Dr. Vernon Coleman – Ti, co podávají vakcíny proti covidu-19, budou souzeni jako váleční zločinci

Ve zkratce...

Dr. Coleman v emočním videu vysvětluje, proč lékaři a sestřičky a kdokoliv, kdo podává experimentální vakcíny proti covidu-19, mohou být souzeni jako váleční zločinci.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Vidím že poslanec David Lammy, britský politik, nyní říká, že vakcína proti covidu-19 je bezpečná a funguje. Je nejnovějším přírůstkem v dlouhém a rostoucím seznamu celebrit, které s nadšením vakcínu propagují. I když se obávám, že zkoumání faktů o vakcíně dali asi tolik času, kolik času jsem se já učil upravovat květiny. To, jak pan Lammy tvrdí, že ví, že vakcína je bezpečná a funguje, je nad mé chápání. Něco vám povím o poslanci Davidu Lammym.

Když se objevil v televizním kvízu, měl zodpovědět na otázku, jaké je manželské jméno vědců Marie a Pierra, kteří získali Nobelovu cenu za fyziku v roce 1903 za svoji práci s radiem. Lammyho odpověď byla: Antoinette. Spletl si Marii Curie-Skłodowskou s Marií Antoinette. Když měl říct jméno budovy, kterou kardinál Richelieu používal jako vězení, řekl: Versailles namísto Bastila. Versailles, proboha! Tohle je muž, který sloužil jako vládní ministr.

Dostal otázku: Kdo nastoupil na anglický trůn po Jindřichovi VIII. a řekl, že Jindřich VII, což poukazuje na nedostatek jeho matematických dovedností. Jednou kritizoval BBC za to, jestli kouř z Vatikánu je černý nebo bílý. Asi si myslel, že byl prvek rasismu v tomto známém způsobu ohlášení zvolení nového papeže. Zdá se mi, že Lammy si není vědom míry své nevědomosti. Ví, že vakcína proti covidu-19 je bezpečná a efektivní, protože to četl na pivní podložce. Nebo možná provádí tajné, soukromé klinické testy ve své účelové laboratoři v dolní sněmovně. Možná má stroj času, díky kterému vidí do budoucnosti.

Ne, já si myslím, že říká, že vakcína proti covidu-19 je bezpečná a funguje, protože někdo ve vládě říká, že je bezpečná a funguje. Lammy má být členem opozice jejího veličenstva. Jeho prací je zpochybňovat vládu a chránit svoje voliče, ale on se obrátil na záda a nechal Billa Gatese, prince Charlese a Klause Schwaba, aby mu polechtali bříško. Jsem si mimochodem vědom toho, že obstojná část lékařské a vědecké komunity nevěří, že to, co se nyní propaguje jako nová značka brambůrků, by vůbec byla vakcína. Pro záznam… souhlasím s nimi. Je to forma genové terapie. Raději bych zemřel, než si to píchnout do svého těla.

Pokud bych tomu ale neříkal vakcína, lidé, kteří věří Davidu Lammymu, arcibiskupovi Canterbury, a zbytku celebrit typu „polechtej mi bříško a já řeknu cokoliv, co chceš”, by nevěděli, o čem mluvím. Skutečností je, že i Světová zdravotnická organizace očekává, že tyto vakcíny pouze mohou snížit míru příznaků. Neslibují, že vakcína zabrání lidem před chycením covidu-19. A neočekávají, že vakcína zabrání šíření nákazy, pokud si ji lidé vezmou. Pokud David Lammy a arcibiskup Canterbury a zbytek z nich by si něco zjistili, věděli by to. Také by věděli, že vakcína je experimentální. Nadšené celebrity propagují experimentální vakcínu nebo experimentální to, ať je to cokoliv. Národní knihovna medicíny USA publikovala detaily o vakcinační kampani, která momentálně běží, a říkají, že experiment bude trvat dva roky. Kdokoliv, kdo se nechá očkovat, je tudíž součástí experimentu.

David Lammy a arcibiskup Canterbury chtějí, aby se vaše babička, váš dědeček a vy účastnili experimentu. Lékařská agentura v Británii ví, že jde o experiment. Vypsali konkurz pro speciální software, aby mohli sledovat vysoký počet nepříznivých událostí, které očekávali. Na dva roky. Samozřejmě i po dvou letech nebudeme vědět, co se stane s lidmi, kteří se nechali očkovat, nebo co by se mohlo stát s dětmi, které se jim podaří mít. Je to velká záhada. Ale víme, že existují reálná rizika změn v imunitním systému těch, kteří obdrží vakcínu. Ale to je v pořádku… David Lammy a arcibiskup Canterbury říkají, že je to v pořádku.

Někde to četli, nebo jim to někdo řekl, nebo viděli vládní reklamu. Vsadil bych se, že se ve skutečnosti nedívali na vědecké publikace, než dospěli k tomu závěru. Vsadím se, že si neudělali vlastní názor, než řekli milionům lidí, aby si vzali zatracenou vakcínu… jen opakovali odpad, který jim byl řečen, a to je odpad dovnitř, odpad ven. Skutečností je, že nikdo, ani David Lammy, nemůže vědět, jestli vakcína je bezpečná a efektivní, protože test stále probíhá. Můžete se na dokument podívat sami, je v Národní knihovně medicíny USA.

Hledejte na ClinicalTrials.gov a na straně 3 nebo 14 uvidíte, že experiment nebo studie má být ukončena 31. ledna 2023. Dokážeš to pochopit, Davide? Je to experiment. Ještě není u konce. Nikdo neví, co se za dva roky stane. Ale vakcíny milující Bill Gates, jehož nadace vydělává jmění, na to nezapomeňme, chce, aby se sedm miliard lidí účastnilo experimentu. Každopádně víme, že tisíce lidí, kteří vakcínu dostali, zemřeli nebo utrpěli vážná poškození. To je nepopiratelný fakt.

Starší lidé v pečovatelských domech umírají ve vysokých počtech. Říká se nám, že za to může nákaza. Ale ta za to samozřejmě nemůže… je to ta zatracená vakcína, kterou dostávají. Povím vám něco jiného, a tohle by mělo vyděsit každého lékaře, sestřičku nebo chlapeckého skauta, kteří momentálně podávají nebo propagují tyto vakcíny. Norimberský kodex o lékařských experimentech, napsaný v roce 1947, z důvodů, které snad nemusím vysvětlovat, ani Davidu Lammymu, uvedl, že výslovný dobrovolný souhlas od pacientů je vyžadován pro experiment na lidech. To znamená, že pacientům musí být řečeno, že se účastní experimentu. A musí být varováni před všemi možnými nepříznivými událostmi. To je to, co znamená informovaný souhlas.

Kolik lékařů a sestřiček, kteří tuto věc píchají lidem, říkají pacientům, že jde o experiment/test? Kolik z nich dává lidem potřebné informace, aby se informovaně rozhodli? Hádám, že téměř nikdo. Tudíž z právního hlediska, všichni ti lidé, kteří podávají vakcíny, jsou váleční zločinci. Zopakuji to. Z právního hlediska, všichni ti lidé, kteří podávají vakcíny, jsou váleční zločinci. Váleční zločinci si nikdy nemyslí, že jsou váleční zločinci. Nacisté na konci 2. sv. války převážně tvrdili, že dělali důležitou práci, nebo se jen řídili rozkazy a dělali, co se jim řeklo. Na tom ale nezáleží. Jen dělat, co je vám řečeno, neznamená, že nemůžete být válečný zločinec. Vyjádřím to jasně – všichni, co podávají vakcínu proti covidu-19, bez vysvětlení, že se jedná o experiment, a bez uvedení všech možných nepříznivých událostí, je válečný zločinec. To nejsou prázdné řeči, není to názor, je to fakt. Pokud mi nevěříte, sami si to ověřte.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Připomenu vám, že válečné zločiny se dnes stále berou poměrně vážně. Spousta lékařů a sestřiček se objeví na lavici obžalovaných. A lidé, kteří podporují práci, kterou dělají, se tam mohou také ocitnout. Zajímalo by mě, jaký je trest za napomáhání a propagování aktivit válečného zločince? Ti, kteří jsou přesvědčeni, že David Lammy, arcibiskup Canterbury a ostatní celebrity, kteří říkají, že vakcína proti covidu-19 je bezpečná a efektivní, by měli vědět, že vakcína se ukazuje tak nebezpečná, jak já a ostatní lékaři varovali.

Před Vánoci bylo očividné, že tyto vakcíny zabijí a poškodí miliony lidí. Pro důkaz se podívejte na moje předchozí videa nebo si přečtěte přepisy na mém webu vernoncoleman.com. Vlády a vládní agentury samozřejmě říkají, že lidé, kteří umírají a trpí otřesnými neurologickými problémy, jen náhodou zemřeli nebo onemocněli. Tvrdí, že vakcína za to není nijak zodpovědná. Není to zvláštní?

Tvrdí, že když zemřete během 28 dní po falešném pozitivním testu na covid-19, pak jste zemřeli na covid-19. Autobus s tím neměl co dělat. Ale tvrdí, že když zemřete během 28 dní po očkování, pak je to jen náhoda. Co je to za parchanty?! Lžou, lžou a lžou. Tohle je genocida… kdy se svět probudí? Soudy v Americe potvrdily, že úmrtí, ke kterým dojde 30 nebo i 50 let po poškození/zranění může být důsledek toho poškození/zranění.

Uvedu jeden příklad… James Brady v roce 1982 byl postřelen mužem jménem Hinckley, který se pokusil zavraždit Ronalda Reagana. Brady zemřel v roce 2014 a jako příčinu jeho úmrtí uvedli vraždu neboli událost, která se stala v roce 1982. Není práce vládních agentur usuzovat, že úmrtí jsou náhodná. To by měli usuzovat soudní lékaři. Mělo by probíhat vyšetřování příčiny smrti každého pacienta, který zemře během 28 dní nebo i déle po obdržení vakcíny. Ale ono probíhat nebude.

Mezitím se na nás valí otřesná lavina důkazů, které ukazují, že tyto zatracené vakcíny zabíjí a mrzačí lidi, to vše kvůli onemocnění, o které se prokázalo, že není nebezpečnější než roční chřipka. Četl jsem mnoho zpráv o úmrtích po očkování. Detaily o úmrtích najdete na mém webu pod titulem „Kolik lidí vakcíny zabíjí?” Seznam je také uveden na webu Richie Allana. Nemám ve svém srdci nebo mysli pochyby, že tohle je globální genocida. Jak ještě dlouho budou lidé mlčet? Kolik lidí musí zemřít? Kolik lidí musí být zmrzačených? Kdy si lidé jako David Lammy přiznají, že se mýlí a přestanou propagovat smrtelnou vakcínu? Důkazy jsou ohromující.

Mám tu nějaké příklady… Muž a žena v Jižní Dakotě zemřeli den po vakcíně proti covidu. 32 pacientů pečovatelského domu zemřelo po vakcíně proti covidu. Úmrtí v pečovatelském domě Pemberley House nesouvisí s vakcínou. Ne, samozřejmě, že ne. Vědec z Johna Hopkinse… vědecká jistota… vakcína od Pfizeru způsobila úmrtí lékaře z Floridy. 181 mrtvých v USA během dvou týdnů z experimentální vakcíny proti covidu. Vakcína od Pfizer ukazuje alarmující důkazy patogenního primingu u starších dospělých… víte, co je patogenní priming, Davide Lammy? (pozn. patogenní priming znamená, že se tělo vystaví viru nebo části proteinu daného viru, a díky tomu se v těle spustí autoimunitní reakce)

Víte, co to znamená? Víte, jak hrozné to může být? Víte, jak nebezpečný je patogenní priming? Něco si o tom zatraceně zjisti! WHO říká: Není záruka, že vakcíny proti covidu zabrání lidem před nákazou. Kalifornský muž zemřel pár hodin po vakcíně. Koronavirus zabil desítky lidí v pečovatelských domech. Varovný dopis FDA – nutná opatrnost. Regulační orgán obdržel 81 zpráv. Pracovník z pečovatelského domu říká: Senioři umírají jako mouchy.

Norsko vyšetřuje 23 úmrtí. 33 starých lidí mrtvých po první dávce. 55 Američanů zemřelo po mRNA vakcíně. Norsko… více úmrtí. Čínští lékařští odborníci vyzývají pozastavení vakcíny od Pfizeru. Čtyři lidé zemřeli a 240 dostali covid-19 v Izraeli poté, co dostali vakcínu. Vypuknutí nákazy covidu-19 v pečovatelském domě nakazilo 137 pacientů a zabilo 24. Záchvaty a ochrnutí kvůli encefalomyelitidě. Dva lidé v Indii zemřeli. A tak dále… Portugalská zdravotnice zemřela. 10 mrtvých. Zpráva o týdenní morbiditě a úmrtnosti – je takto tlustá. Běž do hajzlu, Davide Lammy! Běžte do hajzlu, všichni ti lidé, kteří tohle dovolují!

*emocionální projev Dr. Colemana*

Tohle znovu nahrávat nebudu… Děkuji za to, že jste sledovali starého muže v křesle. Prosím, šiřte moje videa na ostatní platformy. Přečtěte si moji knihu na LightPaper.co.uk. Běžte se podívat na videa mého přítele dr. Colina Barrense. A poslechněte si rozhlasový pořad mého přítele Richie Allana. I když se to možná občas tak zdá, prosím pamatujte… nejste sami. Děkuji vám za sledování.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Web Vernona Colemana

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů