Sydney Watson: Když téma „rodící muži” zajde příliš daleko…

Ve zkratce...

Ve Skotsku vyšel manuál pro porodníky, kde je připravují na „rodící muže”. Kromě toho se v mainstreamu stále častěji objevuje téma „rodících mužů”. Více ve videu s komentářem od Sydney Watson.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: šTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 5. května 2022

Přepis:

Nerada to přiznávám, ale jsme tady zase. Ahoj, já jsem Sydney. Vítejte v pekle. A než se do toho pustíme, dnešní video sponzoruje Kamikoto. A já. Vzhledem k tomu, že biologické ženy jsou neustále podkopávány a vymazávány, jsem vyrobila nějaká skutečně ženská trička, žádná unisexová. Smůla, hoši. Ale nebojte, taky pro vás něco chystám. Bude to v další „várce“. Ale jestli máte nějaké návrhy, co byste chtěli na tričku mít, co byste vy a ostatní rádi nosili, dejte mi vědět, protože přiznávám, že moje kreativní šťávy neproudí tak dobře, jak bych ráda. Takže využiju vaše návrhy, protože jsou často lepší než moje. Jak všichni víte, ráda vám přináším vážné příběhy a témata. Ráda se do toho pořádně opřu. Ale některé příběhy jsou tak absurdní, že se o ně musím podělit.

Vždyť víte, že si to nemůžu nechat pro sebe. A také víte, že naše společnost teď tvrdí, že muži mohou otěhotnět. A to vedlo k vymazání slov jako „matka“ a věcí kolem mateřství. Takže teď máme kojení z hrudi, rodičovské mléko, rodičovský plod. Jo, to poslední jsem si vymyslela, ale nestane se skutečností? V rámci tolerance a začleňování jsme změnili vnímání těhotenství a mateřství, celkové rození malých lidiček. Na seznamu dezinformací už prostě mužské těhotenství nenajdete. Podle Healthline, kde definují ženu jako „vlastníka vulvy“, nepleťte si to s Volvem, je možné, aby muži otěhotněli a rodili děti. Vlastně je to běžnější, než si myslíte. Není.

Upřímně, asi se fakt odstěhuju na Jupiter. – A bude hůř, že? – Jo, bude. – Lidé, kteří mají dělohu a vaječníky, neberou testosteron a identifikují se jako muži nebo jako neženy, „nebo jako neženy“, si mohou přát otěhotnět. Nebo jako neženy. Co to čtu? Ale ta hrozná věta dává smysl, protože dále píší, že není nic ženského na početí, těhotenství a porodu. Žádná část ani funkce lidského těla není neodmyslitelně vázaná k pohlaví. Cože? Pokud vaše tělo může nosit plod a chcete to, je to i pro vás. Tak tady to máte. Není nic ženského na početí, porodu a těhotenství. Té věci, kterou ženy dělaly a dělají už od pradávna. Zřejmě na tom nic není, biologie nemá žádný význam. Brzy budou nosit děti v břiše muži. Což vám pak podrobněji vysvětlím. Takže feminismus zašel tak daleko, že popírá čistě ženské rysy.

Někdo by měl našim kamarádkám feministkám tu novinu oznámit. Porazily patriarchát tím, že se jím staly. Po tom všem mě ani nepřekvapilo, že studenty porodnictví ve Skotsku učí, že biologičtí muži mohou otěhotnět a porodit svým chirurgicky vytvořeným penisem. Tak moment. Co jste zač? Připadám si trochu jako Hérakles, když skočil do jámy duší. Ale na rozdíl od něj tam chci zůstat. Studenti Edinburgh Napier University dostali biologicky nemožný úkol, aby se postarali o těhotné a rodící muže. V modelovém příkladu péče o rodící ženy dostali studenti návod na cévkování, který obsahoval popis mužské anatomie a péče o rodícího biologického muže.

Je důležité připomenout, že i když bude mít většina rodících ženskou anatomii, můžete pečovat o těhotnou nebo rodící osobu, která prochází změnou z muže na ženu a může mít zevní mužské orgány. Upřímně, nic bizarnějšího jsem dlouho neviděla. A tohle se učí budoucí porodníci. A víte, co je ještě bizarní? Moje reklama pro dnešního úžasného sponzora Kamikoto.

Takže se vraťme k tomu, že tahle univerzita učí o těhotných biologických mužích, kteří nemají fyzické dispozice, aby plod donosili. I ten cáklý článek na Healthline, který jsem citovala, uznává, že chlupatá semena rodit nemohou. Odkud to dítě vyjde? Odkud podle nich vyjde? V tom článku se píše, že podle příručky se studenti učí, jak tuto proceduru zvládnout pro muže i ženy. A protože ženy i muži mohou rodit, používají oblíbený výraz rodící lidé. – Rodící lidé. – Rodící lidé. – Těhotní a rodící lidé. – Rodící lidé. – Rodící lidé. – Rodící lidé. – Rodící lidé. – Rodící lidé. – Páni, to je pokrok. Obrázky z té učebnice nám ukazují, že považují muže za rodící osobu. Také dávají zvláštní instrukce k vyjmutí cévky s ohledem na prostatu. Kterou snad mají pouze muži. Mužská anatomie: Vyčistěte trubici. Dobře. Vyčistěte trubici.

Trubici. Bože, tohle je teda svět. Realita mi dává. Vyčistěte trubici, dokud nebude osoba uspokojená. Pardon, tohle mě dostalo. Už jsem zažila hodně. Článek pochopitelně vzbudil zasloužený odpor, takže autoři příručku pozměnili. Změnili výrazy kolem mužů a žen, ale ponechali odkazy na mužskou anatomii. Jako mužskou okurku a prostatu. Příručka přidala náznak, že po změně na muže osoba může rodit chirurgicky vytvořeným penisem. Ne, nemůže. Ne. Ne. Já sice vím, že na univerzitách učí hovadiny, ale je tak nezodpovědné, aby tohle učili budoucí porodníky. A tipnu si, že to učí i budoucí doktory. V článku se uvádí, že většině žen, které berou testosteron k přeměně, zakrní vagina. Její ztuhlá tkáň není schopná se potřebně roztáhnout. A lidé po přeměně z ženy na muže, kteří chtějí rodit přirozenou cestou, riskují nové druhy úrazů při porodu, které ještě nebyly studovány a zkoumány. Což tohle téma vystihuje. Vůbec nebo málo prozkoumané.

Budeme zřejmě radši věřit, že muži mohou rodit svou chirurgicky vytvořenou stříkačkou. Navíc se ten příběh o porodnících objevil v době, kdy se Skotsko rozhodlo protlačit kontroverzní zákon o pohlaví. Ten dovolí lidem, kteří se cítí jako opačné pohlaví, bez lékařské diagnózy vydat nový rodný list už po půl roce, kdy budou žít pod jiným pohlavím. Namísto dosavadních dvou let. Také snižuje hranici pro změnu pohlaví v rodném listu z 18 na 16 let. Skotsko, chceš si popovídat? Chybí ti něco? Objetí? Podrbání na zádech? Zdravý rozum? Při výzkumu pro dnešní téma jsem narazila na absurdní video z roku 2016. Kde se probíralo, zda muži mohou otěhotnět. Ten chlápek říkal mužské děloze mužloha. A mají dělohu nebo mužlohu. Také mluvil o těhotenstvích, které probíhají mimo dělohu, což je výjimečné, a plod se vyvíjí v břišní dutině, což zřídkakdy přežije, to podle něj znamená, že muži mohou být těhotní, protože k tomu nepotřebujete dělohu.

Taky použil příklad, že samci mořských koníků rodí mláďata. V té chvíli jsme to vzdala a postavila si iglú. – Už nikdy nevylezu! – Taky mě napadá, že děti potřebují k růstu placentu. A muži ji neprodukují. A i kdyby jo, museli by jim dítě do břicha zašít. A později zase vyndat, aby „porodili“. Pokud by tedy nerodili svým chirurgicky vytvořeným penisem. Netflix nám dnes nabízí bizarní japonské seriály o těhotných mužích. Apple nám dal emoji těhotného muže, o které se nikdo neprosil. A je spousta různých videí o rodících mužích. Takže mi připadá, že se to snaží znormalizovat. Jako když jsme se smáli genderové teorii, ale najednou se o ní učí ve školách. Nikoho nezajímá tvé zájmeno, Kathy. Nikoho.

V roce 2008 byl v pořadu Oprah Winfreyová poprvé těhotný muž. Od té doby se objevují rozhovory s těmito individui, jako by to bylo něco normálního, co dokáže každý. Teď měníme náš jazyk a vnímání celého reprodukčního procesu. Hodně se věnuji problému vymazání žen a budu v tom pokračovat, protože mi to vadí. A v tomhle případě mi přijde naprosto absurdní se učit, že biologičtí muži mohou rodit. A biologické ženy po přeměně na muže rodí svými chirurgicky vytvořenými bambusy. A to je rok 2022. I když mě to nepřekvapuje, považuji to za bezohledné. Také je to nepravdivé a hlavně to podrývá unikátnost matek a žen, z čehož je mi na zvracení.

To je to nejhloupější, co jsem v dlouhé době viděla. Rodící muži. Někteří svou trubicí. Učí se to na univerzitě. Proč by ne? Realita je prostě směšná. Takže než dám příležitost vám, chci vám připomenout, ať vyzkoušíte Kamikoto. Odkaz je pod videem. Kromě jejich slevové akce, která čirou náhodou probíhá na Den matek, dostanete i slevu 50 dolarů, když při platbě použijete můj kód. A jaký na to máte názor vy? Taky to považujete za směšné? Věříte, že muži mohou rodit? Nemyslíte, že to podrývá ženství? Máme vymazat ženství a mateřství? Nemyslíte, že už je to mimo mísu? Souhlasíte s názorem, že máme muže zahrnout do rození a těhotenství? A co si o tom myslíte obecně? Jestli se vám video líbilo, přihlaste se k odběru, lajkujte nebo ve vší slušnosti komentujte. A uvidíme se příště.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

  1. Fikce z filmu Junior z roku 1994 – Schwarzenegger jako těhotný nastávající otec – se stává realitou. 🙃

  2. Někteří lidé si myslí, že příroda není dokonalá a je třeba ji opravit nebo pomoci zdokonalit. Bláhoví lidé, kam až zajdou ve své pýše? Je to další krok ke zničení rodin? I zvířata jsou moudřejší.

  3. Já si osobně připadám ještě hlouběji než v temném středověku. Takovéhle hovadiny by ve středověku napadly jen málokoho. A třeba adamity rubali jak husité tak i křižáci. O naší době se bude možná učit něco jako o temné etapě vývoje lidstva. Všichni ovšem nejsou (snad) takoví dementi aby popírali přírodu.

    Začíná to vypadat, že feminismus požírá sám sebe. Feminismus měl původně za cíl zrovnoprávnění žen. Z feminismu se stala zvrhlá ideologie, která ničí na ženách to, čím jsou unikátní a dělá z nich frankensteinova monstra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů