JP Sears – Jak správně podporovat „současnou věc” ala Ukrajina 

Ve zkratce...

Jak to vypadá, když člověk fanaticky podporuje „současnou věc”, v tomto případě Ukrajinu? To nám v dalším humorném videu ukáže JP Sears.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 23. března 2022

Přepis:

JP: Ahoj, jsem chlápek, co podporuje současnou věc. A momentálně současnou věcí, kterou podporuji z hloubi svého srdce, je Ukrajina.

„Máš tu vlajku vzhůru nohama.“

JP: Vážně? Aha… myslel jsem, že žlutá jde nahoru. Kdykoliv se pronikavě vysílá jeden narativ bez prostoru pro nesouhlas, víte, že to musí být pravda. Najíždím na něj velmi rychle. Tady mám novou profilovku. Bylo to dlouhých několik let, co signalizuji ctnost ohledně různých věcí. Ale… já se nezastavím. Zůstaňte doma, abyste zpomalili šíření… já z domu ještě nevyšel. Dva týdny na celý život, zlato. Pak ukončit financování policie, pak Vybudovat zpět lépe s tátou Huntera (Bidena), pak se očkovat, dát si booster, pak další booster a pak třetí booster. A nyní… teď je vše o podpoře Ukrajiny. Začínám hnutí k ukončení financování stromů, protože stromy stále rostou v Rusku, a to není správné. Podniknul jsem velkou námahu, abych prošetřil situaci mezi Ukrajinou a Ruskem. 100 % mého průzkumu zahrnuje to, že sedím před televizí s otevřenýma očima a pozastaveným myšlením. Překvapivě co můj průzkum zjistil, že je pravda, je přesně to, co mi zprávy říkají, že je pravda. K informovanosti si musíte zapnout televizi a vypnout mysl. Tato situace není komplexní. Zjistil jsem následující. Ukrajina je dobrá a Rusko je špatné. Je to tak prosté. V této situaci není žádná nuance.

Hej Johne, odsoudíš Rusko?

John: Proč?

JP: Protože jinak ti podpálím dům!

John: Dobře, Rusové jsou špatní lidé.

JP: Díky. Jo, rozhodně bychom měli jít do války, zvlášť když tam jdou umírat děti jiných lidí. Ale třetí světová válka, přemýšlej o tom. Nemá to žádné nevýhody. A každý má rád trilogii. Když si zrovna nevymývám vlastní myšlení z mozku nejnovějšími zprávami. trávím spoustu času trollováním firem na internetu, abych je přiměl pozastavit činnost v Rusku. Jo, díky lidem, jako jsem já, kteří na ně vyvíjejí neúprosný tlak poháněný hněvem, McDonald’s už v Rusku lidem nenabízí. To je zničující. Co se stane s Rusy, až nebudou neustále jíst to nejnezdravější jídlo na planetě? Asi budou slabší. Vole, donutili jsme Netflix, aby v Rusku přestal streamovat. Jen se podívám, jestli už se Putin vzdal.

Jo, a Visa, MasterCard a American Express zmrazily všechny transakce u Rusů. To je úžasné. Brání nevinným lidem v nákupu věcí, jako je jídlo. To určitě zastaví ruskou armádu… nakonec. Je to geniální, jen se zamysli. Rusům vládne zlý diktátor, který se o ně nestará. Takže tím, že poškodíme nevinné lidi, na kterých Putinovi nezáleží, ho pravděpodobně přimějeme, aby otevřel své srdce a přestal napadat Ukrajinu. A obhajovat takové věci rozhodně všem ukáže, jak skvělý jsem člověk. Ach, já jsem dobrý člověk. Takže plně podporuji to, aby nevinní Rusové procházeli zvýšeným strádáním, protože mi říkají, že je to správné. Potřebujeme na světě víc lásky. Nenávidím Rusy.

A pokud k Rusům necítíte nenávist, pak zjevně nejste dost nenávistní na to, abyste se v mé knize kvalifikovali jako dobrý člověk. Oh, super. Společnost BlackRock pozastavila všechny operace v Rusku. Když zlá společnost, která se sama snaží zničit svět, jak ho známe, bojkotuje Rusko, pak víte, že je to správné. Matematicky řečeno, tady jsou výsledky všech mých snah ohledně podpory Ukrajiny. Lidem na Ukrajině bylo skutečně pomoženo: nula. Lidé na internetu vědí, že by mě měli více uznávat: 10. Ale z mých minulých „Podporuji současnou věc“ snah jsem se naučil, že matematika je rasistická. Takže tato čísla jsou zcela irelevantní. Takže budu dál tlačit jehlu narcismu dopředu.

Protože Ukrajina mě potřebuje. Zelenskyj je můj hrdina. Odvážný. Jen posílám tweet. Inspirují mě všechny ty hrdinské věci, o kterých mi zprávy mi říkají, že dělá. Jako ten, co podporuje současnou věc, jsem vynaložil spoustu úsilí v posledních dvou letech prosazováním nucení lidí zůstat doma, zahalovat si obličej a prosazováním mandátů, které eliminují osobní volbu, pokud jde o něčí tělo.

Obětovat svobodu a demokracii pro vyšší dobro je správná věc. A pokud si to nemyslíte, pak prostě chcete, aby lidé umírali. A já vám řeknu tohle: Musíme poslat naši armádu na Ukrajinu, aby chránila svobodu a demokracii. Pokud si to nemyslíte, protože nechcete, aby lidé umírali, pak jste krajně pravicový extremista a popírač Putinovy vědy. Budu k vám upřímný. S celou tou pandemií jsem nakonec přestal věřit médiím, viděl jsem skrz jejich propagandu, jejich lži a korupci. Po dvou letech lží ztratily mou důvěru, ale o nic jiného než o jednoznačnou pravdu o Rusku a Ukrajině by se nepodělily. Že? Neměly by žádnou motivaci udržovat jakoukoli propagandu.

A ani si nemyslím, že by něčeho takového byli schopni, i kdyby chtěli. Není to tak, že byste mohli přesvědčit miliony lidí, aby uvěřili lži. Myslím, že to není možné. Lidé nejsou tak hloupí. Nevím, čím to je, ale cítím se mnohem bezpečněji, když se mnou lidi souhlasí ohledně současné věci. Vole, Starbucks právě odřízl Rusko. To je tak užitečné. Myslíš si, že je možné odříznout přívod vzduchu do Ruska? Ale když mají lidé jiný pohled na současnou věc, než jaký sdílím já a média, cítím se tak nejistě, že dostanu záchvat vzteku a chci toho člověka pošpinit a zničit mu život. Všechno ve snaze pomoci Ukrajině. Jsem si jistý, že psychóza formování mas funguje jen u COVIDu. Hele, proč nemáš na sobě nějakou modrou nebo žlutou? Nebylo by skvělý, kdybychom začali brát lidi, kteří nepodporují Ukrajinu, a zavírali je do lágrů?

Někteří lidé říkají, že Zelinskyj je sám tyranský diktátor, který své politické rivaly zavírá do vězení. Ne. Na základě svých osobních zkušeností z Ukrajiny tím, že sleduji zprávy, vím, že to prostě není to, čemu jsem ochoten věřit. Je to zjevně ruská dezinformace, která se pravděpodobně našla v Hunterově notebooku, který také neexistuje na základě toho, co mi řekla média, kterým věřím. Hunter (Biden) ale dost miluje Ukrajinu, že? Podporovat Ukrajinu každým kouskem své bytosti je něco, co nikdy nepřestanu dělat, protože je mému srdci tak blízká a drahá. Pokud se neobjeví nová věc, která mi pomůže stát výš jako beránek mezi ovcemi.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. Už je mi z těch všech keců o Ukrajině na blití. 🙁
  Lži, manipulace, nesmysly, hra na city, vydírání a zastrašování. Studená válka!

 2. Zdravím, mám tady čerstvé informace s aktuálním děním kolem zásob potravin, paliva, atd.:

  Bez ohledu na to, co si myslíte o Rusku, o Putinově morálce, etice… jeho poslední krok ohrožuje samotnou budoucnost dolarové (fiat) měny a může znamenat začátek konce dolaru. Od tohoto pátku bude Rusko přijímat jako platbu za vývoz energie do „nepřátelských“ zemí pouze rubly, zlato nebo bitcoiny. Dolary ani eura nebudou přijímány. A proč by vlastně měl Putin přijímat dolary nebo eura, když západní finanční systém Putinovi řekl, že za dolary nebo eura už nemůže nic nakupovat. V důsledku toho Putin požaduje rubly, zlato nebo bitcoiny. A to znamená, že ruský rubl je nyní krytý vývozem komodit, což z něj činí měnu krytou něčím reálným. Jinými slovy, pokud si koupíte rubly, můžete tyto rubly směnit za zemní plyn nebo ropu.

  Ve videu Putin odsoudil „krádež“ moskevských zdrojů a zesměšnil představu, že držitelé měnových rezerv prvního světa jsou „spolehliví“: https://twitter.com/CollMaxwell/status/1508161846905389061

  „Dovolte mi zopakovat, že celá světová ekonomika a obchod utrpěly velkou ránu, stejně jako důvěra v americký dolar jako hlavní rezervní měnu“. „Nezákonné zmrazení části měnových rezerv Ruské banky znamená konec spolehlivosti tzv. prvotřídních aktiv,“ dodal. „Ve skutečnosti USA a EU nesplnily své závazky vůči Rusku. Nyní všichni vědí, že finanční rezervy lze jednoduše ukrást.“
  A dodal: „A mnoho zemí může v nejbližší budoucnosti začít – jsem si jist, že se tak stane – přeměňovat svá papírová a digitální aktiva na surovinové rezervy surovin“, jako je „půda, potraviny, zlato a další reálná aktiva“.

  Vedle fyzických aktiv, jako je půda a potraviny, by opět dominovat tvrdé měny, jako je zlato a stříbro, a další drahé kovy?
  Protože papírové fiat měny a „virtuální“ měny, jako je bitcoin, jsou nejen stále nespolehlivější, ale lze je – majiteli jednoduše ukrást, jako by nikdy nikomu ve skutečnosti nepatřily. Pokud Putin tento pátek prosadí nový požadavek, budoucnost peněz se okamžitě promění… a dolar už nebude mít nadvládu nad měnou.

  Pointa toho všeho spočívá v tom, že pokud Putin prosadí svůj požadavek přijímat za vývoz energie pouze rubly, zlato nebo bitcoiny, dolar okamžitě ztratí ve světě významnou užitečnost. Státy, které budou chtít nakupovat energii z Ruska – což zahrnuje většinu evropských států – budou muset nejprve nakoupit rubly a poté rubly vyměnit za energii. Rubly tak okamžitě získají komoditní zázemí.

  ..stoupající inflace a hyperinflace už není jen zlým snem. A jak už jsem nejednou říkal a psal: zapomeňte na tu frašku s politikou. Ta nikdy nic nevyřeší. Všechny státy jsou divadlem. Vše co se děje a probíhalo, není náhoda.

 3. JP Sears mě vždy rozchechtá. Takže děkuji za něj. To co se na nás valí k smíchu nebude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů