Nizozemsko: 22 mrtvých v pečovatelském domě během dvou týdnů po očkování

Ve zkratce...

V nizozemském pečovatelském domě zemřelo během jednoho týdne 22 pacientů v návaznosti na první dávku vakcíny proti covidu-19.
Facebook
Telegram
VK

RTV Utrecht v Nizozemsku 22. února oznámil, že 22 pacientů v pečovatelském domě St. Elisabeth v Amersfoortu zemřeli během jednoho týdne v návaznosti na očkování jednou z experimentálních vakcín proti covidu-19, ke kterému došlo 30. ledna 2021.


„Naděje byly vysoké pro vakcínu v pečovatelském domě St. Elisabeth v Amersfoortu. Pacienti dostali svoji první dávku 30. ledna 2021.

Ale o dva týdny později se pečovatelským domem prohnal koronavirus. Dnes bylo oznámeno, že 22 pacientů v jeden týden zemřeli.

„S počátkem očkování jsme očekávali, že počet nákaz se sníží, ale to se nestalo, a jsme z toho velmi rozrušení,” řekla členka rady Evelien Bongersová. „Je to velmi intenzivní. Pro pacienty, pro jejich rodiny a blízké, a pro naše zaměstnance.” (Zdroj)


Tento tragický příběh se řídí teď už povědomým vzorcem. Plošné očkování starých lidí v pečovatelských domech, na což náhle všichni onemocní covidem-19 a poté začnou hromadně umírat. Úmrtí se pak přisuzují covidu-19 namísto vakcínám.


Tato zpráva z Nizozemska také odhaluje, že tito pacienti také trpěli demencí a měli ostatní onemocnění, takže je obtížné vinit covid jako příčinu úmrtí.

V pečovatelském domě St. Elisabeth žijí staří lidé s demencí. Tohle je velmi zranitelná skupina.

„Tito lidé potřebují péči. Pokud se nakazí koronavirem, může to být na ně příliš.”

Právě kvůli už existujícím onemocněním není možné u každého případu s jistotou určit, jestli je úmrtí přímým důsledkem viru. Tito staří lidé zemřeli s koronavirem, ale ne nezbytně kvůli koronaviru.” (Zdroj)

Souhlasili tito senioři s demencí s tím, že dostanou experimentální vakcínu? Víme, že v Německu a ve Španělsku se očkují senioři s demencí proti jejich vůli.

Související zprávy z jiných míst o očkování:

https://otevrisvoumysl.cz/whistleblower-8-z-31-pacientu-zemreli-v-berlinskem-pecovatelskem-dome-po-nucenem-ockovani/


https://otevrisvoumysl.cz/soudy-ve-spanelsku-naridily-povinne-ockovani-pacientu-v-pecovatelskych-domech/

Překlad: David Formánek


Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Lidé po hromadné vakcinaci ve velkém umírají na covid…nezdá se vám to trochu absurdní tvrzení, obvzlášť, když ty pečovatelské domy tvrdí, že před očkováním zdaleka takovou úmrtnost neměly? Genocida důchodců, nic jiného to není 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů