Jediná změna, kterou svět potřebuje

Ve zkratce...

Co je ta změna, kterou musíme udělat, abychom na tomto světě mohli prosperovat a žít harmonicky a v souladu? To nám řekne Ivo z plejádské civilizace, kterého channeluje Sharon.
Facebook
Telegram
VK

Sharon: Myslel sis, že na to nepřijdu, že Ivo?


Ivo: Ano, drahá. Dal jsem ti odpověď. Plánovali jsme nějakou dobu, že si promluvíme o omezujících přesvědčeních, ale na to téma nepřišlo. Tak ti řeknu nyní, že je jedno přesvědčení, kterému věří jen pár z vás na planetě, a je jádrem věci: Nevěříte v hojnosti. Věříte v nedostatek. Mluvím o nedostatku peněz, nedostatku dobrého zdraví (nemoc), nedostatku lásky (samota, opuštění), nedostatku přátel, nedostatku zaměstnanosti, nedostatek selského rozumu nebo inteligence je další nedostatek, nad kterým spousta na vaší planetě naříká. Vaše planeta je naprostým opakem zbytku galaxie – galaxie se vyžívá ve své hojnosti. My věříme v hojnost a tudíž si ji pro sebe tvoříme a nikdy nemusíme zažívat její opak.

Vaši lidé čelí svým problémům nedostatku. V tuto dobu nemohou pracovat a spousta lidí nemá jídlo nebo peníze. Chodí do potravinových banek, protože byli zaskočeni a nepřipraveni. Ti, kteří věděli o blížící se karanténě, si šli nakoupit věci, které potřebovali… podle všeho nechcete trpět nedostatku toaletního papíru, tak jste kvůli svému strachu ten nedostatek vytvořili pro ostatní.

Váš svět není v rovnováze, protože většina lidí věří v nedostatek. Věří, že to, co chtějí, nedostanou. To je jádro vašich problémů na Zemi, a jak vámi mohlo být kontrolováno – skrze vědomí chudoby. Věříte, že je práce někoho jiného, aby vám poskytl, co potřebujete. Jako byste byli děti. Je to na vás, zařídit si to, co pro sebe potřebujete. Jste tvůrci. Byli jste oklamáni do tvoření si nedostatku pro sebe, zatímco ostatní vám vaši hojnost kradli.

Když se zaměřujete na problém, zaměřujete se na to, co je špatně, nebo čeho je nedostatek, než abyste se zaměřili na to, čeho máte ve svém životě hojně. Největší omezující přesvědčení vašich lidí je víra v nedostatek, ne v hojnost. Myslíte negativně. Moje drahá, ty si přeješ vrátit svoje zdraví. To uděláš tak, že se zaměříš na hojnost zdraví. Přeješ se vrátit k bohatství. To uděláš tak, že se zaměříš na hojnost bohatství. Máš v životě lásku, po které toužíš, ale o tuto lásku nepečuješ, protože se znovu zaměřuješ na nedostatek.

Když lidé překonají tento odpor k hojnosti, otevřou se jim dveře k hojnosti. Věříte, že jste na Zemi, abyste byli limitováni, omezeni, poslušní, kontrolovaní, manipulovaní, a že musíte pro svůj život pracovat, což je samozřejmě nespravedlivý systém. To je jádro veškerých problémů. Lidé věří v nedostatek. Všichni v něj věříte. Jak by vypadal život, kdybyste si ho představili v hojnosti? Jak si tohle přečtete, posaďte se a představte si to. Moje drahá, Aštar v posledním videu (Co vám ukazuje Covid-19) řekl, že vám nemůžeme dát najednou vše, co potřebujete ke změně svého světa, protože byste to odmítli. Proč by lidé odmítli hojnost peněz? Protože věříte v nedostatek.

Nemůžeme vám všem například dát milion dolarů, protože reakce na to by byla horší, než v opačném případě. Ano, slyším, že říkáš, že ty bys žádný odpor neměla, ale měla jsi někdy milion dolarů na svém bankovním účtu? Jak tedy víš, jak bys reagovala? Musíme začít dávat lidem na Zemi jejich finance z fondu sv. Germana pomalu a takovým způsobem, aby vám to připadalo oprávněné. Lidé si dokážou stěžovat na lakomé vlády, co se je snaží potopit a dát jim jen dva tisíce dolarů, když jejich podnik krachuje. Takovým způsobem jste zvyklí být vděční, takže musíme zajistit, že peníze budou rozděleny takovým způsobem, který je pro vás přijatelný. Samozřejmě přijde více peněz. Když vaši lidé uvěřit, že ty peníze jsou pro jejich prospěch, ne pro jejich zotročení, a začnou si uvědomovat, že pracovat pro živobytí je otroctví, ne svoboda, a že to pro mnohé rozhodně není cesta k hojnosti, pak budeme schopni se trochu posunout dál. Víra lidí se změní do takové míry, že se budeme moct na herní desce o kousek posunout dál. Je to o tom, co nám umožníte, a momentálně máte mentalitu chudoby. Máte ji kolektivně a věříte v nedostatek, tudíž musíme najít způsob, jak tu víru po kouscích změnit.

Sharon: To je zajímavé.


Ivo: Váš měnový systém byl vytvořen, aby vás zotročil. Kvůli tomu jste život začali brát jako boj. Tohle není hojnost. Nyní vás musíme posunout k větší mentalitě hojnosti. To je současná výzva. Hojnost je měna vesmíru; je to něco, co Stvořitel pro vás chce. Ne tohle. Musíte se zaměřit na to, jak bude pro vás vypadat život v hojnosti. V případě Sharon by to byl návrat ke zdraví a mít hojnost energie, i když jí je 60 let.

Měla by peníze, které potřebuje ke koupi domu, odkud by vytvořila kosmickou stanici a kde by mohly přistávat lodě. Koupila by si nezbytný nábytek a vyhřívaný bazén, ve kterém by se mohla celý rok koupat. Podařilo se jí ve skutečnosti vytvořit pro sebe jednu hojnost – a to je hojnost času. Šla do důchodu a nyní má veškerý čas, který věnuje této práci, této službě pro vás. Její vývoj omezuje její slabé zdraví. Je to o tom, čemu věříte, že si zasloužíte. Když jste se narodili do systému, kde je obyčejný člověk silně omezen, naučili jste se, aniž byste se nad tím zamysleli, že si toho moc nezasloužíte. To se musí změnit, a toho dosáhneme nyní s financemi sv. Germana a počátkem odpouštění dluhů.

Ale pomozte nám. Na 10 minut se posaďte a představte si, jak by váš život vypadal, kdybyste měli zdraví, bohatství a lásku nezbytnou k prospívání na Zemi. To je váš domácí úkol. A pak se zeptejte, proč si tyto věci už teď neposkytujete. Nevyčítejte si nic a neobviňujte se… za těchto okolností jste dělali to nejlepší, co jste mohli. Ale nyní je čas, aby váš svět kolektivně přijmul hojnost.

Není to žádné tajemství. Hojnost je vaše přirozené právo. Je vaše. Už jste si ji tvořili, ale byla vám opakovaně odcizena. Zeptejte se, jak můžete pracovat a tvořit hojnou zásobu bohatství, které si stanovíte vy sami, a ne žádná vnější síla? Zeptejte se, jak si pro sebe můžete tvořit hojnost zdraví, nehledě na to, co vám řekli doktoři a lékaři. Zeptejte se, jak můžete tvořit lásku, která vás naplní, a jak si můžete do života přitáhnout lidi, kteří potřebují lásku, kterou máte na rozdávání? Tohle jsou otázky, co tvoří změnu. Musíte se na ně v mysli zaměřit, protože mysl je tvůrcem fyzických okolností. Naučili jste se, být silně omezeni, když ve skutečnosti jste obrovskými tvůrci. Tato vaše moc byla zneužita, aniž byste si to uvědomovali.


Sharon: Děkuji, Ivo.


Ivo: Moje drahá, je načase, aby váš svět pochopil svoji tíživou situaci. Jak individuálně tak kolektivně. Nyní se zákonem GESARA se váš svět přesune do hojnosti, kde budou všichni prospívat a prosperovat.

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://bit.ly/2Wa8OGy

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

  1. Svět potřebuje Ježíše. Nejde o žádné galaxie ani vesmír. Uvěřit v Boha a být spasen je ta pravá cesta. <3

    1. Svým způsobem ano. Ovšem lidi mají zmatek i v pojmu Boha. Věří totiž, že to je ten ze Starého Zákona a absolutně ignorují, že je tam od druhé kapitoly popisováno vzteklé, pomstychtivé a lásce na hony vzdálené démonické božstvo, které nemá nic společného s božstvem popisovaným v kapitole první. A mají rovněž zmatek v pojmu Ježíš. Věří totiž, že mu musejí stavět kult osobnosti a nazývají ho Pán Ježíš Kristus, přičemž z celého Nového Zákona nejvíc velebí jeho popravu a popravčí nástroj, a namísto podstaty, tedy návodu k životu v lásce a všech jejích variacích, je zajímá jen následný temný Církevní balast.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů