Dr. Madejová & Dr. Tenpenny & Dr. Palevsky – O sterilizaci z vakcín, covid očkování a více

Ve zkratce...

Dr. Tenpenny, dr. Palevsky a dr. Madejová mluví o současné situace s očkováním proti covidu a říkají: „Jsme ve válce. Musíme přimět rodiče, aby byli odvážní.” Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Dr. Tenpenny: A teď se podíváme na tu agresivitu…. a v posledním týdnu se mnou tolik lidí sdílelo příběhy přátel a rodinných příslušníků, kteří se nechali očkovat proti covidu, a jak agresivní se stali… jsou ze všeho naštvaní. A prskají na vás kvůli všemu. Podle mě za to může spike protein, co jde do mozku, a způsobuje prionové onemocnění. Prionové onemocnění znamená, že proteiny se chovají abnormálně.

Dr. Palevsky: Můj kamarád mi právě řekl, že jeho 16letá dcera není očkovaná žádným jedem, a ta trávila čas se svými přáteli, kteří jsou očkováni… svoji menstruaci měla spoustu let přesnou jako hodinky, znám ji od narození. A teď má nepravidelné menstruace, má těžké krvácení. Řekla svým rodičům: Páni… tohle je depopulační agenda. Musíme přimět rodiče, aby byli odvážní. Nebylo to WHO, které vyhlásilo, že dokud dítě bude součástí školního systému, že tím je vyjádřen automatický souhlas s očkováním bez přítomnosti rodičů? Kolik škol se teď už přeměnilo do očkovacích center proti covidu? A rodiče se pokusili dostat dovnitř těch budov, ale policie je zastavila. Lidé podle mě skutečně nechápou, že jsme ve válce. Carrie, můžeš.

Dr. Madejová: Jen chci lidem připomenout, že vím, že je těžké tyto informace předat lidem, kteří nikdy předtím tohle neslyšeli… jak přesvědčit svoje přátele a rodinu, aby o tom věděli? Vím, že jsem měla dost obtížné rozhovory s lidmi z jiných zemí, o kterých jsem tehdy nevěděla, že jsou zastánci očkování. A víte… nejprve jsem si myslela, že tam neuspěji, ale jak jsem zmínila, co mě přimělo zajímat se o to, co se ve světě skutečně děje, což byla vakcína proti tetanu, která skutečně byla vyvinuta jako vakcína pro sterilizaci nebo potrat. Poskytnula jsem pro to dokumenty, které to prokazují, že se to děje od roku 1972.

A že WHO je na to velmi hrdá. Ve skutečnosti mají z ledna 1991 článek o lidské reprodukci. Píšou tam o tom, jak tohle dělají od roku 1972. Dělali to s vakcínou proti tetanu, kterou spustili v roce 1986. Tehdy jsem to nevěděla, ale tvořili genetickou banku… nejsem si jistá čeho. Mají různé způsoby, jak udělat, aby tato neplodnost trvala. Je to neuvěřitelné, když si to přečtete… když si ten dokument čtete, můžete z něj cítit, jak málo si cení lidského života. Nikde v tom není souhlas. Tohle je Světová zdravotnická organizace.

Mezinárodní pracovní skupina s téměř každou rozvinutou zemí… je to mezinárodní pracovní skupina s NIH a mnoho ostatními institucemi, které nám nyní říkají, že si máme vzít tyto experimentální injekce. Jsem si jistá, že tuto vakcínu používají v USA… pokud lidé znají můj příběh, ve své nemocnici jsem zjistila, že lidem, co pobírali dávky, záměrně nedávali vakcínu proti tetanu.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

To byl jediný rozdíl mezi dávkami a soukromým pojištěním. A lidé na dávkách byli tak plodní… neměli dobrou prenatální péči, neměli dobrou výživu… někteří byli velmi obézní. Mohli mít 15 dětí. Ale lidé ze soukromého pojištění měli strašné potíže s plodností, nehledě na to, co dělali se svým zdravím. Byl to tak očividný rozdíl. Chci tím říct, že když lidem ukážete tyto dokumenty… jsou z Pubmed… všichni chtějí vidět Pubmed. Jde o článek od samotné WHO. Když jim tohle ukážete, ve skutečnosti to v některých těch rozhovorech obrátí situaci… začnou mi skutečně naslouchat a ve skutečnosti dávají pozor. Když si najdete tyto články, které lze snadno najít, zaručuji vám, že to bude mít váhu v některých konverzacích s přáteli a rodinou.

Dr. Tenpenny: Mluvili jsme o depopulační agendě a těchto věcech… a tak nějak potichu někde v rohu místnosti, ne v mainstreamu, a s lidmi, kteří jsou podobně naladění a mají podobné postoje. Nebylo to něco, o čem se mluvilo během denního světla. To stejné s adrenochromem, transhumanismem, chemtrails… o tom nikdo veřejně nemluvil. Ale všichni jsme o těch věcech věděli… mluvili jsme o nich v soukromých kruzích. Ale teď se to stalo tak zřejmé, že všichni teď o tom mluví. Je tak zřejmé, co je tato agenda.

Myslela jsem si, že když vyšla vakcína Gardasil (proti HPV) v roce 2006, že to byla velká věc pro depopulaci, protože jsme věděli, že ingredience ve vakcíně Gardasil udělaly myší samice neplodné, a myším samcům poškodily varlata. To jsme věděli. Také jsme z jedné studie zjistili, jak obrovské množství hliníku se nachází v ejakulátu… chci říct ve spermatu… čím vyšší množství hliníku, tím nižší byla pohyblivost spermatu.

A 62 mužů, které byli součástí té studie… ti, co měli nejvyšší hladiny hliníku ve spermatu, měli nulovou pohyblivost spermatu. Začali jsme vidět, jak míra těhotenství v letech 2008-2010 mezi dospívajícími začala klesat. Mluvili jsme o tom tehdy? Ano, ale ne na veřejnosti nějak moc… až na to, že já hodně mluvila o Gardasilu… to bylo v roce 2006. A když v roce 2008 přidali očkování Gardasilem pro chlapce, zdvojnásobili svůj tržní podíl… proč zabít jen dívky? Proč ne i chlapce?

V průběhu času to rozrostlo… je to dlouhá cesta… v průběhu času to rozrostlo. Vaše nejlepší odpověď je skrze velký retrospektroskop, kdy se podíváte zpět v čase a řeknete si: Už to bylo dlouho na cestě. Je to jako když se vaří žába… postupně přidáváte teplotu. Zamyslete se nad tím… až do roku 1985 byly jen tři vakcíny. Proti obrně, MMR a DPT (záškrt, tetanus a dávivý kašel).

Starší lidé si pamatují, že jejich děti nedostávaly tolik vakcín… no mají pravdu, nedostávaly. V roce 1986 prosadili kompenzační zákon a v roce 1991 začali do očkování přidávat další vakcíny. Když teď lidem řeknete… děti dostávají několik dávek 16 nebo 17 vakcín, záleží na tom, jak je počítáte. Takže dostanou 72 dávek. Spousta lidí v mé věkové skupině nebo trochu starší si říkají. Cože?! Nemají o tom ponětí.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Už jen čekám, až se začne přiznávat i pro ovce, „TOXICKÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY OČKOVANÝCH NA NEOČKOVANÉ“ … Protože to, co zažíváme po dalším měsíci doma, není náhoda. Zakázal se i kontakt s očkovanými s rodiny, pokud tchyně s tchyní budou chtít za dětmi, tak min. celé prázdniny jen ven, dovnitř už nesmějí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů