JP Sears – Elitáři, co vás ovládají

Ve zkratce...

JP Sears v dalším parodickém videu hraje roli „elitářů”, kteří ovládají svět a lidstvo. Co nám asi chtějí říct?
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

JP: Mohu vás ujistit, že my elitáři nejsme motivováni penězi. I když je nás pár a vlastníme téměř vše, peníze nás nemotivují. Na takovou úroveň bychom neklesli. Peníze jsou měna chudáků. Nás motivuje vládnutí… konkrétně ovládání lidí. Pokud jste si mysleli, že je vzrušující vydělat kopu peněz, jen počkejte, jak budete mít kontrolu nad kopou skutečných lidí. Je to mnohem více vzrušující.

Víte, jak milujete svoji rodinu a udělali byste pro ni cokoliv? Takto my přistupujeme k ovládání. Milujeme to! Chceme ovládat všechny a vše. Představte si to takto… Byli jste někdy ve vztahu s člověkem, co vás chtěl stále kontrolovat? Víte, jak hrozný pocit to může být? Dokážete si tedy představit, jak lepší je pocit, být ten člověk ve vztahu, který kontroluje. To se snažíme dělat my v našem vztahu se všemi. Milujeme, když můžeme vše ovládat… je to skvělý pocit. Pro nás. Proto vymýšlíme pravidla k „ochraně lidí”.

Očividně je nechrání, protože nejsou navržené k tomu, aby lidi chránily. Jsou navržené k tomu, aby nám daly nad lidmi více kontroly. Jako třeba zákaz vycházení po 22:00… zamyslete se. Rozhodně za to nemůže to, že by covid byl noční živočich… Víte, jaký je to pocit… vědět, že všichni si nasazují roušku, aby si zakryli svoji identitu, jen aby si šli nakoupit. A my tam ani nejsme, ale i tak to dělají. Tolik kontroly máme nad nimi. Je to omamné. Někteří říkají, že je to jako si hrát na Boha. Ale to není pravda. Je to hrát si na Boha. Ve skutečnosti je to víc, než si hrát na Boha, protože Bůh lidi neovládá… dává jim svobodnou vůli. My ovládáme lidi, takže…

Zajímalo by mě, jestli bychom mohli ovládat Boha… Jerry, zjisti, jestli dokážeme Boha poslat do karantény. Jak vás ovládáme? Strachem. Je to vlastně jediný způsob, jak vás můžeme ovládat. Bojí se masy lidí viru nebo toho, co virus způsobil? Ne. I když si to myslí, bojí se toho, co jsme jim řekli o tom viru, co způsobil a co způsobí. V podstatě chceme, abyste se neustále báli, i během spánku.

Znovu… proč chceme, abyste se báli? Abychom vás mohli ovládat, protože milujeme ovládání. Ne vás. Přimět lidi, aby z vlastní vůle něco udělali, je ovládání… je to skvělé. Ale přimět lidí, aby udělali něco proti své vůli, je G-bod ovládání. Je to exponenciálně více kontroly… Pak jste na úrovni ovládání, kdy lidé říkají: „Chci pozvat svoje přátele, ale neudělám to, protože je to proti nařízení.” Jdou proti své vůli… říkají si: „Nechci nosit roušku, k ničemu není. No, nasadím si ji, než půjdu do obchodu, aby se na mě nikdo nenaštval.” Dělají to, co sami nechtějí dělat. A my jim to děláme. Víte… přimět lidi, aby si něco dali píchnout, je ovládání… je to super. Neříkám, že ne… je to ovládání. Ale přimět lidi, aby si nechali píchnout něco, co nechtějí, je mnohem větší ovládání. To v podstatě děláme. Dává vám to smysl? Chápete, na co narážím?

Také posílíme jed ovládání, který v lidech koluje, tím, že je přimějeme udělat něco, co ví, že je pro ně škodlivé. Říkáme lidem, že sluneční svit zabíjí virus, tak zůstaňte doma. A když se tomu podvolí, i když ví, že to, k čemu se podvolují, nedává žádný smysl a je pro ně škodlivé, zrazují sami sebe a stávají se věrnějšími nám, což znamená, že máme větší kontrolu nad nimi než oni sami. A to je výhra! Podobně tak rádi říkáme lidem: „Pokud máte nadváhu, jste ohrožená skupina. Zavřeme tedy všechna fitka pro vaši ochranu.” A oni pak necvičí. A eso v rukávu, na které lidé pokaždé naletí, je když jim říkáme, že lidské propojení je pro ně špatné. Je to jako říct rybám, že voda je pro ně špatná.

Ale rozdíl mezi rybami a lidmi je ten, že lidé tomu uvěří… takže dobré. Další strategie, která pomáhá zvětšit míru kontroly nad lidmi, je ta, že využíváme nejvíce vystrašené lidi, abychom je přiměli, aby dohlíželi na ty, co se nebojí. Viděli jste, jak někdo na někoho křičí za to, že nemá roušku? Nebo že někdo zavolal polici na podnik, který se nezavřel? Nebo někdo nahlásil své sousedy, protože k sobě pozvali přátele? My kontrolujeme je, aby kontrolovali vás. Je to kontrola na druhou. Podle mě to byl Einstein, který přišel s průlomovou rovnicí E=MC2. C znamená „controlled” (kontrolovaný). M znamená „masy” a E znamená „elita”. Elita = masy x kontrolovaný na druhou. Prostá matematika.

Jsou tři věci, které musíme ovládat, abychom nad vámi měli naprostou kontrolu. Vaše myšlenky, slova a činy. Ovládat vaše činy… to děláme. „Noste roušku, zavřete podniky, zůstaňte doma, udržujte rozestupy,” atd. Ovládat vaše slova… jo, to děláme. Říká se tomu cenzura. Cenzurujeme projev, který poukazuje na zastrašující taktiky, které používáme k ovládání lidí. Hezký vedlejší účinek cenzury je ten, že je mnohem snazší ovládat lidi, kteří neví, že jsou ovládáni. Proto nenecháme lidi mluvit o tom, co děláme, když poznají, co děláme. A ovládání vašich myšlenek… jo, to také děláme. Ovládáme média, která ovládají vaše myšlení. Ten, kdo ovládá média, ovládá populaci. A to jsme my… my jsme elita.

Ovládáme média a tudíž ovládáme vás. Vaše myšlení cenzurujeme skrze ovládání médií a tudíž tak vaše myšlení ovládáme. Protože ovládání svého myšlení rozhodně nenecháme jen na vás… mělo by to být na nás. Potřebujeme ovládat vaše myšlenky, slova a činy, abychom měli nad vámi naprostou kontrolu Protože milujeme ovládání. Bude mít závislák na heroinu někdy pocit, že měl dostatek heroinu? Nejspíše ne. Budeme mít někdy pocit, že máme nad vámi dostatek kontroly? Nejspíše ne. S radostí budeme pokračovat v získávání více kontroly… pokud nám to budete dovolovat.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Pane Formánku, Vy zřejmě umíte velmi dobře anglicky, to nedokážu posoudit, teď by ještě stálo za to naučit se také dobře česky. To mohu posoudit a máte v tom co dohánět. Nebo také patříte mezi ty trouby, kteří hlásají, že dodržovat nějaká jazyková pravidla je nesmyslný přežitek, koho to zajímá a čeština stejně zanikne?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů