Dvě svědectví rodin o nepříznivých reakcích po covid injekci

Ve zkratce...

Svědectví dvou rodin o nepříznivých účincích po covid injekci. Uslyšíme ženu, která má trvající následky už přes pět měsíců, a matku, která popisuje vážné nepříznivé reakce své 13leté dcery, která má doposud trvalé následky po očkování proti covidu. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Kristi Dobbsová: Jelikož mám takovou kariéru, vždy jsem byla zastánkyně vědy a očkování. Před svým očkováním jsem byla zdravá a aktivní 39letá žena. Užívala jsem si venkovní aktivity, cestování a trávení času se svojí rodinou. Také jsem si cenila svoji práci ve velmi zaneprázdněné pediatrické klinice. Před očkováním jsem nebrala žádné léky. A nikdy jsem neměla onemocnění covid a byla jsem na něj testovaná. V lednu se můj život drasticky změnil. Okamžitě po očkování jsem v paži cítila zvláštní mravenčení a odkapávání. Okamžitě mi začalo bušit srdce. Měla jsem pocit, že za chvíli omdlím.

Můj krevní tlak byl tak vysoký, že nevím, jak to, že jsem neměla mrtvici. Nemohu říct, co to bylo, ale jako hygienička měřím krevní tlak svých dospělých pacientů před tím, než je vyšetřuji. Můj krevní tlak byl tak vysoký, že jsem se bála, že se mi v tu chvíli něco děje. Nakonec jsem se stabilizovala. 15 minut mě sledovali a pak dalších 30 minut. Stabilizovala jsem se, tak mě poslali domů. Když jsem přijela domů, měla jsem trochu závratě. Dalších pár dní jsem měla bolesti hlavy a pocity nevolnosti, což jsem s očkováním očekávala.

Ale o tři dny později se mi moje příznaky zhoršily. V oblasti lopatek jsem měla ostrou, bodavou bolest… jakoby mě tam někdo přerušovaně bodal nožem. V celém těle jsem cítila mravenčení a znecitlivělost… rozšířilo se to do obou paží. Také mi stále bušelo srdce. Cítila jsem vnitřní vibrace a ty dokážu popsat jen tak, že je to, jakoby vaším tělem procházel elektrický šok, jako byste uvízli ve vibrujícím křesle, jako byste byli na něm přilepení a ono nikdy nepřestalo. Mám třes ve svých dlaních kvůli čemuž si nejsem jistá, jestli ještě někdy budu moct pracovat jako hygienička. A také mám velký strach, že po tomto můžu mít nějaké neurologické poškození jako Parkinsonova choroba.

Roztroušenou sklerózu vyloučili, ale znovu… neřekli mi, že něco mám, jen mi řekli, co nemám. Mám nateklé lymfatické žlázy, mozkovou mlhovinu… měla jsem tak extrémní mlhovinu, že když jsem s někým mluvila, dostala jsem najednou naprosté okno a snažila se k té konverzaci vrátit… ale nic tam nebylo. Nateklé lymfatické žlázy, svalová slabost, nevysvětlitelné kožní vyrážky. Měla jsem křeče a noční záchvaty. Moje šestiletá dcera mě uprostřed noci musela probudit ze záchvatu. Žádné šestileté dítě by tohle pro svého rodiče nemělo muset dělat. Také jsem zažila silné, srážlivé menstruační cykly.

Tak moc jsem se bála, že jsem… a mám ji u sebe… že jsem si připravila závěť a nekrolog pro svoji rodinu, protože jsem si myslela, že další den se neprobudím. Svoje příznaky jsem ohlásila do V-Safe, VAERS, CDC, FDA, Pfizeru. Informace jsem také poslala dvěma známým výzkumným institutům a také oslovila prestižní univerzity. S tímto se potýkám už pět měsíců. Moje vážné neurologické reakce mě po těch pět měsících nadále sužují. Každý den mám pocit, že jsem jako ve filmu Na Hromnice o den více. Jdu spát a modlím se, abych se další ráno probudila a bylo mi lépe. Ale není…

Byla jsem na mnoha testech… na více testech, než by kdokoliv musel v tuto fázi života podstoupit. Byla jsem na rentgenech, krevních odběrech, MIR skenech, CT skenech, ultrazvucích, EEG a více… Lékaři do dnešního dne mi nejsou schopní navrátit moje zdraví. Bojím se o svoji budoucnost, ale mám naději, a to je důvod, proč jsem dnes tady a mluvím o tom. Tohle není snadná věc. Ale doufám, že naše stavy budou zkoumány. Doufám, že najdeme řešení a cestu ke zdraví. Víc nechceme. Dala bych cokoliv… dala bych celé mé životní úspory, pokud bych se mohla vrátit do 17. ledna a nikdy nemít tuto zkušenost.

A za třetí… ti, co trpí, a ti, kteří přijdou za námi, protože vakcína se stále podává… přeji si, aby měli přínos z toho, že jsme dnes promluvili. Trpíme už dlouho. Myslím si, že si zasloužíme tento čas, který jste nám poskytli, a jsem rádi, že jste si vyhradili tento čas být tady. Ale zasloužíme si být viděni… a dnes nás vidíte. A vyslyšeni… což posloucháte. Ale je třeba, aby nám věřili. To je největší problém… chceme, abyste věřili, že tohle je reálné. Jsme skuteční Američané, skuteční lidé, co prožívají tyto vedlejší účinky. Děkuji, že to dnes děláte.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Stephanie de Garayová: Nejprve vám děkuji, senátore Johnsone za příležitost sdílet příběh Maddie, a vám všem za vaši ochotu poslouchat. Tohle pro mě není snadné a očividně je to dost emoční, takže budu číst, co jsem si napsala. Jmenuji se Stephanie a tohle je moje dcera Maddie. Žijeme v Ohiu. Maddie 20. ledna dostala druhou dávku covid vakcíny od Pfizeru jako účastnice v klinickém testu pro děti ve věku 12-15 let. Všechny tři naše děti se dobrovolně přihlásily a byly natěšené, že se zúčastní testu, aby pomohly nám všem se vrátit do normálního života. Můj manžel pracuje v oboru medicíny a já mám titul z elektrického inženýrství.

Jsme zastánci očkování a zastánci vědy, což je důvod, proč jsme souhlasili, aby Maddie a její dva starší bratři se dobrovolně přihlásili do testu. Než Maddie dostala poslední dávku vakcíny, byla zdravá 12letá dívka, která dostávala samé jedničky, a měla spoustu přátel… měla život. Byla plná energie… nebyla takováto. I když má stále spoustu přátel. Maddie po druhé dávce okamžitě cítila bolest na místě vpichu a během dalších 24 hodin dostala vážnou bolest v břichu a hrudi. Bolest v hrudi popsala takto, cituji: „Mám pocit, že se mi srdce rve ven skrze můj krk.” V krku a páteři cítila bolestivé elektrické šoky, které ji nutily chodit ohnutě. V prstech na dlaních a chodidlech měla extrémní bolest. Ve skutečnosti jí zbělaly a byly chladné na dotek.

Můj manžel ji okamžitě zavezl na pohotovost, jak řekla sestra z vakcinačního testu, což jsou informace, které nám dala. Odebrali jí krev a otestovali. Vyšetřili ji pro zánět slepého střeva, který neměla. Dali jí nitrožilní léky a poslali domů. Nicméně, v propouštěcích dokladech z pohotovosti dětské nemocnice, kterou navštívila, byla uvedena diagnóza: nepříznivý účinek vakcíny – prvotní zkušenost.

Tohle bylo jedinkrát, co to bylo napsáno do jejích lékařských záznamů, ale je to tam. Během dalších 2,5 měsíců se její břišní, svalová a nervová bolest stala nesnesitelnou. Rozvinuly se jí další příznaky zahrnující gastroparézu, nevolnost a zvracení, kolísavý krevní tlak a srdeční tep, ztráta paměti, pletou se jí slova, mozková mlhovina, bolesti hlavy, závratě, omdlévání… spadla na svou hlavu… a pak záchvaty. Vytvořily se jí verbální a motorické tiky, přišla o citlivost od pasu dolů a trpí slabostí svalů. Drasticky se jí změnil zrak, schopnost zadržet moč a ovládání močového měchýře, vážně nepravidelné a silné menstruační cykly, a ve výsledku jí museli zavést nasogastrickou intubaci pro dodávání živin. Všechny tyto příznaky jsou přítomné i dnes.

Některé dny jsou horší než jiné. Naše největší výzva přišla, když její lékaři začali zvažovat alternativní diagnózu. Předtím žádnou neměla, takže to byla první. Jako všichni ostatní, podstoupila hodně testů, ale ani zdaleka ne tolik jako všichni ostatní, a to je dítě. Proč na ní neudělali všechny ty testy… Protože na to nemohli přijít, jeden lékař usoudil, že má funkčně neurologickou poruchu. Řekl, že za to může úzkost. Tohle nás znepokojilo a nesouhlasili jsme s tím, protože úzkosti nemá… podívejte se na ni.

Jaká 13letá dívka tady může v klidu sedět, pokud by měla úzkosti nebo duševní problémy? V jednu chvíli se ji dokonce snažili poslat do psychiatrické léčebny. Takže jsme vyhledali jiné lékařské názory. Některé přišly z této skupiny. V červnu jsme propojili jejího neurologa s dalším lékařem, který zkoumá nepříznivé reakce jako ty, co má Maddie. Konečně udělali MRI sken jejího mozku, MRV, a celou řadu dalších krevních testů. Trvalo to pět měsíců to vše podstoupit. Maddie v posledních pěti měsících byla na pohotovosti 9x a hospitalizovaná byla 3x po celkovou dobu dvou měsíců.

Chci se zeptat… když se Maddie dobrovolně přihlásila do testu Pfizer vakcíny, proč ji nezkoumají a nesnaží se zjistit, proč se jí to stalo, aby ostatní tohle nemuseli zažívat? Namísto toho jen říkají, že má duševní poruchu. Pokud má někdo duševní poruchu, tak já. Modlím se, aby cesta Maddie pokračovala. Chceme jen, aby Maddie byla vyslyšena a aby jí lidé věřili, protože ji nevěří…

Chceme, aby dostala péči, kterou zoufale potřebuje, aby se mohla vrátit do normálu… proč není zpět v normálu? Před tímto byla naprosto v pořádku. Udělala správnou věc ve snaze pomoct všem ostatním, a oni jí nepomáhají. Děkuji.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Milion lidí šel do ulic Londýna bojovat za svobodu:
    https://humansarefree.com/2021/06/one-million-hit-the-streets-in-london-to-fight-for-freedom.html

    „Dny 29. května a pak i 26. června 2021 byly svědkem dalšího varování globalistům, kteří se snaží zmocnit vlády nad světem. Londýnské demonstrace byly opět obrovské. Jsou zprávy, že délka pochodu byla přes šest kilometrů dlouhá a zúčastnil se na ní milion občanů..“

  2. chyba lidí nedržej spolu jednou sem se z rodinou dostal do situace že nás žilo v jednom domě asi 7 lidí a náš rozpočet na den byl 200 kč já sem zvyklej nemít i mít rozdíl je v tom nebědovat si kvůli tomu že do včera sem měl zasilovač yamaha nejlepší třídu ax k tomu studiový pasivní monitory atp. že sem si žil a najednou nemám nic jenom proto že sem se držel hesla jeden za všechny všichni za jednoho jako parta sme dostali stížnost na jednoho z našich pracovníků kolegů došlo na to že neuprostné to bylo na druhe straně ne na naší a otec mi ukázal jako 21 letýmu to že sme neměli kšefty na zítra natož do budoucna vůbec řek celý partě zbalte si to a jedem byly mezi náma starší z dětmi bezdětný různě když to řek nikdo neřek ani slovo i když každej věděl že se už ted potýká s otázkou co zítra takže dva měsíce z bídou na žrádlo a po železe museli sme opustit podnájem ve kterym sme žili léta a schodou okolností nebožka babička tu chvilku nebyla takže sme se přestěhovaly k dědovi kde bylo o jednu místnost mín jde o to že od tý doby se nezměnilo nic život se nedá plánovat plánují ti nahoře ne mi dole když příde na neshody a na ty příde vždycky i to co ti patří po určitou dobu mít nebudeš protože nahoře se nedohodli a někdo začal hrát jinou hru co máš no od té doby je to už pár let a i dnes si člověk musí přiznat že když nevlastním miliardy a armádu nikdy nemám jistoty v ničem to jediný co máš je tvůj charakter a ne ego kdyby šlo o ego nepřijmul bys dopředu to že víš že zítra nebudeš mít co žrát na to potřebuješ koule a charakter a to co by zbytku debilního světa přišlo jako nepředstavitelný a nenormální je to že se plete svět kolem ne vyvolená hrstka zbabělost sobectví pokrytectví to je to proč nikdy na celim světě toto nepomine a proč tahle skurvená logika nelogika těm nahoře funguje proč můžou vše řídit jak říděj a říděj měnou na světě je totiž víc debilů než odvážlivců co věděj o čem mluvěj a to víte že říkali počkejte to nemůžete dit ste to nedodělali ale můžem můj otec má sice svůj věk a nemá už to zapotřebí ani sílu takto dál pokračovat ale já nejsem můj otec a jako že je pán bůh nademnou tak mám celou evropskou unii v prdeli tak jako všechny jejich zbrojení a jejich arzenál já mám jako pravěj křestan občanství v nebi vy sráči a já si svůj život budu řídit sám i kdybych měl žrát na podzim jabka a napít se z potoka kterej vám stejně nepatří jako nic z toho do čeho ste se narodili z holou prdelí a stou chcípnete a do hrobu si vemete akorát tak kuloví za ty lidi který ste usmrtili a zmrzačili se budete zodpovídat bohu při posledním soudu a věřte že ten soud příde nepodléháte nikomu jen sami sobě a bohu to je výsada lidí to je jediné pravé svaté právo když si to necháte vzít máte vše dočasně ve světě ve kterym se ale nedá tak úplně štastně žít s pozdravem matuš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů