Lockdownový extrémismus: posedlost pro šílence a fašisty

Ve zkratce...

Lockdownový extrémismus - to je tak, když existují jasné důkazy o tom, že lockdowny nijak na šíření viru nefungují, a vy tohle opatření stále prosazujete.
Facebook
Telegram
VK

Autor článku: Jon Rappoport

Poslední rok jsem se věnoval vyvrácení každého tzv. COVID faktu propagovaného veřejnými odborníky ze zdravotnictví – včetně falešné představy, že bylo prokázáno, že SARS-CoV-2 existuje.

V tomto článku jednoduše ukazuji, že přisluhovači sekty Covidovy popírají vlastní předpoklady. Pouze v zájmu argumentu budeme předpokládat, že virus existuje, že se rychle šíří a způsobuje onemocnění. Pokud ano, lockdowny nefungují.

To ukazují zprávy z téměř každé země světa. Čím jsou lockdowny delší, tím je počet COVID případů větší.

Virus je nezastavitelný. Rychlostí světla se šíří do všech koutů světa. Jaký je závěr? Jediný způsob, jak dosáhnout kolektivní imunity, je nechat celou populaci na světě žít a pracovat bez omezení, probojovat se skrze pandemii, a nakonec zvítězit.

To je logický závěr, jakmile přijmete mainstreamový pohled na virus a pandemii. Ale samozřejmě otevřít svět není logický závěr odborníků nebo politických vůdců. Oni zastávají opačný pohled: více lockdownů.

Jednají proti vlastní „vědě”. Proč?

Protože pochopitelně chtějí uvěznit populace, zničit životy lidí a zruinovat ekonomiky. Nebo přinejmenším se řídí těmi lidmi, kteří to chtějí.

A co vakcína jako metoda vytvoření kolektivní imunity? Už teď slyšíme o druhém zmutovaném kmenu viru COVID. Pokud existují dva kmeny, rozhodně jich bude více. Mnohem více. To nadnáší paralelu s vakcínou proti chřipce: každý rok je nová verze chřipky a doufá se, že se správně předpoví její poslední mutace.

Jak to ale pro chřipku funguje? Produkuje vakcína proti chřipce něco zdaleka podobající se kolektivní imunitě? Ani zdaleka ne. Zdravotnické agentury hlásí MILIARDU případů chřipky každým rokem po celém světě. Mohou být ochranné účinky vakcíny o něco menší? Poznámka: Doporučil někdo uzavřít planetu kvůli chřipce? Jistě, že ne. Miliarda případů ročně je jen „to, s čím musíme žít.”

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Proč nezaujmout stejnou strategii pro COVID? Veřejní odborníci by měli požadovat konec lockdownů.

Dr. Scott Atlas, bývalý poradce na koronavirus z Bílého Domu říká: „Víme, že lockdowny nefungují, nijak nezastaví virus, vidíme to po celém světě. V USA nosí roušky kolem 80 % lidí, máme různá omezení v rámci podniků, docházky do škol… virus to nijak nezastavilo.”

Výzkumníci Sunetra Gupta (univerzita Oxford), Jay Bhattacharya (univerzita Stanford), Martin Kildorff (Harvard) říkají: „Současná lockdownová nařízení tvoří devastující účinky na krátkodobé a dlouhodobé veřejné zdraví.”
Dr. John Ionnidis, profesor medicíny, epidemiologie a populačního zdraví z oddělení biomedicínské datové vědy a statistiky na univerzitě Stanford reagoval na otázku týkající se lockdownů v Řecku: „Byla by to devastující chyba je zavést, a bude to za cenu rizika vážného poškození a ochromení země.”

Časopis The Lancet 21. července 2020 napsal: „… vládní činy jako uzavírání hranic, plné uzavření (lockdowny), a vysoká míra testování na COVID-19 nebyly spojeny se statisticky významným snížením počtu vážných případů nebo celkové úmrtnosti.” Autoři studie z roku 2006 o biobezpečnosti a bioterorismu s názvem „Opatření k zamezení šíření onemocnění v omezení pandemické chřipky”, Thomas V. Inglesby, Jennifer B Nuzzoo, Tara O’Tooleo a D.A. Henderson, dospěli k závěru: „Neexistují historická pozorování nebo vědecké studie, které podporují omezení pomocí izolování (poslání do karantény) skupin možných nakažených osob na delší období, aby se zpomalilo šíření chřipky.”

Tohle je jen hrstka mainstreamových referencí z mnohem větší hromady, které naznačují, že lockdowny jsou škodlivé a nefungují.

No… fungují, když je cílem zavedení policejního státu.

Konvenční vědecký pohled na virus a jeho schopnost se nevyhnutelně šířit vede k závěru: zastavit ho skrze lockdown je jako snažit se udržet vodu mimo les. „No ale pokud nad všechny stromy postavíme stříšku, pokud každý strom zabalíme do několika vrstev plastu, pokud každé tři metry nainstalujeme podzemní pumpy na odsávání vody, pokud budeme na oblohu rozprašovat chemikálie k rozptýlení mraků, pokud odvodníme každý potok a říčku, pokud na horách postavíme přehrady, abychom zarazili tání sněhu… stále bychom selhali.”

Autor: Jon Rappoport

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů