Dr. Vernon Coleman – Rizika PCR testů a případy poškození z jejich užívání

Ve zkratce...

Dr. Vernon Coleman mluví o možných nebezpečích používání PCR testů, zmiňuje případy, kdy došlo k vážnému poškození z jejich používání, a mluví o studii z univerzity Johnse Hopkinsona o nové technologii podávání léků pomocí tyčinek do nosu. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Dr. Coleman: Všichni teď víme… no alespoň ti z nás s funkčními mozky… že PCR testy jsou k ničemu ke zjišťování případů Covidu-19. Velmi dobře ale vládám pomáhají, aby nás držely doma v domácím vězení. PCR testy jsou v některých částech světa považovány za naprosto zbytečné. To, co je s těmito zneužívanými testy špatně, jsem vysvětloval v předchozím videu nazvaným „PCR test je zbytečný pro covid-19, ale užitečný pro křivácké vlády.” Velký problém je, že např. britská vláda záměrně ignoruje zásady od WHO a provádí testy takovým podlým způsobem, který by ve spravedlivém a rozumném světě vedl k tomu, že Boris Johnson, Matt Hancock a zbytek jejich poradců skončili ve vězení.

Stejně dobrý výsledek dostanete tak, že rozdělíte lidi do dvou skupin. Na ty, kteří ve svém příjmení mají samohlásku, a na ty, kteří ji nemají. A pak oznámit, že ti se samohláskou mají covid-19 a zbytek si bude muset do týdne změnit jméno, nebo zaplatí velkou pokutu. Kdokoliv s fungujícím mozkem ví, že PCR testy jsou k ničemu, až na politické důvody, a že celý testovací program je hrozně drahou fraškou. Pouze vládní ministři, vědečtí poradci a pseudo-novináři v ubohé a proradné BBC si myslí, že PCR testy jsou hodnotné. Mimochodem věděli jste, že britská vláda údajně najala 900 poradců na pomoc s testováním a trasováním?

Každý z nich dostává zaplaceno 1000 liber měsíčně, i když si neumím představit, co za to dělají. To je 900 tisíc liber denně. Hádám, že 99,99 % lidí by bylo raději, pokud by těch 900 tisíc liber denně šlo na zubaře. To ale není ani polovina. Většina lidí zdánlivě přijala potřebu po pravidelných PCR testech. Lidé v Británii čekají na testy ve frontách a podstupují je co nejčastěji. Těší se nějakého vzrušení, kdy jim cizí člověk něco strká do tělesného tvoru, zatlačí to co nejdál, trošku s tím zatočí, a pak to vytáhne, odejde a ani neřekne „moc děkuji, zítra vám zavolám, půjdeme na večeři a možná to zopakujeme.” Mluví se o tom, že by se děti měly každý den testovat, i když jsem nenašel žádné důkazy, že by tohle byl dobrý nápad pro kohokoliv kromě vysoce ziskového průmyslu, který vyrábí a testuje testovací tyčinky.

Nikdo nemluví o tom, že PCR testy jsou nebezpečné, a pokud jsou provedeny nesprávně, mohou způsobit nesmírnou bolest. Tohle je nejspíše důvod, proč z nich některé země nejsou moc nadšené. Ve skutečnosti není moc jasné, jak daleko by se tyčinka (swab) měla zastrčit. Možná bychom jí měli říkat Klaus Schwab (swab=tyčinka), ten chlapík z Světového ekonomického fóra. V Austrálii jsou pokyny takové, že Klaus… omlouvám se, tyčinka (swab)… tyčinka by měla zasunout pár centimetrů do nosu. Ale nosohltanové tyčinky mohou jít mnohem dál. Americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb říká, že tyčinka by měla dosáhnout hloubky rovné vzdálenosti od nosní dírky po vnější otvor ucha. To je obrovská vzdálenost. V Ottawě v Kanadě se doporučuje polovina té vzdálenosti.

V říjnu minulého roku jsem mluvil o případu, kdy zdravé ženě začala z nosu téct mozkomíšní tekutina po invazivním PCR testu. Tohle vážně není něco, co chcete, aby se dělo. Daná žena, ve svých 40. letech, podstoupila test s tyčinkou do nosu a později šla za lékařem, kde si stěžovala na zvracení, rýmu, bolesti hlavy a tuhý krk. Pseudo-novináři v BBC, pokud je zajímají fakta, mohou detaily o tom případu najít v časopise JAMA Otolaryngology Head and Neck Surgery. Je to odborný časopis… pro lidi z BBC, kteří by si mohli myslet, že je to značka mýdla. Chirurgové zjistili, že tekutina, co jí tekla z nosu, byla mozkomíšní tekutina, která chrání mozek.

Pak byl případ, který byl 4. prosince přijatý pro australský lékařský časopis, ale nevím, jestli už byl publikován, ale byl přijat. Šlo o případ, kdy zdravé 67leté ženě z nosu tekla mozkomíšní tekutina a měla příznaky meningitidy. K tomu došlo po testu na covid-19. Kolik lidí jsou zabíjeni, zejména v pečovatelských domech, těmito žalostnými a zbytečnými testy?

Autoři článku, který jsem právě citoval, napsali: „techniky pro nosohltanové tyčinky hluboko do nosu lze snadno splést.” Nabízí instrukce pro lidi, kteří tyto testy s tyčinkami provádí. Zde je jedna část jejich instrukcí. Cituji. „Tyčinka se zasune do nosní dutiny na úroveň mezi nosním otvorem a vnějším zvukovodem, což lze považovat za horizontální úroveň za účelem vztahu s povrchovou anatomií. Tohle umožní zasunutí tyčinky paralelně s nosním patrem, což zabrání zranění nosní skořepiny.

Tyčinky zasunuté vzestupně do nosní dutiny (pod úhlem více jak 30 stupňů), představují nejen riziko neodebrání adekvátního diagnostického vzorku z žádoucí nosní sliznice a nosohltanu, ale také vystavuje pacienta většímu riziku zranění tenkých a křehkých oblastí spodiny lebeční (spojení střední nosní skořepy a dírkované ploténky), které se nachází nad a před nosním klínovým otvorem.” Poté následuje ilustrace zasouvání tyčinky a závěr autorů: „Důrazně žádáme, aby se tento úhel nepřekročil při provádění diagnostických testů, jelikož to vystavuje pacienta největšímu riziku pro vážné nepříznivé události.” Mohl bych doporučit, že pokud podstupujete PCR test, měli byste se ujistit, že člověk, co vám PCR test dělá, tyto instrukce nastudoval, pochopil je, a bude se jimi velmi důkladně řídit.

V Saúdské Arábii zemřelo 18 měsíců staré dítě poté, co se testovací tyčinka zlomila uvnitř jeho nosní dutiny. Tohle vše jsou, jako ve všech mých videí, případy v lékařských časopisech a lze je snadno najít. Tohle nejsou bezpečné testy. Děti jsou traumatizovány těmito nesmírně invazivními testy. Nejsou bezpečné a velmi často je dělají lidé, kteří o medicíně a lidské anatomii ví toho asi tolik, kolik toho já vím o řízení ponorky. I když musím říct, že jsem dvakrát viděl film Polární stanice Zebra a ten film s Gene Hackmanem a Denzelem Washingtonem… tam byla ponorka. A pak film Hon na ponorku s Seanem Connerym. Když se nad tím zamýšlím, asi vím více o ponorkách než průměrný pracovník na testovacím pracovišti o anatomii. Několik věcí o PCR testech mi nejde na rozum.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. David.

Zaprvé. Proč k sakru musí tyčinku zasouvat tak hluboko do nosu a tak blízko k mozku? Kde jsou nesporné vědecké důkazy, že se malé bacily covidu-19 z nějakého důvodu shromažďují zrovna na tom místě? Mají rády takové zapadlé místo? Pokud máte bacil v nosu, bude ve vašem nosu. Kde jsou pádné důkazy, že test funguje jen tehdy, když se vzorek odebere z tak hlubokého místa z nosu, že tamější tkáň nejspíše mluví jiným jazykem a domů se vrací jen jednou ročně? Jelikož tyto testy provádí lidé, co nejsou lékaři nebo sestřičky nebo ani chlapečtí skauti, potřebujeme nějaké důkazy, že ten test je potřebný. Jelikož ale test produkuje více falešných pozitiv než skutečných pozitiv, je stejně jen plýtváním času, a dává asi stejný smysl, pokud by se testovací tyčinka strkala do pupku a tam by se s ní trochu zatočilo.

Zadruhé. A tohle je nesmírně důležité. Tohle si pozorně poslechněte. Výzkumníci z univerzity Johnse Hopkinsona ve Spojených státech publikovali velmi zajímavou studii. Vyvinuli malinkaté mikro-zařízení ve tvaru hvězdy schopné dodávat léky. Zařízení o velikosti ne více než zrnko prachu, obsahuje kovové jádro obalené v parafínovém vosku citlivém na teplo a uprostřed jádra se nachází lék. Musíme si být vědomi toho, že polovina Američanů se zdráhá si dát vakcínu proti covidu-19. Podle mě mají rozum… A také si musíme být také vědomi toho, že tato skrytá injekční technologie by mohla být použita k dodání vakcíny stejně jako jakéhokoliv jiného léku. A mohla by být dodána skrze nosní nebo anální PCR tyčinku. Je tohle důvod, proč se teď začínají používat anální PCR testy? Ta technika funguje lépe ve střevech.

Zdá se, že to nadnáší velmi velký otazník. Děje se to? Bude se to dít? A jak bychom vůbec poznali, pokud se to už děje? Používají PCR testy k dodání vakcíny? Je to důvod, proč si dělají seznamy lidí, kteří odmítají vakcínu? To obvykle nedělají. Ve skutečnosti jsem to nikdy předtím nezažil… nyní sbírají jména a detaily lidí, kteří vakcínu odmítají. Je to důvod, aby na nich provedli PCR test? Nemůžeme vládě věřit… nemůžeme věřit vládním poradcům. To víme. Příliš nám lhali… nemůžeme věřit mainstreamovým médiím, protože nám pravdu neřeknou. Rozhodně nemůžeme věřit BBC, které má finanční vazby na Nadaci Billa a Melindy Gatesových, a která nás už dávno naprosto zradila.

Můžeme si jen navzájem důvěřovat. Podávat vakcíny nosově není nic nového… dětem se někdy vakcína proti chřipce podává ve spreji do nosů – to je mimochodem živá, oslabená vakcína. To znamená, že je slabší, ale i tak může zabít babičku. Osobně bych ji možná použil na čištění odpadů, ale nestříknul bych ji do nosu dítěte. A možná byste měli vědět, že nosní vakcíny se už používají u dobytku. Děkuji vám, že jste sledovali starého muže v křesle. A děkuji vám za veškerou podporu. Prosím, nahrávejte moje videa na ostatní platformy, a odebírejte můj kanál. Děkuji BrandNewTube.

I když se to tak občas může zdát, prosím, pamatujte, že nejste sami. Více a více lidí se probouzí. Pokud budeme bojovat tvrdě a s vášní, tuhle válku vyhrajeme. Prosím, pomozte tím, že budete šířit moje videa co nejvíce, co můžete. A pamatujte, nedůvěřujte vládě. Vyhýbejte se masovým médiím. A bojujte se lžemi. Děkuji, že jste sledovali starého muže v křesle.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Moje zkušenost s PCR testem
    absolvovala jsem ho 3x po měsíci, jela jsem do Čech ze Slovenska, listopadový byl v pohodě suchá vatička,předvánoční pcr test byl už dekontaminovaný chemikálií,před 2lety jsem překonala autoimunitní žloutenku a mám přísnou dietu, tím pádem citlivé chtě, a má játra protestovala do večera, lednový pcr test bzl odporné kovověchemické chuti, bolelo mne břicho pod pupkem do večera, a játra protestovala pod žebry 2 dny, řekla jsem si, že už žádný test s tyčinkou neabsolvuji a koupila jssem si testy plivací. Laboratoři, kde jsem test absolvovala, jsem napsala a ptala jsem se v čem jsou tyčinky namočené, odpověděli, že tyčinky jsou sterilizované a dodavatele neuvedou kvůli konkurenci. Lžou. Na těch tyčinkách jsou evidentně nějaké chemikálie.
    Zkušenost s rouškou: nosím „tunel“ na běhání jako rouško, zaměstnavatel nástojil na Roušku s filtrem, který jsme jako organizace dostali z magistrátu – je kontaminován parfémem, když tak přemýšlím proč asi: aby jste něco schovali, co by jste mohli“zacítit/vyčuchat“ jako pach chemikálie. jsme stále obelháváni: kdo si jak ustele, tak si lehne, že…

  2. děkuju moc – posílám kamarádům, kteří musí absolvovat testování v práci. Poznámka o nezaklánění hlavy je hodně cenná, šířím dál. ještě jednou děkuju

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů