Redacted: V Německu se děje něco velkého & WEF to ještě zhoršuje

Ve zkratce...

Šílení globalisté ze Světového ekonomického fóra ženou Německo a zbytek Evropy do katastrofy. Německo právě odmítlo levný zemní plyn od Vladimira Putina s opravou plynovodu Nord Stream. Ale samozřejmě, protože je to součást plánu. Jeden z generálních ředitelů jedné z největších bank na světě má pro Klause Schwaba vzkaz: "Posíláte Evropu do doby temna".
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 14. října 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

10 komentářů

 1. A nastávají nejtěžší dny v dějinách, třetím rokem častěji čelíme konci svobody a lidského ducha!
  Ve jménu spravedlnosti, lidskosti, moudrosti a naděje probudí se někdy do reality ti hloupí nositelé masek, milovníci uzavírek a napíchnuté trosky?

  Jedná se o záměrný globální převrat, protože stejné věci se dějí všude, už třetím rokem, celý svět, nic se neděje náhodou!

  Bezduší, nesečtělí a negramotní, kteří třídili odpad, dodržovali pravidla uzavírek, pokorně nosili své ubohé barevé masky, přijímali smrtící “vakcíny” a věřili kultu globálního oteplování a falešné pandemii, otevřeli dveře Velkému resetu, novému normálu a smrtícímu, toxickému odvaru komunismu a fašismu, který nás všechny zaručeně zničí..

  1) Zdravotnictví se zhoršilo, přestalo být vhodná k jakémukoli účelu. Skrze bonusy za ko*kovid případy, masivnímu přívalu peněz za ko*kovid lži a manipulace..
  2) Důchody a úcta ke stáří lidí byly zničeny!
  3) Tisíce dospělých padají mrtví k zemi. Co je tím společným faktorem? Zřejmě toxická, nebezpečná injekce proti ko*kovid.
  4) Blázni do čisté nulové změny klimatu chtějí, abychom přežili na 5 % dodávek elektřiny, bez plynu atd.
  5) Bylo nade vší pochybnost prokázáno, že celosvětový podvod s názvem “covid-19” zabil méně lidí než běžná chřipková sezóna. Politici, známé osobnosti, média, lékaři.. však nadále lžou a tvrdí, že ko*kovid zabil miliony lidí. A teď, když se chřipka záhadně vrátila, chtějí provax nadšenci píchnout dvě vakcíny.
  6) PCR test se stále používá, i když se ukázalo, že je nesmyslný a zcela nepřesný, tedy lživý.
  7) Konflikt pokračuje rychlým tempem. Jako členové NATO jsme ve válce s Ruskem = pokud jste si toho nevšimli. Nikdo se vás samozřejmě neobtěžoval zeptat. Sankce nás poškozují mnohem víc než Rusko, ale takový byl plán.

  Nic z toho, nic z toho by se nestalo, kdyby to ústupní kolaboranti nedovolili!

  Ať jdou všichni k čertu. Všichni ti uvědomělí idioti co šli pro spásnou dávku vakcíny, všichni ti cemperátoři, elfové, politici, Jelita.. AŤ JDOU VŠICHNI DO ŘI*TI!

  1. Mám z toho podobný pocit, CZkotasi. Ti lidé, ač mnohdy inteligentní, jsou však zhypnotizovaní Propagandou a nic s nimi nehne. Tohleto, co píšete, jim můžete říkat, jak chcete. Buď se s nimi pohádáte, anebo jen pokývnou hlavou, ale neberou vás vážně. I když jim napřímo řeknete, že v TV lžou, že na lžIDnes lžou, na Seznamu, kdekoli, co vlastní koroporace, že lžou, tam hluboko v sobě vám nevěří.
   Takže jaká je z toho potom cesta ven? Aby s těmi lidmi něco pohlo, musí se udát to, co popisujete. Dokud oni sami nebudou rýt držkou v zemi, neuvěří, že jim LŽOU. Já vím, pak už bude pozdě. A my se svezeme také (proto je v nás ten trošku bezmocný vztek).
   Ale na hnojišti vždycky nakonec vykvete lilie. A pro nás je to cosi jako školení.

   1. To je sice pravda, jenže háček je v tom, že to odneseme i my, probuzení. Je třeba dělat, co se dá, chopit se každé příležitosti. V pátek 28. 10 jdu od 14:00 na demonstraci na Václavské nám. v Praze. Ten den bude demonstrace i na Moravě. Strach nepomůže. Zbývá jedině jít do Božího systému, tedy obrátit se k Bohu, poslouchat Ho, důvěřovat Mu. A nebo čelit katastrofě, do které nás vláda žene a která nás zničí.

 2. Jo a to umělě vyvolané zvýšení cen energií je podle mě hlavně proto, aby lidé zaplatili více peněz právě těm zbrojařům na výrobu zbraní a munice..
  Kdy !každý z nás! je nevědomě pachatelem a účastníkem války, vše za našimi zády…

  =O NÁS BEZ NÁS=

 3. Mám po nedávných prohlášeních trochu strach o tento web. Asi by bylo dobrý mít plán b = zkuste notesoo.cz
  Jinak vidím vše stejně. Brain-Free generace & „slabí“ se budou prát za své trýznitele, i když je pravda všude kolem. Divná doba, média jsou mocná..

 4. Já si spíše myslím, že to je součást plánu Great Reset = co nejvíce lidí zadlužit a dostat je do závislosti na státu. Pak bude snadné vynucení poslušnosti..

 5. Mimo téma, ale: Kolaps populací savců a ptáků, dochází k masovému vymírání divokých zvířat
  forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=10&t=113&p=550#p550

 6. Mohu se jen souhlasně přidat k předcházejícím komentářům.
  Děsí mě ale skutečnost,že okolo mne,doma i mimo ,nikdo tomu nevěří,,,,,
  „Bude zase líp!:“-:((((((((((((-Prý vždycky to tak bylo-to mi bylo řečeno….
  …házení perel sviním a volání na poušti…….
  Na současnou lidskou blbost ale doplatíme i my……

  1. Zdravím, jsem na tom stejně. Kromě mých děti mi nikdo nevěří. Prý ať už nečtu atd.. Můj přítel mi věří, ale jen něco jinak nikdo.Cela rodina oockovaná, nemluvíme spolu. No hrůza. Každý, jak zmiňujete, buď mávne rukou a myslí si, že se to nějak samo „uklidní“, nebo s vámi nemluvil, ale já mám už přes rok a půl zlé tušení,ze se něco stane.. Měla jsem to jako dítě a pak se to začalo vracet, a vždy se pak něco zlého stalo. Ale jsem ráda, že jsem nasla tento web a se vším zde plně souhlasím. A jsem ráda, že nejsem jediná. Je mi z té bezmoci smutno. Pořád přemýšlím kam utéct se dvemi malými dětmi..? Kdyby jste někdo věděl, dejte jakýkoliv typ. Budu ráda. A moc dekuju tady všem, že se nebojí napsat svůj názor a nejsou jako ty tupý závislý očkovány ovce.. Všimla jsem si, že většinou normální rozum zůstal lidem co se nedali tzv napichat tím svinstvem a nekoukají na TV čili MSM.

   1. Zdravím, nejednota je hrozná. Lidé se proberou, až když budeme v bídě a vše krachne. Vláda chce, abychom se cítili bezmocní, neschopní odporu. Kam utéci? Každá rada drahá. Ideálně někam hodně daleko, kde jsou rozumní lidé a tam podnikat. Jenže to člověk musí mít hodně peněz. Jinak mám pocit, že není kam. Kdo je na vesnici nebo má domek, tak je v domku, co může, to si vypěstuje, chová zvířata, prostě má pro sebe a rodinu takovou malou farmu, samozřejmě doma má kamna, dříví, uhlí, ve studni vodu, zavařuje, dělá si zásoby. Ale ne každý to má. To je potom problém. Mě drží víra v Boha, jinak bych měla před očima jen svou bezmocnost a musela bych se z toho zbláznit. U Boha jsem vždy našla řešení, věřím, že ho najdu i tentokrát. Totéž doporučuji Vám. Funguje to. Samozřejmě, že je třeba chtít a snažit se žít podle Božích pravidel, mít pevnou víru. Jiné řešení nevidím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů