Kabala II (15. část – Depopulace: o toxickém jídle, vodě, GMO a plánování rodičovství)

Ve zkratce...

Druhá část na téma depopulace. Tentokrát o toxinech v našich jídlech, vodě, o plánování rodičovství a agendě za sexuální výchovou dětí.
Facebook
Telegram
VK

Video s českými titulky

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Předchozí díly:

První část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část
Sedmá část
Osmá část
Devátá část
Desátá část
11. část
12. část
13. část
14. část
Původní série Pád Kabaly (1-10) – Konec světa tak, jak ho známe

Přepis:

Depopulační agenda v našich každodenních životech, 2. část. Jak kdyby předchozí epizoda nebyla dostatečně šokující, pokud jde o depopulaci, tajný spolek Kabala má mnohem více es v rukávu… a jedno jejich nejoblíbenější. Jdeme na to! Pokračujme tam, kde jsme skončili na konci předchozí epizody. Co nám zbývá ze seznamu depopulace v našich každodenních životech? Trochu jsme změnily pořadí, abychom to nejlepší nechaly na konec. Jdeme na to.

Přísady v jídle, vodě, kosmetických a čisticích produktech. Může být těžké plně pochopit, že tajný spolek se zamyslel nad všemi možnými strategiemi, jak masy svrhnout na kolena. Naše jídlo a voda byla záměrně otrávena látkami, které způsobují rakovinu a ničí naši nervovou soustavu. 75 % nepříznivých reakcí na přísady v jídlech, které byly hlášeny úřadu FDA, souvisí s aspartámem. Ty reakce zahrnují bolesti hlavy, migrény, závratě, křeče, nevolnost, křeče svalů, nárůst váhy, vyrážky, deprese, únavu, podrážděnost, potíže se zrakem, útoky paniky, ztrátu paměti a bolesti kloubů. Má se za to, že některé chronické nemoci lze spustit nebo i zhoršit za použití aspartámu.

Například mozkový nádor, roztroušená skleróza, epilepsie, Parkinsonova nemoc, Alzheimerova choroba, vrozená vada, cukrovka a mnoho dalších. Pokud chcete vědět víc o nečekaném schválení úřadem FDA, o roli Donalda Rumsfelda a vlastnictví společností Monsanto, prosím, udělejte si vlastní průzkum. Je docela snadné odhalit pravdu, zejména s těmito třemi vodítky. Stále více produktů se ukazuje, že jsou magnetické. Proč? Může to být zdravé? Co se proboha stalo s těmi produkty? My je přece pojídáme. Ví někdo, co to způsobuje našemu tělu a mysli? Naše pitná voda v mnoha zemích už po více jak 75 let byla otrávena fluoridem, vysoce toxickým chemickým odpadem. Kromě toho, že je karcinogenní, fluorid má nepříznivé účinky na mozek, štítnou žlázu a imunitní systém. Kromě toho… fluorid je známý za svůj destruktivní zvápenaťující efekt na epifýzu. A jelikož epifýza je známá za to, že zvyšuje inuitivní schopnosti lidí, je snadné pochopit, proč ji tajný spolek chce uzavřít, ne otevřít. Zubní pasta… 95 % všech značek stále obsahuje fluorid.

I dnes vám FDA řekne, že fluorid je vysoce prospěšný. Zubaři stále doporučují rodičům dodatečnou léčbu fluoridem pro jejich děti. Přesto se na zubních pastách píše toto varování: „Držte dál od dětí do věku 6 let. V případě náhodného požití vyhledejte odbornou pomoc nebo okamžitě kontaktujte centrum pro otravy.” Více než 80 % případů toxicity fluoridem se hlásí u dětí do věku šesti let. To je způsobeno dochucovadly přidávánými do dětských zubních past, což vede k dobrovolnému požívání zubní pasty. Děti do věku šesti let by neměly používat více zubní pasty než velikost hrášku. Přesto se tohle ukazuje v každé reklamě.

Pokud dvouleté dítě spolkne dvě tuby dětské zubní pasty s hezkou příchutí, jeho šance na přežití jsou nesmírně malé. A pokud jste si mysleli, že tajný spolek možná zapomněl na vaše kosmetické produkty, bohužel vás musím informovat, že většina produktů obsahuje xenoestrogeny způsobující neplodnost a rakovinu, a k tomu těžké kovy jako titan, hliník, olovo, kadmium, rtuť, nikl a chromium ve svém karcinogenním stavu. A čisticí produkty? Podle environmentálních odborníků, průměrná domácnost obsahuje zhruba 62 toxických chemikálií. Jako amonium, chlór a mnoho víc. Přísady spojené s astmatem, rakovinou, reproduktivními chorobami, hormonálním narušením a neurotoxicitou. „Neexistuje vládní regulace chemikálií v domácích produktech.

Přísady a ani produkty nemusí splňovat jakékoliv bezpečnostní standardy, a ani nejsou potřebná žádná testovací data nebo upozornění, než se produkt dostane na trh. Dále. GMO – geneticky modifikované organismy. V 9. části jsme vám ukázaly některé problémy s GMO. Když jsou plodiny geneticky modifikovány, mohou být patentovány. To znamená, že sójové boby, kukuřice, pšenice a v podstatě každá upravená plodina nyní někomu patří. Ten někdo se ujistil, aby se tyto geneticky upravené plodiny přirozeně nerozmnožovaly produkováním semen. To jim dává pozici monopolu na semena a tudíž plodiny. Zemědělci jsou nuceni každý rok kupovat upravená semena. Upravená semena potřebují drahé pesticidy, herbicidy a hnojiva. To vše poskytují stejné společnosti jako Bayer.

Jedna špatná sezóna a zemědělci bankrotují. Otrávená půda je ponechaná s monokulturou a tudíž je vyčerpaná. Sklizně mohou vypadat větší a lepší, ale ve skutečnosti jsou karcinogenní. „Studie zjistila, že GMO kukuřice Monsanta je nutričně mrtvá a vysoce toxická.” Ekosystémy jsou narušeny. Hmyz umírá. Ptáci umírají. Zoufalí zemědělci umírají. Spojitost s depopulací? Lidé budou v masovém měřítku umírat na rakovinu. A jaký je dlouhodobý efekt konzumace plodin, které neprodukují žádná semena? Existuje vůbec nějaký výzkum, co by se zabýval otázkou, co to dělá s reprodukčním systémem lidí? Kromě toho vlastníci patentovaných semen mohou vytvořit nedostatek, kdykoliv budou chtít, a to na jakkoliv dlouho. Představte si hladomor, lidé umírající na hlad.

Ovládněte přísun potravin a ovládnete lidi. „Ve Světovém potravinovém programu jsme si uvědomili, jak hodnotný nástroj potravinová pomoc může být ve změně chování. V mnoha chudších zemích je jídlo peníze, jídlo je moc,” – Catherine Bertini. Dále. Plánování rodičovství. Už v šesté části jsme vám ukázaly, co znamená plánování rodičovství, a jak ho tajný spolek využívá. Ale my se spíše zaměřily na méně rozvinuté země. Co bohatší země? Co vy a já? Už několikrát jsme zmínily nové téma. Téma, které vás šokuje, jakmile vám ukážeme statistiky. Mluvím o plodnosti, neplodnosti a našich rozmnožovacích orgánech.

Zmiňovaly jsme xenoestrogeny a jejich vliv na naše rozmnožovací orgány. Kdybyste věděli, kolik produktů, které denně používáme, obsahují xenoestrogeny, byli byste překvapeni, že se stále vůbec můžeme rozmnožovat. Xenoestrogeny jsou uměle vytvořené chemikálie, které mohou způsobit rakovinu a udělat vás neplodnými Tohle je mezi chemiky známý fakt. I tak se používají v různých produktech, které denně používáme. Od kosmetických produktů po potraviny a vodu. Proč se ty produkty stále prodávají? Proč nás úřad FDA nebo naše vlády nechrání? Chcete vědět, proč? Protože jsou součástí depopulační agendy. Jsou součástí něčeho tak zlého s tak laskavým jménem… Plánování rodičovství. Tyto chemické sloučeniny lze najít v komerčním mase a mléčných produktech. V čemkoliv, co obsahuje pozůstatky pesticidů nebo insekticidů.

V umělých potravinářských přísadách. V balení rychlého občerstvení. V kohoutkové vodě. Ve zpracovaném jídle. V útržkách do sušičky. V plastových lahvích. V jemném plastu používaném pro pečení. V dudlících. V plenkách. V dětských ubrouscích. V make-upu. V šampónech. V kondicionérech. V deodorantech. V matrasích a pěnovém nábytku. Ve vinylových sprchových závěsech. V papírových talířích. V plastových hračkách. V osvěžovačích vzduchu. Ve vonných svíčkách. V antikoncepčních pilulkách. V menstruačních produktech. V opalovacích krémech. Ve flísovém oblečení a dekách.

Dokonce v inkoustu na vašich účtech. Jsou všude. Xenoestrogeny, co vstupují do těla skrze kůži, například prostřednictvím kosmetických produktů, jdou přímo do tkáně, aniž by prošly játry pro detoxifikaci. Takže jsou ze 100 % tělem pohlceny a mohou být až 10x silnější než ty, které jsou konzumovány orálně, například skrze jídla. Jídla zabalená do plastů, která jsou ohřátá v mikrovlnce, i tak obsahují jedny z největších hladin xenoestrogenu. Pamatujte na to, až příště svému dítěti ohřejete jídlo v mikrovlnce.

Dobrá… chcete statistiky na neplodnost? Abych vám dala obecnou představu, jeden ze šesti britských párů má problém s početím. Poslední vědecké studie ukázaly, že ve většině případech má problém kolem početí původ u mužů, ne pouze u žen. Počet spermií u mužů v západních zemích od 70. let poklesl o 59 %. Erektilní dysfunkce je kromě toho na vzestupu. A hladiny testosteronu ročně klesají o 1 %. Těm mužům, kteří hledají lékařskou pomoc jako řešení svých nízkých hladin testosteronu, může počet spermií klesnout na nulu, jak si léčí testosteron. „Současný stav reprodukčních záležitostí nemůže dlouho pokračovat, aniž by to ohrozilo lidské přežití.

Jde o globální existenční krizi. Celosvětová plodnost v letech 1960 a 2015 klesla o 50 procent.” „Spojené státy mají celkovou porodnost o 16 % nižší, než jaká je potřeba, aby se populace nahradila,”… „Míry potratů jsou na vzestupu, a dívky zažívají dřívější a dřívější puberty. V některých případech před věkem osmi let.” „V některých částech světa je dnes průměrná dvacet-něco stará žena méně plodná než její babička byla ve věku 35 let.” „Průměrný muž má dnes kolem 41,7 milionů spermií na mililitr. Srovnejme ho s jeho otcem, který měl v průměru 99 milionů spermií na mililitr, a je jasné, že tohle je hluboce znepokojující trend.” – Vědkyně plodnosti, dr. Shann Swan. Count Down – Shanna Swan „Míra plodnosti spadla na nejnižší minumum vůbec,” řídká CDC.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Není divu, že trh pro asistovanou reprodukční technologii má hodnotu kolem 26 miliard dolarů, a očekává se, že v dalších pěti letech se ta hodnota zvýší o dalších 10 miliard. Neplodnost nemění jen schopnost muže plodit děti, ale také zvyšuje jeho riziko úmrtnosti. Neplodní muži umírají mladší, jak zjistila studie ze Stanfordské univerzity. Muži s koncentrací spermií nižší než 15 milionů na mililitr mají 50% vyšší šanci hospitalizace z jakéhokoliv lékařského důvodu, a nízká plodnost je spojovaná se srdečním onemocněním a rakovinami. Jaká to báječná chemická sloučenina.

Můžete ji dát v podstatě do všeho a ona pomalu vyhubí zbytečné darmožrouty. Ale sama o sobě nestačí, aby vylidnila planetu jednou pro vždy. Podívejme se na další prvek plánování rodičovství. Potraty. O plánování rodičovství jsme už něco říkaly, a o jeho protizákonných postranních aktivitách jako prodej částí dětských těl a orgánů.

Vzpomínáte si, kolik dětí každým rokem potratí? V roce 2019 to bylo téměř 350 tisíc. A to je jen Plánování rodičovství. Pouze 40 % amerických potratů jsou prováděny Plánováním rodičovství. Víte, v čem dalším je dobré Plánování rodičovství? V sexuální výchově. Plánování rodičovství je největší poskytovatel sexuální výchovy v USA. Podporováno UNICEFem, UNESCem, WHO a tudíž OSN.

„UNICEF tvrdí, že pornografie dětem neubližuje a je to jejich právo.” „WHO: Děti do věku 4 let by se měly učit ‚včasné dětské masturbaci‘.” „Standardy OSN pro ‚sexuální východu‘ tlačí agendu LGBT mezi pětileté děti.” „Hodně kvalitní sexuální výchova začíná velmi, velmi brzy,” říká Melinda Gatesová. „Nové zásady Plánování rodičovství říkají, že genitálie neurčují pohlaví.” „Nový dokument OSN prosazuje mezi pětiletými dětmi agendu o potratech a sexuální výchově.”

„Kalifornská univerzita chce, aby se vaše čtyřleté děti navzájem sebe dotýkaly a sledovaly porno.” „Quebec začíná s povinnou sexuální výchovou pětiletých dětí ohledně masturbace, genitálií a homosexualitě.” „Bývalá instruktorka Plánování rodičovství přiznává, že tlačí sexuální výchovu na základních školách se záměrem vytvořit trh pro potraty, jak děti rostou.” „WHO regionální kancelář pro Evropu a BZgA. Standardy pro sexuální výchovu v Evropě.”

Věkové skupiny: 0-4; 4-6; 6-9; 9-12; 12-15; 15 a výše.

Kabala II (15. část – Depopulace: o toxickém jídle, vodě, GMO a plánování rodičovství) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

„Užívání si a potěšení z dotýkání vlastního těla, včasná dětská masturbace.” Včasná dětská masturbace pro děti ve věku 0-4 roky? „Objevování vlastního těla a genitálií.” Pro děti ve věku 0-4? „Skutečnost, že užívání si fyzické blízkosti je normální součástí života. Něžnost a fyzická blízkost jako projev lásky a zalíbení.” Pravda… ale to nemá nic společného se sexualitou! „Získat povědomí o genderové identitě.” Děti ve věku 0-4 roky? „Mluvit o (ne)příjemných pocitech ve vlastním těle.” „Vyjádřit vlastní potřeby, přání a hranice, například v kontextu ‚hry na lékaře‘.” VÁŽNĚ?! „Pokud prožitek/pocit není dobrý, nemusíte vždy souhlasit.”

Cože? Nemělo by to znít: „Pokud z toho nemáte dobrý pocit, nikdy nemusíte souhlasit.”? Pokud si přejete vědět víc o ostatních věkových skupinách, udělejte si prosím vlastní průzkum. Dokument najdete tím, že si vyhledáte: „WHO standardy pro sexuální výchovu v Evropě”. Více podobných příruček existuje pro zbytek světa. „Mezinárodní federace Plánování rodičovství.” Společnost Plánování rodičovství v této příručce říká mladým lidem s HIV, že mají právo NEŘÍCT svému sexuálnímu partnerovi o své nemoci HIV, pokud se z toho cítí nepříjemně. Pokud to řeknou, a jejich partner nemá problém s tím, mít nechráněný sex, mají právo nepoužít kondom.”

Zařídili, aby děti ve školkách, nebo i mladší děti, se nyní učily, jak masturbovat, a jak se navzájem sexuálně uspokojovat. Pětileté děti ví více o análním sexu než vy a já. Prosím, nechápejte nás špatně. Jsme zastánkyně sexuální výchovy a nevěříme v sexuální tabu.

Konec konců, jsme z Nizozemska. Ale chci tím říct… pětileté děti? Vážně? Takto mladé děti nemají ještě žádný zájem o sex. Není to přirozené. Plánování rodičovství učí velmi mladé děti, že sex je přirozený. Báječné. A že je to vše záležitost rovnosti a že vše je dovoleno. Jistě, mluví o souhlasu, ale vážně věříte, že šestileté nebo desetileté dítě ví něco o souhlasu? Víte, s čím tady máme co do činění? Jde o licenci pro pedofilii. Sexu s 10letým dítětem se říká znásilnění.

„Finský soud rozhodl, že sex s dětmi je ‚povolen‘. Finský Nejvyšší soud rozhodl, že sex s dětmi ve věku 10 let není ‚znásilnění‘, pokud pocházíte z kultury, kde sexuální vztahy mezi dospělými a dětmi jsou ‚normální‘.” Pokud nevěříte, že celé tohle hnutí bylo navrženo k normalizaci sexualizace a zneužívání dětí, musíme vám něco říct o Nizozemsku.

Máme oficiální politickou stranu pro pedofily. Byla založena v roce 2006 a vláda ji toleruje. Mají vlastní manuál, ve kterém si můžete přečíst, jak získat důvěru dítěte, jak dítě sexuálně zneužít, a co udělat, aby vám to prošlo. Když je starostliví občané poslali k soudu, verdikt soudce zněl, že manuál neobsahuje nic protizákonného. jelikož texty o zneužívání dětí a dětské pornografii nejsou zákonem zakázány. Obrázky? Ano. Ale text ne. Tudíž vláda v roce 2019 tento manuál oficiálně uznala. Politik Graperhaus pod tlakem Nizozemců slíbil, že změní zákon a manuál zakáže, ale v době tohoto natáčení se nic nezměnilo. Pedofilní politická strana a jejich manuál je nizozemským zákonem stále uznávaný. Pokladník této strany, van den Berg, uvedl, že výchova je také o tom, představit dětem sex. Zní to povědomě, že? To je přesně to, co říká Plánování rodičovství, které je podporováno a financováno OSN.

Celé hnutí LGBTQ bylo vytvořeno tajným spolkem, ovládnuto Antifou, Black Lives Matter (BLM), a tudíž financované Sorosem. Ne k podpoře rovnosti, ale k sexualizaci a zneužívání dětí, k destabilizaci rodiny a vyvolání zmatení. Jsme zastánkyně rovnosti, jsme zastánkyně práv gayů. Ve skutečnosti chceme stejná práva pro každou lidskou bytost. Podle nás nezáleží na tom, jestli jste hetero, gay, lesba, bisexuál, transgender nebo queer. Ale vynechte z toho děti! Není v pořádku, pokud „drag-queens” do svých představeních zahrnují děti. Nebo když malým dětem ve školách vypráví příběhy. Naším cílem je děti nadchnout pro knihy, a zejména pro knihy o genderové fluiditě, a dát dětem vzory ze skupiny queer lidí. Ví někdo v této místnosti, jak se twerkuje?

A pak prostě takto pohybujete zadkem nahoru a dolů. To je twerking. Čtení probíhají v knihovnách, muzeích a ostatních kulturních centrech ve více než 30 městech v zemi. Někdy jde o menší události, ale mnohé – jako ta ve Washingtonu DC – hrály před vyprodaným sálem. Je zřejmé, že pro tohle byla v naší komunitě potřeba. Knihovna se spojila s DC Chapter of Drag Queen Story Hour, aby podobné rodinné akce dostala do hlavního města. Učíme novou generaci Američanů. Lactatia je největší primadona, kterou byste kdy mohli potkat. Ahoj, jmenuji se Nemis. Je mi devět let a jsem drag princezna jménem Lactatia. „Pedofilní agenda – indoktrinace dětí.”

Není v pořádku, když rodiče přesvědčí své děti do změny pohlaví. „Ona si myslí, že jsem dívka.” „Je mu 8 let a chce změnu pohlaví (2009.” „Osmiletá chce změnu pohlaví.” V zemích jako Austrálie a Kanada můžete jít do vězení, když se snažíte své dítě odradit od změny pohlaví. Přesně tak. Když se vaše dcera jednoho dne vrátí domů a řekne vám, že si chce změnit pohlaví, neopovažujte se jí požádat, aby počkala ještě pár let, dokud si nebude naprosto jistá. Můžete si vysloužit až deset let za mřížemi.

„Otec uvězněn za to, že nazval své transgenderové dítě, které se narodilo se ženským pohlavím, svou ‚dcerou‘ a kritizoval ‚její‘ léčbu.” „Australský soud dal svolení 16leté trans dívce, aby podstoupila genderovou hormonovou terapii, navzdory námitkám matky.” Bostonská dětská nemocnice, která otevřela první kliniku pro transgenderovou mládež v USA. Od roku 2007 se postarali o stovky dětí a mladistvých. V posledních letech se náš objem zdvojnásobil. „Na dětech v USA se nyní experimentuje s křížově-pohlavními hormony.

Na dětech ve věku od osmi let.” Oh… a pokud si myslíte, že LGBTQ je poněkud velké sousto na pochopení, bylo nyní rozšířeno a říká se mu LGBTQIA+. „I = intersexuální, A = asexuální, + = cokoliv z následujícího seznamu 48 genderových identit současně dostupných.” Tohle se nyní učí ve školách. „Hermafrodit, bigender, binarismus, tělesná dysforie, maskulinní lesbička, cisgender, demigirl, binární, genderově apatický, genderově zvídavý, genderově variabilní, genderově fluidní, genderfuck, genderqueer.” Poslední studie ukazují, že více a více dětí je ohledně svého pohlaví zmateno.

Proč jen nejsme překvapeny… „Všechna pohlaví mají menstruace.” To, s čím tady máme co do činění, nijak nesouvisí s tolerancí, přijetím nebo rovností. Tohle je politická agenda. „Peníze za transgenderovým hnutím – miliardář George Soros otevírá svou peněženku k transformaci Ameriky.” „George Soros: Peníze za transgenderovým hnutím.” Vidíte ten celkový obrázek? Plánování rodičovství v tom nejlepším… zničit rodinu a zabránit rozmnožování. Depopulace v dalším přestrojení. Pamatujete, jak jsme tuto epizodu začaly? Vážně jsme si myslely, že vše se vejde do 15. části, ale čím více jsme zkoumaly, tím více jsme toho objevily.

A k našemu údivu, teď když jsme dosáhly kritické půl hodiny, stále nám zbývají tři témata. Depopulace je obsažena v mnohem, mnohem více, než jsme si na začátku našeho pátrání myslely. A tak vás zveme, abyste se k nám přidali k většímu šílenství v 16. části. Konec 15. části.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. Děkuji za překlady. Jen trošku na okraj, neb mi to nedá (pro překladatele): pohlídejte si shodu podmětu s přísudkem. Např. (cituji):
  „Ale my se spíše zaměřily na méně rozvinuté země. Co bohatší země? Co vy a já? Už několikrát jsme zmínily nové téma.“
  Pokud tam nejste samé ženy, nebo samé děti, patří tam měkké i, tedy „zaměřili“ či „zmínili“.
  Je na to jednoduchá pomůcka: Ty ženy, ty děti, tedy tvrdé Y, ale ti muži = měkké i. Ve vašem případě to jsou ti (muži i ženy) …
  Také překládám a tohle mi zkrátka nedalo 😉 Ať se daří.

  1. Zdravím, právě tvůrkyně (dvě) této série jsou ženy, proto tam dávám tvrdé y 🙂

 2. Super vidět tyhle zvěrstva já jenom doufám že jestli vláda povolí dávání dětí do sexuálních párů stejného pohlaví že až se začnou domnívat že když můžou uzavřít snatek se stejným pohlavím že si budou dělat nároky na úplnou rodinu že jestli tohle jim vlády povolej tak že se najde dost lidí i z blízkýho okolí co je řádně ale opravdu řádně nakope do zadku jedno je je nechat si vybrat a uzavřít snatek se stejným pohlavím ale to co je zde za to by každej rodič měl takovího člověka jestli to nastane v budoucnu tak nějak celosvětově že budou chtít mít kompletní rodinu pořádně proplesknout na každym rohu kde by se takovej pár s dítětem našel dítě není hračka dítě je individuální bytost která potřebuje svůj čas když si vyberu že chci stejný pohlaví je mi jasný že mít dítě nemůžu tím se zříkám práva na dítě co si vybereš to máš a něco jiného je když jsi byl heterosexual měl si ženu a stal se s tebe gay rodina tě zná žena matka tě zná dá se ti důvěřovat a dítě si měl dřív něž si přešel na jiné pohlaví máš nárok ale lidi sou vychcaný odjakživa budou i tací kteří si to uvědomí a budou nejdříve tajit předávat si poselství jak si přijít k dítěti jako heterosexual a hned po porodu matky říct nerozuměli sme si přišel sem na to že mi je líp z mužem a lidi vždycky rádi všechno komplikujou a čím to je lidi strácí morální hodnoty a standardy bůh by řekl proč bys měnil co je dobré jen proto aby to bylo jiné i za cenu toho že ti bude už ted jasné že v celku to nebude dobré pro svět vůbec že to postrádá morální smysl který je už tak od přírody nastaven tak aby vše fungovalo a bylo to k dobrému tomuhle se říká démonismus na světě ve kterym by si všichni měli šáhnout do mozku jestli sou vůbec normální a pokud nastane taková situace není jiné východisko jak dobré ochránit než tím jaké jiné a jinak to být nemůže a to je stal si se tím čím ses stal je to tvé právo ale právo na odvolání jako rodič si ztratil a k dítěti se budeš vždy přibližovat s matkou či otcem heterosexualem pod jeho dohledem či pod dohledem osoby určené jako je babička děda sestra s příbuzenskího vztahu či jiná matkou či otcem určená heterosexuální osoba kde se nesmí stát že dítě bude jeden či více dní jen mezi lidmi na stejné pohlaví a uzavírání snatku na svatých místech zakázáno chci ti davide říct děláš dobrou práci pro svět pokračuj dál fandím ti a na ty hloupí komentáře a výstřelky se vys… čau a hodně štěstí a úspěchů

 3. Děkuji za vaši výbornou práci s překlady. Dnes, již celý projekt působí, jako určitý druh plnohodnotného media. Jen tak dále.
  Chtěla bych velice doporučit jedinečný dokument ohledně naší minulosti. Jde o něco co by mohlo zapadat do souvislostí s těmi, kteří všechno tohle plánují. Dokonalou lež na lidstvu. Spousta fotografií a dokladů co změní pohled na vše. V počátku důležité časy od 10:00 a děti asi od 50:00 minut. Dokument by stál určitě i za přeložení. https://www.youtube.com/watch?v=8Ul0e6lw130

  1. Áno, Zem JE plochá. Viem to už tri roky, posledných dva a pol roka na 100% bez akejkoľvek pochybnosti. Díky za typ, pozriem si ten dokument (lebo to nie je len o plochej Zemi, ale aj o niečom, o čom ešte nemusím vedieť). 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů