Jak šly v čase vládní lži a očkovací propaganda

Ve zkratce...

Co nám vláda tvrdila na začátku očkovací kampaně a co nám tvrdí dnes? Podívejte se na skvěle sestříhané video ukazující, jak nám vláda a rádoby odborníci soustavně lžou.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Babišova vláda zanedlouho končí.Co ale provádí,je děs.Kupuje další vakcíny od nadnárodních společností jako divá.Proč? Vždyť už je tolik důkazů z celého světa,že tyto vakcíny dokážou zdraví poškozovat.Navíc jsou experimentální a nevyzkoušené,zkouší se přímo na lidech ! Vše je v rozporu s etickými kodexy,atd…To si vláda tak málo vydělala pro sebe,že musí hrabat a hrabat,kupovat to další svinstvo,zadlužova stát ( tedy nás) více a více jak smyslu zbavená. Pochybuju velmi,že jsou normání. Už by vůbec nemuseli,ale přesto skáčou jak jejich páníčci pískají,otáčí se jako korouhvičky ve větru s absurdními nařízeními. Všichni dobře ví,že roušky jsou absolutním nesmyslem,že slouží k buzeraci a šikaně. S nima to začalo a nakonec tu máme teror,vyhrožování,atd.Vše svědčí jen o tom,že naše vláda opět zrazuje občany,totalitarizuje a fašizuje, ostošest. To,co provádí jsou zločiny,nové totalitní zločiny proti vlastním občanům.

  1. Na to bohužel musí přijít ta „mlčící většina“. Nám tady na fóru je to jasné a všem 5000 lidem, co šli pochod „chcípl pes“ na Pražský hrad také.

   Obyčejní lidé se bojí o život a jsou natřeseni na další dávku, která je před epidemií chřipky údajně ochrání. Injekční roztok podle mě dokáže pouze škodit lidskému tělu a na současné mutace koronaviru nedokáže zabrat. Pokud vycházím z premisy, že COVID byl experimentální laboratorní virus vyvíjený souběžně s něčím, co nazývali vakcína, ale vakcína to není. Až obyčejní lidé budou řešit srdeční potíže následkem experimentální látky a zjistí, že byli podvedeni, tak bude pozdě. Teprva potom je šance, že se ledy začnou lámat.

 2. „Dobrý den, tady je NWO. Podle státních záznamů jste ještě nedostali svou měsíční posilovací vakcínu proti covidu. Dokud neprokážete, že dodržujete očkovací protokoly, bude vám zneplatněn očkovací pas, v důsledku čehož ztratíte právo pracovat, vykonávat bohoslužby a navštěvovat rodinu.“

  Pokud vláda může sledovat a kontrolovat něco tak zásadního, jako je naše volba zdravotní péče, pak žádná část našeho života není pro chůvu státu nepřístupná. Všichni, kdo si váží svobody, by se měli připojit k boji za svobodu v oblasti zdraví.

  „Vláda říká ochráníme obézní polymorbidní lidi tím, že donutíme očkovat mladé zdravé policisty a hasiče. Není někde problém?“
  „Vakcína proti šíření nemoci úplně nechrání a nevypadá to na vytvoření kolektivní imunity“

 3. Toto video je skvělé, bylo by však dobré k němu dát datumy, kdy který politik to řekl. Takto se to nedá použít při argumentaci. 🙁

 4. Nejprve říkali, že lidé se budou očkovat 1x za rok nebo za 18 měsíců. Potom to začali zkracovat na 9 měsíců. Potom to zkrátili na 6 měsíců. Ještě nedávno se mluvilo o 4 měsících, tedy o 3 dávkách za rok. A teď už je to po 3 měsících, to jsou 4 dávky za rok. Kdy se dočkáme měsíčních dávek?! …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů