Dr. Palevsky – Spike protein v covid vakcínách je uměle vytvořená „biologická zbraň”

Ve zkratce...

Dr. Palevsky sdílí svůj pohled na to, co se podle něj šíří z těch očkovaných na neočkované, a proč je tzv. spike protein (který mají naše buňky tvořit po vakcinaci) ve skutečnosti uměle vytvořená věc, která způsobuje onemocnění a příznaky covidu, a ne virus. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

PS: Pokud by vám video nešlo spustit, klikněte vpravo dole na „ozubené kolečko” a změňte „quality” na 360p.

Přepis:

Dr. Palevsky: Děkuji Maruine a děkuji všem za vaši účast. Chci začít s poněkud odvážnými tvrzeními. To je pro mě dost netypické. Každopádně… Zaprvé… tohle není vakcína. Tohle není vakcína. Tohle není vakcína.

Dr. Sherri: Děkuji, že to říkáš. Děkuji, děkuji.

Dr. Palevsky: Tohle není vakcína. Vakcína nás má ochránit proti bakteriální nebo virové infekci. V žádných těchto injekcích není nic, co by nás mělo ochránit před virovou infekcí. Úřady to říkají, patenty to popisují, všichni, kteří jsou zapojeni do výroby těchto injekcí, jejich záměrem nikdy nebylo to vytvořit, aby nás to ochránilo proti virové infekci. Jakmile si to začneme uvědomovat, uvědomíme si, že vše po tom je naprostá lež.

Tohle tedy není vakcína. Není to navrženo, aby nás ochránilo před virovou infekcí SARS-CoV-2. Tudíž nemůže zastavit přenos viru SARS-CoV-2, protože to, co je uvnitř těch injekcí, nás nemá ochránit před virovou infekcí SARS-CoV-2. Nyní… Když se podíváme na data z roku 2020, uvidíme, že lidé trpěli věcmi jako krevní onemocnění, nedostatek kyslíku, hypoxie, plicní onemocnění, sraženiny, mrtvice, vysoký a nízký krevní tlak, ztráta chuti a čichu, neurologické problémy, covid prsty…

Tohle nebylo virové onemocnění. Tohle byla klinická prezentace otrávení krve. Veškerá data ukazují, že spike protein tohoto tzv. viru byl zodpovědný za způsobení všech těchto příznaků. Mozkové problémy, neurologické problémy, srdeční onemocnění, sraženiny, ztráta kyslíku, ztráta čichu a chuti, nízký a vysoký krevní tlak. Tento spike protein byl zodpovědný za způsobení onemocnění, která jsme viděli.

Dámy a pánové, tento spike protein není přirozeně se vyskytující věc. Je to zbraň vytvořená člověkem. Není to virus. Je to část, která je možná připevněna k viru a připevněna ke kdo ví čemu jinému.

To způsobilo to, že lidé začali dostávat tohle onemocnění. Nikdo to nebyla nemoc podobná chřipce, šlo přímo o otrávení krve. Tento spike protein se mohl uchytit na receptorech v celém těle. V mozku, srdci, plících, ledvinách, střevech, ve spermatu a v ženských reprodukčních orgánech. Oni zjistili, že v přirozeně se vyskytujících „covidových příznacích” byl tento spike protein zodpovědný za nemoc lidí. Tak proč, proboha nám nevadí vpíchnout si něco do těla, co způsobí, že všichni budeme produkovat spike protein? Přesně tu součást té tzv. zbraně, která způsobovala celou skupinu příznaků té tzv. nemoci. Tohle není vakcína.

Pokud vám do těla dají genetický materiál, abyste vyráběli umělý spike protein, nemáme absolutně žádné tušení, co tělo udělá, když genetické instrukce vstoupí do buněk a ty začnou produkovat spike protein. Vlastně v našem vysílání, dr. Tenpenny konkrétně objevila možnost, že existují jiné části mRNA, které mohou být v některých z těchto injekcích. Když lidé říkají, že se něco šíří (shedding), vážně nemáme tušení, co je v této věci nebo těchto věcech. Myslíme si, myslíme si, myslíme si, že to je spike protein, ale obecně vzato nemáme tušení. Ale pokud pracujeme s myšlenkou, že spike protein je produkován v továrně lidských buněk, a možná pokud by naše vastní mRNA byla v našich buňkách, my bychom ji mohli vypnout.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Ale my nemáme žádnou zkušenost s vpíchnutím umělé mRNA geneticé instrukce, ohledně toho, jestli naše tělo ji zapne nebo vypne, jakmile spustíme továrnu na výrobu spike proteinu. Takže neexistuje důkaz, nemáme žádný důkaz, žádné vědecké studie, jestli se spike protein zapne a zůstane zapnutý a nebo jestli se někdy vypne. A nemáme ani tušení, jestli to tělo, do kterého je to vpíchnuto a produkuje spike protein, jestli ho vydechuje skrze částice z plic, jestli je rozprskáván pomocí slin, jestli je vylučován s močí, jestli je v potu při pocení, a nebo jestli se dostává ven pomocí plynu nebo stolice.

Nemáme tušení. Co ale máme, je masivní úžasná propaganda genocidy. Protože oni nemusí očkovat každého, aby dosáhli výsledku, který chtějí. Protože teď vidíme, že ti lidé, kteří jsou očkovaní, jsou ti malomocní, oni jsou ti vyvrhelové. A to oni vlastně způsobují zdravým lidem, kteří nikdy nebyli očkováni, přiznaky Covidu, krvácení – což bylo součástí covidového onemocnění – potraty a úmrtí. Tohle není vakcína. Prosím, přestaňte tomu říkat vakcína.

Jak říká dr. Madejová, lipidové nanočástice nikdy předtím nebyly použity v injekcích. Jsou schopny jakýkoliv materiál, na který jsou připoutány, dostat do mozku, srdce, plic, ledvin, jater, spermatu a ženských reprodukčních orgánů. Hazardujeme… tohle je ruská ruleta. Nemáme žádné odpovědi o tom, co se vlastně přenáší, jak se to přenáší, a měli bychom být na nohou. Proto jsem říkal, že džin je ven z lahve. Ženy… jako jediný muž na tomto panelu, a protože jsem většinu života pracoval s matkami, ženy jsou více napojeny a více citlivé na to, co se děje s jejich těly, než kdokoliv jiný. Promiňte pánové… je to tak.

Tohle je genocida. Tohle je zbraň hromadného ničení. A nás to nutí o tom mluvit. V této zemi existuje význačný pediatr, který mě kritizoval a ve skutečnosti popřel, že z této injekce probíhá jakékoliv šíření. Dámy a pánové, to je pouze domněnka. Něco se šíří od lidí, kteří si nechají píchnout tento jed, na ostatní, kteří si to píchnout nenechali.

Měli bychom do karantény dávat ty lidi, kteří si nechali píchnout tento jed. A děti, které nebyly součástí prvotního kola otravy spike proteinem, nejspíše protože… a nevím to jistě… jejich receptory ACE2 nejspíše nebyly tak výrazné a všudypřítomné, aby se napojily na tento spike protein, takže jejich míra onemocnění byla ve skutečnosti nízká.

Vše pro nemoc uzpůsobenou pro vojenské účely, která u většiny populace měla více jak 99,7% míru zotavení, a nemoc, na kterou existují léky, nutriční intervence, lékařské intervence, ozón, hyperbarická komora, jód, peroxid vodíku, čínská medicína, homeopatie, inhalované steroidy a ostatní intervence, které nejen zabránily projevům tohoto onemocnění, ale léčily nemocné lidi a zabránily úmrtí u mnoha lidí v oblastech, kde lékaři byli schopni se dostat ke svým pacientům a zavčas je léčit.

Tohle je vážné. Neberu si servítky… dr. T., ty víš, že si neberu servítky. Nevíme, co se děje. Vím, že chcete něco hezkého. Vážně si myslím, že bychom měli požadovat, aby ti, co si píchají tyto injekce, šli do karantény a měli nálepku na své paži, která říká: „Byl(a) jsem vakcinovaný(á),” i když to není vakcína. Abychom věděli, že se jim máme na ulici vyhýbat. Abychom se k nim nepřibližovali kdekoliv ve společnosti.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. No to je hustý , jsem ráda že i Dr. PALEVSKY našel v sobě neskutečnou ODVAHU promluvit o GENOCIDĚ ÚMYSLNĚ PÁCHANÉ NA LIDSTVU. MOCKRÁT DĚKUJI za sdílení a za překlad.
    Mohu poprosit o odkaz na zdroj, na celé video, kde podle všeho mluví i ostatní, např. ve videu přítomná Dr. Sherri Tenpenny? Děkuji moc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů