Ronald Bernard: My jsme ta změna (část 4/5)

Ve zkratce...

Ronald Bernard v této čtvrté části série rozhovorů odpovídá na další otázky, přibližuje svou minulost a své duchovní názory. Mezi dalšími tématy, o kterých se mluví, je: jak většina ošklivých věcí, které se dějí na této zemi, pochází z Nizozemska, jak to můžeme zvrátit a jak všechno zlo existuje pouze skrze nás - protože jsme to dovolili.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: video je původně z roku 2018

Předchozí části:

3. část ZDE

Přepis 4. části:

RB: Moje žena se mě zeptala: „Pokud chceš opravdu změnit svět, co musíš změnit?“. Odpověděl jsem: „bankovní systém. Finanční peněžní systém.” O tom jsme obšírně hovořili ve druhé části. Již jsem ukázal, jak tyto mechanismy v podstatě fungují. To může každý kritizovat, ale pak si to musí sám dobře prozkoumat, protože to najdete na webových stránkách centrálních bank a BIS atd. Proč? Pravda je předložena před vámi, pro každého. Lidé se musí rozhodnout, opravdu je to potřeba. Žádná volba také znamená volbu.

To je doba, ve které se nyní nacházíme. Naše svobodná vůle je respektována, je opět posvěcena. Dvě stopy se nyní začínají objevovat v poli, a bude třeba si vybrat, Matrix skutečně sehraje svou roli. Postavíme se na vlastní nohy, budeme věci opět rozvíjet sami? Protože to, o čem mluvíme, pokud jde o volby, dáváme svůj hlas pryč. Dáváme své právo jiným, aby rozhodovali za nás. Dokud budeme udržovat tento druh mechanismů, a to celosvětově, pak také děláme volbu, nebo ne? Volíme si jejich program. To je otrocký program.

IS: Tím, že se k němu připojíme, nereagujeme a nepostavíme se proti němu.

RB: Ano, tak to jsem řekl své ženě ve Francii: je to bankovní systém, peněžní finanční systém. A ona mi na to odpověděla: „No, tak odtamtud jsi přišel“. Já na to: „Ale hele, já jsem si slíbil, že už se tam nikdy nevrátím.“ A ona mi řekla: „No. Když jsi ten slib dal sobě, tak snad bys ho mohl pro jednou porušit?” Když něco řeknu nebo slíbím, tak svůj slib vždycky dodržím. Takže to pro mě bylo velmi těžké. Ale přesto jsem to udělal, takže jsem alespoň jednou v životě porušil slib, a to sám sobě, abych znovu zmapoval ten mechanismus, peněžní systém, bankovní systém. Ten model a proměnit ho v nástroj, který se dá snadno nabídnout. Na celém světě se teď vyvíjejí nejrůznější nástroje, které se nabízejí lidem. Také co se týče energetiky, zdravotnictví, finančního systému; po celém světě se objevují projevy. To vše je nám předkládáno, abychom dělali věci jinak.

IS: Protože jste stále v kontaktu s lidmi z bankovního sektoru. Ale jak reagují na příběh, který nám vyprávíte?

RB: No, velmi pozitivně.

IS: Vážně?

RB: Ano. Protože zpočátku… dostalo se mi velké podpory od lidí, kteří stále slouží v tomto světě, ve „starém“ světě. ‚Páni, ty máš odvahu vyprávět lidem o věcech, které děláme‘. To byl jeden z nich. Taky je to chytlo, víte. Ti lidé se chtějí dostat ven. Není tolik bankéřů, kteří jsou nezávislí. Ti jsou podplacení, ti vědí všechno. Ale většina lidí je – jako každý – uvízlá s hypotékou, s rodinou, hluboce zadlužená, podle toho, jakou mají pozici. Není to všechno černobílé. Nejsou to oni a my, musíme se také trochu zbavit toho dualismu. Takže tito lidé se uvnitř chechtají a opravdu doufají, že se lidé postaví a zvolí jinak, „abychom konečně mohli udělat něco dobrého“. Prosím, nečekejte, že každý bankéř je hrdina, který obětuje vše tím, že řekne, co se v jeho světě děje.

IS: Takže tím myslíte, že by to chtěli říct, ale netroufají si a čekají, až získají podporu obyvatelstva?

RB: Ano. Protože jsou, až do dneška…. vlastně nemají zájem, říct… o čem mluví průměrný člověk. Ne, potřebujete podporu veřejnosti. Nemůžete čekat, že každý bude hrdina. Takže ano, dokud se lidé nerozhodnou jinak, nepostaví se, zůstane vše při starém. Takže to je jedna věc. Byl jsem na schůzce s jedním bývalým špičkovým bankéřem. A ten člověk dostal na mobil zprávu od kolegy, který je stále v oboru. Řekl: „No, co myslíš, že se právě stalo? Jeden z našich bývalých kolegů vypráví o ‚bla bla bla‘ atd. A on to vidí a říká: ‚Ronalde, podívej, co mi právě přišlo od bývalého kolegy z vedení‘.

A on na to: „Napíšu mu: Ano, je to tak, protože právě teď sedí vedle mě“. Lidé, kteří vyšli z tohoto světa, možná vás to překvapí, ale lidé, kteří mají odvahu utéct, už nežijí snadný život. I oni potřebují podporu. A úkryt. Kdybychom k nim všichni přistoupili vyzbrojeni sekerou a řekli: „Ty jsi bankéř…“ Protože jsou lidé, jsou děti bankéřů, které raději při přednášce ve škole řeknou, že jejich otec je tanečník u tyče v gay baru, místo aby řekli, že jejich otec je bankéř.

IS: Ano, o tom jsem také slyšela.

RB: Takže pro spoustu lidí je velmi těžké se z toho dostat. Když lidé přemýšlejí tak černobíle o všem, co existuje… pak se osvobodí jen pár lidí, většinou k tomu dojde díky krizi, a co vidíme, je spousta bankéřů, kteří se osvobodí díky sebevraždě. To je také způsob, jak se dostat ven.

IS: Ano, létají z bankovních budov bez křídel…

RB: Ano, vždycky to souvisí s takzvanými „nehodami“, ale pro spoustu lidí je to velmi intenzivní. Vlastně mohu říci, že v nejvyšších vrstvách, vlastně ve všech vrstvách, mnoho lidí čeká na průlom, na podporu ze strany obyvatelstva, ale to se tolik neděje. Většina lidí raději zůstává za svými klávesnicemi a svým „životem“, o kterém jsem mluvil; svým pivem, svým vínem, čímkoli…

IS: Ale to je také záměrně naprogramováno, jak jste již řekl, masovou psychologií, manipulací, propagandou…

RB: Ano, ale to vás neosvobozuje, že?

IS: Ne, to je pravda.

RB: To vás neomlouvá, protože stále máte vnitřní pocity.

IS: Ano, ale…

RB: Nejsme roboti.

IS: Ne, ale osobně si myslím, že pokud trávíte hodně času za televizí, „před televizí“, lépe řečeno, pak se zdá, že vás to smete, nebo jste naprogramováni, což vás činí bezmocnějšími tím, že ztrácíte kontakt nebo intuici.

RB: Ano, lidé často zažívají velkou bezmoc. Ukazují nám obraz Sýrie a už jsme mluvili o věcech, které za tím vším stojí.

IS: Ano.

RB: Víte co, někdy opravdu nevím, co je třeba tady na zemi udělat, aby se lidé pohnuli, protože stále sedí na svých židlích. A nemám na mysli nějakou násilnou vzpouru. Ne, mluvím o navázání spojení. Sjednotit se. Podívat se, kdo skutečně jsme, to je vlastně to jediné, na čem záleží. Jednota v rozmanitosti. Nejsem si jistý, jestli jsem o tom mluvil už dříve, ale metafora, která se za tím skrývá, zní: Podívejte se na své tělo. Zmínil jsem se o tom už dříve? O malých buňkách v našem těle?

IS: Ne.

RB: Naše tělo se skládá z malých buněk, samozřejmě má hlubší vrstvy, ale tohle se týká malých buněk. A každá buňka je jedinečná a má svou vlastní funkci a úlohu. A spolupracuje se všemi ostatními malými buňkami. A tím tvoří celý organismus. Celé tělo. A my, tady na Zemi – lidstvo – každá lidská bytost je jedinečnou malou buňkou. A pokud má fungovat jako tělo, získáme větší projev těla. Protože každý má své jedinečné schopnosti, své jedinečné nadání. To jsou většinou věci, které vás činí šťastnými. Ale pak si můžete říct: „Ale když to budu dělat, tak už nemám žádný příjem…“

Ano, ale počkejte… jsme celek, což není utopie, my „JSME“ celek, ale jen věříme v iluzi, že jsme ale jen věříme v iluzi, že nejsme celek, protože jsme uvízli v dualistickém programu. Ale když k tomu získáme odvahu, jako jsem to vždycky dělal v malém měřítku s – například – tisícovkou mužů na bytovém projektu, pak už vidíte, jak se ten celek objevuje. Protože všichni máme stejné ambice, stejné cíle a každý využívá své talenty. A pak to vypadá jako jedno tělo, které se dokonale doplňuje, a společně vybudujete ty nejnemožnější věci. Alespoň taková byla jejich myšlenka. A o to jde…

IS: Ano. A to vědomí je potřeba.

RB: Ano.

IS: A proto je dobře, že se o tento příběh dělíte.

RB: Ano, někdo to jednou bude muset udělat, víte. A ano, opravdu jsem nevěděl, kam mě to zavede. Opravdu jsem to nevěděl. Což se týká všeho, od těhotenství, dítěte, které se má narodit, budoucnosti. Když jsme se rozhodli rozhodovat o věcech společně, s rodinou, neměli jsme tušení o věcech, které přijdou. Kdybychom to věděli, tak jsme to opravdu takříkajíc nedělali, protože… ježíšmarjá! Tohle je ta nejtěžší cesta vůbec. Ale my jsme ochotni do toho jít. Konečně chceme… protože láska k dětem se nesmírně rozšíří, chceme se konečně postavit tváří v tvář každému dítěti na Zemi, abychom mohli říct: „Milé dítě, udělali jsme všechno, opravdu všechno, aby tvá budoucnost, tvůj svět byl lepší.“ Protože když to neuděláme, tak už později nebudeš chtít žít. A přesto se ptám každého otce a každé matky a každého, kdo miluje dítě:

„Jak moc své dítě opravdu milujete? Jak moc své dítě skutečně milujete? Jak moc své dítě skutečně milujete?“. „Vnímejte pocity“, žádné „přemýšlení“. Přemýšlení ničí víc, než byste chtěli. Vnímejte, jak moc své dítě skutečně milujete. Ze všech ostatních dětí, možná jste dědeček, možná jste strýc, teta. Na tom nezáleží, každý má k dětem nějaký vztah. Jsou naší budoucností. Jaký odkaz jim dáváme? Na základě současného upírského systému ničíme Zemi, už ani nemáme Zemi, na které bychom mohli žít. Mysleli jste si, že všechny ty otravy nemají žádný dopad? Nemyslíte si, že když se nerozhodneme, bude třetí světová válka pěkný výlet? Protože to je cíl, na který míří, když nikdo neřeší, že jednou bude třetí světová válka. A to není žádné vyvolávání strachu.

Stačí se rozhlédnout po světě a zjistit, co se děje. Oni ty jaderné zbraně neodložili jen tak, jako umělecké dílo nebo co, všechno, co lidstvo vytvořilo, zatím použili. Doufejme, že se to nestane. Že se lidé rozhodnou jinak. Pokud budou muset, tak je použijí, protože pak jsme si vybrali. Po druhé světové válce jsme to také věděli. Po druhé světové válce jsme to věděli všichni najednou: Válka už nebude! Ne, přijali jsme všeobecnou deklaraci lidských práv. Ano, šli jsme za ní. Každý člověk na zemi; už žádný hlad, oblečení, práce, střecha nad hlavou, páni, všichni jsme byli najednou tak pozitivní. Netrvalo dlouho a bylo to pryč. A od druhé světové války do dneška jsme měli víc válek a víc obětí než za celou druhou světovou válku. Copak jsme se něco naučili? Opravdu jsme přišli k srdci? Opravdu pocítíme, o co jde?

Stali jsme se skutečně lidmi? Opravdu jsme se postavili na nohy, opravdu jsme začali milovat své děti? Vidím toho málo. Svým dětem nabízíme harampádí. Šmejd. Celé jejich mládí je zkažené. Vytváříme zombie, které ani nevycházejí zpoza obrazovky. Přistupte k vlaku, 80 nebo 90 % lidí je soustředěno jen na svou obrazovku. Je tohle svět, který chceme? Vše je založeno na svobodné vůli. Takže je to potřeba, je to potřeba.

Jsem moc rád, že se k tomu odhodláváte. Jste opravdu zlatá. Doufám, že si to lidé také uvědomí. Že si uvědomí, že jste všechno dělala zadarmo. A že nemáte žádný příjem. Když to poslouchá 16 nebo 18 milionů lidí po celém světě, nebylo by od věci vám symbolicky ze srdce věnovat třeba 1 dolar nebo 1 euro nebo cokoliv jiného? Abyste si vůbec mohla vybudovat normální život, nebo abyste mohla investovat do svých týmů? Abyste mohla vytvořit scénu pro celý svět? Pro všechny ty lidi, kteří také chtějí být slyšet? Protože od toho prvního rozhovoru jsem dostal svědectví, také od zubaře, který se stal biologickým zubařem, celý farmaceutický průmysl se o něj opřel, byl finančně zlomen, jeho život byl ohrožen, stále bojuje o svou existenci. Možná i on chce promluvit nahlas.

IS: Je velmi vítán.

RB: Ano, a tak… Potkal jsem jednu ženu, která dnes vede terapeutickou ordinaci pro topmanažerky. Top manažerky, ženy… opravdu nechtějte vědět, čím si prošly během svého života od dětství, co se týče zneužívání a týrání. To je důvod, proč jsou na vrcholu, dokážou všechno vypnout. Stejně jako někdy já. Už se mi to tak často nedaří, protože… a už jsem zase u toho… Ale tím, že se ženy chovají velmi tvrdě, se dostanou na vrchol. Dostal jsem několik svědectví od ženy, která byla do 13 let zneužívána v satanistických kruzích. Je tam tolik utrpení, tolik smutku.

V Nizozemsku je tolik smutku. Je to neuvěřitelné, ale ano… jste v největší černé díře ve vesmíru. Nejsem si jistý, jestli si to uvědomujete. Nizozemsko je nejtemnější díra na Zemi. Téměř všechny sračky pocházejí z této země. Takže naším úkolem je to z Nizozemska odvrátit. Pokud mohu věřit svědectvím „Dalajlámy“, ať už se jmenuje jakkoli, moji přátelé byli dvakrát na tomto kongresu, protože navštívil Nizozemsko. ‚Dalajláma‘ nebo jak se jmenuje, pro mě je to vždycky těžké vyslovit… A on řekl: „přechod, velké změny na zemi, ty se vynoří z Nizozemska a rozšíří se po celém světě.“

IS: O tom jsem přesvědčena.

RB: Tenkrát jsem se hodně smál, říkal jsem si: Co to ten člověk blábolí? Ale začíná být jasné, že ten člověk měl předvídavost. Tady se to musí vyřešit. Tady ty sračky začaly a tady skončí a odtud vzejdou dobré věci.

IS: Hnutí „Holandská vize“…

RB: Ano, zařiďte to, hnutí „Holandská vize“. Ano, rozhodně, udělejte to! Protože je to tak zoufale potřeba. My jsme zodpovědní za otroctví, že? Založili jsme kokainový průmysl. Co si myslíte o ropných společnostech?

IS: Skupina Bilderberg.

RB: Nigerijská delta, totálně zničená, včetně lidí. Naše ropné společnosti. Můžeme… tisíckrát obrátit černé stránky, a pořád nevidíme jedinou prázdnou stránku, Naše VOC, Indonésie, kolik potřebujete, to je strašné. Jsme mistři ve vytváření inovací, ale použili jsme je trochu špatným způsobem.

IS: Jedna z otázek, které si lidé kladou, zní: „Proč je stále naživu? To by totiž znamenalo, že je chráněn „světem“, o kterém mluví, a ano, to trochu zavání „řízenou opozicí“. Co s tím?

RB: Ano, dostal jsem stejnou otázku. Ne, protože je to velmi srozumitelné ze světa, který známe. Tedy ‚když uděláte něco proti určitým mocným vládcům, neváhají a zemi napadnou, že? Většinou jde o měnové záležitosti, jako třeba u Kaddáfího, který měl v jednu chvíli zlatý dinár a řadu věcí, a pak napadli jeho zemi a Kaddáfího zabili. Takže neváhají zabíjet lidi. Takže této otázce velmi dobře rozumím, protože svět, ze kterého pocházím, je velmi tvrdý.

Ale podepsal jsem smlouvu, myslím, že jsem vám o tom řekl v první části, a ta je doživotní. A to, o čem jsem krátce mluvil, je období, ve kterém jsem začal odmítat dělat věci, že jsem začal špatně fungovat a že mě vzali. Řekla jste mi: „Možná vás vybavili programy.“ Ne, o to nejde, ale to, co jsem tehdy zažil z léčby a mučení, mělo sloužit jako excitace, aby zajistili moje mlčení do konce života. To byla jedna věc, která byla opravdu zřejmá. ‚Nemyslete si, že vám to projde, v žádném případě‘. A to, co mi dávali jasně najevo, protože kdyby šlo jen o mě, tak bych to přešel, ale to, co mi dávali jasně najevo během té ‚léčby‘, a to je pro kohokoli těžko představitelné, ale jakmile se do toho jednou zapojíte, tak opravdu pochopíte, o čem mluví, netýká se to jenom mě, ale souvisí to i s vašimi pokrevními liniemi.

Takže se to týkalo i vaší ženy, vašich dětí… každý může mít nehodu nebo cokoli jiného. To už bylo mnohem víc „těžkého dělostřelectva“, co přinesli. Jediné, co jsem jim přednesl, protože… je šílené to říkat, ale přes všechna ta mučení v tom byla i jakási ‚dohoda‘. Dokázal jsem říct, že jsem si také vytvořil spis s citlivými informacemi. Protože ani já nejsem hloupý, věděl jsem, na jaké úrovni hraju.

IS: Takže vaše životní pojištění…

RB: Ano. Ano, i to přispělo k těm pochybným obchodům. Nerozešli jsme se jako přátelé, to se nedá takhle říct. Úplně mě zkazili… No, a konečnou tečku udělalo moje tělo samo, zemřel jsem. Ale bylo toho víc. Firmy, které jsem vedl, byly v oboru staveb na moři. Byla to jedna ze specialit, jak to takhle dělat. Taky mě donutili – protože jaké jsem měl stejně možnosti – je vzdát se svého podnikání a svého majetku, oficiálního podnikání, toho, co jsem vybudoval. Takže všechno, co jsem vybudoval, takříkajíc jejich prostřednictvím, směřovalo rovnou… no, prostě vrátit klíče.

Takže v tomto smyslu také nebylo cesty ven. To všechno se stalo v tom období. Nakonec jsem byl propuštěn. Pořád jsem měl plné ruce práce s postupným vyřazováním. Zkolaboval jsem, byl jsem hospitalizován a od té chvíle jsem zmizel. A zmizel jsem na dlouhou dobu. I to musím říct. Nezůstával jsem jen na nějakých klinikách, velmi dlouho jsem se držel pod pokličkou. Moje žena, která se brzy poté stala mou bývalou manželkou, se skrývala s dětmi, také utekla. Všichni jsme se dlouho skrývali. Všichni z úzkosti, všichni ze strachu z věcí, které by se nám mohly stát.

Protože tak či onak jsem možná vykoupil svůj vlastní život, ale nevěříte, že je to skutečné. Takže poté, co jsem byl propuštěn z klinik a fyzicky jsem byl takříkajíc „v pořádku“, jsem se do systému už nevrátil. Začal jsem žít život mimo systém. Takže jsem nebyl v kontaktu se svými blízkými, to trvalo jedenáct let. Všichni si myslí, že to je všechno tak jednoduché, co říkám, jedenáct let jsem měl…. a pak řeknou ‚jo, ale ten hajzl si to zaslouží, samozřejmě!” Ano, dostal jsem zpátky všechno, co jsem investoval do negativity. Můžu vás ujistit, že je daleko horší žít s vědomím, že máte děti stále mimo dosah, že nevíte, jestli ještě žijí, jak se jim daří, to je daleko horší, než když víte, že vaše dítě je mrtvé.

To je také dost hrozné, ale tohle je mnohem horší. Takže pro všechny lidi, kteří postrádají své dítě, vím, jaké to je. To je to nejhorší, co se může stát. Takhle, bez bankovních účtů nebo dokonce bez něčeho legálního, jsem žil dlouho. V té době jsem odjel do zahraničí. Až o mnoho let později, protože to bylo v roce… 2002, 2003, že jsem pro sebe a svou rodinu, všichni byli jako… opravdu všichni dodržují dohody… byl konec. Pak jsem se pomalu vracel a dostával jsem se víc a víc do obrazu. Takže ano, na jedné straně jsem měl štěstí, na druhé straně; zemřel jsem, ale přežil jsem. Na to všechno nemám úplnou odpověď. Byla to prozřetelnost. Slyšel jsem něco o „vyšších silách“, jestli jsem… Co jsem byl například já?

IS: Únos, ptala jsem se, nebo… ‚řízená opozice‘.

RB: Ach ano, řízená opozice. To, co mohu vysvětlit všem na Zemi, je, že jsem svobodný člověk. Samozřejmě, že jsem podnikatel po celý svůj život, to je pocit, který mám stále u sebe, ale opravdu to mohu tvrdit. Také jsem řekl, že jsem dospěl k víře, chtěl bych říct, že nejsem členem žádného náboženského hnutí, nepatřím k žádné organizaci, kromě organizace, které jsem nyní součástí. Nesmím dělat reklamu, ale jsem součástí nadace United People. To je jediná věc, ke které se hlásím, se kterou jsem spojen. To souvisí s tímto projevem, o kterém jsem mluvil v dřívější fázi.

Ale co se týče ostatního, jsem zcela nezávislý. Svobodný. Ano? A pokud jde o to, co přesahuje pozemské věci, odvolávám se na věčné. Jsem svobodný navždy. A pro lidi, kteří… muslimský svět respektuje nebo uznává Svatou knihu, nejen Korán, ale i Starý zákon, Tóru a Nový zákon, to muslimové plně uznávají. A odvolávám se na Jana 3:16. Jan 3:16 je pro mě posvátný a věřím v něj, takže jsem vykoupen. I

S: Což znamená…?

RB: To je článek o stvořiteli nebe a země, který uvádí, že jeho prvorozený syn, v překladech se říká, že je to jeho jediný synem, ale to je nesmysl, je to prvorozený syn, který je obětován za celé lidstvo, takže jsou všichni svobodní. To je volný překlad, který se skuteční puristé budou snažit rozbít, ale pro mě to znamená tohle. Vše se stalo průlomem, vše je vykoupeno, vše negativní je pryč. Proč? Kvůli průlomu. A to je to, co jsem již vysvětlil v první části. V okamžiku, kdy se my – lidé – postavíme jako projev světla, všechno zmizí.

Protože každá negativita, která na Zemi zůstává, prochází skrze nás: my jsme kanál. Takže lidé, kteří dovolí, aby skrze ně proudila negativita, už nebudou mocní, dojde k průlomu, získají svůj „status“, své ambice, peníze, kariéru, cokoli… Budou koupení. Jejich duše je ovládnuta. Ve chvíli, kdy se někdo rozhodne „tohle už nechci“, je to pryč. To jsem měl na mysli, když jsem řekl, že „pokud se postavíme s masou, jsme projevem světla“. Pak všechny sračky na Zemi zmizí. Protože to svinstvo už neexistuje. My ho udržujeme.

IS: A tím „řízená opozice“ už neexistuje.

RB: Ne, nic už neexistuje. Takže jsem zcela svobodný. Vykoupen. Stojím si za tím a nikdo si mě nemůže nárokovat. V tomto smyslu si na mě nikdo tady na zemi nemůže činit nárok. Mohu jednat s kýmkoli, protože žiji z inkluzivity. Kdo jsem já, abych soudil někoho jiného? To zní téměř biblicky, ups, ups. Ale jsou tu prostě určité pravdy… protože přicházíte k tomu příběhu o prostitutce. V bibli byla prostitutka, která se vrhla k nohám Ješuy, většina lidí ho zná jako Ježíše. A on řekl lidem: ‚Dobře, byla to prostitutka nebo děvkařila…

IS: Marie Magdaléna…

RB: A pak řekl: ‚Ti, kteří jsou čistí od hříchů, ať hodí kamenem‘. Nikdo. Protože pokud jsme všichni upřímní, všichni máme něco, co není úplně v pořádku. Lži nebo cokoli… Takže já pracuji z inkluze, mým posláním je dobrá správa všeho života, už jsem to říkal, záleží mi na dětech. Každý, kdo se připojí nebo se může najít v dobré správě života, všeho života, je vítán. A samozřejmě můžete pocházet z temné díry, fajn. Možná jste stejně jako já byli na všechno, fajn. Přijměte vlastní odpovědnost, vezměte na sebe důsledky, ale nebojte se. Protože je tu celá síť lidí, kteří vás vítají.

Protože každý talent, který používáte ke zlému, můžete využít i k dobrému. A to je to, na co čekáme. A každý, kdo tam zůstane, je v pořádku. Ale v určitý okamžik to nedopadne dobře. Protože dříve nebo později zemřete. Sami sebe sníte. Takže já žiju a ano, jsem chráněný. Ale ne pozemskými věcmi. Jak říkám, jde o stvořitele nebe a země. A ne, nejsem náboženský fanatik nebo tak něco. Mám víru. Mám víru, a kdybych ji neměl, nebyl bych tady. Protože panebože, člověk všechno riskuje.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

 1. Zajímalo by mě, kolik je panu Bernardovi let, jaká je jeho práce kterou se nyní živí a jak se jmenuje ta organizace, kterou založil. A jaké jsou cíle té organizace. A také by bylo docela zajímavé, kdyby nám pan Bernard vysvětlil, z jakých prostředků žil po odchodu od satanistů, kterým jak řekl, musel odevzdat zpět vše co skrze ně vydělal. Především ta doba, kdy se složil a roky byl v nemocnicích – nemohl tedy vydělávat – ale nemocniční výdaje jistě nebyly malé, a k tomu nájem, chod domácnosti a rodiny – ke všemu tomu jsou nutné peníze. Ale on předtím vše musel vrátit zpět, než jej satanisti propustili. Taky nechápu, proč se jeho rodina musela po jeho odchodu od satanistů schovávat, když přece odešel s čistým štítem. Kromě toho, za předpokladu že satanisti se nacházejí v těch nejhorších patrech, nebylo by pro ně jistě žádný problém, si jej a jeho rodinu najít a zlikvidovat je, takže schovávačky jsou v tomto případě zdytečné. Pan Bernard působí sympaticky, ale jeho příběh nepříjemně vrže, pár bodů tady nesedí.

  1. Toto je tá organizácia ktorú založil:
   https://unitedpeople-foundation.org/en
   Chlapík má youtube kanál takže si môžeš pozriet rozhovory s nim aj jeho prednášky.
   Už som niečo napozeral lebo ma zaujal.Tiež som trocha opatrný.
   Ako zaujala ma tá jeho organizácia ktorá má potenciál stat sa takým europským až svetovým družstvom kde ma každý jeden človek jeden hlas a možnost spolurozhodovat o celej organizacii.
   Kam smeruje,do čoho inevstuje,aké ciele a pravidlá prijíma a má,formou priamej demokracie na štýl švajčiarska kde si referendom ludia rozhodujú o velkých veciach.
   Má ambíciu aj vytvorit časom vlastný finančný systém kde je mena krytá ako volakedy aspon nejakou hodnotou aby sa ludia mohli od tohto momentálneho finančného systemu postupne odtrhnut.
   Od meny ktorá podlieha inflácii a neustále sa jej len znižuje hodnota čím nás len donekonečna okrádajú atd.
   Zvažujem členstvo v tej organizácii tak študujem teraz trocha o tom.
   Treba si popozerat na Youtube o nom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů