Proč by karanténa měla trvat déle – JP Sears

Ve zkratce...

Další z řady satirických videí od JP Searse poukazující na absurdnost dnešní situace a chování politiků a institucí. „Proč by karanténa měla trvat déle?”
Facebook
Telegram
VK

Úmrtí při autonehodách rostou každým dnem. Dnes ještě více lidí zemřelo při autonehodách. Poslední čísla úmrtí při autonehodách rostou. Počet případů úmrtí při autonehodách se odhaduje na 3700 denně.

Bože… Řízení je tak nebezpečné.

Máme tu pandemii úmrtí při dopravních nehodách. Jak jste viděli v televizní reportáži, je očividné, že řízení se stalo vážným a smrtelným problémem. Vidíme nebývalých 3700 úmrtí při autonehodách denně po celém světě. Naši odborníci přišli s modelem úmrtí, který ukazuje, že úmrtí se mohou vyšplhat až na 10 milionů lidí. Abychom zachránili životy, dalších 14 dní bude zakázáno řízení, a bude nutné zůstat doma. Můžete chodit, ale neřídit. Je to pro vaše dobro.

Zůstanu doma… Nechci zemřít.

Vítejte u šokujících zpráv. Několik dalších lidí zemřelo při dopravní nehodě. Naši odborníci zavedli lékařsky přesné metody počítání úmrtí. Pokud někdo kdykoliv předtím jel v autě, a pak zemře, jeho smrt se označí za smrt související s dopravou. Počet úmrtí při dopravních nehodách je nyní ještě vyšší než bývával.

Nemohu uvěřit, že jsme všude jezdili. Jak jsme přežili?

Stále jsme svědky úmrtí související s dopravou. Je třeba karanténu prodloužit. Autority prodloužily karanténu, dokud nenajdeme vakcínu, která přivede zpět k životu ty, co zemřeli při autonehodě. Do té doby můžete místo řízení chodit.

Doufám, že ji najdou brzy. Musím pracovat.

Smrtelné není jen řízení, ani chůze už není bezpečná. Nové testy ukazují, že 6227 chodců ročně zemře v důsledku srážky s autem. Jelikož jednáme v zájmu vašeho největšího dobra, zavádíme nové společenské nařízení, kdy musíte být kompletně uzavřeni u sebe doma. Už žádné chození.

Vážně?

V posledním dnu došlo globálně k dalším 3500 dopravním úmrtím. Ti lidé jsou super mrtví. Potřebujeme více karantény.

O 60 dnů později…

Jak život zachraňující karanténa pokračuje, míra sebevražd narostla o 400 %. Ale míra dopravních úmrtí klesla o 7 %. Prokazuje se, že karanténa je efektivní život zachraňující opatření. Dokud jsou školy zavřené, děti se nebudou vzdělávat, dokud nenajdeme lék na autonehody. Vyhlídky, že by si pro sebe mohly vytvořit prosperující budoucnost, vypadají dost neradostně.

Teď z té světlejší stránky… odhaduje se, že 18 milionů sociálně znevýhodněných dětí budou bez školních obědů trpět hlady. Což znamená, že ty děti jsou bezpečné, protože nebudou jezdit do školy. Smrt je kupodivu stále součástí života. Navzdory karanténě a nařízení žádného řízení, místní muž dnes zemřel při dopravní nehodě.

To prokazuje, že karanténa musí pokračovat. Jelikož stále jednáme v zájmu vašeho dobra, žádná doprava znamená žádná přeprava jídla. Spojené národy odhadují, že 135 milionů lidí umře vyhladověním. Ale odhaduje se, že zachráníme neuvěřitelných několik set životů před úmrtím v dopravě. Karanténa se nadále prokazuje jako velký úspěch.

Mám takový hlad…

Od počátku karantény prodeje alkoholu narostly o 243 %, užívání pervitinu vzrostlo o 300 %, a odhaduje se, že kvůli nařízení, nevycházet ven, bude o 31 milionů více případů domácího násilí. Ale díky život zachraňující karanténě několik dalších desítek životů je zachráněných.

Tohle celé je otřesné!

Jelikož stále jednáme v zájmu vašeho dobra, počet úmrtí ze zoufalství je nyní nezměřitelný. Ale co je důležitější, rádi bychom si pogratulovali za to, že máme moc, zavést a vnutit vám tuto život zachraňující karanténu, jelikož získáme zásluhy za záchranu stovek životů.

Hej, co děláš?

Jedu pro jídlo pro svoji rodinu… pak pojedu do práce.

Ještě nemáme vakcínu, takže kromě setrvání v domácnosti riziko úmrtí je nadále úplně ve všem. Velmi smrtelný! Vysoká úmrtnost! Nebývalá úmrtí! Řízení je smrtelné! Velmi smrtelné! Smrtelné!

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source: awakenwithjp.com
https://bit.ly/2A6Ei9z

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Otřesný výběr tématu,běžte se podívat na kocidové oddělení a hlavně tam běžte pomáhat místo překladů takových sraček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů