Greg Reese – Jak se formuje masová hypnóza lidí a jak ji prolomit?

Ve zkratce...

Lidstvo je terčem masového psychologického útoku. Mnozí lidé jsou zhypnotizováni mainstreamovými médii. Co můžeme udělat, abychom zvrátili směr, kterým se ubíráme?
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Jak mnozí z vás možná ví, celé lidstvo je nyní pod masovým psychologickým útokem. Profesor klinické psychologie, Matthias Desmet, který studoval psychologii totality, skvěle vysvětluje, jak jsme se zde ocitli, a jak zvítězíme. V diktatuře lidé poslouchají diktátora, protože se ho bojí. Ale v totalitě jsou lidé zhypnotizováni do poslušnosti.

V psychologických výrazech se této masové hypnóze říká masová formace. Totalita vždy začíná s masovou formací uvnitř populace. Masová formace vyžaduje čtyři podmínky, aby se uchytila. Masy se musí cítit osamoceně a izolovaně. Své životy musí vnímat jako zbytečné a bezvýznamné.

Tyto podmínky se formovaly už roky se sociálními sítěmi, mobilními telefony a čtyřmi lety masového rozdělování během vlády Trumpa. To vedlo k tomu, že se lidé na všech stranách cítili více izolovaně. Masy pak musí prožívat trvalou volně plynoucí úzkost. A musí prožívat volně plynoucí frustraci a agresi. Tohle jednoduše znamená, že ta úzkost nebo agrese není způsobena ničím očividným.

Člověk tedy začne iracionálně toužit po řešení, nehledě na to, jak moc absurdní nebo destruktivní může být. Tyto podmínky se sešly v roce 2020 s covid lockdowny a výtržnostmi BLM. Lidé jsou nyní připraveni na hypnózu. Jakmile přijmou experimentální vakcíny, cítí solidaritu, což jim potvrdí smysl celé věci, nehledě na to, jak ta věc je nesmyslná.

Nyní jsou změněni, už nejsou racionální. Začínají být více nesnášející a krutí. Jak tedy zvítězíme? Studie prokazují, že kolem 25 % populace nelze zhypnotizovat. A kolem 10 % lidí je vysoce náchylných k hypnóze. Profesor Desmet nám tohle ještě zjednodušuje. Říká, že 30 % lidí je nyní hluboce zhypnotizovaných, a iracionálně přijali experimentální injekce jako své řešení. 40 % lidí ještě není zhypnotizovaných, ale ve výsledku jdou s davem. A zbytek z nás vidí věci jasně.

To, co se nepřítel snaží udělat, je nesmírně nebezpečné. Protože pokud se masy kdy probudí ze své hypnózy, budou požadovat spravedlnost. Proto je třeba masy neustále udržovat ve stresu, dokud masová formace není dokončena. My jsme hlas odporu. Zatímco nemusíme mít velký vliv na zhypnotizovaných 30 %, rozhodněme musíme mít vliv na těch 40 %, kteří následují dav. Musíme se stát davem.

Jestli si myslíte, že tohle vše se stalo náhodou nebo spiknutím, jestli jsou vaše důvody založeny na náboženství nebo osobním zdraví, náš hlas odporu se musí sjednotit. Musí růst a nesmí nikdy utichnout. Musíme všude šířit zrnka pochyb. Na benzinze, v obchodě, v práci, doma, se sousedy. Zoufale se snaží vyprovokovat občanskou válku nebo násilnou revoluci.

Protože tu dokážou ovládat. Násilí lidi neprobudí z hypnózy, pouze jich více do hypnózy dostane. Říkat pravdu se stalo revolučním činem. Říkat pravdu všem, které potkáte, zachrání lidstvo. Takže v tom pokračujte. Můžete si své povinné očkování strčit do zadnice. Můžete si své povinné očkování strčit do zadnice. Můžete si své povinné očkování, své povinné očkování, své povinné očkování strčit do zadnice.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. Výraz „totalita“ zcela nevystihuje konečný cíl „elit“. S totalitními režimy máme jakési zkušenosti, ale v žádné z nich se nedělo to, co představuje Velký reset. Jestliže vás chtějí okrást o všechno a máte si cokoli pronajímat, jestliže máte podléhat absolutní kontrole na každém kroku a nebudete se moci pohybovat za hranice vymezených maličkých okrsků, jestliže vám nepatří vaše tělo, pak je to rozhodně víc, než totalita. Je to čisté otroctví.
  To i třeba Saddámův režim zaručoval právo na dům. Fašismus i komunismus se opíral o proletariát….s tím je konec.

  To říkání pravdy v reálu nějak zvlášť nezabírá. Někdy dokonce zafunguje naopak a provokuje vzpupnost. Je taková rozkošná staroindická bajka „O ptáku, který přesvědčoval“, u nás je sepsal Ivan Olbracht do sbírky „O mudrci Bidpajovi“. Končí slovy: „Kdybys za pravdu i život dal, tupec bude mlít svou dál“. Fascinující, že to vycházelo pro děti.
  Často vidím na internetu tvrzení, že ze začátku se všichni báli, ale čím dál více lidí se probouzí….ovšem v realitě vidím pravý opak. Ze začátku bylo mnohem více lidí podezřívavějších, bylo jim jasné, že tu cosi nesedí. Jakmile stoupla úmrtnost koncem minulého roku, většinu těch lidí jsme ztratili. Nic na tom, že i někteří zahraniční politici tu a tam přiznávali, že lockdown a restrikce zabíjí mnohem více, než jakýsi covid. Najednou všichni začali líčit ty samé historky a vydávat je za své – to je také takový psychologický jev. Najednou měli všichni příbuzného v nemocnici, všichni znali čtyřicetileté sportovce, které to zabilo do týdne, atd atd….Mimochodem, můj tchán byl primářem specializovaného pracoviště. Když byl starý a jeho ženu odvezli, sice po záchvatu, ale s demencí do psychiatrické léčebny, byl ochoten nám do očí tvrdit, že ji tam zavezli se zlomenou rukou. Když něco chcete vytěsnit, uděláte ze sebe debila bez váhání. Jak všichni loni machřili, že si nic píchnout nenechají. A podívejte. A věříte tomu, že 11 tisíc policajtů odejde kvůli tomu z práce, jak hrozí? Tak schválně. Jedna známá byla donedávna vášnivě proti a najednou jde pro injekci, i když čeká dvojčata. Jen jsem zalapala po dechu, žádné argumenty nepřijímá.
  Já už nemůžu dál. Jestli to „elitám“ nakonec nevyjde, nebude to zásluha lidí.

  1. Vidím to úplně stejně a nechápu. Snažím se přijít na to, čím to je, že většina lidí nakonec udělá všechno tak, jak chtějí. Nemyslím si, že by byli všichni nakonec zhypnotizovaní nebo nevěděli, že je to celé shit. Ale myslím, že spíš z pohodlnosti, lenosti, nechtějí už proti tomu vnitřně bojovat a komplikovat si život s restrikcemi bez ohledu na to, jaké dalekosáhlé důsledky to bude mít. Prostě teď si vyřeší problém a co tím zasejí do budoucna, o tom (raději) nepřemýšlejí. Mají rádi rychlá, jednoduchá, momentální řešení. A co bude? Řeknou třeba: „Stejně nakonec budou opíchaní všichni, zase s námi uděljí, co budou chtít.“ Jako by nechápali, že je to na každém z nás, co jim dovolíme.

   1. „Snažím se přijít na to, čím to je, že většina lidí nakonec udělá všechno tak, jak chtějí. “
    Já to vidím v tom, že je to zjednodušováním.
    Na bolest si vezměte lék proti bolesti. Je to jednoduché, jednodušší než přijít na to proč, a snažit se to napravit.
    Chcete přestat kouřit, vezměte si tuto tabletku. Je to jednoduché, jednodušší …
    Chcete zhubnout …
    Máme recept.
    Chcete žít jak jste žili?
    I když vrátit se v čase nelze, tak kam se chcete vracet?
    To je jako, když někteří starší vzpomínají, že to za komunistů nebylo špatné, úplně stejné jako chci žít jako dřív.
    To zjednodušení je skvělé, protože nechcete slyšet informace, které by jste si měl poskládat v hlavě, už je to jen černá nebo bílá, sparta nebo slávie, jsi bud s Mažňákem nebo se SirYakarim (díky Matouši)?
    A kdo se v situaci, kdy trávíte doma spousty času prací a čímkoliv co vás baví, potřebujete sociální kontakt.
    A ten je zadarmo, kromě toho že se musíte nechat naočkovat.
    Je to jednoduché.
    Jediné z čeho mám obavu je, že tento proces je nevratný.
    Jak chcete přiznat chybu?
    Celosvětově?
    Jsem optimista, ale nemůžu přijít na žádné řešení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů