Náhlá úmrtí: dokument o devastujícím dopadu COVID vakcín

Ve zkratce...

Velmi žádaný nový dokument Náhlá úmrtí o devastujícím dopadu COVID vakcín je tady. Uslyšíme přímá svědectví odborníků o nárůstu poškození lidí po očkování, a realistické záběry z pitevních sálů, kde balzamovači odebírají očkovaným obětem doposud neviděné bílé sraženiny z žil... a mnohem víc.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte –> zde <–

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 21. listopadu 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

30 komentářů

 1. Moc děkuji za další DŮLEŽITÝ DOKUMENT, dodám ale, že stejně tupost vládne a ofce sklopí hlavu, stejně jak dělají že nic nevidí – když jde o chemtrails na obloze apod.

  A mezitím, v plzeňské Brojově ulici zasahovali krátce po 23. hodině záchranáři. Před místní základní školou se zapálil 69letý muž a oživit se ho nepodařilo. Mluvčí policie Eva Červenková uvedla, že policisté vyloučili cizí zavinění. Případ vyšetřují jako sebevraždu.

  A další politický srá*č na tom přiblbém sumitu gé20 (či jak se ten kreté*nismus označuje) na balóně (Bali) pověděl hovinko: Mac(a)ron otevřeně: „Potřebujeme jednotný globální řád“, viz:
  twitter.com/EvaVlaar/status/1594084598320955394
  = Mac(a)ronova slova jistě zmatou „fact checkery“, kteří nadále trvají na tom, že tvrzení o „novém světovém řádu“ nebo jedné světové vládě jsou nepodloženou konspirační teorií. VŠECHNO CO JE KDY OZNAČENO ZA „KONSPIRACE/DEZINFORMACE“ JE V PODSTATĚ VŽDY PRAVDA.

  A jasně, všechno je dezinformace, jinak ta pi*čuská pandemická smlouva WHO je v závěrečné fázi, zrušila by ústavu USA a rozpoutala lékařskou diktaturu, pokud se vše odklepne, stejně jako VŠUDE po světě..

  A FTX, Tether, CIA, drogové kartely ale hlavně, SLAMA U KRAVÍNA!
  A Trump má jen 24 hodin po svém obnovení na Twitteru o 50 milionů sledujících více než Biden.
  A inflace v eurozóně dosáhla rekordních 10,7 % a hrozí recese.

  Brzy všude? VYPÍNÁNÍ CHUDÝCH: Kanaďan, kterému hrozí bezdomovectví, žádá o lékařsky asistovanou smrt

  A na závěr, jendy z nejhorších výmluv pro úmrtí na fuckcínu ko*kovid v aktuálním roce 2022:
  1. Rozhodčí píská: Najednou, právě od začátku kampaně proti vakcíně, dochází u zdravých sportovců k zástavě srdce, kdykoli rozhodčí nebo rozhodčí pískne.
  2. „Drobné částice v ovzduší mohou vyvolat náhlou srdeční příhodu“ („Na vině je změna klimatu“ a znečištění).
  3. Studené sprchy nyní údajně zabíjejí příslušníky armády a zdravé sportovce tím, že je překvapivě šokují k smrti.
  4. Kvůli videohrám náhle umírají zdraví teenageři po „očkovaní“ ko*kovid žumpou.
  5. „Dlouhý Covid“ – myšleno dlouhodobé nežádoucí účinky mRNA bodnutí
  6. „Syndrom náhlého arytmického úmrtí“ – tohle se nedá vymyslet, to dokáže jen bezpáteřní idiot.
  7. Krevní sraženiny (opravdu podivné gumovité sraženiny způsobené injekcemi bílkovin s hroty).
  8. Rakovina, která se během pandemie „neřešila“ – ve skutečnosti je to rakovina způsobená injekcemi genové terapie, které vypínají vrozenou schopnost vašeho těla bojovat s rakovinou.
  ..atd…

  =Tak co, lulínci, cemeprátoři, čučkaři, bisáčci, cajti a politické ho*vna, stále všechno dezinformace? Na které straně stojíte, vy srá*či! Jde o životy i vašich rodin, debi*lové!!= +Pro místního šaška šášulu a vemeno, pana „Romana“ 🙂

  1. Začíná to vypadat, že ten sajrajt který se vytvoří v těle (nejen tyhle bíle sraženiny), jakoby reagoval na určité frekvence. Mnoho lidí „died suddenly“ počas zpěvu, po písknutí, při poslouchání hudby…

 2. Již jsem se setkal s vysvětlením, že sportovci umírají poté, co rozhodčí zapíská na píšťalku a velmi mladí lidé umírají při hraní videoher. U těchto dvou případů je naprosto zřetelné, že se nám vysmívají. Předhazují nám tyto nesmysly s takovou arogancí, kdy nám zcela jasně dávají najevo, že oni (Kabal, Kazariánská mafie, Bildaberg group, Club to Rome, World Economic Forum, Gates, UN, World Health Organisation atd.) jsou mnohem víc než my ostatní lidé této planety a my nemáme právo se ptát, nedej bože, abychom si snad dovolili pochybovat o těchto nesmyslech.

  O syndromu náhlého úmrtí dospělých lidí se snad asi ani nemusím vyjadřovat, to je momentálně mediální hit.

  Studené sprchy způsobí takový šok, že to zabije zdravého sportovce! Pokud tomuhle nesmyslu někdo věří, tak ať si pustí ledovou sprchu a uvidí, co se stane. Nestane si nic zvláštního, jenom zjistíte, že ta voda je opravdu studená a trvá to nějakou chvíli, než si na to zvyknete, to je asi tak všechno, co se vám stane…. Jenže vlády a média vás budou utvrzovat v tom, že se to děje hromadně. Dokonce se to píše i do oficiálních lékařských zpráv! Příčina úmrtí – zástava srdce způsobená náhlým šokem z ledové sprchy! A těmito bláboly nás krmí od rána do večera.

  Co víc toto lidstvo potřebuje, aby se probudilo? Kolik očkovaných lidí zná složení tzv. mRNA vakcín proti Covidu? Budete věřit médiím, když vám řeknou, že novou příčinou náhlého úmrtí u mladých lidí je vysoká plynatost? CO DALŠÍHO SE VÁM MUSÍ STÁT, ABYSTE SE PROBUDILI?

 3. Musim se smat kazdy den, kdyz Vy, všichni pisalci, hovoříte o expertech, kteri nyni vidi, co vakciny delaji za paseku.
  Muzete nam rici, jaci toto jsou experti, kdyz doporucuji nejdříve vsem vakciny a pak, kdyz všichni zacinaji odchazet do vecnych lovist, najednou nam rikaji, co delaji za paseku a jak jsou nebezpecne.
  Pred 13 lety jsem toto všechno davno vedel, ze lide budou nuceni do smrtonosných vakcin, rikal a psal jsem o tom a nikdo neposlouchal, tak ted nechapu proc tito experti s rychlokvaskovym diplomem jsou tak prekvapeni.
  Expert ma všechno vedet drive, nez to lide zacnou dostavat. To je expert. Toto nejsou experti, to jsou nedoukove.

  1. Ano, pár nás to vedelo, respektíve o škodlivosti očkovanie pre deti je to známe už desiatky rokov, vyšlo o tom len v Čechách viacero kníh.
   Ale to je málo a musí sa prebudiť viac ľudí nielen o Covide 19 a smrtiacich vakcínach, ale tiež o špeciálnej operácii na Ukrajine, kde Put*in zničil mnoho biologických laboratórií na výskum biologických zbraní, kde to tupá Nul*andová priznala.

 4. Bohužel jen lidská blbost a zbabělost tohle bude dál podporovat!
  Nevěřím v naději,že tohle skončí,spíše oni přitvrdí,jakýmkoliv způsobem.
  Je to hrůza až k beznaději,ale lidstvo na své jednání úplně skončí,protože je málo sil to zastavit!
  Velké díky Vám p.Formánek!

 5. Dodam prelozeny clanek od Mika Adamse do SK: Pandemická zmluva WHO je v záverečných fázach. Má byť nad ústavami štátov a zaviesť medicínsku diktatúru = https://www.badatel.net/pandemicka-zmluva-who-je-v-zaverecnych-fazach-ma-byt-nad-ustavami-statov-a-zaviest-medicinsku-diktaturu/#comments

  .. pandemická zmluva WHO nikdy nespomína slová ako „prírodné“, „vitamíny“ alebo „byliny“, ale kladie veľký dôraz na lieky a povinné vakcíny od farmaceutických firiem…

 6. Lidé se už dlouhodobě neodčervují..Dostali jsme se do bodu, že si myslíme, že paraziti v nás neexistují..Velký omyl..Paraziti reagují na frekvence, hudbu, pískání, WIFI signály, na hněv, strach..Když se člověk očkuje na covid, dostává do těla grafen, který spolu s dalšími těžkými kovy, pak reagují na lidský a vesmírný magnetismus, na frekvence atd–PAraziti, kteří dosud žili v poklidu, jsou ted v pohybu..V krvi se běžně objevují vlasovci, motoličky, helminti, těžké kovy, chemie, jiné metabolity..Jak se dávají do pohybu, tak na sebe narážejí a sráží se v těch místech krev..Je to jen moje domněnka, ale sledovala jsem, co vychází z odčervování lidí ze stolice, a viděla jsem i 100-ky kapek krve lidí, kteří měli sraženou krev, jak toho měli v krvi hodně..Není to nic nového, a vakcína toto vše navyšuje o 100%..

 7. + „Po 464 dnech CDC konečně zveřejnilo údaje o bezpečnosti vakcíny Covid-19, podle kterých 7,7 % lidí potřebovalo lékařskou péči První část neuvěřitelného příběhu, který ukazuje, jak nefunkční je náš veřejný „zdravotnický“ aparát: velmi, velmi nefunkční.“
  aaronsiri.substack.com/p/v-safe-part-1-after-464-days-cdc?utm_source=post-email-title&publication_id=516360&post_id=86436116&isFreemail=true&token=eyJ1c2VyX2lkIjo2NDE4Mzc2NywicG9zdF9pZCI6ODY0MzYxMTYsImlhdCI6MTY2OTIzMjMxOCwiZXhwIjoxNjcxODI0MzE4LCJpc3MiOiJwdWItNTE2MzYwIiwic3ViIjoicG9zdC1yZWFjdGlvbiJ9.IjJgaUKa5jcXoiGCxtK8Eb7cVVLGD4v6BV0L2_t2nE4&utm_medium=email

 8. Drvivá väčšina úmrtí na údajný covid (čo je toxicita spojená s proteínom spike) sa teraz vyskytuje u plne očkovaných… po tom, čo všetci podvodne tvrdili, že vakcíny na covid zastavujú prenos. Všetko sú to lži. Pomaly začínam byť bezradný, dostáva sa to do bodu, kedy to už nie je život. Všetky dôkazy sú jasné, Prestal som veriť slovo politikov a televízie, všetky správy. Jediná pravda je už len na dezinformačných stránkach, žiaľ, je to pravda! To oni nás klamú! To oni, vláda a médiá, nám klamú, za našimi chrbtami schvaľujú genocídu a chcú vojnu za každú cenu.

 9. Nedávno lidstvo dosáhlo počtu 8 miliard. Počítám, že nějaký čas bude toto číslo stagnovat a po několika letech půjde rapidně dolů.

  1. 12 let trvalo než populace vzrostla o 500 000 000 lidí,pokud nastane stagnace tak né dříve jak za 10 let, pak bude minimálně dallších 10 let stagnace trvat a pak,pokud se vaše předikce vyplní může nastat „rapidní pokles“ jak ale chcete prokázat souvislost s vakcínami?, v podstatě nemožné

 10. „“ nechci vakcínu,protože nevěřím FF, nedávno zemřel známy,který ani nebyl nemocný““ vtf co to má být za blbost,,tohle video je jen přehlídka antivaxerů doplněných nesouvisejících záběrů,, větší blbost jsem neviděl.

   1. víte,pčesně takto na obyvatelé blázince zapůsobí genius,, přesně tak já působím v této diskuzi na vás:)¨

 11. za poslednách 12 let vzrostla celosvětová populace o 500 000 000 lidí,je to jasný důkaz že FF zachranují lidské životy ,díky vakcínám se vytlačili nemoci jako neštovice,tetanus,černý kašel atd.. na tyto nemoci se defakto už vůbec neumírá,taky vakcíny proti kovid zachránili miliony životů,umrtnost na kovid je dlouhodobě díky vakcínám na minimu což doakzuje že Pfizer a Moderna vyvinuli pěrfektně učinné vakcíny,dále díky FF máme celou řadu léků na rakovinu,lékařká vědě a moderní medicíně tak vděčíme za to že jsme zdraví a snadno tak díky vakcínám neumíráme na nemoci na ktré se v minulosti běžně umíralo,,

  1. Romane, musím se přiznat, že k vašim novým příspěvkům již nemám žádných slov, to jsou skutečně perly. Jenom bych měl jednu drobnou otázečku, kde jste ty nesmysly okopíroval, protože, a to se na mě klidně zlobte, z vaší hlavy to nemohlo vzniknout. Soudím tak podle vašich předešlých komentářů, kde jste nedokázal dát dohromady ani kloudnou větu. Každopádně respektuji vaši svobodu slova.
   Jinak mi stále dlužíte odpověď na otázku, co jste myslel výrazem: „plat te,plat te,plat te?“ Protože jestliže je vaše vyjadřovací schopnost na úrovni předškolního dítěte, potom mají vaše komentáře stejnou hodnotu. Romane, rád vám vysvětlím, jak se tvoří rozkazovací způsob množného čísla od slovesa platit. V jednotném čísle použijeme tvar plať, tímto výrazem někomu tykáme. Pro množné číslo použijeme tvar plaťte, tímto výrazem můžeme oslovit skupinu lidí, nebo někomu vykáme. Pokud byste to chtěl napsat správně česky, potom byste za rozkazovacím způsobem měl vždy napsat vykřičník a rovněž vám tam schází mezery za čárkami, s tím, jak se mi zdá, máte velké problémy. Takže Romane, jak jste to měl napsat správně? No, no…. Měl jste napsat: „Plaťte, plaťte, plaťte!“ A kdybyste chtěl zvýraznit tento rozkaz, tak byste to mohl napsat takto: „Plaťte! Plaťte! Plaťte! Opět musím zdůraznit, že respektuji svobodu vašeho slova, takže si pište, co chcete. Chybu může udělat každý, ale to, co vy píšete, to už nemá s českým jazykem mnoho společného, a už vůbec ne s realitou dnešních dnů.
   Víte, že bych si strašně přál, abyste byl placeným provokatérem, protože to by jenom nahrávalo vaší opozici.

  2. Dodám jen, když my jsme tady odmítači tak ty jsi potom co, přijímač?
   A běž si tlachat např. na seznam, tam si budeš s dalšíma vemenama jako ty, rozumět 😀

  3. Pan CZkotas alespoň má argumenty ale vy pouze kopírujete vyvrácené mýty a bláboly a on má pravdu, jste prostě jen vemeno, jeho text má alespoň užitek a přináší vždy další informace narozdíl od vás

 12. Je mi to moc moc líto, ale teď musím souhlasit s Romanem. Roman sice vypadá že je najatý provokatér, nicméně Stew Peters stále více a více vypadá že je řízená opozice, a jeho videa jsou konstruovány tak aby nás mátly a držely dál od pravdy (ne té Romanové, ale té skutečné pravdy). Toto video „Died suddenly“ je v něčem pravdivé, ale bohužel obsahuje i mnoho desinformací, tudíž jako celek je vodou na mlýn faktčekerům a nelze jej sdílet. Zkuste si přečíst tento článek a pouvažovat nad tím… https://bartoll.se/2022/11/stew-peters-died-suddenly-psy-op/

  1. Můj předešlý přizpěvek platí pro první dva Romanovy komentáře. Komentář od „Roman-velký hrdina“ je píčovina na kvadrát.

 13. Ode mě už pouze tvrdě a proti režimu:

  „Nikdy neodpouštějte. Nikdy nezapomeňte. Stále se držte od toxických spásných ko*kovid „vakcín“ postavených na lživé vědě co nejdál (nejlépe od jakýkoliv vakcín, protože, nikdo, opakuji NIKDO ze všechn obřezaných majitelů farma firem vyrábějících produkty/vakcíny, nemá sebe a ani svou rodinu ničím navakcinovanou, a to, co se podává lidem, dětem, starším..řekněte NE). A stále trvejte a myslete (posílejte do vesmíru myšlenky) na trest pro všechny ty rádoby politické, medální a lékařské srá*če, kteří ubližují lidem, chtějte pomstu, chtějte je všechny ne jen uvěznit, ale…OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB.. a HLAVNĚ, žádné odpuštění ŽÁDNÉ zapomenutí na to, co nám udělali a žádné SLITOVÁNÍ!!!“

  TOHLE VŠE JE VEDENO PROTI NÁM VŠEM, STÁLE SE DRŽTE SVÝCH HODNOT A NIKDY NEODPOUŠTĚJTE A HLAVNĚ, NEZAPOMÍNEJTE! VEŠKERÁ POLITIKA JE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM!

  =Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím!=

  A na příspěvky od „Roman“ a jemu podobné ču*ráky tady kašlete, to jsou vypatlaní pro-režim narativní srá*či a hovinka, ty plně ignorujte! Hele a když my jsme odmítači tak on a jemu podobní jsou co, přijímači? Romanovci, vzpamatujte se, vy vemenózní jelita! A běžte si tlachat např. na seznam, tam si budete rozumět–

 14. Mám jedno životní pravidlo a to, když něčemu nerozumím a nebo se něčeho bojím, začnu se o to zajímat. A to platí i pro virus Sars- Cov-2 a onemocnění Covid 19. Narazil jsem na Prof. Dr. Sucharit Bhakdiho, který je dle mého mínění největší odborník. Napsal 2 brožůrky : CORONA Falschalarm a CORONA unmasked. (Corona falešný poplach a Corona se odhalila). Nechal jsem si tyto knížečky poslat a protože ovládám němčinu, pročetl jsem je několikrát, některé statě přeložil a zaslal mnoha kamarádům, kteří se o to zajímali, abych je zbavil strachu z tohoto, pro některé lidi, starší, ale hlavně vážně nemocné , viru. Očkování je pro mne zločin. Očkovací látka se nachází v třetí fázi klinických zkoušek, které mají být ukončeny v roce 2023 a proto považuji očkování za pokus na lidech.

  1. Pan CZkotas tady už někde informoval že těch dávek by mělo být minimálně osm do poloviny roku 23 a že do konce roku či začátkem nového začnou dávat i páté, sledujte ho dobře já ho hltavě čtu i na badatelu a dalších serverech

  1. U každého článku nad videi je věta „Nefungují Vám videa níže? Klikněte –> zde <–” ... stačí kliknout na to a zobrazí se videa nahraná na jiné (zálohové) platformě 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů