Příběhy lidí (a převážně žen), co po kontaktu s očkovanými zažívají vážné nepříznivé reakce

Ve zkratce...

V tomto článku uvidíte desítky zpráv a příběhů lidí (převážně žen), kteří po kontaktu s očkovanými proti covidu zažívají silné nepříznivé reakce jako nepravidelné abnormálně bolestivé menstruace, potraty, migrény, zvracení, apod. Na konci článku jsou odkazy na relevantní související videa - doporučuji zhlédnutí také!
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
 1. To se mi také stalo před měsícem poté, co jsem strávila nějaký čas kolem očkovaných členů rodiny. První menstruaci jsem dostala o týden dříve, nejtěžší menstruaci, jakou jsem kdy měla, pak jsem na Velikonoce byla kolem očkované rodiny a moje menstruace začala znovu, přesně jeden týden poté, co mi skončila předchozí. Nemohla jsem přijít na to, co se děje, ale pak jsem začala vidět podobné příspěvky a příběhy lidí. Je to šílené…

2. Mně se to stalo také. Nikdy jsem nebrala antikoncepci. Mám NEJVÍCE normální cyklus. Jako hodinky. Minulý měsíc jsem měla NEUVĚŘITELNÉ množství sraženin… moje celá menstruace byla ve skutečnosti jen sraženiny. Tolik mě to vyděsilo, že jsem si začala vyhledávat, proč se to děje. Jsem naprosto v šoku. Tohle je bezpochyby vysvětlení (pozn. – kontakt s někým očkovaným)

3. Bože, právě jsem po několik hodin byla v kontaktu s kamarádkou, která zmínila, že se nechala očkovat. Pak v úterý jsem dostala VELMI těžkou menstruaci, i když jsem byla pouze ve 14. dní svého cyklu. Nijak jsem to neřešila, dokud jsem nenarazila na vaše a @echounafraid příběhy. Jsem úplně zděšená… Bože! Právě vidím příběhy lidí a jejich nahodilé pohmožděniny!! Už posledních pár týdnů mám tyto zvláštní (opětovně se vyskytující?) pohmožděniny na vnější pravé části mého stehna. Co se to děje?! Jak je tohle možné… co to vše znamená?!

4. Menstruační cyklus: sleduji svoje menstruace, abych neotěhotněla a používám k tomu 2 aplikace. Tento měsíc jsem měla menstruaci o 9 dní později a byla jsem přesvědčena, že jsem těhotná. Všichni v práci (4 lidí, se kterými jsem v úzkém kontaktu, obdrželi covid vakcínu během dvou týdnů, kdy se tohle dělo, a jeden člen rodiny v tuto chvíli obdržel obě dávky a my spolu byli v úzkém kontaktu). Já si vakcínu nedám, ale jsem přesvědčena, že mě ovlivnila skrze druhé lidi.

5. Menstruační cyklus. Narazila jsem na vaši stránku… babička mých dětí dostala svoji vakcínu, a moje dcera (9 měsíců) byla pět dní nemocná a já za dva týdny měla velmi těžkou menstruaci, která přišla o týden dříve než měla.

6. Další žena – potrat & pohmožděniny
Ani mě nenapadlo, že pohmožděniny budou tohoto součástí, ale dává to smysl. Od doby, co jsem před třemi týdny potratila poté, co jsem navštívila očkovanou rodinu, mám pohmožděniny po celém těle.

7. Pohmožděniny z ničeho nic! Když čtu vaše příběhy o nepravidelných menstruacích, je to šílené. V úterý jsem já, můj manžel a 22 měsíců staré dítě strávili nějaký čas s člověkem, který je plně očkovaný. Toho večera mého manžela nesmírně bolela hlava, že nemohl usnout až do čtyřech hodin ráno. Mysleli jsme si, že za to může počasí. Další den mě začala neuvěřitelně bolet moje hlava a stále bolí tak, že si ji chci utrhnout. Čekám, jestli začnu krvácet, protože jsem právě se svým cyklem skončila. Ale pohmožděniny? ANO… moje tělo má více pohmožděnin než kdy jindy, a nijak se nebouchám o stoly nebo židle. Je jich příliš mnoho, abych si nepamatovala na to, jestli jsem si ublížila. Zvláštní!

8. KRVÁCENÍ V TĚHOTENSTVÍ
Ahoj Kim. Jsem ve čtvrtém těhotenství. Nikdy jsem neměl problém s plodností nebo těhotenstvím. Mezi 15. a 16. týdnem jsem zažila nevysvětlitelné těžké krvácení a sraženiny. To bylo před pár týdny. Dítě je v pořádku. Stao se to poté, co jsem strávila několik hodin ve skupině nedávno očkovaných žen. Já sama nebyla očkovaná. Po mnoha testech lékaři nezjistili důvod za mým krvácením. Měla jsem pocit, jako bych několik dní měla velmi těžkou menstruaci, a to v době těhotenství.

9. Z Florindy chodí spousta zpráv
Tohle jsem já! Rozhodně se mi mnohem snadněji tvoří pohmožděniny (nejsem očkovaná), a dnes jsem po sprše objevila dvě pohmožděniny na své pravé noze. Moje máma mě minulý týden navštívila z Floridy. Dostala svoji první dávku těsně předtím, než mě navštívila. Co se to sakra děje?

10. Více jak 25 žen v mé práci se nechalo očkovat (v mé kanceláři jsou převážně ženy) a měla jsem 7denní menstruaci s týdenní přestávkou a pak 23 dní dlouhou menstruaci. Od roku 2019 mám nitroděložní tělísko a mezi cykly jsem nezažila takovéto krvácení. Dnes jsem šla za lékařkou, a velmi jí to znepokojilo. Dokonce vypadala šokovaně, když jsem jí řekla, že za to nejspíše mohou ostatní očkovaní lidé kolem mě. Tohle vše je až příliš časté na to, aby to lékaři nebrali vážněji…

11. VŠICHNI kolem mě jsou očkovaní. Mám pocit, že mi tělem prochází adrenalin, můj srdeční tep je odlišný, mám častější bolesti hlav a zažívám plicní únavu.

12. Jen ze zvědavosti, jsou nějaké případy gastrointestinálních problémů spojených s kontaktem s očkovanými? Já jsem se nenechal a ani nenechám očkovat, ale trávila jsem čas s kamarádkou, která se očkovat nechala, a o pět dní později jsem měla nejhorší zvracení a průjem svého života… už se to děje 14 hodin. Jsem jediná, která má tyto problémy – můj manžel a děti ne, ale ti netrávili čas s mou očkovanou kamarádkou, takže na tom něco bude.

Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

13. Právě jsem viděla vaše příspěvky. V posledním týdnu tři z nás v práci jsme měly nejšílenější množství krvácení během našich cyklů. Je mi 42 let a doslova mě to vyděsilo k smrti, jak moc jsem menstruovala a skoro jsem musela z práce odejít. Nahlásím to své lékařce. Děkuji za sdílení, alespoň mám nějakou představu, co se děje.

14. Zdravíme porodnickou rodinu! Doufám, že se vám daří dobře. Pokud vy nebo někdo, kdo vás bude doprovázet do porodního centra na schůzku, porod, apod., byl v nedávné době očkovaný proti covidu, prosím zavolejte na porodní centrum na čísle 626-538-4813 předtím, než nás navštívíte. Máme konkrétní podmínky pro ty, kteří byli očkovaní. „Šíření” (shedding) po očkování může být obavou pro naše těhotné ženy a některé naše zaměstnance. Děkujeme za vaši pomoc. Mějte hezký den, Chemin.

15. Pracuji jako sestčička a mám výjimku pro historii anafylaktických reakcí, ale jsem v okolí sester a pacientů, kde většina z nich je očkovaných proti covidu, a zažívám těžké krvácení a náhodné pohmožděniny. Nevím, jestli je to náhoda, nebo ne. Tak či tak je to pochybné.

16. Můj tchán (který s námi žije) se nechal očkovat a asi o 3-4 dny pozěji jsem začala mít téměř každý den migrény (které jsem předtím nikdy neměla) a také nahodilé krvácení z nosu (které jsem nikdy předtím neměla). Už je to skoro dva týdny. Nechápala jsem, co se se mnou děje. Vaše video mi otevřelo oči. Jste požehnáním. Začnu zařizovat vystěhování! Znovu děkuji.

17. dani_briana: Právě jsem měla menstruaci dvakrát po sobě! Jednou, kdy jsem stále brala antikoncepci. A pak podruhé, kdy jsem ji měla dostat!

redeemedforlife85: moje 11letá dcera dostala svoji menstruaci dvakrát dva týdny od sebe poté, co byla v kontaktu se svojí plně očkovanou učitelkou. Ježíš si musí pospíšit!

18. Byla jsem kolem lidí, kteří byli očkovaní, v průběhu mého menstruačního cyklu… vyšla ze mě sraženina ve velikosti kiwi, což se mi nikdy předtím nestalo. Zavolala jsem mámě a vyfotila to, protože jsem se bála. Co tohle znamená? Jsem v ohrožení, že budu sterilní (neplodná)?

19. Jsem neočkovaný 27letý muž a měl jsem několikrát sex se svou 25letou přítelkyní, která se před 2 týdny nechala očkovat. Nyní se mi na nohách a pažích tvoří pohmožděniny. Nemám ponětí, jak se tam ty pohmožděniny dostaly. Je to bizarní.

20. Právě jsem prošla potratem. Myslím, že jsem byla 6 týdnů těhotná. Můj partner se pár týdnů před početím nechal očkovat Pfizerem. Nebylo to plánované, ale to to nedělá nijak lehčí. Nikdy předtím jsem něco takového nezažila.

21. Před dvěma týdny jsem pracovala na pohotovosti, kam přišla 34letá žena s potratem. Přinesla svůj 15 týdnů starý plod, který její tělo vyloučilo. Ze zvídavosti jsem se zeptala, jestli byla očkovaná, ale řekla, že ne. Její manžel vytáhnul svoji kartičku a říká: Já jsem očkovaný. Teď si myslím, že to je důvod, proč potratila.

22. Moje rodina se nechala očkovat, pouze já jsem odmítnula. Začala jsem krvácet a dostala migrénu. Kdykoliv jsem blízko nich, všímám si toho. Trpím různými nemocemi, u kterých lékaři nedokážou určit příčinu. Tohle dává smyslu. Děkuji za sdílení.

23. Na návštěvě byli dva kamarádk mého manžela a já nevěděla, že jsou očkovaní (pokud mám být upřímná, měla jsem obavy z toho, být blízko očkovaných). O dva dny později mi neuvěřitelně náhle začala menstruace, i když jsem ji neměla mít až do 30. Je nesmírně bolestivá, těžká a tento večer chci jen usnout a spát. Jsem vyděšena. Žena mého bratra v Kanadě (my jsme v Británii) právě potratila poté, co se nechala očkovat. Jsou zdevastováni. Co je horší, je to, že jsem jediná v mé rodině, co tomuto věří…

24. Můj starší táta dostal svoji druhou dávku vakcíny a o hodinu později mě požádal, ať ho někam zavezu. Netrvalo dlouho, než jsem se začal cítit špatně a zeptal jsem se ho, jestli se mu točí hlava a jestli má pocit, že má žaludek na vodě. Řekl: Ano, jak to víš? Odpověděl jsem: Protože přesně tohle teď zažívám také. Očkovaní vs neočkovaní.

25. NIKDY jsem takové menstruace předtím neměla. Šla jsem na vyšetření, kde mi řekli, že to musí být potrat, ale já věděla, že nejsem těhotná. Jen mě tak odbyli a řekli, že neví, co to je. Moje máma a příbuzní z manželovy strany byli očkovaní a byli jsme kolem nich. To jsou bohužel (obrázk napravo) ty malé (sraženiny).

26. Sleduji vaše varování, kdy lidé jsou nepříznivě ovlivněni ostatními očkovanými lidmi. Mně se to také stalo. Vstala jsem s vyrážkou, měla jsem opar na ústech, silnou bolest hlavy a celkově mě bolelo celé tělo. Vedlo to k anafylaktickému šoku a skončila jsem na jednotce intenzivní péče… můj (ex)manžel si nechal dát vakcínu od Moderny a neřekl mi o tom.

27. Nejsem tímto očkovaná, ale měla jsem většinu příznaků, které jsou zde uváděné – tyto příznaky přicházely postupně a byly časem vážnější (pracuji v nemocnice mezi očkovanými): silné chronické bolesti hlav, opuchnutí a bolest žláz, neschopnost polykat, krvácení z nosu, gastrointestinální bolest a silný průjem, vyrážky a pohmožděniny, bolesti končetin, silná a nepravidelná menstruace se sraženinami, cítím se velmi špatně a slabě…

Související informace na tohle téma:

Zdroj těchto příběhu

Překlad: David Formánek

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

14 názorů na “Příběhy lidí (a převážně žen), co po kontaktu s očkovanými zažívají vážné nepříznivé reakce”

 1. Jelikož se jedná o velmi citlivé a osobní téma, nekomentuji z profilu na FB, ale anonymně. Nenosím roušku, netestuji se, mám silnou imunitu, kovid ani rýmu ani jiné nemoci jsem (léta) neměla, o očkování nemůže být u mě řeč, nemám TV, média obecně nesleduji, nebojím se. To jen pro představu, do které skupiny v rámci „pandemie“ patřím.

  Ty obrovské kusy děložní sliznice a krevní sraženiny (pro představu vypadají jako kuřecí játra) , které jsou vidět na fotografii výše, mívám už od jara 2020, kdy ještě neexistovali žádní očkovaní, zato už existovala kovid aféra. Nikdy dřív jsem nic podobného nezažila, moje menstruace jsou po celá dlouhá léta jemné, pravidelné a bezbolestné. I tyto silné menstruace přicházejí pravidelně a nejsou bolestivé, i když ty kusy sliznice a obrovské množství krve, vypadají strašidelně. Přesto z nějakého důvodu nemám strach a k lékaři jsem s tím nešla a ani nepůjdu. Kromě tohoto symptomu (2 extrémní dny z 5) se cítím výborně.

  Vnímám to totiž jako způsob očisty a detoxikace. Menstruace sama o sobě je velmi účinná detoxikace těla, díky které se ženy každý měsíc pročistí. Možná to je i jeden z faktorů, díky kterým žijí ženy déle než muži. Čistíme své tělo pravidelně pomocí menstruace a své emoce pomocí slz a emocionálních výlevů. Nedržíme to, co nám škodí, uvnitř. Fyzické i psychické toxiny tak nezatěžují tolik naše tělo, v důsledku toho žijeme déle.

  Možná by bylo dobré, podívat se na silné, častější a delší menstruace žen, které přišly do styku s očkovanými jako obranný a čistící mechanismus, který máme k dispozici. Já proplouvám od začátku celým tím kovid humbukem zcela bez jakýchkoliv zdravotních potíží a psychicky se cítím velmi dobře. Patřím k těm, kdo na sobě tzv. pracují už dlouhá léta. Myslím na svém osobním, duchovním a spirituálním rozvoji. Důvěřuji proto svému tělu a vyššímu vedení. Důvěřuji tomu, že i tento zvláštní symptom pracuje v můj prospěch. Nabízím tento svůj pocit a pohled jako alternativu pro ty, kdo mají otevřenou mysl a přijímají inspiraci od druhých lidí jako podklad pro vytváření svého vlastního úsudku.

  Přeji všem pěkné dny beze strachu.

  1. Popravdě tohle považuji za stupidní dámský mýtus. Menstruace je jen odloučení silnější výstelky, připravené jako peřina pro zahnízdění a růst nového života. Jak něco takového může být plné toxinů? Menstruační krev obsahuje 30x více kmenových buněk, než kostní dřeň. Jak to může být plné toxinů? Nějaké pročištění se během menstruace opravdu odehrává: jak známo, během této doby ženy častěji běhají. Na malou i na velkou.
   Další mýtus je vyšší emocionálnost žen. Pravda, existují i hysterky obtěžující okolí emocionálními výlevy, ale ve všeobecnosti jsou emocionálnější muži. Myslím si to už od gymnaziálních let, kdy jsem na to pod vlivem tohoto mýtu ještě hleděla s úžasem. Celý život se mi to potvrzovalo a docela mě potěšilo, že to vědecké výzkumy potvrdily. Oni si to holt ventilují trochu jinak. Ale ani ty slzy jim nejsou cizí. V přírodě se samci dožívají nižšího věku, i když jejich samice neprodělávají takový kolotoč krvácení. Je to dáno jejich úlohou, nastavením.
   ————
   raději si doplňte železo -nějakou dobře vstřebatelnou formu, taktéž zinek s mědí. No a hlídat

 2. Také mi přijde ten popis výše panický, a připomíná mi rok 2020, kde jak „na zavolanou“ začali skoro všechny laboratoře křičet „covid,covid“- řadím ho mezi videa, co mají vyvolat STRACH mezi lidskými těli, mezi lidmi obecně. Stejně nejsme těla, ale duše, nehmotné bytosti obývající lidská těla. Uklidněte se, ty projevy mohou být od satelitů, které do oběžné dráhy kolem Země vypouští pozemšťané naši „bratři“. Až kam si sáhne lidská domýšlivost a pýcha?

 3. Pracovala jsem s tátou v jedné místnosti, a začala mě bolet hlava, a menses přišla do hodiny !!! Budu dále sledovat, co se děje. Mám doporučení, ať dobrovolne nechodím k očkováním, a ať uvnitř domu s rodinou stále vetram.

 4. Souhlasim s tim,ze verim Bohu a vim,ze stvoril nase telo a mysl dokonalou,schopnou se ochranit pred cimkoliv,kdyz jste ve spojeni s nim a jeho laskou.A ano telo reaguje obranne ,ockovany ze sebe vydava dechem ,potem atd.cast toho co je ve vakcine…mam zkusenost s ockovanim proti vztekline u pejska,mel teplotu,tak jsem mu davala obklady,hladilaho,objimala ,citila jsem z nej jinou vuni nez obvykle,hlava me bolela,bylo mi na zvraceni,vecer tez horecka a to jsem ho jen objimala.u kazdeho jeho ockovani mi nebylo dobre jako jemu.dnes uz vim o ockovani sve a nenechala bych ho ockovat,umrel na rakovinu mozku,konkretne na epi zachvat.a ted k novemu ockovani na covid,tata s mamou jsou a po setkani s nimi krece vajecniku,krece bricha,prujem a na zvraceni,mega unava a to preslo i na kolegyni co se mnou sedi v dilne ta mega unava ze me…hodila jsem do sebe vic vitaminu,bylinek,motlitby ,meditace za dva dny klid,pred setkanim s nimi ,jsme v jednom dome se modlim,krizuji a predstavuji si imaginace Boziho ochraneho obalu kolem meho tela a dobry funguje,vsem doporucuji.Modleme se a spolehejme pouze na Boha,laska vyhraje.To je dano i psano v Bibli.

  1. Marek Pálka

   To u nás v domě…nóó,hodně piju, hodně kouřim, když už nemůžu šňupnu, představ mraky…no a ráno vokno.Žena říká, že i láska byla)))Funguje, těž doporučuji, božíííí, stačí si vybrat)))

 5. Tyto syndromy jsou popsány v příbalovém letáku Pfizeru a Moderny. Jenže lidé o tom nic neví a oficiálně se na netu na tyto informace nedostanou. Skutečně se tam varuje např. před kontaktem s těhotnou ženou a to dokonce pouze sdílením vzduchu v místnosti a doporučuje se takovou ženu sledovat a vyšetřit její dítě. RnA je především ženskou záležitostí (mytochondriální DnA) a zdá se, že někdo právě na toto cílí. Ovšem muži mají tento typ v menší míře v těle také, ale pochopitelně se to u nich projevuje trochu jinak.

 6. Boze je mi zle z tohoto jaky bludy se na tehle strankach pisou a je mi do breku z toho kolik blaznu je schopnych tomu verit. Chapu ze pro lidi co tuhle stranku spravujou je to super kseft ale stejne je to zumpa lidi vzpamatujte se.

 7. Vzpamatovat by ses měl především ty než strkat hlavu do písku a chovat se jako ovce. Na Floridě na soukromé škole zakázali vstup očkovaným, v Německu v Bavorsku na jedné biofarmě také zákaz vstup očkovaným.

 8. ovce Geralt , je zcela jasně nasazaný provokater ! a najivní ovečka ! stačilo by aby redakce dala k dispozici , IP whois a track od tohoto uživatele 🙂 a hned by bylo jasné od vitr fouká

 9. Nasazany provokater? Jasne plati me babis a chce abych tady lidem psal ze jsou pomateny blazni ty sasku 😂

 10. Je fakt úlet, že čemukoli z tohodle webu někdo věří, včetně mého otce, kterej se snad úplně zbláznil. Říkám mu denně, ať se koukne na zdroje a hledá i jinde, protože všude než tady se dozví, že je to hoax, fake, prostě kec a dezinfo. Vzpamatujte se a čtěte důvěryhodné zdroje….

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů