Vakcinační pasy, roušky, zákazy – tohle už dávno není o viru

Ve zkratce...

Pokud to ještě někomu není jasné, dnešní dění už dávno není o viru, ale o snaze vzít lidem jejich základní práva a svobody a podmínit je tak, jak vláda chce.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Brittany: Lékařská odbornice CNN říká, že vláda by měla omezit svobodu jen pro očkované a trestat ty neočkované. CDC říká, že očkovaní mohou cestovat, ale že by ještě neměli, Bidenova vláda říká Američanům, aby nosili roušky a udržovali rozestupy, i když byli plně očkovaní. Mezitím cpou tisíce netestovaných, nelegálních přistěhovalců na stadiony zavřené pro veřejnost, kde je učí učitelé, kteří jsou placeni z daní lidí, jejichž veřejné školy jsou stále bez amerických dětí. A my stále máme věřit, že tohle má co dělat s virem. Nemá. Jde o moc, svobodu a vládu, která si myslí, že ona vám dává vaše práva, a že je vám může vzít. To, moji přátelé, je fašismus.

A my s ním hrajeme nebezpečnou hru. Lékařská analytička CNN, dr. Leana Wenová, bývalá prezidentka Plánovaného rodičovství… takže už asi vidíte, kam to směřuje… se minulý v CNN v pořadu Chrise Cuoma vyjádřila a měla směšný výstup o tom, jak Bidenova vláda by měla omezit schopnost lidí žít normálním životem, a dávat ji jen těm, kteří jsou očkovaní. Protože lidé si jinak své svobody budou užívat tak či tak. A to nemůžeme mít.

Dr. Leana Wenová: Podle mě je mnohem více lidí, miliony lidí, kteří z nějakého důvodu mají z vakcíny obavy, kteří neví, co z toho budou mít oni. A my jim musíme jasně ukázat, že vakcína je lístek zpět do života před pandemií. Máme velmi malou příležitost navázat znovu otevření na očkovací status. Protože pokud se vše znovu otevře, jaká bude motivace? Jak motivujeme lidi, aby se nechali očkovat? Proto podle mě CDC a Bidenova vláda musí být odvážnější a říct, že když budete očkovaní, můžete dělat všechny tyto věci a mít tyto svobody, protože lidé si jinak tyto svobody budou užívat tak či tak.

Brittany: Jo… pokud takto bude mluvit dál, řeknu jí, kam si ty řeči o motivaci může strčit, protože ať už to tato semetrika bude chtít uznat nebo ne, naše práva nepochází od vlády. Tohle není o cukru a biči. Nejsme dobytek. Naše svoboda není cukr, kterým nás mohou lákat, aby nás přiměli udělat cokoliv, co naši pánové chtějí. Navzdory absurdnosti názoru této ženy, není překvapivé, že ho má žena, která si také myslí, že nenarozenému dítěti může být odepřeno základní právo na život, protože je nepříjemností pro někoho silnějšího. Tohle je ta ideologie rozšířená na celé lidstvo… proto tohle přemýšlení je tak nebezpečné, nejen pro nenarozené, ale pro kohokoliv, komu záleží na svobodě, protože tady vás zavede tato bezohlednost vůči životu, právům a základní lidské důstojnosti.

Pokud se vláda rozhodne, že živému dítěti může být odepřeno jeho Bohem dané právo na existenci, jen protože někdo silnější se tak rozhodne, už není pro ně tak obtížné rozhodnout, že vám mohou být odepřena vaše Bohem daná práva, když vy se stanete nepříjemností pro někoho jiného. Nebo když někdo silnější a mocnější než vy, jako vláda nebo nějaký „odborník na zdraví”, se rozhodne, že se musíte omezeni, abyste ochránili někoho jiného. Už nediskutujeme o covidu… to už je za námi. Ta celá debata je za námi, tohle nemá co dělat s tím, jestli tento virus je tak smrtelný, jak tvrdí CDC, nebo jestli počet mrtvých je tak vysoký, nebo jestli roušky fungují či nefungují, jestli „super přenašeči” vůbec existují… tohle vše jsou staré argumenty, o kterých jsme mluvili opakovaně.

Více jak 117 milionů Američanů dostalo alespoň 1 dávku vakcíny, o které odborníci tvrdí, že je vysoce efektivní proti tomuto viru. Naše počty případů rychle klesají, dokonce ve státech jako Texas a Florida, které zrušily nařízení nosit roušky a udržovat rozestupy. Podvod je u konce. Šíření strachu přestalo fungovat… a přesto po roce tohoto nesmyslu se nám stále říká, abychom nosili obličejové plenky a nenavštěvovali naši babičku, i když jste očkovaní. Proč? Víte… to nedokážou říct.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Například minulý týden CDC… všichni oslavujte… řeklo, že očkovaní lidé nyní mají svobodu neomezeně cestovat, jakoby naše svoboda navštívit vlastní rodinu pochází od laboratorních plášťů, kteří celý den zírají do Petriho misek.

CDC: Plně očkovaní lidé mohou pod malým rizikem pro sebe znovu cestovat. Pro vnitrostátní cestování, plně očkovaní lidé se nemusí testovat na covid před nebo po cestování, a nemusí jít po cestování do karantény.

Brittany: S tím jdi někam! Ale na té stejné tiskové konferenci, to stejné CDC, které právě řeklo, že je pro očkované lidi bezpečné létat po celém stvoření, řeklo, že stále nedoporučuje lidem cestovat z nadbytečných důvodů. Takže je to bezpečné, ale stále by cestovat neměli.

CDC: A zatímco jsme přesvědčeni, že plně očkovaní lidé mohou cestovat, CDC v této době nedoporučuje cestování kvůli rostoucímu počtu případů.

Brittany: Proč byste nemohli cestovat, pokud jste v bezpečí? Pokud jste očkovaní a virus nemůžete dostat nebo šířit, a je bezpečné se pohybovat, proč to stále nedoporučujete? A kdo říká, že si musíte nechat píchnout injekci a ukázat vakcinační pas pro cestování na letištích a cestách, za které jsme zaplatili. A když o tom mluvíme, kde se píše, že vláda vás může přinutit si nechat dát injekci, kterou nechcete, jako váš „lístek” do normálního života?

Nemluvíme už o viru, pokud to v tuto chvíli není ještě dostatečně jasné. A už dlouho o něm nemluvíme… pravidla a všechna ta protichůdná opatření nejsou založená na datech… mění se podle toho, kdo je zveřejňuje, a co chtějí, abychom s nimi udělali. Žádné roušky, pak ano roušky, pak tato úroveň kolektivní imunity a pak tato… musíte udržovat rozestupy v kostele, ale ne v supermarketu, vaše děti nemohou do školy, ale my můžeme nacpat nelegální přistěhovalce do stadionu.

Nic z tohoto vůbec nedávalo žádný logický smysl. Nenechte mocipány vás přesvědčit, že stále mluvíme o viru. Není to tak. To je taktika používaná k emoční manipulaci. V tuto chvíli už tohle děláte dost dlouho, abyste věděli, co je pro vás v pořádku a co ne. Nyní mluvíme o moci, o kontrole, o základním principu, kdo nám dává naše práva a svoboda, a kdo ne.

Máme vládu plnou politiků, „odborníků” a mluvčích, kteří přijali přesvědčení, že naše práva pochází od nich, namísto toho, že vláda pochází ze souhlasu těch, kterým vládne. V posledním roce si ochutnali téměř kompletní kontrolu a neplánují se jí vzdát. Když se vláda rozhodne, že ona nám dává naše práva, a ne všemohoucí Bůh, to je fašismus. To je vláda, co může dávat a brát cokoliv, co chce, a kdykoliv. A vy jste plně závislí na jejích rozmarech… pokud vám může vzít vaše práva kvůli viru pod záminkou „veřejného bezpečí”, tak to můžou udělat pod záminkou čehokoliv… a to už jsme začali vidět. Se zbraněmi, změnou klimatu, vzděláním… můžou to udělat s jídlem, které podle nich byste neměli jíst… se zdravotní péči, kterou byste měli nebo neměli dostat, s místy, kam byste podle nich neměli chodit, s informacemi, které by vaše děti podle nich měly nebo neměly mít.

A takto dál… protože teď je vše založeno na jejich uvážení, ne na vaší svobodné vůli. Tohle nezačalo s covidem… covid to jen o to víc odhalil. Jako rakovinu. Tohle je důvod, proč odpůrci potratů roky křičí za ochranu práva na život, nejen k záchraně nevinných lidí, ale protože chápeme, že bez základního respektu pro život, na žádných dalších právech nezáleží, a všechna se stanou subjektivní. Vláda, která je přesvědčena, že může dítěti odepřít jeho právo na život, je vláda, která nemá problém vám odepřít vaše právo na vše ostatní, a to je přesně to, co se snaží udělat. Tohle je RealityCheck… odebírejte náš kanál na YouTube a Rumble. Sledujte nás na Facebooku a Twitteru, a držte si selský rozum.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Prečo nedovolíte priame downloadovanie viedí? Po zadaní emailu sa mi objaví akási debilná stránka vyžadujca nastavenie cookies. Strčte si takéto naťahovanie do prdele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů