Dr. Sucharit Bhakdi – Vysvětlení, proč celý vakcinační narativ je u konce

Ve zkratce...

Dr. Sucharit Bhakdi na nedávném sympoziu měl přednášku, ve které do podrobna vysvětluje, proč očkování proti covidu nedává žádný smysl - rozebírá argumenty zastánců covid očkování a uvádí je na pravou míru. V článku najdete také česky namluvenou audio nahrávku z překladu - dejte mi vědět, co si o tom myslíte a jestli byste tohle ocenili častěji. Za překlad děkuji Josefovi T.
Facebook
Telegram
VK

Český dabing (namluvil Pravdyhledač)

Anglické video s českými titulky

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Dobrý večer všem. Je mi velkým potěšením, že vám mohu říct nejbáječnější věc, která se kdy mohla stát v posledním roce. Konkrétně, že (jejich) narativ je u konce a celý vakcinační narativ již neexistuje. Možná se mě zeptáte, jak to můžete říct? Proč máme 10 hodinové sympózium o něčem, co skončilo? Takže dovolte mi, abych vám něco řekl. Čemu jste měli věřit? To, že tento zabijácký virus SARS-CoV-2 je pro váš imunitní systém nový, a proto je to strašný virus zabiják. Že jakmile se dostane do vašeho těla, váš imunitní systém nebude mít dostatek času odpovědět a zachránit vaše životy tím, že vytvoří protilátky, že zmobilizuje zabijácké lymfocyty. Ano? To je důvod, proč celý svět má být naočkován včetně dětí, těhotných žen, lidí, u kterých není vůbec riziko úmrtí, musí být očkováni. Takový je narativ. A nyní… Pokud by tento narativ byl pravdivý, mohlo by to být otestováno? Otázka.

A odpověď je, že ano. Bylo to testováno? Odpověď: ne až do doby před třemi měsíci. Takže vám říkám, že test byl proveden a narativ padl v testu. Propadl v tomto testu. Proč to říkám. Podívejte se. Tohle je váš imunitní systém. Váš imunitní systém, pokud uvidí nový virus, tak to trvá nějakou dobu, než si vytvoří protilátky proti těmto virům. Takže tyto protilátky budou vytvořeny a budou detekovatelné ve vaší krvi. Pokud se jedná o první setkání, dojde k tomu, že imunitní systém potřebuje trošku času, aby vytvořil tyto protilátky. Tři až čtyři týdny. Takže dlouhou dobu od prvního setkání a tyto protilátky se jmenují imunoglobuliny a mají jméno M zvané IgM. Ano?

A tohle to je první ročník imunologie. První hodina imunologie pro všechny studenty medicíny. Takže všichni medici by tohle měli vědět. Pokud imunitní systém již takový virus jednou viděl, tak si ho pamatuje a pokud virus příjde znovu, imunitní systém znovu vytvoří protilátky, ale budou to paměťové protilátky a budou rychlé a ty se jmenují IgG a IgA. Takže tady je časová tabulka… 1, 2, 3, 4, 5 týdnů. Virus přijde, nový virus, trvá to 3-4 týdny a způsobí, že se IgM dostane do vaší krve. Virus se vrátí příští rok, jsou vytvořeny paměťové protilátky, velmi rychle, v průběhu jednoho týdne, máte IgG a IgA ve vaší krvi. Ano? Velmi jednoduché.

A to je mimochodem, protože koronavirus SARS-CoV-2 je údajně nový, po první dávce čekáte 3, 4 až 5 týdnů a pak dostanete druhou dávku, protože chcete dát čas imunitnímu systému, aby se naučil, jak má vytvořit ty správné protilátky. Ano? Jakmile byly tyto protilátky vytvořeny, mohou plnit různé funkce. Ale existují 2 základní funkce, které protilátky plní. 1, proti virům a 2, proti bakteriím. Tyto funkce jsou velmi odlišné. Ano? Protože protilátky fungující proti virům, mimochodem tohle je koronavirus, tohle jsou protilátky. Tyto ve tvaru Y. Protilátky se snad mohou navázat na spike proteiny, spike proteiny jsou zapotřebí, aby se virus navázal k buňce. Pokud protilátky uspějí v navázání na spike protilátky (asi myslí proteiny), pak virus nebude schopen vstoupit do buňky.

To je údajně ochranný mechanismus, který budete využívat, pokud se necháte očkovat a budete mít protilátky proti koronaviru. Jenomže člověk si musí uvědomit, že respirační virus je virus, který přichází vzdušnou cestou. Protilátky jsou ve skutečnosti v krvi, takže jsou především na špatné straně stěny, ačkoliv, řekněme, že tam jsou nějaké protilátky, které vystýlají povrch vašich plic. Mohou tam být… ale nebudou velmi efektivní, protože jich tam moc nebude. Většina z nich bude v krvi.

Takže viry uniknou tomu, aby byly zachyceny protilátkami. To je neodvratitelné. Pronikne do buňky plicního epitelu, buňka začne vytvářet virus, a jak vám ukázal Michael Palmer, jakmile začne buňka vytvářet virový protein, kousky virového proteinu se objeví na povrchu buněk, ukážou se imunitnímu systému, a imunitní systém má připravené zabijácké lymfocyty, které čekají v lymfatických uzlinách, v orgánech lymfatických uzlin, které se zmobilizují, vyrazí, aby se setkaly s touto rozpoznanou infikovanou plicní buňkou a zabijí ji. Takže zabijácké lymfocyty jsou ve skutečnosti tady, aby zabily naše vlastní buňky, pokud se tyto buňky opováží vytvářet viry. Velmi prosté. A nyní… Pokud protilátky jsou namířeny proti bakterii, pak tyto protilátky se naváží na bakterii a teď se stane něco, o čem nikdo nemluvil. Protože pokud se protilátka naváže na bakterii, bakterii je to vlastně jedno, protože bakterie jsou o moc větší než viry a tyto protilátky jsou jen malinké, bakterii nemohou udělat nic. Takže co se stane?

Zavolají další rameno imunitního systému, který se jmenuje komplement. Komplement doplňuje funkci protilátek, to je proč se mu říká komplement. Co komplement dělá? Komplement je druhá kaskáda systému ve vaší krvi. První je systém srážení krve, dělá sraženiny, takže když je zapnutý, vytváří sraženiny. Pokud je zapnutý komplement, dělá to, že vytáhne kulomet a vystřílí díry do této bakterie a zničí ji. V podstatě toto je důvod… víte, pokud dostanete při transfúzi špatnou krev, jste skupina A a dostanete skupinu B, budete mít protilátky proti červeným krvinkám, které jsou skupiny B a komplement zničí tyto buňky. To je důvod, proč krevní transfúze se musí shodovat, jinak zemřete. Jinak systém komplementu zničí tyto cizí buňky svými střelami.

Takže, jak to zapadá do příběhu korony? No… vzpomeňte si. Pokud dáte imunitnímu systému výzvu. A tentokrát, řekněme, že to není virus, ale vakcína, protože vakcína se rovněž dostává do buňky, a vakcína způsobuje, že imunitní systém odpoví. Jediná věc, kterou někdo musí udělat, je dát vakcínu, dát injekci, a vyčkat, kolik dnů to potrvá a jaké protilátky se vytvoří. Kupodivu asi před osmi týdny se objevila řada (vědeckých) statí od různých skupin, nezávislých skupin vědců v Americe, a oni to provedli a přesně tohle udělali. Oni vzali očkované, kteří dostali vakcínu a pak těmto lidem odebírali krev. Každý den. Trochu krve.

Aby zjistili… Vidíme IgM? Ale již mezi 5 až 7 dny viděli, že většina těchto očkovaných měla nárůst protilátek, ale všechny byly IgG. Klasické paměťové protilátky. Takže? Tohle byl vědecký důkaz toho, že virus nebyl pro imunitní systém nový. Jak je to možné? Jak mohli všichni ti experti, vědci na celém světě říkat, že tohle je úplně nový virus, zatímco imunitní systém říká, lidi, nenechte tyhle chlápky, aby vám lhali. Oni lžou. Můj imunitní systém – váš imunitní systém vám říká, že tento virus známe. Jak je to možné? Podívejte… řekněme, že tohle je spike protein, který má uchopit kliku u dveří a otevřít je. Teď v tomto případě, tyto protilátky nebudou ypsilony.

Řekněme, že tohle je čelist krokodýla. Tohle je spike. Přichází, aby uzavřel kliku u dveří. Protilátky pak vstoupí do úst, do dveří krokodýla a zabrání, aby se čelisti secvakly. Samozřejmě to nepasuje přesně jako klíč od dveří, který se napasuje do klíčové dírky. Možná tam jsou malé změny u prstů, ale celkový tvar tohoto spiku je podobný od jednoho koronaviru ke druhému. Tak podobný, že imunitní systém může napasovat protilátky do čelisti. Tohle je prostý mechanismus křížové imunity. Ano?

A to způsobuje křížovou ochranu. Samozřejmě. Teď se mě můžete zeptat, proč tedy experti, WHO, CDC, říkají, že tohle je zcela nový virus, který způsobuje pandemii? Protože oni zakládali všechna tato prohlášení na tom, co bylo známo o chřipkovém viru. Influenza – chřipka. Virus chřipky je jiný než koronavirus. Chřipkové viry mohou změnit tvar celých rukou. Pokud máte štěstí, virus vstoupí do vašeho těla s tímto spikem a vystoupí s něčím, co vypadá takto. Takže tyto protilátky se tam nenapasují. To je ta velká změna u antigenu spiku, která se děje u chřipky a která způsobila pandemie, chřipkové pandemie v minulosti, ale to se nikdy nemůže stát u koronavirů. Protože koronaviry nemohou změnit celé ruce, ony mohou změnit pouze části prstů a to se děje neustále a na tom nezáleží.

Opravdu na tom nezáleží. To znamená, že ať přijde jakákoliv varianta, prostě se tím nezabývejte, imunitní systém rozpozná i příští variantu. Dobře, to je proč teď víme, že máme paměťové vzpomínky… paměťové protilátky, a ta dobrá zpráva je… dobře, ale opravdu tohle funguje v reálném životě? A tady vám musím říct, že tady byla krásná, výborná a nejdůležitější studie, článek, publikován dánskou skupinou… Položili si otázku: Pokud je někdo infikován skutečným koronavirem, vytvoří si paměťové protilátky? Takže oni měli 203 pacientů… 203 pacientů, kteří byli seskupeni do tří skupin. Jedna se spíše vážným průběhem nemoci, jedna s mírným nebo se středním průběhem nemoci, a jedna skupina se 60-70 lidmi, kteří nebyli ani pacenti a kteří nešli ani do nemocnice, oni zůstali doma, byli zdraví, neměli sotva žádné symptomy nebo žádné symptomy. Všechny tři skupiny… a zeptali se, jaké protilátky se budou vytvářet po infekci?

A kupodivu… 202 ze 203 těchto lidí vytvořilo protilátky IgG a IgA. Velmi rychle po infekci. Paměťový mechanismus funguje v reálném životě. To znamená hodně, protože další koronavirus vstoupí do vašeho nosu, krku a vždy tam zůstane celé dny, kdy se rozmnoží v epitelových buňkách ve vašem nose a krku. Neexistuje jiná cesta, jak by se dostaly do plic, musí se namnožit a když jsou vysoké počty v nose a krku, jednou za čas se mohou dostat do plic. A to je, kdy můžete opravdu velmi onemocnět. Ano? Ale to, co nám dánská studie ukázala, a to je tak krásné, že ve chvíli, kdy se virus dostane do nosu a krku, i když nemáte žádné symptomy, budete vytvářet protilátky, paměťové protilátky. A Dánové také skvěle ukázali, že tyto protilátky byly ochranné, dokázaly ochránit, v experimentech na buněčných kulturách, aby do buňky nevstoupil virus. Jsou to přesně ty protilátky, o kterých vám Pfizer a Moderna říká, že si musíte vyrobit, abyste byli chráněni před virem, když se dostane do plic.

Tohle je konec narativu. Každý bude vytvářet tyto protilátky a každý bude mít nejen protilátky, ale Dánové dále ukázali, že zabijácké lymfocyty byly také mobilizované z pokladnice imunitního systému. Protože víte, váš imunitní systém není tak hloupý. Pokud imunitní systém… pokud protilátky nejsou zapotřebí, pokud zabijácké lymfocyty nejsou zapotřebí, imunitní systém si je schová do pokladnice a vy je nevidíte. Ony jsou povolány do zbraně, pouze když se tam nepřítel skutečně vyskytuje. Nesnažte si tedy měřit protilátky. Většina s vás je mít nebude. Vy je budete mít pouze, když budete infikováni.

Ale když budete infikováni, budete je mít. Skvělá zpráva, že ano? To samé platí pro zabijácké lymfocyty. To se ne… To je jak peníze v bance. Banka je dá do trezoru, ano? Lidi… imunitní systém nechodí do banky plné zabijáckých lymfocytů a protilátek, které nepotřebuje. Takže, to je něco, co jsem vám opravdu chtěl dneska sdělit. Nevím, jestli máme čas, jít k té temné stránce této záležitosti. Miku, jak jsme na tom s časem? Jsme na tom dobře. Když jsme na tom dobře… poslouchejte. Tohle je céva. Tohle jsou buňky na stěně cévy. Ty byly bombardovány mRNA. Ony ji absorbovaly a co se stane pak, je že se vytvoří spike protein, který vystupuje do krve. Pokud zabijácké lymfocyty kolem hlídkují, zaútočí na ty buňky. To jsme říkali před šesti měsíci.

Protože jsme měli strašný strach, že to způsobí poškrábání krevní stěny a pravděpodobně to povede k formování krevních sraženin. Protože kdykoliv je stěna vaší cévy poškozená, tvoří se sraženiny. Kdy se formují a kolik se jich vytvoří, to je velmi individuální a liší se to od jednoho člověka k druhému. Pokud máte štěstí, tak to bude jen v malých cévách v kůži, ale pokud to bude pokračovat do hluboké žíly, nebo do žíly v noze, můžete mít plicní embolii, pokud se to stane v mozku, můžete mít tu hroznou mozkovou trombózu, s těmi všemi hroznými symptomy, které vidíme každý den u lidí, kteří se nechali naočkovat.

Teď, hrozná věc je tato. Pokud máte první dávku, spike proteiny vystoupí do krevního řečiště a setkají se tam se zabijáckými lymfocyty. Ale v prvních 5 – 7 dnech tam stále nebudou protilátky. Ačkoliv poté, ty protilátky se navážou na tyto spiky a bude aktivován komplement, který rozstřílí stěnu cévy se svými střelami. Mimochodem je známo, a to rovněž bylo publikováno, že pokud je očkování opakováno, to je ta druhá dávka, IgG okamžitě roste dále a myslím, že si pamatujete, že vám Michael ukázal, že mRNA cirkuluje po mnoho dnů.

Takže co se stane pak… pokusím se vám všem dát radu. Pokud jste měl první dávku a nic vám nebylo, děkujte Bohu, ale neberte si druhou dávku, protože pokud si dáte druhou dávku, řeknete si o velký problém. Proč? Protože nyní vystoupí spiky, teď ty protilátky tam jsou, jak víme, systém komplementu nemá jiný způsob, nemá jinou volbu, nemá žádný mozek, než prostřílet tu cévu dírami a ta céva začne propouštět. Teďka, tohle je únik a pokud mRNA stále cirkuluje v krvi, a ono cirkuluje, pak unikne ven. Tohle jsou možná játra, takže játra to pohltí, ano? Opravdu špatná myšlenka. Nebo slinivka, nebo srdce.

Mozek… tohle jsou hrozné, hrozné myšlenky. Protože když tyto buňky začnou dělat spiky, zabijácké lymfocyty, mimochodem to jsou jediné buňky, které pravidelně opouštějí krevní řečiště. Mají tady zvláštní dveře. Jdou ven a neustále hlídají vaše orgány. Pokud vaše jaterní buňka vytvoří spike protein, můžete vsadit život, že na ni bude zaútočeno a bude zabita. Pokud to udělá vaše buňka v mozku, můžete se vsadit, že to nebude hezká věc, která se vám přihodí. A pokud se to stane v placentě, ve vaječnících nebo kdekoliv… Ne, tohle je ta nejstrašnější vize, kterou by si pomyslel kdokoliv, kdo kdy četl, přemýšlel a bádal v imunologii.

To je noční můra. To je noční můra. Nesmí být dovoleno, aby se to stalo. Mimochodem slyším, že mnoho lidí… Mnoho lidí mi říká, že po druhé injekci… A třetí injekce by byla dokonce horší… Chci říct, pokud tohle sympozium vám pomůže, že dojdete k rozhodnutí… tak to stálo za to. Nemůžete to udělat svým dětem, nemůžete to udělat svým milovaným. Můžete je tak zabít, protože tohle je podstata autoimunitního onemocnění. Ano? Vytvoří se sraženiny. Céva žačne propouštět ve všech orgánech, můj Bože! A mimochodem, pokud jsou vaše lymfatické uzliny nateklé 3-6 týdnů po očkování, poslouchejte…

V lymfatických uzlinách budete mít zabijácké lymfocyty a jiné buňky X. Pokud ta buňka X vytvoří spike proteiny, tento lymfocyt zaútočí na svoje sourozence… tohle je sourozenecká válka. Pokud zabijácký lymfocyt vyrobí spike, jiný zabijácký lymfocyt na něj zaútočí. Pokud si dáte druhou injekci, pak tam rovněž budou protilátky, protože protilátky jsou taky v lymfatických uzlinách, ony jsou vytvořeny v lymfatických uzlinách. A lidé neví, že komplement není pouze v krvi, ale je taky v lymfatických uzlinách. Takže tam bude velká bitva. V těch ubohých lymfatických uzlinách… když na to všechno pomyslím, mám prostě zatracenou obavu.

Mám obavu, mám obavu, že… Moje poslední prosba všem. Pokud je zrnko pravdy v tom, co jsem říkal… a víte, doposud jsme neudělali žádné velké chyby v tom, co jsme říkali. Pak už je po dvanácté. Lidé se musí sejít, sednout si dohromady a popovídat si o těchto věcech. Ti pro vakcínu a ti proti vakcíně… sejděme se dohromady a pojďme si o tom popovídat jako rozumní lidé. Děkuji. Děkuji Sucharite. Moc děkuji, Sucharite.

Překlad: Josef T.

Titulky: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

12 komentářů

 1. Mně osobně vyhovuje poslouchat přednášejícího a číst titulky. Pro mě je důležitá intonace hlasu. Jsem v důchodu a můžu si dovolit sedět u PC. Ale je jasné, že pro mnoho lidí bude vyhovující přednes pana Formánka, kdy nemohou sedět u PC, ale potřebují pohyb.
  Myslím, že je to dobrý nápad mít obě možnosti. Emílie

 2. Pre mňa je veľmi podstatná autenticita a preto mám blízko práve k videám s titulkami. Aspoň v tomto ohľade 🙂 aj keď je pravda, že si zo nemôžem teda pustiť v sluchatkach kým varím deťom obed ale čakám do večera kým spia a potom pozerám 🙂 preto tiež už nám obe možnosti ako veľmi vhodné a nápomocné. Je možné, že časom vzhľadom na nedostatok času využijem aj možnosť videa s dabingom 😉 Nech to už bude akokoľvek, s titulkami alebo dabingom, oceňujeme vašu prácu a snahu nám tieto informácie sprístupniť, pretože bez titulkov alebo prekladu by sme z nich (my bez dokonalej znalosti AJ) príliš nemali. Ďakujeme.

 3. Skvělý nápad s nahrávkou, moc Dekuji. Rozhodne to šetří čas, nemám vždy možnost sledovat obrazovku, ale hlasový záznam mohu poslouchat mnohem častěji u různých činností.

 4. Parádní dokument.

  Osobně preferuji textový přepis videa, z časových důvodů. 20 minut videa se dá přečíst třeba za 5 minut ….

 5. Pán Formánek!
  Treba sa vyjadrovať na základe faktov.
  1. Vírusy ako živé biologické jednotky schopné sa množiť a vyvolať ochorenie u zdravého človeka, NEEXISTUJÚ, dodnes neboli dokázané. Neboli izolované, vyčistené, fotografované, ani biochemicky rozborované. Vedia to všetci vedci, ale takmer všetci mlčia o podvode, alebo štát rozdáva granty.
  2. Do r. 1952 lekári pojmom vírus označovali toxín, jed a nie živý organizmus schopný nákazy a množenia. Po r.1952 pseudo genetickí vedci „oživili“ vírus, udelili mu schopnosť sa množiť a nakaziť človeka, ale dôkaz dodnes nepredložili. Nepodarilo sa nakaziť ani španielskou, ani bežnou chrípkou, ani inou virózou žiadny zdravý organizmus, dokonca ani baktériou.
  3. Neschopnosť preniesť bakteriálnu nákazu na zdravý organizmus dokazuje, že neexistujú nákazlivé choroby, že chorobu nevyvolávajú ani vírusy, ani baktérie, že choroba ja stav tela vyvolaný zlou životosprávou. Potvrdzujú to lekári celostnej medicíny, ako aj čínska medicína, ktorá nehľadá vírusy a baktérie, ale príčinu choroby vo vnútri tela.
  4. Ak neexistujú vírusy, tak neexistujú ani protilátky proti nim. Vakcinátori tvrdia, že na vytvorenie silnejšej imunity sa musia pridávať do vakcíny prídavné látky, hliník, grafén… Tým len potvrdzujú, že telo nereaguje na tzv. vírus /jeho časť/ vo vakcíne, ale obranné látky sa tvoria proti jedom pridaným do vakcíny.
  5. Protilátky neexistujú. Sú len látky telu vlastné, imunoglobulíny, mechanizmus, ktorý odstraňuje jedy z tela. Tzv. špecifické, špeciálne protilátky proti tej ktorej konkrétnej chorobe neexistujú. Dodnes nikto nedokázal prítomnosť špecifických protilátok. Proti všetkým chorobám telo produkuje len imunoglobulíny, všeobecné obranné látky. Imunoglobulíny sa zisťujú v laboratóriu, len tieto a žiadne iné!
  6. Zloženie testov na určenie choroby je tajné.
  Logika pavedy: Ak máte vysoký titer „protilátok“, imunoglobulínov, proti HIV, ste chorý, musíte sa liečiť, t.j. zomierať na liečbu. Inokedy, napr. kiahne, Covid, sú imunoglobulíny tiež vysoké, to ale znamená, že ste odolný a neochoriete. Na takúto vedy školy nepotrebujete. Stačí Slovanská zdravá myseľ.
  7. Samotní vakcinační pavedci vyhlasujú, že špecifické protilátky proti konkrétnej chorobe na potvrdenie účinnosti vakcíny robiť netreba, netreba ich hľadať a ani to NEODPORÚČAJÚ!
  8. Imunoglobulíny sa vyskytujú aj u zdravých, aj u chorých ľudí. Bežne sa zisťuje, že tzv. vysoký titer protilátok majú aj zdravý ľudia a naopak, chorý ľudia majú nízky „titer protilátok.
  9. Choroba je definovaná svojimi klinickými príznakmi. Zdravý človek, bez klinických príznakov nikdy nebol, nesmel byť vyhlasovaný za chorého. Prenos choroby z klinicky zdravého /tzv. bacilonosič/ na zdravého, ktorý následne ochorel, nikdy nebol dokázaný. Toto tvrdenie je na úrovni stredovekej inkvizície a nedosahuje ani úroveň babských čarov.
  9. SARS Cov 19 vírus existuje len virtuálne, na počítačoch. tento počítačový konštrukt odovzdali Čínania farmaceutom ako choroboplodný vírus. Testy PCR boli vyvinuté ešte pre publikovaním ochorenia Covid v Číne. S-proteín bol vyvíjaný a patentovaný 20 rokov dozadu, ďaleko pred „objavom Covid19. „Vírus“ na počítačoch dodnes nie je kompletný, sú len jeho časti. Pred vynálezom počítačov sa vírus kompletoval ručne.
  10. Proteín-S, tzv. časť obalu vírusu, bol patentovaný pred objavom vírusu Patentovým úradom USA, Dr. Martin. Bol patentovaný ako toxín, jed, čiže vo vakcíne pôsobí ako biologická zbraň.
  11. Patentový úrad USA odmietol Fauciho farma firmám patentovať vakcínu proti Covid, lebo táto nespĺňala právnu a medicínsku definíciu vakcíny, kedy vakcína má liečiť a nie zabíjať. Toto je dôvod, prečo vakcína nie je registrovaná a povolená a nie to, že vývoj vakcíny nebol ukončený. Bol ukončený, ale nie ako liečebnej vakcíny, ale ako biologickej zbrane a Patentový úrad USA to povedal na plnú hubu.
  12. Každý, kto používa inú terminológiu, ako je tu napísané a dáva Covidu iný zmysel, ako biologickej zbrane na genocídu ľudstva, prijal hru svetovlády a stáva sa spoluvinníkom genocídy, chorôb, likvidácie osobných slobôd, koná proti bohu, proti vesmírnym zákonitostiam. Covid je iba jeden z nástrojov na genocídu ľudstva a jeho totálne zotročenie, na ovládnutie zdrojov Zeme vo svoj prospech a na úkor ľudstva. Temné sily zla ovládajú ľudstvo od dôb Starovekého Egypta, páchajú cielenú genocídu Slovanov, ich ideológiou je sociálny parazitizmus, otroctvo dlhu a úžery.

  Samo Chalúpka:
  Pravda, bohy vydaná, káže nám Slovänom:
  pána mať je neprávosť a väčšia byť pánom.

  A človek nad človeka u nás nemá práva:
  sväté naše heslo je: Sloboda a sláva!

  Zem, ktorú v údel dali Slovänom nebesá,
  tá zem hrobom každému vrahovi stane sa

  A ty mor ho! – hoj mor ho! detvo môjho rodu,
  kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;

  a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
  Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.

  Toto je slovenská hymna!

 6. Titulky nelze jinak, než číst a žádná další činnost není možná. Při poslechu mohu cvičit, mýt nádobí….
  Děkuji.

 7. Zdravím.
  Videa sleduji vždycky s titulky (přepínám to na rumble, protože tam to lze zastavovat mezerníkem.) Někdy původní znění pomůže vyjasnit nějakou formulaci, která se mi v překladu ztratila, nebo zastřela (ano, je to tak – vyjímečně ,)
  Když to nestojí za to, tak jenom prolétnu transkript. Uveřejňování transkriptu je úžasná věc, protože v něm lze hledat a zakládat si z něj výstřižky.

  Speciálně u tohoto videa (pana doktora jsem si velice oblíbil) jsou důležitou součástí výkladu i nákresy a přednes mluvčího. To jenom pro dabing asi nemá moc smysl. Ale dokážu si představit poslech statí, které byly původně jenom v textové formě..

  Každopádně mnohokrát díky za Vaši práci.

  @definitiva
  „bakterie není schopna napadnout zdravý organismus“ ..?
  “ žádné viry nikdo nikdy neviděl“ ..?!??
  („ale virový spike protein existuje – minimálně z vakcín“) …??
  …ach jo.
  Pro to se nám lidi smějou. Proto sem nikdo nepříjde z médií pro nové informace.
  Protože si myslí, že tady pěstujeme takovéhle k*k*tiny. Vy „fakte“.

  1. Tohle je ukázkový případ manipulace trolem, který sice přebere část pravdivých argumentů, ale záměrně k nim připojí snůšku volovin. Cílem je snaha o diskreditaci všech, kteří pravdivé argumenty používají. Tahle zoufalá metoda se v diskusích na tuto tématiku objevuje poslední dobou velice často. Klasický troling urážky atd. totiž už nezabírá.

 8. KARPI, smejú sa nám len ľudia podobní tebe, ktorí sú obmedzení, limitovaní k prijatiu nových faktov…. ako nič v zlom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů