Překonáme zdi propagandy a hradbu cenzury? Každý má svojí úlohu v šíření informací. David Formánek hostem Paralelně.cz

Ve zkratce...

Nedávno jsem byl hostem rozhovoru u Jirky Havla na Paralelně.cz. Mluvíme o cenzuře, propagandě, potřebě šíření informací, digitálních měnách a více. Pokud máte chvilku, rozhovor má jen 25 minut :)
Facebook
Telegram
VK

Titulek od Paralelně.cz:

Mnozí si jistě pamatujete název webu Davida Formánka www.otevrisvoumysl.cz , který se už v době Covidu nebál poskytovat informace, které byly často označovány za dezinformaci. Významná řada těchto „dezinformací“ se ale zanedlouho ukázala pravdivými. Covid sice na chvíli ve výrobě strachu a ekonomických strastí zastoupila Ukrajina, ale nemylte se, plándemie neskončila. WHO tlačí na prosazení jednotné pandemické připravenosti, díky které nás hodlají zbavit i suverenity v řešení zdravotních záležitostí… proč asi?

Mezi videa která by vám neměla uniknout řadí Paralelně tato:

Mnohodílnou serii Pád Kabaly „Fall of the Cabal“, která mapuje důležité skutečnosti od dávné historie po dnešek, neboť v každém věku se elity snažily uchopit moc a celou historií novodobých dějin se prolínají podobné paralely. Neplést s Kabalou jakožto židovskou mystikou. Slovo Cabal znamená v tomto případě tajný spolek, či spiknutí a má své kořeny v době Stuartovské anglie, respektive ministerstvo Cabal, je výraz označující mocenské uskupení, které určovalo vnitřní a zahraniční politiku Anglie za vlády Karla II. Je zkratkou jmen pěti králových oblíbenců, kteří zastávali různé funkce u dvora a ve státní správě a přitom nebyli oficiálně jmenovaným královským kabinetem (Clifford, Arlington, Buckingham, Ashley, Lauderdale).

Kabala II

Reporty Jamese Corbetta:

Další důležitá videa o digitální měně najdete ZDE

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

    1. Já už v podstatě na demošky nechodím, já už jen čekám, připraven, jako rozbuška.. Vlastně demonstrace jsou povoleny, dle sionských protokolů, na to nezapomínejme! Musíme jednat, ne demonstrovat…

  1. Davide, prosím vás, kde najdu tu sérii videí o kabale? Mnohokrát děkuji za stručnou odpověď. Moc vás zdravím a držím pěsti, abyste měl stále dost energie na tuto práci. Hana Bulíčková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů