Dr. Meryl Nassová: Odhalení hrozby pandemické smlouvy WHO

Ve zkratce...

Dr. Meryl Nassová v tomto rozhovoru mluví o pandemické smlouvě Světové zdravotnické organizace (WHO) a jakou hrozbu pro všechny státy představuje.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 1. září 2023

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. Dobrý den,
  je to přesně tak, jak říká Dr Meryl Nass. Globalisté, kabal, illuminati, Kazarianská mafie atd., pojmenujte si je, jak chcete, hrají o všechno. Proto tlačí se svojí agendou na vyhubení 90% obyvatelstva této planety, a to jakýmkoliv způsobem. Požáry, povodně, války, biologické hrozby, hladomor…. Jsou to psychopatická monstra, pro které nemá lidský život žádnou cenu! Přesně popsala situaci ve vládách jednotlivých zemích, většina vlád, včetně vlády České republiky, pouze poslouchají příkazy svých pánů, nedělají nic jiného. Tyto vlády vůbec nemají zájem pomáhat lidem, pouze se chtějí zalíbit svým pánům, aby se udrželi u moci co nejdéle a hlavně, aby se jim plnili jejich nenasytná konta! Kabal dosazuje do vlád větší a větší hlupáky a primitivy, protože tito psychopaté se neptají na důvody, proč mají udělat to či ono! Kabal je v zoufalé situaci a bojuje o přežití, ale nemylme se, krysa zahnaná do kouta má talent!
  Konec kabalu se nevyhnutelně blíží… Pendulum swings both ways!

 2. Ak Americká vláda podporuje činnosť VHO tak niektorý členovia vlády sú súčasťou mafie myslím že ani v Amerike to nemajú v ústave že niekto sa má držať nejakého VHO vírusov na svete je toľko že to človek ešte nespočítal ani nespočíta a žijeme s nimi tak že teórie o týchto záležitostiach treba ignorovať lebo sú nepravdivé a netreba to rešpektovať a vlády žiadne sa tým nemajú zabývať, mi na Slovensku nemáme žiadnu viazanosť na VHO nemáme to ani v ústave naša súčasná odvolaná vláda z nepochopiteľných dôvodov (prezidentka je Americká agentka od tadiaľ to pramení ) presadzovala tie hlúposti o pandémii ale to je už odhalené a na Slovensku končí ,Na Slovensku sa zvolebnieva a príde nová vláda čo sa už rysuje tá zaručí že nikto Slovákom nevnúti mimo Slovenska žiadne debiliny to sa nás už nebude týkať ,to čo sa dialo bola len hlúpa náhoda že zrovna na Slovensku sa dostali k moci totálny hlupáci ale chvála bohu už sú odstavený a skončia možno aj vo väzení a ideme po voľbách do normálu ,

  1. Ako chcete niečo presadiť. Veď nová vláda neznamená nové rozhodnutia. Tie možu nastať až po vystúpení z únie. Keďže sme podpísali a vzdali sa práva veta je tým pádom úna ten kto rozhoduje. Slovensko nebude nikdy suverénnym štátom ak nevystúpi z únie.

 3. + Mimo téma (mimo negativní energii). Něco jsem sepsal ke skořici. Pár důvodů, proč užívat SKOŘICI (nejen) jako lék, zde odkaz: https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=11&t=170

  Zbraňuje vzniku krevních sraženin, zrychluje metabolismus, pozitivně ovlivňuje mozek, působí příznivě na zažívání, nabízí celou řadu zdraví prospěšných přírodních (očistných) látek, snižuje „špatný“ cholesterol, má pozitivní vliv na zdraví srdce a cév, na tlusté střevo + zažívání..

  = Takhle. Kvůli zdrav. problémům (které zde nechci rozebírat,), jsem najel na cejlonskou skořici (nakupujte pouze orig. skořici, zmíněnou cejlonskou). Mimo jiné testuji i další přírodní bylinky atp., ale už po týdnu pozoruji znatelnou změnu. Doporučuji posypat ráno lžičku skořice na nastrouhané jablko. Případně přidat do bílého (kvalitného) jogurtu, do cottage, se zakysaným mlékem/kefírem, s medem na pečivu, atd..

  1. Ano musi to byt CEYLON škorica,co je prava skorica, ty ostatne nie su moc uzitocne! A ta CASIA skorica však obsahuje nebezpečný kumarín, ktorý je toxickou latkou. Pri vysokých dávkach nad 0,1 mg/kg hmotnosti človeka je toxický pre pečeň. A to bohužiaľ nie je nedosiahnuteľná dávka. Dospelý človek môže túto úroveň dosiahnuť konzumáciou 2g mletej škorice CASIA!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů