HPV vakcína mi způsobila rakovinu děložního čípku [SVĚDECTVÍ]

Ve zkratce...

Svědectví ženy, která si prodělala rakovinu děložního čípku, proti které ji měla HPV vakcína chránit... a tvrdí, že tu rakovinu jí právě způsobila tato vakcína.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Tazatelka: Je to strašný příběh. Nic dobrého jsme o této vakcíně neslyšeli. Než jste dostala HPV vakcínu… byla to vakcína Gardasil nebo Cervarix?

Marika: Nejsem si jistá, protože jsem ji dostala poté, co zemřela Jay Goodyová, takže jsem se hodně bála. A problémy s děložním čípkem jsou v mé rodině dost rozšířené, tak jsem se bála. Bylo mi 18 a dobrovolně jsem šla za lékařem s tím, že chci HPV vakcínu. Vlastně mi dali 3… nyní dávají jen 2?

Tazatelka: Podle mě tři… asi to mění. U té nové Gardasil 9 dávají tři dávky?

Marika: Nevím. Mám to ve svém záznamu, ale rozhodně jsem je měla a vím, že po každé dávce mi moje paže hrozně napuchla, kdy jsem jí ani nemohla hýbat. Ale hodně jsem se bála. Jsem plně očkovaná… jsem dítě z 90. let.

Tazatelka: Nejprve to tedy uveďme.

Marika: Omlouvám se, mluvím dost zmateně.

Tazatelka: Takže v podstatě jste předtím byla pro očkování a neměla žádné problémy?

Marika: Ano… vždy jsem se jehel bála, ale po situaci s Jay Goodyovou jsem se zděsila.

Tazatelka: Pro ty, kteří to neví, Jay Goodyová byla mladá anglická celebrita, vystupovala v pořadu Velký bratr, apod. Ona dostala rakovinu děložního čípku a zemřela.

Marika: Ano.

Tazatelka: O její smrti se moc nemluvilo. Bylo to samozřejmě smutné. Proto jste se bála rakoviny děložního čípku.

Marika: Ano. Dobrovolně jsem si šla dát HPV vakcínu proti rakovině děložního čípku. Před dvěma nebo třemi lety jsem podstoupila výtěr z děložního čípku. Z toho výtěru objevili nějakou abnormalitu, a řekli, že bude trvat roky, než by se z toho stala rakovinu děložního čípku. Řekla jsem si: Dobře.

Upřímně jsem na to zapomněla. Neměla jsem nějaké obavy. Pak jsem začala mít příznaky rakoviny děložního čípku. Tak jsem šla na kontrolu. Lékaři měli velké obavy, udělali znovu test a objevili, že se ta abnormalita šíří.

Tazatelka: Jak jste věděla, že to bylo spojené s vakcínou Gardasil?

Marika: Protože šlo o stejný kmen, který byl obsažen ve vakcíně… podle mě to byl kmen 16, – proti kterému jsem byla očkovaná.

Tazatelka: Žalovala jste je?

Marika: To nejde… to se stalo osm let po vakcíně. To bylo před dvěma lety, když mi bylo 26 let. HPV vakcínu jsem měla v 18. Poté jsem měla nějaké vakcíny na cestování. Mám krevní skupinu Rh negativní, tak mi dali vakcínu RhoGAM během prvního těhotenství. Když jsem čekala svého syna, což bylo 11 měsíců po prvním porodu, jsem ji odmítla. Poprvé jsem nebyla dost silná na to, abych vakcínu RhoGAM odmítla. Poslední vakcínu jsem měla před pěti lety.

Tazatelka: Myslíte si, že vakcína RhoGAM nebo anti-D… mně to dost zajímá… já si ji nedám, ale členové rodiny se o to zajímají, protože se bojí.

Marika: Ano, hodně jsem to zkoumala, když jsem byla těhotná se svým synem. Moc informací o tom není… je třeba tomu dát hodně času. Ale šance toho, že se Rh negativní a Rh pozitivní smíchají a způsobí, že plod odmítnete, je když třeba zažijete autonehodu nebo něco, co je pro tělo velmi traumatické. Normálně by se to nestalo.

Existují přirozené způsoby, jak zabránit smíchání krve s krví plodu. Jako pít určité bylinné čaje, určitá strava… Tak jsem vakcínu RhoGAM se svým synem odmítla. Od té doby jsem si všimla, že souvisí s předčasným porodem. Moje dcera se narodila v 36. týdnu, což je poněkud předčasné. To byla ale moje poslední vakcína. Poté mi udělali výtěr… Nenechali mě na pokoji… chtěli v podstatě odstranit většinu mého děložního čípku. Odmítla jsem to.

Nebyla jsem si jistá, jestli chci mít více dětí. Řekli mi, že po takové operaci je velmi nepravděpodobné, že bych mohla mít znovu dítě. Tak jsem odmítla. Upřímně se mě snažili měsíce přesvědčit, abych tu operaci podstoupila. Jakmile jsme zjistili, že mám rakovinu, začala jsem používat konopný olej.


Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu a udržení chodu projektu, děkuji!


Tazatelka: Konopný olej?

Marika: Ano. Abych se vyléčila… pak homeopatii, byliny. Změnila jsem stravu, pila ovocné a zeleninové šťávy. Vlastně jsem tak vyléčila svoje tělo. Po všech vakcínách v pubertě jsem měla hodně ekzémů. Když mi byly čtyři roky, po druhé MMR vakcíně jsem z ničeho nic začala mít astma. Jsou to ty předškolní vakcíny. Při pohledu zpět jsem viděla, že moje zdraví po vakcínách bylo špatné. Když jsem odmítala jejich léčbu, nebyli z toho rádi. Vážně na mě tlačili. Proto jsem jim řekla… tohle se přece nemělo stát, když jsem měla HPV vakcínu.

Měla jsem dvě malé děti a bála jsem se… co když se mýlím a přirozená léčba nebude fungovat? Ale ona fungovala, a docela rychle.

Tazatelka: Takže teď už rakovinu nemáte?

Marika: Ano, nemám. Asi o šest týdnů později dělali další výtěr a ta abnormalita se změnila.

Tazatelka: Poslouchejte, musíte ten protokol sepsat. Lidé o tom neví… slyší slovo „rakovina děložního čípku” a vyšilují.

Marika: Spousta lidí se mě ptala: „To vážně nepůjdeš na operaci?” Povídám: Ne, necítím se s tím v pohodě.

Tazatelka: Dobře, napište o tom článek. Dobře. Máte skvělou novinku, řeknete nám ji?

Marika: Čekám třetí dítě.

Tazatelka: Třetí dítě. Je na cestě. Kdy máte termín?

Marika: 31. července.

Tazatelka: Úžasné. To dítě bude očkované nebo neočkované?

Marika: Neočkované.

Tazatelka: Žádný RhoGAM.

Marika: Ne. Moje děti jsou naprosto neočkované a zdravé.

Tazatelka: Dobře, na něco se vás zeptám, protože se na to ptáme všech. Když porovnáte svoji rodinu… protože jste očkovaná, vaše sestra byla asi také… když je porovnáte s vašimi neočkovanými dětmi.

Marika: Tento argument používám neustále. Moje děti nikdy neviděly doktora, nebyly v nemocnici, nikdy neměly zánět dýchacích cest, zánět ucha… Jako dítě jsem měla neustále zánět mandlí, museli mi je odebrat. Moje děti jsou zdravé a to je můj argument. Jsou zdravější.

Tazatelka: Neočkované.

Marika: Neočkované jsou nejzdravější.

Upřímně jsem naštvaná, když ostatní kolem mě si dávají HPV vakcínu a věří, že tak zabrání rakovině. Jsou to jen mladé dívky a kdo ví, s čím se za pár let budou potýkat. To mě hodně štve.

Tazatelka: Dobrá, děkujeme.

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source

SOUVISEJÍCÍ VIDEA O VAKCÍNÁCH

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Vakciny jsou hrozne svinstvo. Sam jsem dostal po letech injekci proti chripce autoimunni reakci. Nikdy jsem se z toho poradne nevzpamatoval, jni ale nemaji to „stesti“ a zemrou. Kortizonove preparaty, kterymi se mastickari snazi autoimunni reakci potlacit maji dalsi zle nasledky, znici klouby. mRNA covidove jedovate svinstvo bude „vopichane“ („v“ neni gramaticka chyba) do konce zivota pronasledovat. Zit s vopichanym pertneren je pro neopichaneho velike riziko. A na vztah je nejlepsi vybrat si neopichaneho partnera je-li druhy partner neopichany. Mladi lide to nebudou mit jednoduche. Ja jdu uz brzo do pekla, kde budu dobrovolne tisic let topit pod kotlem zdechlym politikum a sarlatanum. Jmena si domyslete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů