Highwire – Signály o vyšší úmrtnosti v pečovatelských domech po očkování proti covidu-19

Ve zkratce...

Z celého světa se objevují titulky o vyšší úmrtnosti v pečovatelských domech. K těmto úmrtím čirou náhodou dochází právě po začátku očkování. Ve videu uvidíte i graf zobrazující souvislost mezi počátkem očkování a vyšší úmrtností.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Jefferey: Teď si promluvíme o pečovatelských domech a očkování, které tam probíhá. Podívejme se na Spojené království. Tohle je titulek: „Desítky rezidentů v pečovatelských domech zemřelo s covidem před druhou dávkou vakcíny.” To je zajímavá formulace… mohli byste i napsat, že zemřeli po první dávce. Tak či tak, tohle byl ten titulek. To stejné se děje v Anglii.

Stejný druh situace. „Vypuknutí koronaviru: 22 úmrtí v pečovatelském domě Pemberley.” Tento článek píše, že „Má se za to, že vypuknutí koronaviru začalo, jak rezidenti začali dostávat první dávku vakcíny proti covidu.” Teď se přesuneme do Irska. „Pečovatelský dům Galway zasažen přívalovou vlnou covidu-19, žádá o pomoc poté, co 12 rezidentů zemřelo na virus.” Těchto titulků je spousta… abychom to nijak neprotahovali, zmiňuji jich jen pár, ale podobné titulky můžete najít v USA, v Británii… všude.

Podívejme se na graf z Británie. Ukazuje, jak úmrtí souvisí s očkováním. Ukazuje to něco, o čem by lidé měli vědět. Hned ten graf ukážeme… Tento graf ukazuje míru očkovanosti ve Spojeném království, a tento graf je od OurWorldInData. V podstatě ukazuje dvě křivky. Jedna zobrazuje, kdy začalo očkování, a druhá ukazuje, kdy došlo k úmrtím.

Highwire - Signály o vyšší úmrtnosti v pečovatelských domech po očkování proti covidu-19 • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Obě křivky stoupají. Modrá křivka jsou „Kumulativní úmrtí po očkování”. Vidíte, že začíná stoupat přesně ve shodě s černou křivkou, která zobrazuje počet očkovaných lidí. Červená křivka jsou „Kumulativní úmrtí před očkováním”. Ta tečkovaná čára ukazuje, kam směřovala před začátkem očkování. Je tady velká odchylka, kterou by bylo třeba prošetřit.

A také se na ni upozorňuje… britská Aliance pro lékařskou svobodu poslala otevřený dopis Borisu Johnsonovi, Mattu Hancockovi a ostatním veřejným pracovníkům, kde urgentně varují před těmito úmrtími v pečovatelských domech souvisejícími s vakcínami. Píšou: „Naše hlavní obava je dopad vakcín proti covidu-19 na velmi staré a ty v pečovatelských domech. Data ukazují, že týdenní úmrtí v pečovatelských domech se ztrojnásobila ve dvou týdnech mezi 8. a 22. lednem 2021, v době, kdy došlo k masivnímu nárůstu v míře očkování rezidentů pečovatelských domů.” Tohle se také děje v USA. Z New Yorku máme titulek: „32 rezidentů zemřelo z vypuknutí viru v pečovatelském domě Auburn.”

Tohle je trochu odlišné… vidím podobné zprávy z jiných domovů… píšou tady: „32 rezidentů zemřelo v pečovatelském domě Commons on St. Anthony v Auburn z vypuknutí covidu-19, který začal 21. prosince. V pečovatelském domě se proti covidu-19 začalo očkovat 22. prosince, kdy 263 rezidentů a 113 zaměstnanců dostali první dávku.” To je tak divné, protože na druhém konci světa oznámili to stejné.

Vypadá to, že virus vypuknul den před tím, než jsme začali očkovat.

Del Bigtree: Jaká náhoda, co? A chci jasně vyjádřit, že tohle jsou signály… ukazujeme vám signály a diskuze v reálném čase. Musí dojít k vědeckému prošetření. Neříkáme, že vakcína způsobuje ta úmrtí, ale ukazujeme vám, že někdo by měl začít vyšetřovat, a lidé na to očividně upozorňují. Stejně tak jako my, a budeme to dále pozorovat. Když začnete vidět takové vzorce, je to alarmující… ale jen, aby bylo jasno, protože vím, že tzv. „ověřovatelé faktů” řeknou, že Highwire říkal, že vakcíny zabíjí lidi v pečovatelských domech… ne, říkáme, že dochází k očividnému nárůstu úmrtí, průměru úmrtí, hned po začátku očkování, což je dost podezřelé.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji, David.

Jak jsem říkal ve videu minulý týden. Je vážně tak šokující si představit produkt, o kterém lidé mluví tak, že z něj mají velké potíže, vysoké horečky… V letadle mi žena říkala: Já i manžel jsme prodělali koronavirus, a on řekl, že očkování bylo mnohem horší. Vážně si myslíme, že každý starý člověk dokáže zvládnout vysoké horečky, bolesti a únavu v těle? To byste museli být idiot, myslet si, že alespoň za některé tyto případy nemůžou vakcíny, a ten nárůst vidíme… ale podívejte se, věda to bude muset prokázat.

Jefferey: Ano, máš pravdu. Tohle jsou pouze signály. Jsou to případy otevřené k prošetření. Někteří lidé už nabízí svoje vysvětlení tohoto, a to, že staří lidé umírají. Tohle je titulek, který zní: „Statistiky ukazují, že tisíce lidí z Minnesoty zemřou po vakcíně proti covidu – ale ne kvůli ní.” Vyšetřování už proběhlo a zde je odpověď.

„35 tisíc Minnesoťanů ve věku 65 let a výše tento týden dostanou dávku vakcíny proti koronaviru. Kolem 100 z nich pravděpodobně zemře do měsíce, statistiky ukazují. Ale ne kvůli vakcíně. Protože lidé umírají, zejména staří lidé. Stále existují rakoviny, infarkty a celá řada ostatních potenciálních příčin.” No… jeden z dalších signálů…

Del Bigtree: No tak! Zaprvé… vím, kam tím míříš, ale musím ti to vzít. Není to argument pro samotný covid? Není to, co jsme se snažili říkat? Ano! Lidé umírají. Každý rok v Americe na srdeční chorobu zemře 640 tisíc lidí. Stovky tisíc umírají na rakovinu, cukrovku, chronickou obstrukční plicní nemoc. A teď najednou, jak tu máme covid, říkají, že je zabil covid. Přijde mi ohromující tohle pokrytectví, že obhajují produkt, a chtějí vás upozornit na srdeční choroby a rakoviny, ale nedej bože, aby to byl triviální virus nachlazení.

„Ne, musí to být smrtelnější. Ujistíme se, že tohle vás zabilo, protože byste nezemřel na rakovinu a infarkt, kdybyste neměl covid.” Já bych řekl, že možná by nezemřeli na rakovinu nebo infarkt, pokud byste jim nepíchli produkt, který vám vyvolá vysoké horečky, bolesti a zimnice na tři dny!

Jefferey: Přesně tak. A když se vrátíme k tomu vyšetřování… Existují nějaká další data? Je něco dalšího, co by nám ukázalo, že se v těchto domech děje něco nezvyklého? Co zaměstnanci, co podávají tyto vakcíny, a začali by vidět, jak spousta lidí umírá.

Tohle je jen hypotéza… co by udělali zaměstnanci? Vzali by si tu experimentální vakcínu? Stoupli by si do řady na ni, protože je to něco, co by vážně rádi měli? Nebo by si ji nevzali? Kdyby vážně fungovala a všichni by byli zdravější, viděl bys… jako ve filmu Karlík a továrna na čokoládu, stál bys už ve frontě pro svůj zlatý lístek. To by sis myslel… podívejme se na tyto titulky.

Tohle je z USA Today. „Pouze 38 % pracovníků v pečovatelských domech přijalo vakcínu proti covidu, nová data ukazují.” A tady máme studii ze CDC, které nám poskytuje tato data. „Proočkovanost první dávkou vakcínu proti covidu-19 mezi rezidenty a zaměstnanci pečovatelských zařízení.” V podstatě zkoumali téměř 12 tisíc pečovatelských zařízení s alespoň jednou vakcinační klinikou během prvního měsíce partnerství CDC Pharmacy pro program dlouhodobé péče.”

V podstatě zjistili, že 77,8 % rezidentů a pouze 37,5 % zaměstnanců dostali první dávku v tomto programu. To je velký rozdíl. Člověk z vedení Walgreens řekl podobnou věc, protože spolupracuje se CDC… řekl stejnou věc: „60 % zaměstnanců pečovatelských domů odmítli vakcínu.” Další data, která musíme brát v úvahu… proč tu vakcínu odmítají? Tohle jsou hrdinové v přední linii, kteří mají jít příkladem.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů