Lékař, který říkal, že „nebude plakat” nad smrtí neočkovaných lidí, zemřel 2 týdny po covid očkování

Ve zkratce...

Kanadský lékař, nadšený zastánce covid očkování, se otevřeně vysmíval a ponižoval ty, kteří se nechtějí očkovat, na což po své 3. dávce covid očkování do dvou týdnů zemřel. Více v článku

SDÍLET →

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Facebook zrušil stránku Otevři svou mysl i můj osobní profil (David Formánek). Pomozte prosím šíření překladů a sdílejte tento článek u sebe na Facebooku kliknutím na sdílecí tlačítko „Facebook” níže. Děkuji!

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Originál článku publikován: 9. listopadu 2021

SAINT JOHN, NEW BRUNSWICK – 52letý kardiolog, ředitel nemocnice a hokejový trenér zemřel poté, co strávil většinu roku 2021 zesměšňováním neočkovaných.

Dr. Sohrab Lutchmedial dostal 16. ledna podle své facebookové stránky první mRNA injekci. Není jasné, zda to byla společnost Pfizer nebo Moderna. Na tom také nezáleží. Byly to však jediné dvě injekce, které byly v té době povoleny k použití v Kanadě. Injekce DNA virového vektoru společnosti AstraZeneca získaly povolení koncem února. Krátce poté Kanada povolila injekce společnosti Johnson & Johnson (Janssen).

Dr. Lutchmedial o své druhé injekci nikde na svých třech sociálních sítích nepsal. Hovořil však o svém pohrdání neočkovanými.

Dne 10. července prohlásil, že neočkovaní jsou sobci a že „nebude plakat na jejich pohřbu“.

Překlad tweetu: „Kolektivní argument k ochraně těch, kteří NEMOHOU dostat vakcínu, kteří CHTĚJÍ ochranu – imunitně kompromitovaní, velmi mladí – lidé bez domova a zbaveni volebního práva. Pro ty, kteří se nenechají očkovat ze sobeckých důvodů – ať je jakýkoliv – na jejich pohřbu plakat nebudu.

Dr. Lutchmedial 15. srpna na Twitteru napsal, že by injekce dostávalo více Američanů, kdyby se jim říkalo „protilátkové zbraně“.

Překlad tweetu: „Musíme jim říkat ‚protilátkové zbraně‘ a Američané se začnou stavět do řady na vakcíny.”

Propagoval mRNA injekce pro 12leté děti a uvedl nepravdivé, velmi nebezpečné tvrzení, že injekce jsou „nepopiratelně bezpečné“.

Dr. Lutchmedial poté propagoval novou „vakcínu“ proti malárii RTS,S (Mosquirix), kterou minulý měsíc v tichosti schválila Světová zdravotnická organizace (WHO). Malárie postihuje především obyvatele subsaharské Afriky a východní Indie.

Překlad příspěvku Sohraba: „Se vší úctou k vakcíně proti covidu-19, ale tohle je vakcinační výherce roku 2021. Malárie v rozvíjejících zemích zabíjí stovky tisíc dětí ročně.”

Překlad sdíleného titulku článku: „Historické schválení vakcíny proti malárii k ochraně afrických dětí”.

Indové a subsaharští Afričané se celé agendě COVID-19 z velké části vyhýbají. To je jeden z důvodů, proč tolik afrických premiérů v posledních 18 měsících „záhadně zemřelo“ a bylo nahrazeno figuranty. Ale mocní potřebovali spustit plán B, aby zlikvidovali „třetí svět“, protože to jsou většinou západní země, které loajálně a dychtivě požírají injekce COVID-19.

Dr. Lutchmedial o dva dny později rozšířil další dezinformaci, která naznačovala, že přirozená imunita vůči COVID-19 neexistuje.

Překlad příspěvku: „Tady vás ‚přirozená imunita‘ může dovést. Bojím se o budoucnost zatíženého zdravotnického systému, který bude zlomen touto chronickou manifestací ‚dlouhého covidu‘ – je bolestivý, drahý – a prozatím je nemožné ho léčit.”

Existuje nejméně 106 studií, které ukazují, že přirozená imunita nejen existuje, ale je i účinnější než injekce mRNA a DNA virových vektorů.

Dr. Lutchmedial pak téhož dne obhajoval násilí proti tzv. antivaxerům, když řekl, že chce „dát těmto lidem pěstí do obličeje“.

Překlad příspěvku: „Podle mě všichni z nás by léčili neočkovaného pacienta s úctou tak nejlépe, jak dokážeme. Ale lidé, kteří je přesvědčili, aby se neočkovali? Takovým lidem bych dal pěstí do obličeje.”

Posilovací dávka a smrt

Ať už to nazvete ironií, proroctvím nebo něčím jiným, Dr. Lutchmedial 5. března prostřednictvím Facebooku prohlásil: „99,999999 % všech rozhodnutí a činů, které během života učiníme, neznamená po smrti vůbec nic.“ Příspěvek byl reakcí na úmrtí Waltera Gretzkyho, otce skvělého hráče NHL Wayna Gretzkyho.

Dr. Lutchmedial dostal 24. října třetí injekci, tzv. „booster / posilující dávku“. Svou třetí injekci se pokusil oslavit slovní hříčkou a nazval ji „Vax Shot 3: Electric Flu-Galoo“. Jedná se o zjevný odkaz na film „Breakin‘ 2: Electric Boogaloo“ z roku 1984. Žádný třetí film Breakin‘ však neexistuje. Dr. Lutchmedial uvedl, že očekává, že se po injekci bude cítit špatně, protože „můj imunitní systém je nabuzen!“.

Poslední příspěvek na Facebooku zveřejnil 7. listopadu v 15:10 místního času. Týkal se návštěvy přátel a rodiny (jeho dětí) na univerzitě v Guelphu v Ontariu. Dr. Lutchmedial podle CBC News „zemřel ve spánku“ 8. listopadu.

V New Brunswick Heart Centre pracoval více než 20 let. Dr. Lutchmedial byl členem týmu, který provedl první zákrok MitraClip ve východní Kanadě. Ten opravuje mitrální chlopeň srdce bez nutnosti operace na otevřeném srdci.

Dr. Jean-François Légaré řekl televizi CBC News, že doktor Lutchmedial byl „laskavý a chápavý“. Jeho smrt byla „náhlá a pro nás všechny nečekaná“. Dr. Légaré pokračoval:

„Je to člověk, který měl opravdu velmi, velmi, velmi dobrou duši a člověk, který opravdu dokázal lidi spojovat a nebýt soutěživý.“

V době vydání tohoto článku nebyly stanoveny žádné podmínky pohřbu.

Překlad: David Formánek

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účet, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Mohlo by vás zajímat

13 názorů na “Lékař, který říkal, že „nebude plakat” nad smrtí neočkovaných lidí, zemřel 2 týdny po covid očkování”

 1. Prosím o překlad pro všechny. Konference kde ukazují jak po podávání Vitamínu D klesla úmrtnost lidí na nulu.
  TOTO BY MELI VSICHNI VIDET. RESENI JAK BOJOVAT S COVIDEM i CHRIPKOU a dalšími nemocemi.

  DR. MERCOLA’S LECTURE AT THE 2021 BIOHACKING CONFERENCE
  https://www.bitchute.com/video/cw6QiMsOXqbA/

 2. ArGentUm-SVK

  Na avatarovi k sociálnej sieti nevyzerá, že by sa narodil v 1933 roku ako to povedal člen jeho teamu dr. Légardé.

   1. David Formánek

    To s 1933 byl překlep, za to se omlouvám… jinak podle zdrojů je mu skutečně 52 let 🙂

  1. Skoro bych řekla, že ho boží mlýny semlely za tu zlobu, kterou měl v sobě proti neočkovaným. Tak se nechová „laskavý a chápavý“ člověk. Ale i přesto, ať odpočívá v pokoji.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější
Populární

Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účet, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů