Pravda o vakcínách [DOKUMENT]

Ve zkratce...

Nevíte, co si myslet o vakcínách a očkování? Zajímá vás, jaké často toxické látky vakcíny obsahují? Poslechněte si přední doktory a příběhy rodičů, jejichž děti krátce po očkování dostaly závažná onemocnění a poruchy.
Facebook
Telegram
VK

Přepis: Pravda o vakcínách

„Jediná bezpečná vakcína je taková, která se nikdy nepoužije.” – James R. Shannon, Národní zdravotnický institut.

Reportérka: Vakcíny jsou naprosto bezpečné a více dětí z Colorada je potřebuje.

Barack Obama: Nechte svoje děti očkovat.

Politik: Rodiče by se měli ujistit, aby měli očkované děti.

Melinda Gates: Děti musí být očkovány.

Neil deGrasse Tyson: Očkování je dobré pro zdraví dítěte.

Bill Nye: Musíte se nechat očkovat. Je to jako zákon. Pravidlo.

Doktor: V roce 1998 za mnou přišla matka a řekla: Dr. Larry, věděl jste, že ve vakcínách je rtuť? Řekl jsem: Ne, nevěděl. Jako student medicíny jsem se učil kritickému myšlení. Pokud něco spatříte, snažíte se jít do toho hlouběji a zjistit, jestli je za tím něco víc. Než abych to jen ignoroval, více jsem si prozkoumal složení vakcín. Nechápal jsem, proč jsou tyto přísady ve vakcínách. Od rodičů začínám slyšet příběhy… ne desítky, ne stovky, ale tisíce příběhů od rodičů, kteří přišli k doktorovi se svým zdravým dítětem a pak zjistili, že jejich dítě přišlo o velkou část svého zdraví, ať to byla řeč, ať to byly záchvaty, ať to bylo úmrtí, astma, alergie, ekzémy, autismus, poruchy učení, zánětlivé onemocnění střeva, autoimunitní choroby… Každému tomu rodiči bylo řečeno, že to s vakcínou nijak nesouvisí. Pokaždé.

„Dokud se nezačalo očkovat na kravskou neštovici, rakovina byla téměř neznámá. Viděl jsem 200 případů rakoviny, a nikdy jsem neviděl případ rakoviny u neočkovaného člověka.”

Doktor: Neexistuje studie, která prokazuje, že neočkované děti kdy byly příčinou epidemie. Během své 20leté praxe jsem viděl rodiny, které odmítly očkování. Jejich děti jsou nejzdravější, jaké jsem viděl. Více rodičů chápe nebezpečí vakcín, a proto vidíme takový tlak, udělat očkování povinné. Protože se objevuje více vědeckých důkazů. Předpokládáme, že očkováním získáváme ochranu. Předpokládáme, že očkováním bráníme šíření nemocí. To jsou předpoklady, které věda nikdy nepotvrdila.

Zeptal jsem se táty, co se stalo, a ten mi řekl, že dali synovi vakcínu, jak seděl na židli. Jeho celý obličej okamžitě zbledl, jeho hlava se naklonila dozadu, očima zíral nahoru, celé jeho tělo povadlo a asi 3-4x se zatřáslo nějakých 30 sekund poté, co dostal vakcínu. Je zajímavé, že tato rodina se rozhodla, neočkovat. Očkování neplánovali a pak kvůli novému školskému zákonu usoudili, že musí.

Reportérka: Zdánlivě naprosto zdravá holčička, co si hrávala na zahradě, byla další ráno paralyzovaná od krku dolů. To poté, co dostala vakcínu proti chřipce. Dnes je tu se mnou její máma. Proč si myslíte, že tohle způsobila vakcína proti chřipce?

Máma: Protože nedošlo k žádné jiné velké události a nedostala žádné jiné neobvyklé léky. Vakcína byla to jediné, co se jí během té doby stalo. V nemocnici udělali rozsáhlé testy ve snaze najít jinou příčinu a žádnou nenašli.

1. žena v publiku: Musím mluvit z pohledu rodiče, kdo má dítě, které očkování zranilo. Vzala jsem svého zdravého 2,5letého chlapce na čtvrtou DPT vakcínu. Během pár hodin po očkování začal mít křeče, zkolaboval do nevědomí a nakonec mu bylo diagnostikované minimální poškození mozku včetně několika poruch učení a poruchy pozornosti. Viděli jsme děti, co se staly postižené a chronicky nemocné. Jedno ze šesti dětí v Americe má nyní poruchu učení. Proč je tolik vysoce očkovaných dětí tak nemocných?

2. žena v publiku: Nedonošené dítě s 2,2 kg dostává stejné vakcíny jako plně donošené dítě s 4,5 kg. Musí být rozděleny.

Doktor v panelu: Vysvětlete, proč jste se rozhodla, nenechat svoje nejmladší děti očkovat?

2. žena v publiku: Mám tři děti. Můj nejstarší syn byl takový obětní beránek. Byl očkován a našla se mu velká množství rtuti v těle. Po MMR vakcíně a vakcíně proti neštovicím jsme ho další tři roky neviděli.

Doktor v panelu: Což znamená?

2. žena v publiku: Dostal autismus. Přišel o řeč, společenské dovednosti, přišel o střevní kontrolu, začal být velmi nemocný. To během hodin po očkování. Jak se říká, držela jsem mu ruku nad plotnou a on se spálil… Nechtějte po mně, abych nechala svoje další dvě děti se spálit. Jaká bych to byla matka?

Muž (v talk show): Pokud bych byl doktor, chtěl bych, abyste onemocněla. Protože čím víc jste nemocná, tím víc peněz vydělám. Já normálně nejsem nemocný. Upřímně, nedostávám nemoci. Moje děti nikdy nebyly nemocné.

Moderátorka: Nikdy nebyly očkované?

Muž (v talk show): Ne, nikdy a nejsou nikdy nemocné. Protože mateřské mléko je jediné očkování, které potřebují. To je vše.

Reportér: Obsahují některé vakcíny vaječnou bílkovinu?

Stanley Plotkin (široce uznávaný jako přední odborník ve vakcinologii): Ano, vakcína proti chřipce.

Reportér: Obsahují některé vakcíny želatinu z prasat?

Stanley Plotkin: Ano.

Reportér: Obsahují některé dětské vakcíny lidský albumin?

Stanley Plotkin: Ano.

Reportér: Co je lidský albumin?

Stanley Plotkin: Lidský albumin je součástí lidského séra, součástí krve.

Reportér: To může být problematické, že?

Stanley Plotkin: Může být, pokud daný jedinec není zdravý.

Reportér: Nebo pokud některé krevní složky člověka navážou na sebe hliník a vytvoří si protilátky, že?

Stanley Plotkin: Pokud si vytvoří protilátky proti látkám ze séra, to by dobré nebylo.

Reportér: Obsahují některé vakcíny, které se dávají dětem, lidské diploidní buňky MRC-5?

Stanley Plotkin: Ano. Ve vakcínách proti zarděnkám, planým neštovicím, hepatitidě typu A.

Reportér: Co jsou buňky MRC-5?

Stanley Plotkin: Jsou to lidské fibroblasty, které se tvoří odebráním plodové tkáně z daného plodu, kterého se matka rozhodla potratit. Buňky, tzv. fibroblasty, se tvoří z těch tkání.

Reportér: Obsahují některé vakcíny pro děti obsahují fibroblast lidského diploidu WI-38?

Stanley Plotkin: Kdysi obsahoval, ale myslím si, že se už do nich nedává.

Reportér: Můžete se podívat na stranu 3 ohledně MMR a MMR-B. Vidíte v tom seznamu složení fibroblastu lidského diploidu WI-38?

Stanley Plotkin: Ano, vidím.

Reportér: Je pravda, že lidská DNA ve vakcínách je záměrně fragmentovaná?

Stanley Plotkin: Ano, řekl bych, převážně z teoretických důvodů, že nechceme do vakcín dávat nedotčenou DNA.

Reportér: Všechny plody byly staré tři měsíce nebo víc, když byly potraceny, že?

Stanley Plotkin: Ano.

Reportér: Jaké orgány z těch plodů získáváte?

Stanley Plotkin: Já osobně žádné, ale spolupracovníci z nich získávají různé tkáně.

Reportér: Dobře. Ty tkáně se nasekají do menších kousků, že?

Stanley Plotkin: Ano.

Reportér: A jsou kultivovány?

Stanley Plotkin: Ano.

Reportér: Některé kousky plodů jsou hypofýza, -která se rozkouskuje

Stanley Plotkin: Ano.

Reportér: Včetně plic plodů?

Stanley Plotkin: Ano.

Reportér: Dobrá. Včetně kůže?

Stanley Plotkin: Ano.

Reportér: Ledviny?

Stanley Plotkin: Ano.

Reportér: Slezina?

Stanley Plotkin: Ano.

Reportér: Srdce?

Stanley Plotkin: Ano.

Reportér: Jazyk?

Stanley Plotkin: Nepamatuji si, ale nejspíše ano.

Reportér: Jste si vědom toho, že jedna z námitek proti vakcínám je zahrnutí potracených plodů ve vývoji vakcín a to, že jde o součást složení vakcín?

Stanley Plotkin: Ano, jsem si vědom těch námitek.

Reportér: Jste ateista?

Stanley Plotkin: Ano.

Reportér: Jaké vakcíny jste v dětství dostal?

Stanley Plotkin: Vakcínu proti záškrtu… V dětství asi jen vakcínu proti záškrtu. Pouze proti záškrtu.

PLÁN OČKOVÁNÍ PRO DĚTI 1962: 5 DÁVEK / 1983: 24 DÁVEK / 2019: 72 DÁVEK

Pravda o vakcínách [DOKUMENT] • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Host v talkshow: Necháte vládu, aby řídila zdravotnictví? Na co sáhne, to pokazí. Proč byste nechali vládu, aby vám do paže píchla nemoc? Nikdy bych si nevzal vakcínu proti prasečí chřipce nebo jakoukoliv jinou. Nevěřím vládě, zejména se svým zdravím.

Doktor: Tohle je thimerosal, který je označen jako velmi toxický. Má kumulativní účinek. Může způsobit škodu na ledvinách, dýchacím systému, kůži, nervové soustavě… Konkrétně se zde varuje, že může způsobit reprodukční a vývojovou toxicitu, což znamená, že může způsobit např. autismus a ostatní neuro-vývojové poruchy. Tohle je nesmírně toxická látka.

Reportérka: Která je ve vakcínách?

Doktor: A tohle je ve vakcínách. Je důležité si uvědomit, že mluvíme o celé řadě produktů. Vakcíny jsou zásadní, protože je samozřejmě přímo vnášíte do těla. Například tohle je vakcína proti tetanu. Tato expirovala v roce 2007. Tady ve složení vidíte thimerosal. 1-10 tisíc jako konzervant. Vakcína, která vás nejvíce vystaví rtuti, alespoň v USA, je vakcína proti chřipce. Vakcína proti chřipce se teď doporučuje každý rok pro všechny těhotné ženy, všechny kojence a všechny děti. Je nutné to zastavit. Tohle je vakcína proti chřipce. Znovu vidíte thimerosal. 25 mikrogramů rtuti na dávku.

Chtěl bych říct, že spousta lidí to nevěděla. Jsem jeden z nich. Administroval jsem 2000 vakcín RhoGAM. Vakcínami se zabývám 35 let. Nevěděl jsem, že RhoGAM obsahuje thimerosal. Myslím si, že spousta doktorů to netušila. Ani nevěděli, že slovo thimerosal znamená rtuť.

Bill Nye: Věda je zavedená. Vakcíny fungují a zachraňují životy. Vakcíny fungují následovně. Studujeme mikrob, který je bakterie nebo virus. Tento mikrob nazveme Gary. Aby vědci vytvořili vakcínu, vezmou mikrob a modifikují ho, aby vám nemohl ublížit. Když vám ho vnesou do krevního oběhu, takto… vaše bílé krvinky ten mikrob nepoznají, a pak ho napadnou. Měli bychom mít zákony, které vyžadují očkování? Nedělám si srandu. Je to vážné.

Del Bigtree (producent filmu VAXXED a ředitel společnosti, co bojuje proti vakcínám): Zaprvé… hliník. Co se stane, když ho píchnete do svého dítěte? Byl někdy proveden test bezpečnosti? Ne, nikdy. Nikdy se nezkoumalo, co se stane, když do těla píchneme hliník. Nám je to jedno, Bille. Gary dostane malou dávku hliníku. Teď vezmeme rtuť a dáme trochu Garymu. Rtuť je mimochodem nejtoxičtější látka, která není radioaktivní. Co vakcíny proti chřipce? Vy těhotné ženy chodíte za doktory, kteří si myslí, že je super nápad, aby Garymu vpíchli rtuť, která se vstřebá do vašeho plodu. Co třeba formaldehyd? Četli jste o něm nějaké články? Věda je zavedená.

Pojďme na to… formaldehyd pro všechny. Skvělé. Co dál? Přesně tak, nemrznoucí směs. Propylenglykol do vaší vakcíny, ale nebojte se, protože víme, že nám Bill řekl, že je to bezpečné. Tak jdeme na to… do Garyho. Teď máme skutečnou vakcínu. Vidíte tuto nechutnou věc? Narveme to tam. Bill Nye a žádný vědec v Americe o tom nechce mluvit. Kam ta rtuť jde? Kam ten hliník jde? V moči se nenechází. Nezmizí, když se vykadíte. Putuje do mozku. Jak se dostane do mozku… přesně tak, encefalitida, otékání mozku… Na etiketách se píše, že jde o známý vedlejší efekt každé vakcíny, kterou dostáváme. A Bill Nye o této části nemluví. Smrtelné, jedovaté, toxické chemikálie a kovy. Když se vám snaží říct, že věda je zavedená, že vakcíny jsou bezpečné a efektivní, musíte si uvědomit, že jsme vyplatili více jak 3,5 miliard dolarů v odškodném dětem, které vakcíny zabily nebo zranily.

Doktor: Teď se podíváme na vyrážku, která se objevila pár dní po očkování. Byla použita vakcína Tdap, která zahrnuje tetanus, záškrt a černý kašel. Tady používáme bezbuněčnou vakcínu proti černému kašli, která obsahuje hliník. Je nemožné ji získat bez hliníku. Namaloval jsem linku kolem vyrážky. Rodiče, pokud si všimnete takové velké reakce po vakcíně, vypadá to jako infekce, ale není. Je způsobená hliníkem, a možná v kombinaci s dalšími složkami.

Objevila se dva dny po očkování. Tuto stejnou vakcínu bych znovu nebral, protože jakmile dostanete takovou velkou lokální reakci, riskovali byste velmi špatnou reakci.

Reportér: Leo Smith byl 1,5 roků starý, když měl špatnou reakci na vakcínu. Jeho matka dnes poprvé sdílí jeho příběh. Tohle video Leo Smithe bylo natočeno asi 18 měsíců poté, co dostal dvě vakcíny, jednu proti záškrtu a druhou proti černému kašli. Během třech dní po očkování začal mít kopřivky a otoky na kloubech. Amy Smith říká, že během pár dní začal mít kopřivky, otoky na kloubech a horečku. Během pár týdnů záchvaty. Dva měsíce po očkování se symptomy zmírnily, ale Leo přestal mluvit. O osm měsíců později se původní symptomy vrátily poté, co se Leo nachladil. Tentokrát se mu vytvořil tik v oku. Krátce poté mu byl diagnostikovaný autismus a později ostatní neurologické poruchy.

Matka Lea: Myslela jsem, že ho očkováním chráním. Namísto toho jsem ho do konce života zranila.

Reportér: Soud rozhodl, že vakcína skutečně Lea poškodila a udělil mu 55 tisíc dolarů.

Matka Lea: Lituji, že jsem se tím nezabývala… teď je příliš pozdě.

Žena na slyšení: Jsem ráda, že jsem teď v důchodu, protože teď k vám mohu mluvit. Když jsem pracovala, nemohla jsem, protože jinak by to byl střet zájmu, a přišla bych o práci. To je pravda. Mnoho mých kolegů přišlo o práci. Jak jsem 20 let mohla pracovat na pohotovosti se spoustou pacientů a nikdy nedostat chřipku? Nebyla jsem v přední linii? Každý případ chřipky, 300 lidí denně. Každý případ chřipky jsem řešila já. Nikdy jsem chřipku neměla. Víte proč? Umím si umývat ruce, umím brát vitamin D, Nesouhlasím s vaší vakcínou proti chřipce.

Teď ji dávají lékárníci. Podplácíte nás kartami do supermarketů a říkáte nám, že ty vakcíny jsou zdarma. Všude se píše, ať si jdete pro vakcínu. Jsou to zastrašovací taktiky. Měli byste se stydět. Hned skončím, protože chci, aby moji kolegové… ostatní mámy, které ví, co Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) pro nás nedělá. Dívám se na vás a někteří z vás jste v mém věku. Omlouvám se, pokud se pletu, ale patřím do generace, kdy jsem dostala 7 vakcín. Moje dcera o 26 let později dostala 10. Její syn dostal nejspíše 60. Můj nový vnuk má dostat 72 a právě jsem viděla, jak jste přidali víc. Jsem znechucena.

Víte, co říká Robert Kennedy jr.? Jeho rodina začala speciální olympiádu… tehdy žádné autistické děti nebyly. Říká… kde jsou 40letí lidé, co nosí pleny a na hlavě helmu, pokud jste je špatně diagnostikovali, pokud je nedostanete. Říkáte, že ti lidé mají takové problémy, protože nedostali vakcíny. Kde byly třídy se speciálními potřebami v mém dětství? Žádné nebyly, děti se speciálními potřebami neexistovaly. Mám 10letého vnuka, a je mi jedno, co říkáte, že autismus nesouvisí s vakcínami, ale souvisí! Sledovala jsem dokonale zdravého dvouletého chlapce, jak dostal ty vakcíny, a stal se silně autistickým.

Hádejte co? Jak mu bude 40, bude chodit v supermarketu s plenou a helmou. Děkuji za studie, které neděláte!

Doktor: V této zemi panuje přesvědčení, že rodiče nejsou dostatečně chytří, aby pochopili vědu. Za 20 let, co tohle dělám, jsem zjistil, že rodiče ví více než věda, než většina doktorů. Protože se o tom učí a studují to. Není těžké číst. A pokládají si otázky. V naší zemi je systém, co říká, že musíte očkovat. Ti rodiče, kteří dávají najevo svoje obavy ohledně vakcín, jsou obvykle rodiče, jejichž děti vakcíny nepříznivě postihly. Tito rodiče říkají: Poslouchal jsem vás a moje dítě bylo zraněno.

Veřejné slyšení o novém zákonu o povinném očkování: Jmenuji se Matt, jsem požehnán dvěma plně neočkovanými dětmi, jsem vděčný, že jsou zdravé a jsem silně proti tomuto zákonu. Děkujeme. Jmenuji se Lindsey, pocházím z Kalifornie. Jsem advokátka, matka třech dětí, a doktoři a rodiče ví nejlépe. Jsem proti. Děkujeme. Zdravím. Jsem dr. Heidy Hook, a pro svoje děti, svoje pacienty a Hippokratovu přísahu jsem silně proti. Děkujeme. Jmenuji se Mora, jsem registrovaná sestřička a holistická koučka. Moje dvě děti utrpěly zranění z vakcín. Jedno z nich by se pod vaším zákonem nekvalifikovalo. Zaslouží si, chodit do školy. Jsem proti. Děkujeme.

Jsem matka dvou dětí, babička čtyřech vnoučat a jsem proti tomuto zákonu. Děkujeme. Jsem Jacqueline, vzdělaná babička sedmi vnoučat. Jsem silně proti tomuto zákonu. Děkujeme. Jsem otec čtyřech dětí, které jsou zdravé a neočkované. Jsem silně proti. Děkujeme. Jmenuji se Natalie, jsem lékařka a polysomnografička, matka dvou dětí. Jedno z nich je lékařsky slabé a jsem proti tomuto zákonu.

Reportér: Když se oznámilo, že na letošním festivalu se bude promítat film VAXXED, vyvolalo to spoustu kontroverze. Festival ho později stáhl. Bylo to kvůli odporu? Byl jste překvapen, že lidé reagovali tak, jak reagovali?

Robert De Niro: Myslím si, že lidé by ten film měli vidět. Mělo to silný odpor, který jsem ještě plně neprozkoumal, což udělám. Nechtěl jsem, aby to nějak ovlivnilo festival. Ale na tom filmu rozhodně něco je, a existuje další film s názvem Trace Amounts. Je spousta informací o CDC, farmaceutických společnostech, o kterých se nemluví. Jako rodič autistického dítěte mám obavy. Chci znát pravdu.

Reportér: Poprvé jste veřejně oznámil, že váš 18letý syn má autismus. Byla to pro vás soukromá věc. Chtěl jste tento film ukázat, aby se o tom začalo mluvit.

Robert De Niro: Ano.

Reportér: Věříte, že nyní v té konverzaci budete mít roli?

Robert De Niro: Ano, je to možné. Není důvod, tu konverzaci potlačit. Pokud jste vědec, pojďme o tom mluvit. Nikdo o tom moc nechce slyšet. Potlačuje se to. Vy byste to měli prošetřovat. Nikdo to nechce řešit, nebo říkají, že to řešili, a že jde o uzavřený případ. Ale to tak nevypadá, protože spousta lidí říká, že jejich dítě se přes noc po očkování změnilo. Říkají: Viděl jsem, co se stalo. Měl jsem něco udělat, a neudělal jsem. Je to složitější, než to vypadá.

Reportér: Měl jste takovou zkušenost se synem? Něco se přes noc změnilo?

Robert De Niro: To říká moje žena. Já si to nepamatuji, ale moje dítě je autistické, a každé dítě je jiné. Ale je na tom něco, o čem lidé nemluví. Když už se naštvu s vámi v tomto pořadu, znamená to, že na tom něco je. Chtěl jsem jen, aby se ten film promítal. Lidé si mohou vytvořit vlastní názor, ale musíte ho vidět. Existují jiné filmy a informace. Není to tak jednoduché. Ve vakcínách jsou složky jako thimerosal, což je rtuť… Pojďme zjistit pravdu. Pojďme zjistit pravdu.

Parlamentní zasedání: Dokud báječní lidé jako my jsme v Africe nezavedli vakcíny, v podstatě žádné africké děti neměly autismus. Nikdy o autismu neslyšeli, neměli žádný případ. Slyšela jste někdy o tom? Zajímá mě, jestli CDC provedlo studii porovnávající očkované děti s neočkovanými dětmi? Provedli jste ji?

Pracovnice z CDC: Naposledy v roce 2011… jejich závěr… nejen na základě naší práce v CDC, ale na základě celkových důkazů… byl takový, že vakcíny a jejich složky nezvyšují riziko autismu.

Člen komise: Mám velmi omezený čas. Jasně, definitivně, jednoznačně jste studovali očkované versus neočkované děti?

Pracovnice z CDC: Nestudovali jsme očkované versus neočkované děti.

Člen komise To stačí. Na to jsem se ptal. Promarnila jste dvě minuty mého času. Viděl jsem diagram, který porovnává dlouhověkost 30 národů s nejlepší mírou úmrtnosti. Na špičce je Island, Švédsko, Singapur…. My (USA) jsme se nedostali do prvních 30. Jsme 34. Ironicky požadujeme více vakcín než jakákoliv jiná země, která je zdravější, má lepší míru úmrtnosti než my. Vidíte nějakou souvislost mezi tím, že jsme 34. v žebříčku míry úmrtnosti a nejvíce očkujeme, a že ty národy, které požadují nejméně vakcín, mají nejmenší míru úmrtnosti? Ty země také mají děti, které dosáhly věku 20 let.

Omlouvám se, váš čas vypršel. Chtěl jste odpovědět?

Pracovník z CDC: Ne, děkuji.

Soudce: Zvedněte prosím pravou ruku. Přísaháte, že vaše svědectví bude pravda, celá pravda a nic jiného než pravda?

Doktor: Ano. Děkuji. Můžete začít. Každá vakcína, která se tvoří z buněk potracených dětí, je žlutě zvýrazněna. Takže vakcína proti adenoviru, DTaP vakcína, Pentacel vakcína, Vakcína Havrix proti hepatitidě typu A. Vakcína TWINRIX proti hepatitidě typu A a B. Vakcína MMR-2, vakcína MMR-V, která také obsahuje vir planých neštovic a vir vztekliny. Vakcína proti planým neštovicím s názvem VARIVAX. Všechny tyto vakcíny obsahují buňky potracených dětí. Vím o rtuti, hliníku, polysorbátu 80, formaldehydu, prasečích a ledvinových buňkách ve vakcínách. Od roku 2003 došlo ke dvěma úmrtím na spalničky.

Během svědectví nezaznělo ale to, že během té stejné doby… tohle jsou informace ze systému, co zaznamenává nepříznivé účinky vakcín. Během té stejné doby došlo ke 127 úmrtím způsobené vakcínou proti spalničkám. Pokud si děláme starosti kvůli jednomu nebo dvěma úmrtím na spalničky, co 127 úmrtí z komplikací způsobených vakcínou? Nezmiňoval jsem to, ale víte, že vakcína proti chřipce také způsobuje úmrtí. Odhaduje se… v časopise New England Journal se psalo, že se ohlašuje pouze 1-10 % zranění/úmrtí způsobené vakcínami. Problém s kompenzačním programem, na který se mě ptáte… lidé, které vakcína poškodila, často o něm ani neví. Co tak lidem dovolit, aby uplatnili svoji náboženskou nebo lékařskou výjimku, aby nemuseli být přinuceni, nechat se očkovat vakcínami, které mohou potenciálně být devastující nebo osudné? Tady skončím.

Těhotná žena v nemocnici na lůžku: Odmítám se očkovat. Jsem těhotná. Nechci, aby to ovlivnilo moje dítě. Odmítám. Ne, nechci to. Odmítám.

Doktor: Nemůžete odmítnout.

Žena: Ano, mohu. Jsem těhotná. Nejste můj doktor. Nevezmu si to.

Doktor: Tady máte na výběr… Buď si ji vezmete jako dospělý člověk… Buď si ji vezmete jako dospělý člověk, nebo vás podržíme a dáme vám ji.

Žena: Počkám na svoji mámu.

Doktor: Nebudu čekat na vaši mámu.

Žena: Nechci to. Nepotřebuji to.

Doktor: Vidím, že jste ve stresu.

Žena: Protože se mi snažíte vnutit něco, co nepotřebuji. Nesahejte na mě. Vím, že jste všichni proti mě. Protože jsem černá. Protože jsem Maurka. Moje dítě to teď bude mít ve svém systému. Je to pro dítě bezpečné. Budu vás žalovat. Tady vidíte, že mi to vpichují do dítěte. Ví, co dělají. Tohle dělají každému černochovi. Aby na nich testovali, protože nechtějí testovat na zvířatech. Zažaluji je. Tohle udělali mojí sestřenici.

Reportérka: Ve státním Kapitolu se víří emoce. Guvernér Joe Brown podepsal kontroverzní zákon o vakcínách. Znamená to, že rodiče už nebudou moci použít osobní nebo náboženskou víru k odstoupení z povinných vakcín pro školní docházku.

Matka: Pokud mojí dceři odepřou právo chodit do školy, budu je žalovat.

Reportérka: Na základě čeho?

Matka: Diskriminace. V kalifornském zákonu je právo na školní docházku ústavně chráněné.

Reportérka: Lidé odporují novým striktním kalifornským zákonům o vakcínám. Bojují za právo, nemuset svoje děti očkovat. Naše reportérka je přímo u dění v Santa Monice. Odpůrci zákonů o povinném očkování slibují…

Dav: NIKAM NEPŮJDEME!

Reportérka: Shromažďují se v celém státě, i tady v Santa Monice, v boji za zrušení zákonu SB277 buď hlasováním nebo u soudu.

Protestující: Budeme protestovat, protože si myslíme, že jde o porušování naší svobody, práv a vzdělání. Chci, aby moje děti měly vzdělání.

Reportérka: Protestující Cindy Kendall tohle zdůrazňuje, protože podle zákonu SB277 si bude muset vybrat mezi domácí výukou a vakcínami, které podle ní nejsou bezpečné. Zákon, který guvernér podepsal, vyžaduje, aby všechny děti byly před školní docházkou očkované.

Protestující: Uděláme vše ve svých silách. Ať to zahrnuje cokoliv. Budeme o tom mluvit. Jsem to jediné, co stojí mezi mým synem a tímto zákonem.

Reportérka: Erin Massengale tvrdí, že její syn pod novým zákonem přijde o svoji lékařskou výjimku. Na protest se připoutala ke dveřím kapitolu.

Protestující: Je to můj syn. Mojí prací je, ho chránit.

Policista: Pokud tuto oblast neopustíte, budete čelit fyzickému zatčení a/nebo uvěznění.

Reportérka: Navzdory snahám protestujících přerušit sezení senátu, senátoři nakonec hlasovali ve prospěch tohoto zákona. Jak už byl tento zákon schválen, očekává se, že vstoupí v platnost 1. ledna 2016, ale tito protestující říkají, že jejich boj není u konce.

Protestující: Pokud se nám neprávem odebere právo rozhodnout, co jde do našich těl a těl našich dětí, jaká smysluplná práva máme? Policie bude mít nařízení, nuceně nám odebrat děti proti naší vůli, aby byly povinně očkované. Lži, že vakcíny byly náležitě otestovány, jak individuálně tak v kombinaci, ve které jsou používány. Lži, že farmaceutické společnosti nemají zkorumpovaný vliv na vládní regulační orgány. Lži, že výzkum vakcín je bez podvodů. Lži, že podvodné výzkumy vakcíny jsou pravdivé.

Lži, že toxické přísady ve vakcínách jsou bezpečné. Lži, které popírají příčinné souvislosti mezi vakcínami a řadou nemocí, které nyní ochromují zdraví, vývoj a prosperitu našich dětí. Lži, že vakcíny nezpůsobují škodu a nezabíjí. Lži, že vakcíny nikdy nezpůsobují autismus. A že také nezpůsobují záchvaty, poruchy učení a chování, astma, život ohrožující alergie, tiky, rakovinu, cukrovku typu 1, mladistvou artritidu, paralýzu a více. Ten dlouhý seznam mi připomíná rčení: Vakcíny, hlavní příčina náhod na světě.


Neo (Matrix): Vím, že máte strach. Že se nás bojíte. Bojíte se změny. Toho, že neznáte budoucnost. Nebudu vám říkat, jak tohle všechno skončí, ale řeknu vám, jak to začne. Až zavěsím tenhle telefon, tak ukážu všem lidem, co nechcete, aby viděli.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

 1. Bohu vďaka za dobrú prácu. Keď je Boh s vami, máte všetko. A keď ho nechcete, ste úbohí a stratení, lebo neviete, na koho strane ste. Preto, drahé deti, rozhodnite sa pre Boha, a potom dosiahnete všetko. Boh je váš najväčší priateľ. Preto, moje milé deti, priblížte sa k Bohu, aby vás ochraňoval a strážil pred každým zlom.
  https://www.medjugorje.ws/sk/messages/all

 2. NIKTO NIE JE DOKONALÝ… a teda platí to aj človeku……, nikto z ľudí nepozná všetko, ale každý má svoj tzv. rozum aký môže počas života získať….t.j. ak chce poznávať… Sú odtiene poznania, ktoré časť neegoistického ľudstvo získava aj na planete Zem… a možno aj TAM kdesi inde kam svet tzv. trebárs ľudstvo SIAHA aj svojim poznaním….

  Napr. teraz je aktuálne tzv. očkovanie… či je to dobrá „vec“, alebo nie…..Píšu o tom tí, ktorí chcú mať tzv. „pravdivý názor …..jední sú za a iní proti, napr. teraz napr. ide o aktuálnu vedeckú PRAVDU .. pre zdravie voči dnešnej PLIAGE očkovať, alebo zásadne NIE !!

  Myslím si, že pravdu má len TEN, čo tento tzv. zemský ( a aj tzv. VESMÍR) svet RIADI
  objektívne a je to zrejme iba TEN jeho STVORITEĽ.

  A táto planéta už „funguje“ zrejmä dosť dlho ,a oproti VESMÍRU je akoby dokonalé zrnko piesku, obývané živočíchmi, z ktorých je vraj najmúdrejší práve „ČLOVEK“ tzv. HOMO SAPIENS… ktorý si o sebe myslí, že vie „všetko“… Teraz sa na našej malilinkej planéte je práve najaktuálnejšia problematika „očkovania anti covid 19… a názory sú všetky možné…


  Jední si myslia ( a majú na základe výskumov podľa mňa pravdu ) že nová vakcína -očkovanie do svalstva zabezpečí za určitých podmienok tzv. získanie IMUNITY voči novému vírusu… čo má „logiku“ a naopak je iná veľká skupina homosapiensov, čo poukazuje aké škodlivé tzv. jedy vo vakcínach sú !!!
  Vraj obsahuje rôzne chemické prvky veľmi ŠKODLIVÉ – t.j. jedovaté.. ako napr. ortuť, hliník a to ešte táto časť ľudí našťastie nevie, že už. pán Mendelejev popísal takmer TRISTO iných, potenciálne aj NEBEZPEčNýCH prvkov – hoci podľa napr. aj mňa na druhej strane aj užitočných…


  Moderné je u mladých „učencov a politikov“ dnes nadávať napr. na nebezpečnú ortuť a hliník, nehovoriac o tých, čo nevedia narýchlo pomenovať.. ako napr. prazeodým, či europeum, alebo tálium,rádium…a.
  PS. hoci je zrejmé, že tento vesmír (resp. svet) je dokonalé dielo TVORCU, . ktorý nám stvoril aj tzv. ROZUM …. a my na relatívne malinkej planéte ZEM si ASI myslíme, že ,my JEHO dielo zničíme na SVOJ OBRAZ…


  PS. my však máme demokraticky tzv. ústavného Matelka a spol, čo je perspektíva
  začiatku blížiaceho konca……Amen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů