Dr. Vernon Coleman: Příběh ženy, kterou nemocnice zavraždila kvůli lůžku

Ve zkratce...

Toto video pojednává o tom, jak a proč se z mnoha nemocnic stala moderní vražedná pole: tábory smrti 21. století. Ve videu sdílí příběh ženy, který přesně tohle vystihuje. Dr. Vernon Coleman, který od začátku COVIDu šíří pravdu o tom, co se děje, přesně tohle předpovídal.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 19. ledna 2023

Přepis:

Dobrý den, je leden 2023 a tohle je moje 320. video od začátku roku 2020, kdy jsem je začal nahrávat. A v tomto videu vám vysvětlím, jak se z nemocnic staly tábory smrti a jak mnozí lékaři a sestry opustili svou léčitelskou roli a stali se vrahy. Neomlouvám se za to, co zní jako hyperbola, protože vám ukážu, že tomu tak není. Toto video pojednává o tom, jak a proč se z mnoha nemocnic stala moderní vražedná pole: tábory smrti 21. století.

Začnu tím, že vám povím o ženě, které bylo kolem 70 let a jejíž příběh je přinejmenším významný – byla v dobrém zdravotním stavu, když náhle zkolabovala. A po dnes již obvyklém osmihodinovém čekání na sanitku se nakonec ocitla v nemocnici. Byla v bezvědomí a mladší lékař nakonec diagnostikoval, že prodělala mrtvici, což nebyla těžká diagnóza. To bylo to, co její manžel, syn a záchrance všichni diagnostikovali. Nakonec pro ni našli lůžko. A lékaři přiznali, že toho nemohou moc dělat. „Jak dlouho bude trvat, než se něco dozvíme?“ zeptal se ženin manžel. „Může to tak být několik dní, týdnů nebo měsíců,“ odpověděl lékař, který stanovil diagnózu.

Nechceme, aby se do jejích záznamů dávalo oznámení o neresuscitaci, řekl syn, který o takových věcech četl a jehož manželka byla sestra pracující v jiné nemocnici. Samozřejmě že ne, řekl lékař, který pak odešel a manžel se synem ho viděli, jak mluví se dvěma sestrami. V té době bylo pozdě večer. Lékař zmizel. ale jedna ze sester přišla k lůžku a nesla injekční stříkačku. „Mohla by takhle být celé měsíce,“ řekla sestra. „Mohla by hodně trpět.“ „Ale je v bezvědomí,“ zdůraznil syn. Jeho matka, která normálně dýchala, vypadala docela klidně.

„Rozhodli jsme se jí dát něco, co jí pomůže,“ řekla sestra. „Co to je?“ zeptal se manžel. Sestra řekla, že je to směs midazolamu a morfinu. „Pomůže jí to odpočívat. Nechceme, aby trpěla, mohla by být takhle celé měsíce.“ Po podání injekce sestra navrhla, aby manžel se synem odešli domů. Když se následujícího rána vrátili do nemocnice, jejich žena a matka byla mrtvá. Zrovna jsme se chystali vám zavolat, řekla jiná sestra, která vypadala velmi soucitně. Teprve potom, když byli doma, si muž a jeho syn uvědomili, že jejich žena a matka byla zabita.

Úmyslně a chladnokrevně zabita, nebyl absolutně žádný důvod k podání dnes již nechvalně známého a hojně používaného smrtícího injekčního roztoku midazolamu a morfia. Lidé, kteří prodělali mrtvici, se mohou plně zotavit, řekla ženina snacha, když spolu mluvili, když byli zpátky doma. „Vzpomínám si na tu filmovou hvězdu Patricii Neilovou,“ řekl její manžel. „Znovu točila filmy, přestože prodělala mrtvici.“

Všichni tři byli otupělí. Vůbec jim nepřišlo na mysl, že se právě stali svědky vraždy. Ale bylo to tak. Nebyla to eutanazie. Nebyla to vražda z milosti. Rozhodně to nebyla léčba. Nemocniční personál tu ženu zabil, protože oběti mrtvice se mohou zotavovat měsíce. Nechtěli, aby žena starší 70 let využívala lůžko na jednom z jejich oddělení.

Lůžek je v britských nemocnicích už léta nedostatek, je jich méně než úředníků. A nebylo to ani neúmyslné zabití, podle všech definic to byla promyšlená, chladnokrevná vražda. Pamatujte, že vražda je nezákonné úmyslné usmrcení jednoho člověka druhým. Jak jinak byste to nazvali? Když je pacient v nemocnici zabit bez svého souhlasu a bez souhlasu příbuzných a bez souhlasu soudu. Ani tento incident nebyl ojedinělý.

V podstatě totéž se děje každý den v nemocnicích po celém světě, personál uspává pacienty stejným způsobem, jakým veterinář může uspat psa nebo kočku. Usmrcují pacienty, o nichž se domnívají, že by mohli potřebovat značnou lékařskou péči. Děje se to, co jsem předpovídal téměř před třemi lety na začátku roku 2020, když jsem varoval, že jedním z důvodů podvodu COVID je najít záminku k zabíjení starších lidí a ušetřit miliardy na výplatách důchodů.

Vláda se chlubila ušetřenými penězi. V mé knize Blížící se apokalypsa, která vyšla v dubnu 2020, hned na začátku tohoto podvodu, jsem řekl, že život už nikdy nebude tak dobrý, jako byl v lednu 2020. A stojím si za tím… ti, kteří se tomu smáli, by se možná chtěli zamyslet znovu. Lhali o mě a cenzurovali mě, ale všechno, co jsem řekl, napsal a předpověděl, bylo přesné. Kéž by tomu tak nebylo. V mnoha nemocnicích na světě světě je nyní termín oddělení paliativní péče synonymem pro tábor smrti. Zabíjení starých lidí, které začalo v roce 2020, nabírá na obrátkách.

Nejprve se objevil liverpoolský způsob péče, kdy byli starší pacienti záměrně vyhladověni nebo zbaveni tekutin, dokud nezemřeli. Poté OSN fakticky povolila lékařům po celém světě zabíjet lidi starší 70 let, aniž by to kohokoliv zajímalo. A personálu pečovatelských domů bylo dovoleno dávkovat starším lidem léky na uklidnění a prášky na spaní, aniž by pacientům nebo jejich příbuzným řekli, co se děje. Vše bylo a je naprosto legální.

Nyní už samozřejmě není tolik personálu pečovatelských domů. Tisíce jich opustilo práci, když jim bylo řečeno, že musí mít nebezpečnou, neúčinnou COVID injekci, takzvanou vakcínu, o které z pozorování věděli, že je zabijácká. A pak je tu zabijácká směs midazolamu a morfinu, která posouvá lékařskou péči o krok dál, než je poznámka „Neresuscitovat“, která se náhodně čmárá do lékařských záznamů každého, kdo vypadá příliš nemocný, než aby se s ním zabývali. Na začátku léta 2020 jsem to popsal jako vraždu. A to je to, co to stále je.

Samozřejmě, obvykle se vraždí každý, komu je víc než 70 let, nebo každý, kdo je postižený nebo chronicky nemocný, ať už fyzicky, nebo duševně. I když v některých nemocnicích je zranitelný každý nad 65 let a brzy to bude každý nad 60 let a pak to bude každý nad 50 let. A pak bude kluzký svah stále strmější. Lékaři a sestry, kteří mají moc smrti nad životem vraždí v našich nemocnicích lidi každý den, a nikoho to nezajímá.

Podezřívám, že lékaři a sestry si ani neuvědomují, že to, co dělají, není jen eticky špatné, ale také právně špatné. Je to důvod, proč by každý, komu je více než 60 let, nebo každý nemocný měl udělat vše pro to, aby se do nemocnic nedostal. A pokud už tam musí jít, aby udělali vše pro to, aby se co nejrychleji dostal ven. Obávám se, že Británie je nejhorší zemí ve vyspělém světě, co se týče zdravotní péče. Zabijácká směs midazolamu a morfia není nic nového. Novinkou je způsob, jakým se stala součástí nemocniční kultury. Přišla v proudu COVIDu-19, falešné pandemie roku 2020.

A teď je to běžná věc. A smrtící injekce není jediný způsob, jakým jsou lékaři a sestry vinni z masové vraždy. Od samého začátku, politici, novináři a lékaři lhali, lhali a zase lhali, když bojovali proti faktům, aby nám prodali falešnou pandemii a nebezpečný lék, který nikdy nedělal to, co se o něm říkalo. V roce 2020 byli lékaři posedlí COVIDem-19, přestože prokazatelně nešlo o nic jiného než o přeznačenou chřipku.

Jednalo se o nejpřehnanější strašení v historii, respektive o záměrně vytvořenou falešnou pandemii. Lékaři a sestry byli buď příliš hloupí, nebo příliš chamtiví, než aby viděli pravdu, a stali se součástí největšího zločinu v dějinách. Stali se profesionálními zabijáky, vrahy pracujícími pro spiklence. Z běžné chřipky vytvořili falešnou pandemii tím, že tvrdili, že každý, kdo měl pozitivní test na COVID a následně zemřel, i o několik týdnů či měsíců později, byl obětí COVIDu.

Používali PCR test, o němž všichni věděli, že nefunguje. A nemocnice v mnoha zemích dostávaly peněžní bonus za každou diagnózu COVIDu, kterou stanovily. Byly podpláceny, aby lhaly. V Americe dostávaly nemocnice 13 000 dolarů za každého pacienta, kterému diagnostikovaly COVID-19. Pokud bylo nutné pacienta napojit na ventilátor, dostala nemocnice bonus 39 000 dolarů. Jaké překvapení, že tolik pacientů muselo být napojeno na ventilátory, což mnohé zabilo.

Systém bonusů se používal po celém světě – další náhoda. A v některých zemích dostával část peněžního bonusu i personál. Myslím, že se tomu obvykle říká provize. Každý, kdo věří, že v roce 2020 byla pandemie, je buď hlupák, nebo lhář, nebo obojí. Každý, kdo tvrdí, že COVID vakcína byla nutná, účinná a bezpečná, je blázen, nebo lhář, nebo obojí. Každý moderátor televize, který si myslí, že mi dokáže, že se mýlím, si může domluvit živou televizní debatu.

To neudělají, protože by prohráli a vláda by jim to stejně nedovolila. Mám zákaz vstupu do všech televizí a rádií a mám zákaz vstupu na většinu internetu za to, že prostě říkám pravdu. Když se mnou před několika měsíci naposledy dělalo internetové rádio rozhovor, téměř čtvrtina rozhovoru záhadně zmizela. Předtím ta stanice ztratila možnost získávat peníze, protože se mnou udělala rozhovor. Zakázali mi to, protože dobře vědí, že mám pravdu.

A je důležité chránit lži, aby se konspirace udržela při životě. Kdysi dávno byly doby, kdy informace byla mocná, dnes je pravda nejnebezpečnějším zbožím na světě. Neexistuje svoboda slova. Úřady dokonce zakázaly Davidu Ickemu cestovat do kontinentální Evropy, pravděpodobně v obavě, že by mohl probudit některé spící duše. Pacienti, kteří měli pozitivní test PCR, nebezpečný zbytečný test, o kterém všichni věděli, že nefunguje a může zabíjet lidi, a už zabil lidi, viz mé video Tohle je třeba okamžitě zastavit.“

Pozitivně testovaní šli na COVID oddělení a bylo s nimi zacházeno, jako by jediné, co s nimi bylo špatně, bylo to, že dostali přeznačenou chřipku, i když neměli vůbec žádné příznaky chřipky. Některým byly podávány nefungující nebezpečné léky, Ale tisíce lidí nedostaly léčbu, kterou potřebovaly, protože byly nesprávně diagnostikovány jako pacienti COVID. Pacienti, kteří potřebovali specializovanou operaci, dialýzu nebo jinou léčbu, ji nedostali, protože byli falešně označeni za nemocné covidem, jinými slovy chřipkou.

Nemohli být převezeni na specializované oddělení, proto zemřeli a byli zapsáni jako úmrtí na COVID. Zemřeli, protože jim byla nesprávně stanovena diagnóza a odmítnuta léčba, byla a je to genocida. Byla to oficiální politika zdravotnictví. Praktičtí lékaři zmizeli, opustili své pacienty v případě, že dostali každoroční chřipku, a nemocnice se staly místem zabíjení. A zatímco se tohle všechno dělo, nemocniční oddělení se uzavřela. Operace související s rakovinou klesly ve Spojeném království v roce 2020 o 26 %. Oproti tomu v Dánsku došlo k 0,6% poklesu.

Lékaři a sestry zradili své pacienty, svou profesi i sami sebe. Lékařský establishment, kolektivní oběť nejhoršího triku s důvěrou na světě, se rozhodl, že globální oteplování je hrozbou pro zdravotnictví. A tak se rozhodli, že by se mělo méně testovat a léčit pacienty. Mnohokrát jsem se zabýval tímto mimořádným nesmyslem, to, co se děje, je součástí zabíjení, genocidy, plánu na snížení světové populace a plánu na uchlácholení několika idiotských pseudovědců a dětí, kteří zcela mylně a bez důkazů tvrdili, že člověk svou planetu učinil nesnesitelně horkou, nebo nenesitelně studenou? Hodně mění názory.

Spiklenci, kteří se již od 40. let 20. století obávají mizející ropy a jsou přesvědčeni, že je třeba populaci vybíjet, je navádějí na špatnou cestu. A zabíjení funguje dobře. V roce 2020, v roce falešné pandemie, byl celkový počet úmrtí normální. Podívejte se na to.

Ale v letech 2021 a 2022, kdy COVID prakticky zmizel a nahradila ho vracející se obyčejná chřipka, celkový počet úmrtí náhle prudce vzrostl a nyní je stále ještě vysoko nad normálem. Vše se předpovídalo, to nebyla žádná záhada. V Americe zemřelo nebo vážně onemocnělo přes 100 000 mladých lidí poté, co jim byla podána experimentální vakcína, která nefungovala a nebyla bezpečná. Dříve zdraví lidé dnes po celém světě padají jako mouchy. Novináři a lékaři se snaží najít nová bizarní vysvětlení syndromu náhlého úmrtí dospělých.

Ale všechno se to dalo předvídat. Předpověděl jsem, že se to stane v roce 2020. Podívejte se na moje starší videa na www.vernoncoleman.org. Všechny přepisy jsou tam stále k dispozici. Původní videa na YouTube byla samozřejmě před lety smazána a videa na BrandNewTube na dlouhou dobu smazali hackeři. Dnes ti, kteří dostali COVID vakcínu, mají změněný imunitní systém a jejich srdce jsou v ohrožení. Předpovědi, které jsem o tom vyslovil v letech 2020, 2021 a 2022, se buď už naplnily, nebo se velmi rychle naplňují.

Ti, kdo byli naočkováni, se musí vyhýbat namáhavému cvičení a stresu, pečlivě jíst a posilovat svůj imunitní systém. Neznalí, ovlivnitelní a napůl probuzení si myslí, že COVID je nebezpečná biologická zbraň. Mainstreamová média chtějí, abychom věřili, že jde o biologickou zbraň, aby nevědomí věřili, že COVID neboli přeznačená chřipka je smrtelná nemoc, a používají ji k zakrytí poškození způsobených COVID vakcínou. Viní přeznačenou chřipku za všechna úmrtí způsobená COVID vakcínou, což je jistě nejnebezpečnější lék v historii. Tvůrci a propagátoři COVID vakcín byli vychvalováni do nebe, ale vyrobili něco, co podle mého názoru nebylo řádně testováno, nedělá to, co slibovali, že bude dělat, a není bezpečné.

Protože jsem vám řekl pravdu o genocidě o COVIDu a o nebezpečných COVIDových vakcínách, jsem považován za nebezpečného a musím být umlčen. Prosím, nezapomeňte se dívat na mého přítele Dr. Colina Barona, který se vrátil dělat nádherné videa a navštivte mé webové stránky vernancoleman.com a vernoncoleman.org, kde přidávám nové články. Pamatujte, že jsem zakázán ze všech sociálních médií. A nemám účty na Facebooku, Twitteru, LinkedIn, Telegramu ani na jiných stránkách. Mám zakázaný i přístup na YouTube, natož abych tam vkládal videa. Cokoli, co se objeví pod mým jménem na sociálních sítích, je falešné a mělo by tak být označeno.

Jediné stránky, které ovládám, jsou mé vlastní dvě stránky. Vernoncoleman.org a vernoncoleman.com. A konečně, ačkoli se to tak někdy může zdát, pamatujte, že nejste sami, kdo si uvědomuje, že spiknutí je skutečné a smrtící. Nedůvěřujte vládě, vyhýbejte se masmédiím a bojujte proti lžím. Tohle je nejnebezpečnější doba v dějinách. Musíme zůstat ostražití. Prosím, sdílejte toto a další moje videa na internetu, na sociálních sítích a dalších platformách. Já nemohu, protože jsem zde na svých stránkách uvězněn a po celém světě zakázán za moderní hřích říkat pravdu. Prosím, pamatujte, že Bůh je na naší straně. A děkuji vám, že sledujete starého muže v křesle.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Tak tomu bylo i u nás.
    Mám vlastní zkušenost.
    Je to šílené.
    Manžel (po mrtvici) přežil.
    Jeho rodiče bohužel ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů