Dr. Lee Merrittová: O otázce neplodnosti z covid vakcín a geneticky zaměřených látkách (CZ tit. + dabing)

Ve zkratce...

Dr. Lee Merrittová mluví o otázce možné neplodnosti způsobenou covid vakcínami a o realitě geneticky a rasově zaměřených látek (biologických zbraní), které se používaly ve 20. století v Africe. Zejména odhalení na konci videa je poněkud zarážející. PS: Teprve se dabovat učím a není to ještě na „profi” úrovni. Dejte mi vědět, co na dabing říkáte. Věřím, že postupně bude lepší a lepší :)
Facebook
Telegram
VK

Video s českým dabingem (namluvil David Formánek) PS: Teprve se dabovat učím a není to ještě na „profi” úrovni. Dejte mi vědět, co na dabing říkáte. Věřím, že postupně bude lepší a lepší 🙂

Video v originále s českými titulky

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 8. ledna 2022

Studie o receptorech ACE-2, kterou zmiňuje dr. Merrittová, je ZDE

Přepis:

Dr. Lee Merrittová: V Austrálii se jim občas přemnoží myši, tak jejich počet chtějí snížit. Chytili tedy několik myší a píchli jim samošířící se vakcíny, které myši sterilizovaly tím, že zničily vaječníky samiček. Tyto myši posléze vypustili do přírody a ty myši vylučovaly vakcínu na ostatní myši. Podle všeho se to nepřenáší vzduchem, což souvisí s dnešní dobou, ale přenáší se to kontaktem. Takže tato větší skupina myší se stala neplodnou a pak vakcínu vylučovala mezi ještě větší skupinou myší, které se staly neplodnými, a pak se to v populaci tak nějak vytratilo. Když se podíváte na to, jak funguje tzv. samoreplikační imunogenní antikoncepce, zjistíte, že se výrobně podobají covid vakcíně od firmy J&J.

Tohle jsou DNA vakcíny, které byly vytvořeny z tzv. druhově specifického viru s nedostatkem replikantů, a tyto vakcíny se měly vylučovat na druhé a způsobovat problémy s ostatními viry. Existuje jedna studie, která zjistila, že když chci snížit populaci zvířat o určité procento a znám porodnost a úmrtnost, tak potřebuji tento počet lidí… pardon, přeřekla jsem se… tento počet zvířat chytit a naočkovat, aby se vakcína rozšířila v celé populaci, sterilizovala ji a snížila její množství o dané procento.

To je podle mě dost znepokojující studie, zejména, když ji spojíte s japonskou studií o farmakokinetice, která ukazuje, že tyto látky, o kterých všichni v týmu zkoumající vakcíny museli vědět… lidé, co říkají, že ta látka zůstává v paži, musí lhát… ta studie zjistila, že tyto očkovací látky se ve vaječníku distribuují 64x více než v kosterním svalu.

Proč říkám, že musí lhát? A mrzí mě, že to říkám, ale buď… pokud jste byli vážně součástí vývoje těchto vakcín, takto natvrdlí byste nebyli. A jak říkám, nezabývám se virologií nebo žádnou z těchto věcí, ale bylo snadné to zjistit, protože dokážu číst vědecké práce. Když začali mluvit o vakcínách, začala jsem hledat základní informace o jejich principu fungování. V té době kolem února 2020 na webu Novavax bylo… a společnost Novavax vyrábí lipoproteinový povlak, v němž se nachází RNA, která je genetickou složkou těchto vakcín. Tyto vakcíny byly vyrobeny jako genetické terapie a onkolytické terapie. V tomto ohledu tedy daná látka nemůže zůstat pouze v paži a nemůže se nahodile šířit v těle.

Musí být zaměřitelná. A společnost Novavax tento lipoproteinový povlak, který vyvinula, nazvala Matrix-M. Chlubila se tím, jak je zaměřitelný. Takže… máme zaměřitelnou látku, která se dostává do vaječníků, a která se strukturově velmi podobá látce pro vyhubení myší kvůli nově se objevujícím infekčním nemocem. A když půjdeme o krok dál, podělím se s vámi o svůj názor poté, co o tomto mám už delší dobu povědomí. Podle mě nově se objevující infekční nemoci neexistují tak, jak jsme si mysleli.

Když jsem v roce 1976 chodila na medicínu, mluvili jsme o tropických nemocech, ale výraz nově se objevující infekční nemoci jsme nepoužívali… to vše začalo v polovině 80. let s ebolou, HIV a všemi těmi věcmi z džungle v Africe. Co se tehdy dělo? V jižní Africe existoval projekt Coast, což byl program biologických zbraní zaměřen na komunity černochů. V tom programu byli zapojeni naši lidé… konkrétně Larry Ford z Los Angeles, který už nežije… kolem toho programu bylo hodně sebevražd. Ale skrze Výbor pro pravdu a smíření jsme se o tom hodně dozvěděli. Vyvíjeli tam geneticky a rasově zaměřené biologické zbraně. Testovali je na černoších.

Proto tolik tzv. nově vznikajících infekčních nemocí přišlo z Afriky. Poté, co prezident Nixon podepsal úmluvu o zákazu biologických zbraní, jsme teoreticky ukončili náš celostátní program biologických zbraní, ale nepřesunuli jsme ho do zahraničí? Jen říkám… jak si to vše spojíte… Tohle nezačalo před 10 nebo 20 lety. Začalo to před 40 až 50 lety. Je to postaveno na hromadě lží a základní vědě, na kterou se lidé mohou podívat.

Wolfgang: Pokud můžete do zahraničí přesunout mučení, tak tohle taky.

Dr. Merritt: Promiňte, přesunout co?

Wolfgang: Mučení.

Dr. Merritt: Mučení… ano, samozřejmě.

Wolfgang: Detenční tábory po celém světě. Dozvěděli jsme se o tom v Radě Evropy a je to strašné. Jen najít místo, kde se nikdo nedívá, a pokračovat v tom.

Dr. Merritt: Jo, jo.

Viviane: Můžu se na něco zeptat? Pokud je možné zaměřit lidi podle rasy nebo genů… zaměřit konkrétní aspekty lidí, když se podíváme na odlišnou úmrtnost na konkrétní šarže covid vakcín, je možné, že tohle je také něco podobného ve smyslu zaměření lidí podle nějakého konkrétního genetického aspektu, nebo je to až příliš přitažené za vlasy?

Dr. Merritt: No, pokud jde o ty analýzy, co ukazují toxicitu vakcín u konkrétních šarží, myslím si, že v průběhu něco změnili, aby ty vakcíny vypadaly méně toxické, což neznamená, že dlouhodobě nebudou škodlivé, ale oni nechtějí, aby se projevila krátkodobá toxicita, aby je nechytli. Je to jako binární jed… chcete, aby někdo zemřel, až když jste od něj daleko. Takže na tom podle mě něco bude, ale povím vám tohle. Jak se o těchto covid vakcínách poprvé začalo mluvit a jak se začala aplikovat, kamarádka mi poslala studii, kterou můžete najít na Pubmedu, která pojednává o rasové specifičnosti dráhy ACE-2. Na tuto lidskou dráhu ACE-2 se totiž připoutává spike protein.

Neexistuje jiný koronavirus, který tohle dělá. SARS ani MERS tohle nedělaly, pouze tento to dělá. Možná to dělal SARS, ale ne v žádné dráze. Ani jiný koronavirus. Takže tato věc byla navržena s takovým hákem, aby se dostala na dráhu ACE-2. A pokud se podíváte na upregulaci dráhy ACE-2, jinými slovy… stejným způsobem, jakým jsou aktivní receptory inzulinu, jsou aktivní receptory dráhy ACE-2. Je rasově odlišná… a nic tady neposuzuji, neříkám vám, co tohle znamená, jen vám povím fakta. Když se podíváte na tu studii, tak lidé s nejvyšší upregulací dráhy ACE-2 jsou běloši z Evropy kromě Finů. V těch lidech je ta dráha upregulovaná kolem 56 %.

Stejně tak je upregulovaná u neafrických černochů. 56% upregulace dráhy ACE-2. Pak to klesá na 39 % u afrických černochů. A pak to klesá ještě níž na 10% upregulaci u Asiatů a Finů. Dost mě to překvapilo… kdo by řekl, že Finové nejsou geneticky stejní jako ostatní v Evropě, ale podle všeho mají genetické odlišnosti. A pak to klesá na nulu. A nulovou upregulaci mají dvě skupiny. Amišové a Aškenázští Židé. Tak tady to je… to jsou fakta.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. Dobrý den, děkuji za vaši skvěle odváděnou a důležitou práci, kterou pro nás děláte. Píšete, že vás zajímají náměty k dabingu – určitě to je dobrý nápad. Dovedu si představit video, ve kterém jsou současně titulky i dabing. U dabingu je dobré nechat alespoň trochu slyšet původní zvuk. Na zlepšení artikulace je dobré číst si nahlas – člověk se naučí s hlasem rychleji pracovat. Mějte se pěkně a ať se vám daří, Markéta

 2. Myslím, že nejlepší je jak je to u tohoto videa – dvě verze, jedna s dabingem, druhá s titulky, ať si každý může vybrat :).
  Mě osobně třeba víc vyhovují titulky, protože ráda slyším originální hlas. Ale dabing si určitě najde mnoho příznivců.
  Hodně zdaru a síly do Vaší další práce!

  1. Dabing je fajn, když máte např. malé děti, to můžete i poslouchat a nic neuteče :))
   Jinak je to za mne v pohodě, ten CZ dabing.

 3. Posledně dvě jmenované skupiny patří s největší pravděpodobností do jedné hapliodní kategorie, která je na Zemi naprosto výjimečná. Všichni máme chromozomy XY, ale tito lidé mají YY. Navíc Amišové mají ve svém genomu nefunkční kopii genu SERPINE1. To znamená, že nejsou prakticky nemocní. Pár tohoto genu se nachází na sedmém chromozonu lidské DNA. Lidé mají normálně v každé buňce 46 chromozomů rozdělených do 23 párů. Dvě kopie chromozomu 7, jedna kopie zděděná od každého rodiče, tvoří jeden z párů.“ Jenže v tom bude ten zádrhel. Protože jejich genom se skládá z YY (ne z Y-po otci a z X-po matce), může to být důvod pro chybějící gen Serpinu1. V tom případě se ale ptám, jak je to s jejich MRna, protože tu všichni dědíme pouze po matce. MRna je něco jako elektrárna a tuto energii od otce spotřebuje spermie. MRna od matky je naše celoživotní enegie (buněčné telomery se po dobu celého života zkracují). My si tuto energii vlastně ničíme sami, např. mikročipy a další nám podbízenou technologií…… Hezký den a moc díky za video, protože ta věta na konci mne fakt nakopla!

  1. Děkuji za tento komentář, mě zapadá jako dílek puzzle do možného vysvětlení skutečného původu lidstva.

 4. Dobrý den,díky za Vaši skvělou práci,i když ji nemohu mezi mnoha přáteli šířit,protože jste „dezinformační web“ a já jsem úplně vymazaná,když to sleduji.
  A ještě více díky,že jste se pustil i do dabingu,je to skvělé.

  Atˇse Vám daří Alena

  1. Děkuji Vám Aleno za zpětnou vazbu. Vím, že spousta lidí považuje můj web za „dezinformační”, ale to je jejich chyba, že mají hned předsudky na základě nějaké „nálepky”… můžete jim poslat třeba video v originálním znění, ať si procvičí angličtinu 😉 Hezký den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů