Dr. Wolfová: Covid vakcíny a těhotenství & Šokující zjištění o nežádoucích účincích

Ve zkratce...

Dr. Wolfová přináší šokující zjištění, že těhotné ženy byly vyloučeny z klinických testů covid vakcín, a navzdory tomu se těhotným ženám očkování doporučovalo. Dále uslyšíme seznam nežádoucích účinků právě na těhotných. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: šTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 29. dubna 2022

Přepis:

Dr. Naomi Wolfová: Z těch věcí, které dobrovolníci zjistili, je tahle asi nejvíc pobuřující a důležitá. Tu zprávu mi napsala lékařka, která z těch dokumentů zjistila, že těhotné ženy byly z testů vyloučeny, než usoudili, že vakcína je pro ně bezpečná. Ty závěry, že jsou pro ně bezpečné a účinné, byly založeny na pokusech na myších a pitvách myších plodů. A ta hrozná data Ministerstva obrany ukazují, že těhotné vojačky mají u plodů katastrofický počet abnormalit. Takže je to důležité, v rychlosti to přečtu.

Píše, že doteď nebyly provedeny žádné klinické testy na lidech. Člověku se to ani nechce věřit. Které by potvrdily, že jsou covidové vakcíny bezpečné pro těhotné a kojící ženy. Ze všech testů byly těhotné ženy vyjmuty, žádnou covidovou vakcínu pro ně neschválili. Je tedy překvapivé, že spousta organizací očkování těhotných žen podporovala, přestože nebyla bezpečnost ničím podložena. Díky soudu, který nařídil zveřejnění utajených dokumentů Pfizeru, které chtěl FDA tajit 75 let, jsme zjistili, že těhotné a kojící ženy byly vyloučeny ze všech tří etap testů na lidech. Právě vydaný dokument Pfizeru jmenuje 21 skupin lidí, kteří jsou z testů vyloučeni. Přímo cituje: „Těhotné a kojící ženy nebudou do žádných testů zapojeny.“ Navzdory tomu Americká akademie porodnictví a gynekologie, Společnost pro medicínu matek a plodů, všechny tyto porodnické a gynekologické organizace důrazně doporučovaly vakcínu těhotným a kojícím ženám, přestože pro ně nebyla schválena.

Ptá se: „Jak mohly doporučovat experimentální vakcínu těhotným?“ Ukázalo se, že jejich doporučení bylo založeno na špatné studii, která byla provedena ve Francii na několik desítkách krys. Před testem na těhotných ženách se totiž nový lék nejdřív testuje na březích zvířatech v takzvané studii vývojové a reprodukční toxicity. Uvádějí, že tyto studie byly pro vakcínu Pfizeru provedeny v Evropě. A tyto zvířecí studie nezjistily žádné přímé čí nepřímé ohrožení vývoje plodu ani postnatálního vývoje. Ale na čem to bylo založeno? Vzhledem k důležitosti by člověk očekával provedení nezávislé studie. Ale ta lékařka si to ověřila a ke svému úžasu zjistila, že studie byla provedena na 44 krysách během pouhých 42 dnů. Ale musí se uznat, že provádět studii na krysách je výhodné, protože vrhnou už 21 dnů po zabřeznutí, takže u poloviny z nich vyjmuli plody těsně před vrhem, aby je mohli studovat. Druhou půlku studovali až po vrhu a tím studii ukončili. Tím to haslo. V té době se ještě neprojeví většina vývojových vad potomků, takže nelze vyloučit dlouhodobé následky. Na základě této krátké a omezené studie došli k závěru, že „nemá vliv na plodnost“. Ale má to dva závažné nedostatky.

Studie nezajistila splnění požadavku, že nedojde k ovlivnění další generace, protože nevíme, jestli těm krysám něco bylo. A druhý závažný nedostatek je vůbec nejvíc šokující. Výzkumníci byli v jasném střetu zájmů, protože to byli zaměstnanci a držitelé akcií Pfizeru nebo BioNTechu. Zopakuji to. Doktoři, kteří po pokusech na 44 francouzských krysách usoudili, že vakcína je bezpečná pro těhotné, byli zaměstnanci Pfizeru nebo držitelé akcií Pfizeru nebo BioNTechu. Snažili se to zakrýt tím, že neuváděli plná jména. Navzdory tomu byla těhotným tato vakcína vnucována. Když se podíváte na hlášení vedlejších účinků, uvidíte ty děsivé následky. Podle části o těhotných a kojících na stranách 12 až 13 se uvádí, že 20 % z 413 nahlášených vedlejších účinků u těhotných žen bylo „vážných“. To zahrnuje 25 potratů, pět úmrtí plodu, děložní kontrakce během těhotenství, předčasné porody, předčasný odtok plodové vody a omezení růstu plodu, takže dítě nebylo dostatečně vyvinuté.

Zahrnuje to i různě vážné vedlejší účinky kojených dětí, například zvracení, horečky, vyrážky, třesavky a alergie na vakcínu. Šest očkovaných kojících mělo vedlejší účinky, včetně částečného ochrnutí, potlačení kojení, bolesti prsou, migrén a změny barvy mléka. A Pfizer na tato alarmující data reagoval podle těch dokumentů tím, že se u těhotných a kojících žádné vážné zdravotní problémy neprojevily. Ještě chci k tomuto šokujícímu zjištění dodat, že ta doktorka se také dívala na data Ministerstva obrany odhalená třemi informátory, které zastupuje advokát Tom Renz. A opět se musím ptát, zdali tu nejde o narušení národní bezpečnosti, protože nevíme, kolik mikrogramů bylo podáno těhotným vojačkám, těhotným u námořnictva a letectva. A to je klíčové, protože po 200 mg je lidem velmi špatně.

V té databázi je zjevné zvýšení vážných zdravotních problémů mezi vojáky v roce 2021. Například přibylo vrozených deformací plodů z obvyklého ročního počtu 10906 případů až do roku 2021, kdy byly vojačky, námořnice a pilotky donuceny k aplikaci experimentální vakcíny, kdy tento počet narostl na 18951 ze necelý rok 2021. Za část roku 2021 je téměř dvojnásobek postižených plodů našich statečných vojaček, námořnic a členek letectva, kterým prezident jako vrchní velitel nařídil, aby si nechaly aplikovat tuto experimentální vakcínu, a jejich děti tím trpěly. Je to zločinný útok na naši armádu, na naše statečné vojačky a vojáky. NIH navzdory všemu tvrdí, že je to bezpečné a účinné pro těhotné. A ta lékařka dodává, jak všichni používají frázi, že data naznačují, že je to bezpečné a účinné.

Upozorňuje, že je to jedna z těch podlých frází, které představují nejnižší pocit jistoty „názoru odborníků“. Došla k závěru, že rizika očkování těhotných proti covidu daleko převažují nad přínosy. Tohle je jedna z nejhorších věcí, kterou jsem za 35 let jako novinářka viděla. Je to útok na americké těhotné ženy, ať už úmyslný nebo neúmyslný. Skutečnost, že o tom věděl Pfizer, gynekologické a porodnické organizace. I v FDA věděli, že 44 krys bylo pitváno a jejich plody jsou v pořádku, tak nechte naočkovat těhotné, které vám důvěřují. To je zločin, který každá matka, babička i manžel, kterým záleží na ženách v plodném věku, musí odsoudit, je to hrozný zločin. A musím se ptát, když s tímto vědomím nechali těhotné vojačky očkovat, ohrozili tím zdraví jejich potomků, neomezili tím i naši bojeschopnost? Pokud se musíte starat o postižené dítě, co to udělá s naší armádou? Jsou to hrozné zločiny.

Bannon: Šokující je, aspoň podle těch informací, které jste vy a ta doktorka předložily, je to problém těch institucí. Pokud se nepletu, tohle není můj obor. Všechny ty instituce, kterým těhotné důvěřují, že mají na srdci jejich zdraví a bezpečnost, jim to doporučovaly? Nebo jsem to slyšel špatně?

Dr. Wolf: Ne, přesně tak to je. A proto ti, kteří chápou, jak tyto organizace fungují, musejí jejich zločinné jednání přehodnotit. Protože ta rozhodnutí jdou postupně. Ty dokumenty dostal FDA, takže 12 členů Kongresu, kteří žádali jejich odtajnění, udělali správnou věc, proto apeluji na ostatní členy Kongresu, aby tyto záznamy řešili, je nutný společný přístup. Ale FDA to neschválil bez souhlasu Bílého domu, jeho vrchní představitelé by neriskovali, že vyjde na světlo, že schválili očkování všech těhotných v Americe na základě výzkumu 44 francouzských krys po 42 dnech březosti, který provedli zaměstnanci ve střetu zájmů, kteří teď zbohatnou na akciích. To by Bílý dům zkompromitovalo, to nejde. Pfizeru to nemělo projít.

Ale až do dneška byly tyto informace drženy v tajnosti. Proto vám musím někdy říct o nových informacích ohledně původu vakcíny, protože Komunistická strana Číny v tom byla angažovaná od začátku. Musí proběhnout vyšetřování nejen generálním prokurátorem a civilními soudy, ale musí to vyšetřit členové Kongresu. Bílý dům musí zastavit očkování a začít to vyšetřovat, jinak budou obžalováni a usvědčeni z ubližování dětem. Jak jsem říkala, 8000 těhotenství mělo vrozené deformace plodů, což se stalo našim vojačkám, ženám, které vstoupily do armády, aby bránily naši zemi, které se obětují jít do nebezpečí, nechávají tu své rodiny kvůli nám. A my ublížíme jejich dětem? Už 8000 dětem bylo ublíženo nad obvyklý počet těch vrozených deformací plodů. Někdo za to musí jít do vězení na hodně dlouho. Tohle je vlastizrada.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

  1. Během vojenského stažení z Afghánistánu Bidenův režim zde zanechal vojenskou techniku za více než 10 miliard dolarů, včetně letadel, vrtulníků, obrněných vozidel, raket, munice, střelných zbraní… Jednalo se samozřejmě o záměrnou snahu vyzbrojit americké nepřátele a zároveň vyčerpat vlastní zásoby vojenské techniky.
   Ukrajina je jen dalším plánem, v němž USA pod kontrolou komunistické Číny likviduje americkou munici tím, že ji dodává do „ruského mlýnku“, kde jsou tyto zbraně zničeny na cestě do frontové linie na Ukrajině. Cílem tohoto postupu není pouze pomoci Ukrajině vyhrát válku, ale spíše vyčerpat americké zásoby zbraní ve snaze oslabit Ameriku dříve, než se rozběhne dlouho plánovaná čínská invaze?
   Čína vše pozorně sleduje a čím více těchto zbraní bude posláno na Ukrajinu, tím slabší bude obrana USA 🙂

   Následující video zaznamenává nasazení ruské termobarické bomby na Ukrajině na začátku března? Výbuch nezaznamenal žádnou radiaci, takže že se nejednalo o jadernou zbraň:
   https://www.brighteon.com/b73afaf2-a186-49b7-810b-d618b2d39076

   = Západ neustále tlačí na Rusko k eskalaci odvetných opatření! A odvetnou zbraní, kterou by Putin zvolil k útoku na vojska USA a NATO umístěná v Polsku, je použití termobarické bomby?

  2. je to možné ale plany jsou jiné 🙁
   ja nevím čemu se pořát lidi diví ? mnohým bylo hned za začátku kokovidečku jasné že je to podovod … když se začalo očkovat a začaly bez duvodně umírat staří lidé ! mnohým došlo že vakcina dělá přesně co má dělat ! navíc podle všeho v tom jely všíchni ! od lakařu sester po ošetřovatele v domovech duchodcu ! proč to usuzuji ? protože aktivně branily přibuzným vidět svojě rodiče atd atd i když umíraly ! dalši věc byly zakazany pitvy ! resp kdo zemřel na udajný kokonavirus tak se nesmněl pitvat ! ti co davaly nařizení a přikazy moc dobře věděly co dělaji ! už by bylo na čas aby se lidé zvedly a začaly soudy za genocidu a vraždění ! protože nic jiného to nebylo ! jen že to se asi nestane protože hlupe ovce 🙁
   už toho bylo napsano spousty ale zatím se pořát nic neděje 🙁

  1. Táhni trolle, když máš v makovici prázdno, udělej puf… To nezní aspoň tak trapně! A hybaj zpátky na novinky, tam jseš doma 🙂 Česká Wiki se bohužel stala rejdištěm placených aktivistů jistých NGOs, upravujících hesla podle výkladů zadavatelů. Dle vzoru Winstona Smithe na ubohé Wiki vyšívají velmi aktivně každý den, a cokoliv s politickými, historickými, národními, ekonomickými či sociálními konotacemi se průběžně proměňuje v aktuálně požadovanou a jedině povolenou svatou pravdu. Čímž se z české Wiki stal vskutku odporný projekt, kterému se soudný přispěvatel zdaleka vyhne.. Třeba kolem roku 2013, kdy probíhala tzv. „církevní restituce“ – se měnily „dějiny církve“ v ČR každým dnem několikrát, husité se stávali vražednými loupežníky, Žižka „lapkou“. Josefovské reformy z 18. století najednou nezestátňovaly majetek, ukradený v pobělohorských dobách. Masarykovská pozemková reforma z roku 1922 nezabavila veškeré pozemky větší než 250 ha – vše podle „nového pojetí“ ukradli komunisti – i církvím, které před rokem 1990 nikdy neexistovaly… A takových věcí je bezpočet. Do Wiki se cpe všemi způsoby všeliký sudeťácký fašounský póvl, jakékoliv české dějiny jsou „nedoložené“ nebo se z králů dělají vazalové. Z úspěchů čs. průmyslu, invence a vynálezectví se dělá nic, aby nemuseli přiznat, jak naše země je od 90. let vykradená do mrtě.

   Vidím to tak, že jsi jeden z ubožáků, který se musí zeptat „strejdy Googla“, kdo to byl Winston Smith… Pochybnosti o funkční gramotnosti nicméně přetrvávají – většina jedinců nechápe delší psané texty.

   „Dezinformace“ znamená prostě cokoli, co nechtějí, abyste řekli nahlas..

 1. Ještě nikdy jsem nezažil „vakcínu,“ která by nutila nosit masku na obličeji a udržovat si společenský odstup, i když jste plně „očkovaní.“ Nikdy jsem neslyšel o vakcíně, která by šířila virus i po očkování. Nikdy jsem neslyšel o odměnách, slevách, pobídkách k očkování. Nikdy jsem neviděl diskriminaci těch, kteří se nenechali očkovat. Pokud jste se nenechali očkovat, nikdo se nesnažil, abyste se cítili jako špatný člověk. Nikdy jsem se nesetkal s tím, že by očkování ohrožovalo vztahy mezi rodinou, kolegy a přáteli. Nikdy jsem neviděl vakcínu, která by ohrožovala živobytí, práci nebo školu. Nikdy jsem neviděl vakcínu, která by umožnila dvanáctiletému dítěti zrušit souhlas rodičů. Nikdy jsem neviděl vakcínu, jako je proti idiotismu kovid, která diskriminuje, rozděluje a odsuzuje společnost takovou, jaká je. Tento laboratorní šmejd dělá všechny ostatní věci kromě IMUNIZACE. Jestliže i po plném očkování potřebujeme posilovací dávku a i po plném očkování musíme mít negativní test a i po plném očkování musíte nosit roušku a i po plném očkování musíme být hospitalizováni, pravděpodobně dojde k tomu, že celou dobu „odmítači“ znají a mají pravdu 🙂 A proč někteří lidé lži a podvody vidí a jiní ne?

  1. jen tak na okraj několik ne/narozených dětí co zemřely jsem viděl co mněly defarmace a vady ! to dělám u pohřebovky už dost let , ale tohle sem viděl za celou dobu před kovidem 1x po začatku očkovaní toho bylo prostě moc ! nehlede na zemřelé starší lidi někdy i mlade kteří uřely na embolie sraženiny infarkty mrtvice atd ! souvislost z kovidem a očkovaním je jasně viditelná pro toho kdo z timhle přijde do stiku od lekařu po pohřebáky ! tedy když chtěji si toho všímat !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů