Sestřička se skrytou kamerou odhaluje pravdu o pacientech s covidem

Ve zkratce...

Zdravotní sestřička celý měsíc natáčela skryté záběry v nemocnici v New Yorku a odhaluje tak děsivou pravdu kolem celé situace s koronavirem a léčbou pacientů.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Del: Epicentrum pandemie koronaviru (v USA) je New York. V epicentru toho epicentra je město New York. A v centru města New York je nemocnice Elmhurst, odkud jsme slyšeli zprávy o tom, že se tam dějí velmi špatné věci. Jedna velmi talentovaná zdravotní sestra z Floridy se rozhodla jet do New Yorku pomoct. Umístili ji do Elmhurstské nemocnice.

To, co tam viděla, když tam byla, bylo tak znepokojivé, že se rozhodla tam vzít skrytou kameru a nahrávací zařízení, aby mohla zaznamenat něco z toho, co tam viděla. Tuto skvělou produkci vytvořili Journeyman Pictures, kterým chci poděkovat a zmínit je tady. Doporučuji vám, se podívat na to jejich celé hodinové odhalení. Ale tady je jen ukázka od této nesmírně odvážné zdravotní sestry a co zjistila, jak vše riskovala, když vzala kameru a nahrávací zařízení do epicentra pandemie koronaviru.

Journeyman Pictures: Na začátek nám řekla jeden ze svých nejvíce znepokojivých zjištění. Že lidé, co opakovaně testovali negativně na covid, se označovali za „potvrzení s covidem”.

Erin: Když se podíváte tady… ukážu vám výsledky z laboratoře. Tady uvidíte „Covid-19 bioreferenční laboratoř”. Zde jsou výsledky testů. Jak vidíte, z 1. května 2020 v 17:16 – nezjištěno. Druhý test udělali 4. května 2020 v 17:59 – nic nezjištěno. Oba ty testy jsou negativní. Když se podíváte nahoru… tohle je můj pacient.

Je na ventilátoru a je označen jako „potvrzený s covidem-19”.

Záběr z nemocnice: Tady je napsané „nic nezjištěno”, ale jde o presumptivní. Je to zjištěno, tady se píše pozitivní. Ne nezjištěn. Ale není to zjištěno. Co se to tam píše? Jak to může dávat smysl?

Journeyman Pictures: Říkáte, že je dali na ventilátor ihned poté, co přišli do nemocnice?

Erin: Ano, jde o to, že ti lidé přichází s potížemi s dýcháním. Spousta těch pacientů tam přicházela s úzkostí, protože mají strach. V nemocnici je přijmou a v podstatě jim řeknou, že když nepůjdou na ventilátor, nejspíše nepřežijí. Skutečností je, pokud na ten ventilátor půjdou, pravděpodobnost, že z nemocnice vyjdou, je téměř nulová.

Záběr z nemocnice: Říkáte, že pacienty, kteří nemají covid, dávají vedle pacientů, kteří mají definitivně covid.

Sestra: Ano.

Erin: Zajímá mě… dívala jsem se na pokoje pacientů a tento pacient je s pacientem, co nemá covid. Nechápu, proč to dělají.

Sestra: Já vím. Tady jsou čtyři pacienti v řadě, kteří nemají covid. Ale tohle má být oddělení pro covidy. Horní patro uzavřeli, vyčistili ho.

Erin: Jo, jsem zmatená.

Sestra: Teď tam budou mít pacienty, co nemají covid. Tohle bude jediné covid oddělení, takže tady by neměli dávat žádné pacienty bez covidu. A to dělají. Člověk v… Mám dva z 26, kteří byli negativní. A nakonec skončí pozitivní…

Erin: Člověka v 29. jsem měla nahoře, byla jsem předtím na pohotovosti… Přišel s mrtvicí.

Sestra: Já vím, to byla 26-1… mrtvice. A žádný covid.

Erin: A teď má covid a je na ventilátoru.

Sestra: To protože jsme mu ho tady dali.

Del: Neuvěřitelná tvrzení a odhalení. Lidé, co netestují pozitivně, jsou označeni za pozitivní na covid, leží v pokojích s lidmi, kteří jsou pozitivní na covid, aby dostali ventilátor a třeba dostali onemocnění. Jak říkám, měli byste se podívat na práci od Journeyman Pictures, běžte na jejich YouTube kanál, kde uvidíte tohle odhalení a ostatní skvělé rozhovory týkající se tématu covid-19.

Nyní chci říct, že je mi ctí, mít jako dalšího hosta Erin Olszewski, zdravotní sestru v první linii. Páni, musím říct… to vyžaduje velkou odvahu, sám mám zkušenost, kdy jsem měl na sobě skrytou kameru. Můžeš říct, že to uděláš, ale jak to děláš, je to dost nervy drásající, že? Něco na tom, že tě můžou chytit… říkáš si, co tam děláš. Erin, proč? Proč jsi ten krok udělala?

Erin: Měla jsem pocit, že jako zdravotní sestra je mojí povinností, chránit svoje pacienty. Nemohla jsem od toho odejít a nic neříct. Lidé mají právo, vědět, co se děje. Byli lékařští odborníci, který o tom předtím už mluvili, a nikdo je neposlouchal. Měla jsem pocit, že jediný způsob, jak by to šlo prokázat, je s důkazem.

Nepopiratelným důkazem, který nemohou popřít. A ano, hodně jsem tím riskovala, ale dle mého názoru to riziko stojí za odměnu, protože lidem v USA a po celém světě se lhalo.

Del: Jen aby lidé pochopili tvoji historii. Jsi veteránkou z irácké války, bojovala jsi za USA v irácké válce. Představuji si, že jsi tam viděla dost hrozné věci. Jak to chápu, v Iráku jsi nebyla zdravotní sestrou, ale vojákem. Ale měla jsi pocit… popisují… zejména Elhmurtskou nemocnici, ale spousty pohotovostí a nemocnic popisují jako válečnou zónu. Řekla bys, že to odpovídá tomu popisu?

Erin: Pokud mám být naprosto upřímná, mám pocit, že tohle je horší. Protože je to něco jako palba z vlastních řad. Lidé chodí do těchto nemocnicí v domnění, že se o ně postarají. Vejdeš do té nemocnice a doslova nikdy nevyjdeš ven. Je to horší. Ničí to pochopitelně lidské životy a ničí to rodiny, ničí to naši ekonomiku. Vše na těchto číslech, která po celém světě slyšíš, je jedna velká lež. Jsou založená na lžích, na špatné péči, založená na nedbalosti, jsou založená na špatném vedení a špatných rozhodnutích.

Del: V souvislosti s videem, které jsme viděli na začátku, manipulují s pravdou. Pověz mi o testování. Přijdou lidé do nemocnice… zdá se, že někteří z nich měli mrtvici… otestují je… můžeš mi říct o testech? Jak dlouho trvá, než se zjistí, jestli pacient testoval pozitivně nebo negativně na covid?

Erin: Asi 5-10 dní.

Del: Ale… mě testovali testem na protilátky. Udělal jsem to pro diváky, abych jim ukázal, jak to probíhá. Dali mi moje výsledky během 15 minut. V Elhmurtské nemocnici takovou technologii nemají?

Erin: Ne. Jak říkáš, ta technologie existuje, ale nepoužívají ji.

Del: Pokud přijdeš do nemocnice a nevíme, na čem jsi, kam tě umístí, než se zjistí výsledky testů?

Erin: Umístí tě do nemocničního oddělení, kde dávají dohromady pacienty s covidem a bez covidu, což tvoří nemocniční infekce. Doslova tím tvoří pandemii.

Del: Neuvěřitelné. Pamatuji si, že jedna sestra před pár týdny myslím mluvila o stejné nemocnici. Podívejme se na to, co říkala.

Jestli se vám líbí překlady a chtěli byste zajistit dlouhodobý chod tohoto projektu, zvažte podporu ve formě daru, děkuji. PODPOŘIT PROJEKT

Nicole Sirotek: Na černých životech tady nezáleží. To je dost smutné, že někomu, kdo je bílý a žije stovky mil od města, záleží více na těchto lidech než skuteční lidé ve městě. Tito lidé neumírají na covid. Uvedu vám několik příkladů. Anesteziolog intuboval pacienta asi na pět hodin… čekali jsme na rentgen, aby potvrdil, že umístění není správné. Jak jsme čekali a řekli anesteziologovi, že byl umístěn nesprávně, protože měl jen jednu část hrudi nafouknutou… Ten pacient zemřel.

Pacient měl tepovou frekvenci 40. Vyběhla jsem z pokoje pacienta, abych šla za ředitelem, a říkám mu: Můžete ho zastavit? On toho pacienta zabije! Pokud mu provede defibrilaci s tepovou frekvencí 40, a ředitel jen zakroutil hlavou, otočila jsem se, a on toho pacienta zabil… Je to jako nějaké scifi. Všichni tady jsou s tímto v pořádku. Jediný způsob, jak vám to mohu přiblížit… a tohle bude dost extrémní příklad… jiný mě nenapadá. Pokud bychom byli v nacistickém Německu, a posílali židy do plynových komor, já jsem ta, co říká: Tohle není dobré. Je to špatné. To bychom neměli dělat. A všichni mi říkají: Drž se! Děláš skvělou práci. Nemůžeš zachránit všechny. Oni ty lidi vraždí.

Del: To byla zdravotní sestra Nicole Sirotek. Udělal jsem chybu… nebyla v Elhmurtské nemocnici, jak to video natáčela. Očividně nejsi sama. Uvnitř nemocničního systému, kde pracuješ… jsi sama, jsi menšinou, jsi většinou? Co se děje mezi sestřičkami? Mnohé z vás jste jely do New Yorku na výpomoc. Kolik lidí podle tebe tuto věc vnímá stejně jako ty a Nicole?

Erin: Dobře, že to nadnášíš. Vlastně jsem s ní včera večer telefonovala a mluvily jsme o tom. Většina zdravotních sester mají stejný názor jako já. Mluvily jsme o tom. Mám to nahrané… byla jsem tam měsíc a celou dobu nahrávala. To, co lidé viděli, byla jen špička ledovce. Všechny sestry mají stejný názor, ale bojí se promluvit z důvodu, že je jim vyhrožováno pochopitelně tím, že je propustí. Pokud se ptáš na otázky a snažíš se hájit svoje pacienty a obhajovat je, jak sestry mají dělat, dostaneš napomenutí.

Opakovaně říkají: Nedělej žádné problémy. Nechceme dostat padáka. Spousta toho souvisí se strachem z toho, co se ti stane, nebo nechtějí přijít o výplatu.

Del: Jak to chápu, byla jsi zdravotní sestra na Floridě, pracovala jsi tam na léčbě pacientů s covidem, že? Ano. Byl tam nějaký rozdíl? Právě jsme slyšeli zprávu o hydroxychloroquinu. Studie z Lancetu byla právě stažena. Říkala, že hydroxychloroquine je nebezpečný. Používali hydroxychloroquine na Floridě, kde jsi pracovala?

Erin: Ano, používali jsme hydroxychloroquine a zinek. Když jsem přijela do New Yorku, záhy jsem zjistila, že to bylo naprosto nepřístupné, a pokud by kdokoliv předepsal hydroxychloroquine, mohli ho vyhodit.

Del: Odkud to nařízení přišlo?

Erin: Od guvernéra Cuoma. To nařízení vydal už v březnu. Takto to tedy bylo a musel ses tím řídit. To, co jsem zjistila, bylo nesmírně ironické… v rámci těch stejných nařízení umožnili všem lékařům, aby nenesli žádnou zodpovědnost, kdyby se něco stalo. Když jsi v těch nemocnicích… a v nemocnici, která už tak má špatné recenze, které jsou veřejně dostupné… Máš tam lékaře, kteří nenesou zodpovědnost, kteří léčí pacienty na ventilátorech, a kteří tam nemají rodinu. Co se podle tebe stane?

Del: To mě v tom úžasném odhalení přivádí k tomu, cos popsala jako možná nejhorší den svého života. Pamatujte, že tohle je veteránka z irácké války, která viděla spoustu špatných dní. Podívejte se na to, co popisuje jako nejhorší den svého života.

Erin: Měla jsem pacienta ve věku 37 let, což je můj věk… Neměl nařízeno „neoživovat”. Jeho rodina naléhala na doktora a na nás, abychom udělali vše, abychom ho zachránili. Přišel do nemocnice a mluvil… byl vyděšený. Ale byl naprosto bdělý a při smyslech, věděl, co se děje. Přiměli ho, aby šel na ventilátor. Teď je mrtvý.

Doktor řekl, že ho nemáme oživovat, pokud mu přestane bít srdce. Byli jsme z toho vedle.

Záběr z nemocnice: Tohle je důležité. Ptala jsem se, jestli můžeme oživovat a řekli: „Ne, to je na lékaři.” Dobře, takže ho budeme oživovat? To jsem řekla, ale oni na to: Ne, nebudeme. Já: Ano, budeme. Erin: Jsme povinni. Musíme ale něco říct, třeba – jde o naši licenci, bohužel musíte dát nařízení. To jsem taky řekla, že jsme povinni. A co řekla? Řekla: Šéfové to řekli. Já: Je mi jedno, co řekli. Jaký šéf? Bůh? Tady nemáme Boha, co dělá rozhodnutí. Řekla jsem: Je mi jedno, co říkají. Takže máme… U něj není nařízeno „neoživovat” a i tak k němu přistupujeme, jakoby bylo?

Lékař: V podstatě ano.

Erin: Ví o tom jeho rodina?

Lékař: Jeho rodina zná situaci. Podle mě jim volali a řekli jim to. Pokusili se ho dvakrát přimět podepsat „zákaz o oživování”. Celý den byl v hladině kolem 80. Na čele měl… Když jsem to změnil, hladina šla do 90. Začali tedy měnit nastavení na ventilátoru. Elmhurtská nemocnice zavedla postupy v reakci na covid vzhledem k nedostatku dialýz a krve. Ale pokud to není… není tam… normálně děláme to, co řekne rodina. Kdyby řekli: „Pět let ho oživujte,” dělali byste to, dokud by nezemřel. Teď je to trochu jiné kvůli novým nařízením. Doktor 1, 2 a 3 to nařídili… což znamená, že nepotřebujete plný souhlas od rodiny. Můžete někomu říct, že je to lékařsky marné, a že nejsme ochotní jen tak dávat krev a zdroje někomu, koho je nemožné, uzdravit. Ale… podívejte se, je to brutální. Mu je 37.

Erin: Mohla jsem myslet jen na to, že… alespoň ví, že jsme za něj bojovaly, když zemřel.

Del: Erin, slýcháváme, že oběti covidu-19 jsou obvykle ve věku 65 a výš a trpí ostatními života ohrožujícími onemocněními. To, co popisuješ a o čem mluvíš… tohle je 37letý muž, že?

Erin: Ano.

Del: Jako zdravotní sestra… chápu, že existují případy, kdy nemůžeš někoho oživovat, nebo by to nedávalo smysl, kdy je někdo už ve velmi špatném stavu. Můžeš mi říct, jaké to bylo, když jsi to slyšela a zažila? U mladého muže, který měl před sebou celý život, měl rodinu, která ho nebyla schopná navštívit a zjistit, jak se mu daří. Ty jsi jediná osoba, která tu rodinu v tu chvíli zastupuje, je to tak?

Erin: Byl vše, co jsme měli. Jinak nemá hlas. Tyto rodiny nám důvěřují, že o ně budeme pečovat, a důvěřují nám, že budeme svoji práci dělat správně. Pokud nemají dobrou zdravotní sestru, nemají žádnou šanci. I když mají dobrou sestru, kdo říká, že setra nebo doktor při další směně bude také dobrý? Jde to proti všemu, co jsme se kdy učili. Proti všemu, co jako sestry máme dělat. Být etický a když je něco špatně, musíme o tom mluvit. Protože pokud to neuděláme, kdo to udělá? Cokoliv, co musím riskovat… alespoň vím, že těmto pacientům a jejich rodinám dávám spravedlnost, kterou si zaslouží. Tak ať…

Del: Mohu se tě zeptat, bylo u tohoto pána potvrzeno, že má covid-19?

Erin: Na konci jeho života, ano… získal ho v nemocnici.

Del: Takže covid dostal, jak byl v nemocnici?

Erin: Ano.

Del: Pokud bys mohla něco vzkázat Donaldu Trumpovi, který musí dělat rozhodnutí… pochopitelně může mluvit s Tony Faucim, Deborou Birxovou, těmito lidmi… Co chceš, aby naše vedení vědělo? Co chceš, aby Národní zdravotnický institut věděl? Co chceš, aby guvernér Cuomo věděl?

Erin: Chci, aby věděli, že to, co se děje… a stále děje… mám přátele, kteří tam stále jsou, a stále se to děje… že okamžitě potřebujeme federální vyšetřování, musíme tam jít, převrátit všechny stoly, projít všechny dokumenty a kontaktovat každou rodinu, protože se stala spousta špatných věcí. Nebyly povoleny žádné pitvy.

Musíme jít k absolutně nejvyšší moci, protože já jsem jen jedna osoba, ale vím, že je mnohem víc lidí, kteří mají mnohem větší moc než já. Jsem ochotná vše riskovat, abych dosáhla spravedlnosti. Nejen pro pacienty a jejich rodiny, ale pro zbytek světa, protože vím, že spousta lidí prochází otřesnými věcmi… ekonomika se zavřela, přišli jsme o svoje podniky, rodiny to rozdělilo… došlo ke spoustě sebevraždám. Tohle ovlivnilo tolik věcí, a nikdo se na tohle ani nechce podívat. Pokud jsou ochotní provést federální vyšetřování u problému užívání steroidů v baseballové lize, tak nevidím důvod, proč by ho neudělali tady.

Del: Erin, vím, že budeš pokračovat a budeš hlasem pro ty, kteří hlas nemají. Chci ti poděkovat za tvoji odvahu. Podle mě zastupuješ svoji zemi asi nejodvážnějším způsobem, jakým jsi doposud udělala. Chci ti za to poděkovat. Pokračuj a buď odvážná. Dej nám vědět, jestli tě nějak můžeme podpořit. Moc ti děkuji za pravdu.

Erin: Děkuji vám, že jste mi umožnili… křičet pravdu.

Překlad: David Formánek

ZDROJ/SOURCE

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

16 komentářů

 1. Tak odvážné ženy, není náhoda se Slovan. jmény, mají to v gen. chrání život, pravdu nezaprou, prosíme za jejich ochranou.

 2. Vida, zabíjení lidí je bohužel jak vidno zřejmě vlastně taková levná tvorba reklamy, zacílená na strach. Korporace potřebují prodávat medikamenty a vakcíny. A vedle toho je to druh obživy; lékaři potřebují výkony, výplaty a dojem nezbytnosti. A je to i experiment – věda potřebuje zkušební králíky.
  A i proto přináším svědectví pro ty, kdo vědí, že tělo má schopnost samoléčby. Víc než 34 let nepožívám léky, ani pilulku, ani injekci, ani bylinku. Během té doby přišlo 6 chorob, o nichž vím, že je lékařská věda a lidi považuji za vážné: rakovina, kolika bederní páteře, otrava houbami, borelióza, dna a náhlá příhoda břišní. Říkám choroba, a ne nemoc, protože choroba je reálný tělesný stav slabosti, bolesti nebo nepohodlí, kdežto nemoc (ne moc) znamená odevzdání moci. Nemoc se nikdy nesmí stát, svou moc už tedy nikdy neodevzdávám lékařům ani léčitelům. Projevy rakoviny střev dávno před revolucí trvaly rok a půl, nevyžádaly si ani den pracovní neschopnosti. Vyléčeno samo, relikty odstraněny svépomocí, život ani pohyb nijak neomezen. Páteř před dvaceti lety bolela asi měsíc, na postavení na nohy stačily 2 dny dovolené, občasné dozvuky v podobě týdenní bolesti byly asi pět let, ale konečné odstranění jakýchkoli následků přinesl následně intenzivní fyzický pohyb. Otrava houbami trvala jednu noc, odezněla sama vizualizací (rudě žhnoucí bolest pohasíná). Borelióza před patnácti roky znamenala tři večery asi dvacetiminutového bolestivého ataku, ale ani den pracovní neschopnosti, a jen cca pět let občas (jednou za rok?) zasvědilo místo kousnutí. Dna před šesti roky znamenala asi měsíc bolesti s kulháním, a pak to odezní, jen asi rok cítíte omezení pohybu kloubu při natažení (když třeba zkusíte kliky). Břišní kolika byla krutě nesnesitelná, tam byl den proležené dovolené potřeba. Trvala 24 hodin a až akupresurou souvisejících bodů (žaludek – ledviny – žlučník – slinivka – střeva) náhle a zcela odezněla.
  Pokud by to nezůstalo jako „choroby“, ale byly by to „nemoci“ (s odevzdáním moci), tak by mě doktoři u boreliózy a dny dopovali chemikáliemi s vedlejšími účinky možná doteď, a u dalších by mě snad vždy v rámci „léčby“ i otevřeli. Tedy pokud by tělo od minula vůbec mělo tu čest přežít.
  Drobnější, nevážné patálie, jako zubní kaz, dermatózy, kuří oka, hnisavé výtoky atp., které se rovněž léčí samy nebo s pomocí vlastních sil, ani nezmiňuji.
  Resumé: je to svědectví, nic víc. Vím, jak probíhaly léčby během předešlých nemocí, tedy lékařské péče, než došlo k mému rozhodnutí „už nikdy více“, a jak to probíhalo při samoléčbě. To druhé je důstojnější, jednoznačně snesitelnější, rychlejší, pod kontrolou, a navíc bez nákladů i následků.

  1. Námasté. Odobřuji,platí; čím víc svědectví odvážných, tím lépe pro lidstvo bez ega, bez předsudků.

  1. Zajímá mě co pošťák donesl v obálce, a o tom jestli to je důvěryhodné to záleží na odesilateli a mém posouzení obsahu listu. Pravopis se na důvěryhodnosti podílí celými 0.0 %

 3. To jste lidi úplně blbí nebo tak leniví si zjistit před uveřejněním takových hloupostí jestli je na tom aspoň špetka pravdy a kdo ta ženská vůbec je? Je to samozřejmě celé nesmysl. Jednak je to nějaká hlupačka co na svém blogu vytváří nesmyslné teorie, není to žádná zdravotní sestra, museli ji zaučovat, protože tam přijela z Floridy „pomáhat“, jako spousta jiných dobrovolníků. „Pomáhat“ v uvozovkách, protože jí šlo jen o to sehrát story a video s její další šílenou konspirační teorií, které s realitou samozřejmě nemá nic společného a slouží jí jen k tomu, aby získala pozornost a namastila si kapsu. Soudný člověk pozná jen z toho jejího obličeje, že to je podvodník. Používejte mozek prosík a internet, když už na něm sedíte. Dohledat se dá všechno…

  1. Pracujete se spekulacemi resp. nepodloženými tvrzeními z internetu.
   Všiml jste si, že dle videozáznamu tam jsou zachyceny i jiné sestry podivující se stejně jako ona?

   Popravdě obezřetnost v důvěřování je na místě, ale otázka užívání ventilátorů a jiné faktory jsou už od března pod kritikou i jiných lidí včetně doktorů. Pokud ani teď v červnu nebude tahle otázka v popředí (protože se do zbláznění řeší různé X-té vlny), tak se to bude opakovat.
   Nadužívání ventilátorů do určité míry probublalo do médií, ale zdaleka ne dostatečně, aby se jasně vysvětlilo, jaký je konkrétní protokol. „Všichni“ se tváří jakoby to ani nebylo podstatné, takže dle mého řada lidí už úplně ztratila kvůli strachu racionálně uvažovat. Co se dělo v domovech důchodců je znovu něco, co také vyžaduje vyšetřování… hlavně opět toho protokolu.

   Např. Odmítání hospitalizace strarým lidem v nemocnicích a posílání nemocných lidí do domovů důchodců i já jako laik prostě nedokážu přijmout jako něco, co by se nemělo řešit.

   Všichni řeší jen hypochondrické OCD a počítají nakažený a mrtvoly , ale řada detailů je prostě nezajímá. Ještě mi některý manťáci budou argumentovat, že přece nemám důkaz, že ve 100% domovech důchodců to probíhalo viz výše. O tom to přece je.. zjistit, co se kde dělo, a ne se snažit tuhle debatu umlčet.

  2. Pane John,myslí si,že je to od Vás jen drzost nazývat takto ostatní lidi.Tak tady zveřejněte alespoň jediný důkaz,že nebyla vyřčena alespoň špetka pravda,ale spíše Vy neumíte hledat na netu řádně podobné informace.Já Vám jich pár sdělím:1.Z italského parlamentu(nejen tady) je oficiální videosdělení,že jen 5% lidí zemřelo na covid,ostatních 95%byly jen zaevidované podvody,že na covid zemřeli,2.Jak to,že na běžnou chřipku není vyhlášena pademie,když na ni umírá min.10-100x více lidí?!!!3.Jak to,že nejsou vyšetřováni konkrétní lidé,kteří jsou obviňováni,že rozpoutali tuto „pandemii“,atd.(to vše se dá dohledat na internetu z nejednoho zdroje).Tak prosim Vás neohlupujte a použivejte více mozkové závity…

 4. To je moje reakce na sdělení p.Johna,viz níže:
  Pane John,myslím si,že je to od Vás jen drzost nazývat takto ostatní lidi-lenochy a hlupáky.Tak tady zveřejněte alespoň jediný důkaz,že zde nebyla vyřčena pravda,Vy se jen domníváte(to není důkaz).Spíše Vy neumíte hledat na netu řádně podobné informace.Já Vám jich pár sdělím:1.Z italského parlamentu(nejen tady) je oficiální videosdělení,že jen 5% lidí zemřelo na covid,ostatních 95%byly jen zaevidované podvody,že na covid zemřeli,2.Jak to,že na běžnou chřipku není vyhlášena pademie,když na ni umírá min.10-100x více lidí?!!!3.Jak to,že nejsou vyšetřováni konkrétní lidé,kteří jsou obviňováni,že rozpoutali tuto „pandemii“a ochromili tak celý svět?!!!…atd.,jen se cosi zametá pod koberec,abychom,se celou pravdu nedověděli a byli pořád zastrašováni nějakými nenažranými lumpy a vlastně hlupáky,jako je p.John…to mnohé a jiné se dá dohledat na internetu z nejednoho zdroje.Tak prosim Vás neohlupujte a použivejte více alespoň mozkové závity…

 5. ten preklad je strasny. „Erin: Áno, ide o to, že tí Ľudia prichádza s ťažkosťami s dýchaním. Veľa tych pacientovho tam prichádzala s úzkosťou, pretoze maju strach. V nemocnici je príjmom a v podstate im povedia, že ked nepojde na ventilátor, pravdepodobne neprežijem.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů