Dr. Richard Fleming – Nová data ukazují, že covid injekce mohou vyvolat prionové onemocnění

Ve zkratce...

Dr. Richard Fleming sdílí informace ze dvou oficiálních studií a poukazuje na možnost, že covid injekce mohou vyvolat prionové onemocnění. Mezi nejčastější prionové onemocnění je údajně Creutzfeldtova–Jakobova choroba (CJD), což je mimořádně vzácné, avšak vždy smrtelné neurodegenerativní onemocnění mozku. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Český dabing (namluvil: Pravdyhledač)

Anglické video s českými titulky

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Na to, že (covid) vakcína nese pouze spike protein, tělo si tvoří protilátky na nukleokapsidy. Což je další část viru, která ve vakcínách údajně není. Nemůžete tvořit protilátky na něco, co není ve vašem těle. Moje otázka tedy je: Co se nachází ve vakcínách, když si netvoříte protilátky jen na spike protein, ale na nukleokapsidy, protože to data ukazují… a to je podle mě klíčové v této studii… a to, že se tvoří protilátky na nukleokapsidy.

Tyto vakcíny musí obsahovat více než jen spike protein, což za chvíli uvidíme. To není jediná studie, o které byste měli vědět. Moderna v roce 2017 zveřejnila studii o použití lipidových nanočástic ve vakcíně proti chřipce, a u testovaných zvířat se prokázalo, že ty vakcíny s lipidovými nanočásticemi se rozšířily do mozku, kostní dřeně, jater, sleziny a svalu v místě vpichu. To je studie z roku 2017 od Moderny.

Také to nevysvětluje fakt, že pokud „vylučování” (shedding) neexistuje, americké ministerstvo zdravotnictví a FDA vyvinuli hodně námahy, aby v srpnu 2015 zveřejnili instrukce, když publikovali dokument o vylučování z virových a bakteriálních vakcín. A jak to testovat. Nepoužili takové peníze a čas, aby testovali něco, co by neznali, a co neexistuje. Tohle je jejich dokument… je na jejich webu. Také to nevysvětluje jednu další důležitou věc.

Pamatujete na ta prionová onemocnění, o kterých jsme mluvili? Vaše DNA patří dovnitř vašeho jádra nebo mitochondrie. Vaše RNA patří dovnitř vašich buněk. Pokud to vaše tělo nevidí, je to už součástí vašeho těla. Vaše imunita nevidí váš genetický kód, protože není mimo vaše buňky. Když je RNA mimo vaše buňky, je to prion. Vakcíny obsahují mRNA. Jakékoliv prosakování toho materiálu tvoří prionové onemocnění.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Je dobře, že se začínají opravdu množit z vědecké a lékařské komunity informace potvrzené, tedy dokázané o škodlivosti a toxicitě spike proteinu, který se usazuje i v orgánech a částech těla, tzn. že „koluje“. Osobně znám už dva lidi, kteří zemřeli „náhle“ od druhé dávky. Tady otázka není, že lidem nic není po vakcinaci „TEĎ“, ale vše ukáže čas a rozhodne už pouze „KDY“ to může nastat (pokud člověk obdržel očko a ne placebo). Znám taky ale desítky lidí nakažených tímto morem, ale TI všichni žijí! Tzn. min. protilátky mají a kdo jim řekne že ne, ten lže a podporuje tuto světovou histerii, kdy o zdraví nikdy nešlo! My aktuálně prodělali do slova a písmene tu slavnou DELTA variantu, tedy rýmu a taky s tím neběžíme hned za doktorem a nevyvoláváme histerii (nejčastějším symptomem je nyní podle dat: bolest hlavy, bolest v krku, rýma, pak horečka a kašel..). I před rokem jsme tady něco před „oficálním kovídkem“ měli a pravděpodobně celá rodina prodělali. Tak jako většina obyvatel ČR. Lidi pořád nechápou, nebo to nechtějí přijmout, že ty slavné vakcíny jsou ve fázi experimentu. Berou to jen jako jako očkování, nechodí na to kůli svému zdraví. To je nejhorší. Jdou na to, protože jim někdo namluvil, že je to v pořádku a že to pomáhá a chrání. A že se např. nemusí testovat. Taky jdou na to, protože chtějí do hospody, skoknout si k moři a prostě že to dělá každý a nikomu přece nic není. Někdo dostane nižší, někdo placebo, jiný zase plnou „dávku“.. Jsou to klinické studie, pokusy na lidech, už i dětech. A ty poškození, a to stačí ty z ofic. zdrojů (veřejně dostupný VARES aj.) jsou už enormní! Proč se u nás veřejnost neinformuje? Protože je to prostě „jejich“ cíl a propaganda. Stále budou tvrdit, že se nic neděje. Taky se šíří více dokázaných dalších informací skrze přesnosu těch svinstev od očkovaných na neočkované a za tím si stojím (min. u nás doma se stalo 2x v krátké době „něco“, co se nikdy dříve nestalo, a to po vakcinaci blízkých v rodině. Oni se rozhodli, svobodně vybrali, neposlouchali své potomky a neřekli jim opak v televizi, že to není jen tak). Něco se děje, nikdo neví, jak dlouho a jestli vůbec kdy skončí produkce toho spike proteinu, kdy tělo pak napadá defakto samo sebe, proto vidíme kolem sebe tolik náhlých úmrtí, mozkových a srdečních příhod, sraženin, poruchy imunity aj. Za normálních okolností by byl očkovací program okamžitě zastaven, hlášeno je pouze 1 až 10 % všech případů, už nyní se dostáváme k číslům nad 18tis mrtvých jen v EU (https://twitter.com/camus37/status/1416747444252065797 ), jen v Americe už mají přes 11tis úmrtí (https://childrenshealthdefense.org/defender/vaers-deaths-injuries-reported-cdc-covid-vaccines-moderna-pregnant-women/ )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů