále využit pro vojenské účely ve Wuhanu. To je, co říkáte?

Judy: Správně, on určitě přesně věděl, co bylo v těch buněčných liniích. Proto mohl říct s takovou jistotou, že uvidíte variantu delta a všechno tohle. Samozřejmě, že uvidíte.

Mike: Ok, opravdu fascinující, protože Čínská komunistická strana v poslední době říkala, že tohle není jejich vina, že tohle bylo vlastně vyvinuto a militarizováno vládou Spojených států. Zdá se mi, z toho co říkáte, že na tom určitě něco bude, bylo to ale dále rozšířeno nebo militarizováno ve Wuhanu? Nebo jak byste to popsala?

Judy: Samozřejmě, to je proč Dr. Zhengli… to je, co udělali, oni to pošlou… A jsem si jistá, že to šlo způsobem… Ian Lipkin byl do toho také zatažen, a on je jeden z těch velkých vyvracečů, který způsobil, že zmizely naše XMRV, protože to byly skutečně lidské viry, které se do lidí dostaly injekčním způsobem a kontaminovaly krevní zásoby. Lidé si neuvědomují, že zásoby krve, které jsou (infikované) HIV/AIDS, to je, co to rozšířilo po světě, protože stále se jedná o xenotransplantaci. Vy vpichujete, transfúzujete, podáváte transfekci, to znamená, že vpichujete genetický materiál, vy nepotřebujete infekční částici, pokud to vpíchnete. Takže my jsme to dělali od 90. let v těch laboratořích a já si nevzpomínám, že bych pracovala s mnoha Číňany v zařízení biologické bezpečnostní úrovně 4, v té době v polovině 90. let. Ale jistě jsme pracovali s mnoha Rusy. Jenom podotýkám…

Mike: Ok, ale jen abych to ujasnil, protože ano, tohle je bomba. Takže Ft. Dietrick, oni poskytovali výzkum, a tkáň… ne tkáň, ale krev… vzorky séra. Jak tomu říkáte?

Judy: Buněčné linie… buněčné linie… Mike: Buněčné linie… dobře.

Judy: Dali jim životaschopné buňky, stačí je poslat a pak si je rozmnoží ve vlastním zařízení.

Mike: A Fauci to věděl a Fauci je financoval přes EcoHealth Alliance a Daszaka a jiné a pak to převzal Wuhanský institut virologie a pak vylepšili výzkum přidání funkce, aby to udělali ještě více nebezpečné pro lidské buňky? To je, co se stalo?

Judy: Oni to v podstatě transfekovali pakomárcem Ralpha Barica. Oni prostě udělali infekční molekulární klon rekombinantu, který vypadal trošku jako SARS, přičemž věděli velmi dobře, že mohli vzít trošku GP120 (spike protein) z HIV, SIV, a věděli moc dobře, že XMRV VP62 tam byl. Ano, musíte akorát vpíchnout nový klon a když změní stranu sestřihového akceptoru a donoru, tak dostanou rekombinanty pouze v jediné fermentaci… pouze jedna fermentace, jeden výrobní závod, a nikdy to neuvidíte. Říká se tomu No-See-Um (pakomárec), protože nevíte, jaké rekombinanty z toho dostanete, pokaždé když to namnožíte.

Mike: A nebyl tenhle technologický přístup klíčový pro to, aby se schovali za vysvětlení o zoonotickém viru ze zvířecího masového trhu? Oni použili tuto výmluvu.

Judy: Ano, přesně tak… protože to byly netopýří viry. A opět, oni v té buněčné linii kultivovali netopýří viry z různých míst z celého světa už od poloviny 90. let.

Mike: Takže říkáte: Je stoprocentní, že ty bylo vyvinuto lidmi, oni to vytvořili, věděli co mají, přeměnili to na vojenskou zbraň, …a pak, vypustili to záměrně? Byla to nehoda? Jak se na to díváte?

Judy: Oni to vpíchnuli. Víte, když oni udělají vakcínu… hej, vypěstovali jsme vakcínu proti obrně ve vero buňkách opičích ledvin… oni to vpíchli ve vakcíně, takže vy to nemusíte vypustit, vy máte buněčný odpad, protože v roce 1986, když byla zrušena jejich veškerá zodpovědnost, nemuseli ukazovat obsah vakcín, takže v naší knize Pandemie korupce tam máme takovou karikaturu, jak ty viry obíhají. Ne, oni to vpichují… ve vakcínách na chřipku.

Mike: Ok, to je klíčové. Takže říkáte… ve vakcínách, v chřipkové sezóně 2019/2020, říkáte, že oni to v průběhu těchto vakcín… vpichovali to už tehdy?

Judy: Ano, je to možné. Použili Madin-Darbyho (psí) ledvinové buňky, které mají koronaviry, takže ano, ty viry jsou v těch buněčných liniích, v laboratořích a došlo ke křížové kontaminaci.

Mike: A pak jediné, co museli udělat, je vystupňovat paniku, hysterii a PCR testy dostatečně dlouho, aby se lidé stavěli do fronty na nové vakcíny.

Judy: A aby nosili masky a poškodili si imunitní systém, tak aby onemocněli.

Mike: Přesně… A většina lidí se nenechává očkovat proti chřipce, obzvláště staří lidé, protože oni říkají: „Ó to nikdy nemívám, to nepotřebuju.” nebo „Ó po té poslední (vakcíně) jsem byla fakt nemocná. Ne, už si to nedám.”

Mike: Řekněte nám na chvíli něco o PCR. Ten PCR instrument, o kterém jsem v poslední době mluvil, to je nekvantitativní instrument, tím žačněme. Nedokáže vám říct, jaká je koncentrace látky v nějaké jiné látce. To není kvantitativní, je to kvalitativní. To je jediný způsob, jakým to funguje. A teď. Co PCR označuje, když příjde zpátky a říká „pozitivní”, s čím se to shoduje? Je to jen digitální knihovna základních párů, nebo co to je…

Judy: Co to dělá je, že to vezme PCR primer. Nějakých 10 až 15 základních párů. Genetické kódy. My všichni používáme stejné základní páry a taky opice. Takže oni vezmou těch 10 základních párů jako primer a umístí jeden na levou stranu, jeden na pravou stranu, na kousek genetického materiálu. V tomto případě, řekněme, SARS-CoV-2. Takže co uděláte… jak určíte, že je to koronavirus? Vy tam dáte strukturální gen koronaviru, takže něco, co se zachová napříč celým rodem. Takže musíte se ujistit, že zabíráte pouze koronaviry a pak tam umístíte ten nový region, což je ten spike protein. Takže SARS-CoV-2 se liší od SARSu pouze tím proteinem. Pouze v této části. Takže tam máte variabilní doménu a konstantní doménu, pokud přemýšlíte o protilátkách. Vy to zesílíte milionkrát, polymerizujete polymer. Rozmnožíte sekvenci. Takže máte jedno křídlo na každé straně a vy to zesilujete a zesilujete… a získáte miliardové znásobení asi ve 20 cyklech. Pokud… já nejsem dobrá v matematice. Kary Mullis byl mnohem lepší… ale stejně…

Mike: Ano, druhé mocniny.

Judy: Ano. Ale pokud použijete druhé mocniny pro tohle, tak tento produkt jsou oba primery. Ne jenom jeden a ne jen ten druhý. To je jeden produkt. Takže co byste měli dělat? Měli byste sekvenovat to, co je uprostřed toho produktu, abyste se ujistili, že máte to, co chcete, ale oni to nikdy neudělali. A pak to zesílili nad 30 cyklů, a já bych řekla nad 25, což je, jak jsme byli přísní v naší laboratoři, je šum. Nebo jako když zesílíte rádio a dostanete jen statický šum. A nemůžete rozeznat slova. A pamatujte si, my máme, lidé mají gen syncytin, což je stará obálka z gama retrovirů. Takže když to je exprimováno u lidí, v průběhu menstruačního cyklu a jiných věcí, a nebo když je jen aktivován a my nechápeme, že je tam bazální exprimace, exprimace nízké úrovně, každý… v podstatě každý člověk by byl testován pozitivně. A to je, co oni dělali s PCR testem. Oni nikdy nesekvenovali, aby vám ukázali, že je to ten (konkrétní) spike protein koronaviru. Co udělali je to, že zesílili jiné věci.

Takže lidi, kteří mají HIV, by testovali pozitivně, pokud nepoužili jejich preexpoziční profylaxi (PrEP) a test by byl negativní. Lidé, kteří by měli sedm cirkulujících koronavirů, které jsou každý rok ve vakcínách proti chřipce u lidí. A u zvířat. Dr. Sherri Tenpenny ukázala krásnou… naučila mě, že existuje koronavirus slepičího vejce, který se jmenuje IBV, je neuvěřitelně nakažlivý. A celá hejna kuřat na to umírají, pokud se to tam dostane. Takže to opravdu tím projde. Znovu, mnoho z našich vakcín proti chřipce jsou množeny ve slepičích vejcích, a oni to netestují na IBV, protože pak by to samozřejmě nemohli dělat. Pak máte výrobní závadu a pak nesete zodpovědnost, podle zákona z roku 1986. Takže tyto vakcíny proti chřipce mohly nést IBV, které se mohly zkombinovat s ostatními věcmi, jinými koronaviry, které tam jsou, a vy byste dostal pozitivní signál, protože vy byste nehledal ten konkrétní protein. Takže ano, s maskou a vakcínami proti chřipce poškodili náš imunitní systém a pak použili PCR a pak řekli každému: tady je další vlna covidu.

Mike: Ano. Je zřejmé, že tu máme „případodemie” PCR případů. Což je do očí bijící podvod šarlatánské vědy. Vzít zdravé lidi, kteří nemají symptomy, udělat jim PCR test a pak říct: „Vy máte covid”. To zkrátka porušuje všechny zásady medicíny. Mám technickou otázku, kterou se snažím pochopit. Oni neřekli PCR instrumentu, hej, tady je sekvence, kterou máš hledat?

Judy: To jsou ty primery.

Mike: Ale říkáte, že to není specifické pro spike protein, že používají sekvenci, která se může aplikovat na hodně věcí.

Judy: Ano.

Mike: Jak tam může ten vědec u toho PCR stát a dělat to? Zcela jistě vědí… zcela jistě vědí, co dělají.

Judy: Ti, kteří vědí, nejsou ti, kteří dělají ty testy a to není tím instrumentem. To, co ten instrument dělá, je, že jenom mění teplotu. Jde o to, co do testu vložíte. Instrument jde jenom nahoru, takže co musíte udělat, je oddělit vlákna nukleových kyselin. Provedete reverzní transkriptázu, abyste ze všech těch RNA udělali DNA, vytvoříte dvouvláknovou DNA. Musíme to rozdělit tak, že to ohřejete na 98 nebo tak něco, protože to drží pohromadě těmi vazbami. Vodíkovými vazbami. Takže to rozdělíte a pak ten primer necháte na jiné teplotě, řekněme na 30 a pak tomu dáte dalších 30 sekund, aby se to znovu zesílilo.

Ale tam se tvoří hodně chyb, protože náš genom, naše polymerázy, mají to, čemu říkáme editační funkce. A ta řekne: ne, já nechci tenhle základní pár a vyhodí ho, ale u PCR zesilujete chyby, protože nemáte čas je opravit. Takže ano, lidé, kteří provádí tyto testy… jednou jsem seděla vedle lidí v restauraci a bylo to hrozné, oni říkají: koupil jsem jednu z těch PCR mašin a provozoval jsem ji v karavanu a jel jsem k jednomu z těch testovacích míst a minulý týden jsem vydělal půl milionu dolarů. Ano, to není validovaný test. Tam nebyla žádná pozitivní kontrola. Pozitivní kontrola, kterou tam použili, a David Martin má naprostou pravdu, je, že vzali ten umělý spike protein v syntetickém koronaviru, ten který vložili do opičího… do toho infekčního molekulárního klonu, a to je kontrola. Nikdy jste neměli lidský virus a PCR nehledá (konkrétní) částici. To není infekční, nikdy to nebylo, bylo to horší než případodemie.

Mike: Neuvěřitelné. Ne, ale já jsem rád, že jste zmínila, že je tady ta zisková motivace pro mnoho těchto PCR laboratoří. Prostě jen vyplivnou pozitivní případy, protože tím krmí vládní agendu, která chce každého zavřít a chce každého naočkovat, takže to je kriminální vydírání. Já nevlastním zařízení PCR, ale mám trojitou kvadrupólovou hmotnostní spektrometrometrii, která je vybavena kapalinovou chromatografií, je vybavena ICP-MS.

Já jsem dělal vývoj metody, strávil jsem 18 měsíců vývojem metody hmotnostní spektrometrometrie pro glyfosát a vy neustále jedete (ten test) proti fyzickým molekulám glyfosátu v roztoku, ve vodě, v ampuli certifikovaného referenčního materiálu… ve skleněné ampuli. Víte? Vidíte je všude kolem v laboratoři, se známou koncentrací, tahle byla 1000 mikrogramů na mililitr. Neustále to jedete… jak sakra jinak víte, že vidíte to, co vidíte, když nemáte fyzický materiál, se kterým byste to zkontrolovala?

Judy: Přesně tak, ale ten fyzický materiál, který mají, je syntetický virus. DNA… RNA, takže oni mají fyzický materiál, ale to není kompletní virová částice. To není částice. To není lidský virus, který testují. Oni neberou koncentrované částice z člověka, který je nemocný a pak to zesilují. Oni nedělají nic z toho.

Mike: To je, jako kdyby řekli: „Chci, abyste se seznámili s prezidentem Trumpem” a pak to je kartónová verze prezidenta Trumpa. Je to náhrada. Je to záskok.

Judy: Správně.

Mike: Wow, ale jak potom…

Judy: To co všichni dělají… chci říct, my všichni oceňujeme… ti znás z oboru… a to oceňujeme, protože… proto jako jednu z prvních věcí jsme říkali – nenechte se nikým testovat. Protože to není správné. Není na tom nic, co by kdy mohlo být virem. A oni pak vystraší lidi, pak jsou nemocní, pak je dají do karantény, pak nosí masku. Takže my jsme se nechali zatáhnout do této situace tím, že jsme dovolili testování. A opět to nikdy nebude delta varianta nebo cokoliv jiného, protože to jsou pořád jen sekvence a ty jsou všechny… byly vpíchnuty na začátku, takže když lidé pochopí, že další PCR test bude, že tam dají další dvě změněné báze aminokyseliny nebo cokoliv to bylo… změny báze nukleové kyseliny delta varianty, pak gama, pak epsilon, dokud neprojdeme celou řeckou abecedu, existují tucty, ne-li stovky vláken lidského viru lidské imunodeficience, každého kmene a teď najednou covid, a to je ten problém, covid není virus, covid je nemoc. Nikdy nebylo prokázáno, že SARS-CoV-2 má cokoliv společného se skupinou těch symptomů, kterým se říká covid. To je skupina symptomů, není to nemoc, 18 000 věcí může způsobit ten kašel. Včetně znečištění ovzduší nebo hliníku, nebo cokoliv jiného.

Mike: A přesto teď oni lidem doslova vpichují spike protein…

Judy: Ano.

Mike: Nebo RNA instrukce pro výrobu spike proteinu.

Judy: Nebo ještě lépe, oni do vás vpichují syntetickou kompletní virovou částici, lipidovou nanočástici, a vzpomeňte si, je to stabilizované PEG. Protože když virus vyrazí z vašich buněk, ta lipidová membrána se rozpadne při 99, nikoliv při 98,6. A váš imunitní systém má asi, myslím, že znám 12 různých cest, jak pohltit tu RNA jako Pac-man. A říct ne, ne, ne… tomu se říká molekulární vzor spojený s patogenem. Když máte RNA, která plave v krvi. Takže ve skutečnosti Dr. Malone, myslím, je ten, kdo má ten patent na mRNA vakcíny, a ten patent je na syntetický virion. Protože vy to musíte udělat, aby se ten virion dostal do buňky, než to ten dobrý imunitní systém člověka roztrhá na kusy. Takže vzpomeňte si, že ty první vakcíny musely být v mínus 70, protože, hej, všechno co musíte udělat je, že je hodíte do pokojové teploty. To je proč jsme nikdy… oh to je 99 F (cca 37 C) nebojte se.

S vaší teplotou se toho zbavíte s trochou kuřecí polévky, to je virus, to je obyčejná chřipka. Zatímco bakterie má buněčnou stěnu a to vyžaduje trochu vyšší teplotu, aby se rozpadla. A když vidím 104 F (cca 40C), říkají tomu Covid…. to jsou bakterie a červíci, které máte na masce. To je ta další věc, kterou vpíchli. Tam je hodně LPS – Lipopolysacharidů, endotoxin, toxický prvek. Ta očkování proti chřipce byla a vždy jsou smrtící. Takže když loni řekli, vemte si masku a nechte se očkovat proti chřipce v létě, jinak uvidíme druhou vlnu. Ano, dejte si tu vakcínu proti chřipce v létě a uvidíte druhou vlnu. A lidi to udělali a uvěřili tomu.

Mike: Takže to je teď. Protože ty takzvané vakcíny vpichují lidem spike protein, to je samonaplňující se podvod, který vždy vyvolá symptomy a onemocnění v očkované skupině, oni to vždy budou nějak svádět na neočkované, což je to, co dělají teďka. A pak tím vždy budou tlačit poptávku po více vakcínách, proti více variantám, které jsou tu kvůli očkovaným lidem. Oni vytvořili perfektní podvod, který nikdy nekončí, dokud se někdo nepostaví a neřekne: císař nemá šaty, což je to, co děláte vy. Kde jsou všichni vaši kolegové? Tohle jde k jádru vaší knihy Ukončení pandemie. Tohle je povinnost vědců ve věku korupce. Kdy se, cituji „věda”, vrátí k vědě namísto tohoto postoje dogmatického kultu?

Judy: Ano, my lidé se musíme tomu všichni postavit a požadovat to. Vědci… vědci prostě proti tomu nevystupují… pokud jste viděl Highwire Dela Bigtree z 8. července, ale my jsme mluvili hodně o Faucim, a už jsem si to nepamatovala, když jsme spolu mluvili, a on předložil veškerou vědu, on to ukázal až zpátky k AIDS, protože oni udělali tu samou věc. Protože tohle nebyla první plandemie. Tohle byl obrovský hlavní vypínač. Protože teď máme opravdový problém. Máme 25 až 50 milionů Američanů, kteří jsou již zatížení a jsou nachystáni k tomu, aby byli zabiti. Ať už jsou to vakcíny proti chřipce, Prevenar, MMR vakcíny, autistické děti, únavový syndrom, Parkinsonova nemoc, diabetes 1. typu, zánětlivá onemocnění. Takže ti všichni už mají pomalu hořící oheň zánětu, který je hnací silou jejich onemocnění, ať už je to cokoliv.

Mike: Co se jim stane, protože podle CDC… vím, že jste právě zmiňovala jiná čísla, a CDC pravděpodobně přehání, ale podle CDC to je kolem 160 milionů Američanů, kteří si do této chvíle nechali dát alespoň jednu dávku. Co se stane těmto lidem?

Judy: 160 milionů lidí si to nechalo dát, ale ne všichni z nich byli nemocní (vedlejší účinky). Většina z nás, kteří jsme říkali hned ne, nebo kteří jsme byli poškozeni vakcínami, nebo již byli infikováni vpíchnutím těchto virů, řekněme z vakcíny proti hepatitidě B, kterou vnutili pacientům infikovaným AIDS/HIV, kteří již byli infikováni HIV, kteří už byli infikováni XMRV, myší… xeno (znamená) cizí… cizí transplantované viry myší, které jsou spojeny s mnoha rakovinami a mnoha onemocněními, tak to jsou lidi, kteří zemřou hned, zdraví lidé musí vědět jednu věc.

Nikdy si nedávejte další dávku a nenoste roušku a vraťte se do normálního života, takto to můžeme opravit, to je, co (znamená) ukončit pandemii. Kde jsou všichni ti vědci… no, existuje hodně vědců, mluvíme o… máme kapitolu o Frankovi Shallenbergerovi s ozónovou terapií, který pochopil tehdy v 80. letech, jak léčit AIDS, máme kapitolu o Lucovi Montagnierovi, který hovoří o oportunistických infekcích a podobných věcech a o tom, jak se dívá na tyto vpíchnuté částice. Stephanie Seneff s glyfosátem, Chris Shaw s hliníkem, takže vědci se postavili proti tomu a naštěstí pro nás všechny Frank Ruscetti, protože on je ten, kdo o tom ví nejvíc a nikdy předtím nepromluvil… A doufejme, že to povede k té příslovečné rakvi zkorumpovaných vědců jako je John Coffin, Tony Fauci, Ian Lipkin, Robert Redfield, Deborah Birxová, FDA, vedení CDC, my můžeme všechno změnit, jen tím, že odstraníme tyto strážce brány, a jen abych zakončila tu celou PCR věc, pokud si vaše publikum uvědomuje… nebo pamatujete si… co děláme s covidem? vezmeme pryč vaše seniory, zabijeme je a spálíme a tím rozbijeme nukleovou kyselinu na jednu nebo dvě. Takže to nikdy nemůžete zesílit a dozvědět se, co je zabilo. Oni tomu všemu říkali covid, ale covid to nikdy nebyl. Byla to chřipka, a máme pro to důkaz a CDC si vycucala čísla.

Takže v co doufáme s touto knihou Ukončení pandemie je, že se každý tomu postaví a bude mít odvahu. Ale je to těžké, protože můj život skončil tak, jak jsem ho znala, před deseti lety. A posledních 11 let bylo přinejmenším zajímavých. A já nemám děti, takže nemám to, co ostatní, co bych ztratila. A někdy je pro nás lehké říct, co bychom udělali, ale teď máme lidi, kteří jsou bez práce, takže vědci nebo každá jedna rodina, vědci jsou kouči ve školách, vědci a specialisté a učitelé musí odejít a chránit tyto děti. Musí doslova odejít a říct: víc už ne. Doktoři a sestry musí říct: ne, ne. Sestry, doktoři, piloti, letušky… ne, nedávejte nikomu roušku, když jste v krabici nad ozónovou vrstvou a získáváte otravu radiací a nutíte lidi, aby ztěžka dýchali a jste pod takovým tlakem, jako byste šli na horu vysokou 2400 m. To není dobré pro nikoho. Takže my všichni jako lidé se tomu dnes musíme postavit a říct: už víc ne. Podvedete mě jednou, handba vám… Vyjděte ven a říkejte tu pravdu a lásku, a říkejte ne, to nedává žádný smysl.

Mike: Naprosto souhlasím s tím, co jste řekla, ale masy byly tak záměrně dezinformované médii, které jsou v kapse velkých farmaceutických firem, a i když dokonce milióny lidí měsíčně v celé Americe začnou umírat, samozřejmě pokud to nastane, oni budou vytrénovaní, aby řekli: to je vina těch neočkovaných. Oni nikdy nedají vinu tam, kam patří, a nebo alespoň ne snadno. Protože tady je vždy narativ, to je tvoje vina, moje vina, neočkovaní lidé, to je jejich vina, i když ty vakcíny masově zabíjí lidi. Jak kdy můžeme napravit ty lži? A odhalit to všechno. A zavřít lidi jako Fauci?

Judy: Ano. Dave to odhalil, vy jste to odhalil, Del to odhalil, Rand Paul to odhali, Jim Thomspon to odhalil. John Milkovitch to odhalil v Lousianě. Skupina ActUp, Institut medicíny, oni věděli v 90. letech, že Fauci každého zabíjel AIDSem s HIV a říkal tomu AIDS, podáváním léků jako AZT v toxických dávkách, zatímco bránil lidem užívat jednoduché věci. Když jsem mluvila s Delem, já nemám hodně víry… stejně nevkládám mnoho důvěry v lidi, nemám mnoho víry, pokud nemůžeme s těmi všemi informacemi, které jsou známé o těchto zločincích, o těchto sériových těžkých zločincích… kdy to skončí? Tehdy když vyčistíme ty organizace údajně veřejného zdraví, ale já myslím, pokud lidé… byli byste překvapeni, mlčící většina může být zticha, kromě mě, ale oni vědí pravdu. Chodím tady k tomu bazénu tady nalevo a jedna paní za druhou poznávají pravděpodobně jenom můj hlas…

A například vnuci mého manžela, má jenom jednoho syna z jeho 5 dětí, který nemá vůbec očkované děti. A můžete vidět ten rozdíl. Takže lidé se probouzejí a můžeme ukázat, že my nemusíme pro naše zdraví… já jen pořád říkám, zdraví lidé nezpůsobí lidem onemocnění. A my mluvíme a mluvíme a mluvíme a jsme v kostelích… Pokud jsme v kostelích… chodím do kaple Godspeak tady ve (městě) Thousand Oaks s Robem McCoyem. A byly nás tam tisíce, nikdy nezavřeli, po prvních dvou týdnech tam byli otevření a byly tam tisíce lidí a nikdo neonemocněl. Někdo mohl mít nějaké nachlazení a kašlat a já jim dala trochu Ivermektinu a ozónový krém, protože jde o to, že i když jste očkovaní, pokud onemocníte kvůli tomu spike proteinu toho syntetického viru, můžete se uzdravit.

Máme ozónovou terapii, máme přírodní produkty, máme Glutathione, máme zdravý Glycine pro-imunní, můžeme budovat stavební kameny (imunity), máme lidi jako Stephanie a Chris a Luke a lidi, kteří umí ozónovou terapii Franka Shallenbergera, máme ozón… Můžeme jít a obejmout je a dokonce i když onemocníte, budete mít celoživotní robustní imunitu vůči tomu i jakékoliv jiné variantě. Takže to teď musíme zastavit a mít každého rádi a sundat nálepky, aby nikdo nevěděl, kdo jste. A to jsou roušky a jestli jste vakcinovaní…

Mike: Už nám skoro vypršel čas, takže já to zakončím. Starosta New Yorku De Blasio oznámil, že v podstatě neočkovaní lidé budou teď označení jako skupina podlidí. Skoro podobným způsobem, jako když rasisté v historii Ameriky zacházeli s černochy. Když říkali, nesmíte jíst v tomto jídelním koutu, nesmíte jet tímto autobusem. To se děje nyní, v roce 2021, v New Yorku. A oni to opodstatňují, protože chtějí rozdělit lidi na základě jejich vakcinačního statusu, zatímco ignorují přirozenou imunitu, která je tou odpovědí na tohle. Ale oni to úplně ignorují, oni vás budou posuzovat na základě poslušnosti k očkování, ne na základě vašeho aktuálního zdravotního stavu, a i to už by bylo dost špatné, my bychom neměli diskriminovat lidi podle toho, jestli jsou zdraví nebo nezdraví. Nemáme snad zákon o zdravotním postižení Američanů, nemáme rampy pro lidi, kteří jsou fyzicky hendikepovaní, aby mohli na vozících vstoupit do budov? Ale k neočkovaným lidem nebude ten samý přístup jako k lidem, kteří nemohou chodit? Co je tohle za šílenství! Nechápu to!

Judy: A u HIV se nemůžete ani zeptat u povolení k uzavření manželství, jestli je někdo infikován HIV, existují na to zákony, ale je čas, kdy my lidé, jeden národ pod Bohem, nedělitelní v právech a spravedlnosti pro všechny… Co je vakcína? Ivermektin v mé kapse, hydroxychlorochin. Pojďme být chytří. Když jdu ven… my jsme byli nedávno v restauraci a u dvěří se psalo: pokud nemáte roušku, znamená to, že jste očkovaní. A my jsme si plácli. A já: „Ano, jsem očkovaná”, takže měla jsem Ivermektin ve své kapse, o hydroxychlorochinu napsal Anthony Fauci ve stati, v roce 2015, že je to vakcína proti SARS. Použijte jinou vakcínu, použijte ten jazyk, jsem očkovaná? Jasně, že jo.

Mike: Ano, protože to je cokoliv, co vytváří protilátky…

Judy: To je cokoliv, co vytváří imunitu. A moje vakcína reálně funguje. Ivermektin zabraňuje přenosu, protože udržuje můj vlastní Glutathione, zdravý dobrý Glutathione… vlastně rozbije glyfosát, a to je problém, kde Glycine je poslední aminokyselina v Glutathionu, takže my jíme všechny ty špatné potraviny, takže jezte čisté potraviny, buďte zdraví a takto budete očkovaní, takže tak to je.

Mike: Amen. Děkuji vám Dr. Mikovitsová, Bůh vám žehnej, za všechnu tu práci, kterou dělate, za to, že vzděláváte lidi. Já se jen modlím, aby vám svět naslouchal dříve. Modlím se, abych vám býval naslouchal, nebo alespoň pochopil to, co říkáte, dříve. A teď to je kritické, je zásadní, abychom vzali tyto informace, posunuli se dál a pracovali na tom, abychom zachránili životy a odhalili pravdu o tom všem. Dr. Mikovitsová, děkuji a vaše kniha, Ukončení pandemie, lidi bežte a podívejte se na tu knihu a děkuji za rozhovor.

Judy: Děkuji Miku. Bylo mi potešením.

Mike: Dobře, mějte se hezky.

Judy: Vy taky.

Překlad: Josef T.

Titulky: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

  1. Dávno odkázali indiánskí šamani…“když bílý člověk otráví poslední řeku, přijde na to, že peníze se nedají jíst…a zrovna se to děje „tráví“ se poslední řeka – řeka Života

  2. A jsou tu lide, a nemusi to byt vedci a lekari nebo jen“bycejni“doktori, kteri intuici, tedy cast vedomi jsou bytostne proti vsem temto praktikam, bohuzel .. mene nez je treba. Diky za preklad, a zcela zasadni vyklad ze strany vedcu. Selhavaji tedy temer vsichni, ale vsichni v systemu zdravi i politiky. V systemu bezpecnosti statu, exekutuvni i vykone moci. A ve smyslu: ..kral je sice nahy, ale co?, jeho svita i divactvo udivene? ocenuje jeho jiz uchylne sarlatanske manyry, az na chlapecka 😱🙉😂

  3. Veľmi zaujímavý rozhovor, aj keď dosť odborný. Glutathione neutralizuje grafén, ktorý je vo vakcínach. V tomto videu hovorí aj o tom, že je potrebný aj pri liečbe Covidu. Z NAC si telo vyrába Glutathione.

  4. V 10:22 min. hovorí o kombinovaní genetického materiálu opíc a ovčanov (sheeple – čo je spojenie sheep a people podobne, ako je u nás spojenie ovčan z ovce a občan). Pani doktorka od začiatku hovorí, že sa zobral opičí vírus a vložil do ľudí, nie do ovcí! Preto moderátor má obavu (so satirou) o kombináciu genetického materiálu opičieho vírusu a ovčanov… A následne to so satirou rozširuje: opice, ovčania a kravy, jedna veľká stodola kovidového podvodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů