JP Sears: Je Klaus Schwab nejnebezpečnější člověk na světě?

Ve zkratce...

Kdo je Klaus Schwab a jak velký vliv má jeho Světové ekonomické fórum v globálním politickém dění? Více v tomto skvělém videu od JP Searse.
Facebook
Telegram
VK

Přepis v PDF si můžete stáhnout ZDE

Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 5. března 2022

Přepis:

K. Schwab: Jedním z rysů čtvrté průmyslové revoluce je, že nemění to, co děláme, ale mění nás. Podstata čtvrté průmyslové revoluce je, že nemění to, co děláte, ale mění vás. Když si vezmete genetickou úpravu, jen jako příklad, to vás změní. A samozřejmě to má velký dopad na vaši identitu.

JP: Úprava genů? Skvělé! To vám vysvětlím později. Ale zaprvé – proč tolik lidí považuje tohohle Klause Schwaba za nejnebezpečnějšího člověka na světě? No, je tu několik důvodů. Spousta z nich. Schwaba si možná pamatujete jako louži zkapalněných výkalů, která řekla: Do roku 2030 nebudete vlastnit nic a budete šťastní.

Přeloženo, to pravděpodobně znamená, že do roku 2030 on bude vlastnit všechno a bude šťastný. Ale jak očekává, že nebudete vlastnit nic a budete z toho mít radost? On má plán, o kterém vám řeknu za chvíli, ale ještě předtím vám povím něco o Klausi Schwabovi, který je autorem knihy COVID-19 velký reset. Jaká to vskutku velká příležitost. A jeho kniha vyšla 9. července 2020. Zajímalo by mě, jak se mu ji podařilo napsat a vydat tak rychle. Skoro to vypadá, že ji předem napsal, než začal s pandemií. Tedy předtím, než pandemie začala. Klaus je také zakladatelem a předsedou Světového ekonomického fóra, organizace, která se tváří na veřejnost s velmi vznešeně znějícími cíli vytvořit lepší svět. Strach z klimatických změn a nemocí je jejich velkým cílem. Vítejte v Davosu. Stačí tam zaparkovat své soukromé letadlo a pak jít dovnitř a předstírat, že vás znepokojuje změna klimatu. Klaus a Světové ekonomickém fórum chce celosvětový digitální identifikační systém, který určuje váš přístup ke zboží a službám. Sledoval by vaše chování online, nákupy a biometrické údaje.

Trochu to vypadá, že chce prostě zrušit celý demokratický proces a předat veškerou moc státu a tomu, kdo řídí stát – hlubokému státu – ale to vychází z jeho slov i činů. Takže je to asi nepřesný postřeh. Byla postava dr. Zlouna založena na tomto plazovi? Pan Schwab píše následující: Jednou z největších lekcí posledních pěti století v Evropě a Americe je tohle: akutní krize přispívají k posílení moci státu. Bylo tomu tak vždy a není důvod, proč by tomu mělo být v případě současné pandemie jinak. Klause Schwaba nikdo nikdy k ničemu nezvolil. Tohle všechno zní jen jako konspirace. Světové ekonomické fórum jsou dobří hoši. Copak jste neviděli titulky, které si platí? Go green! Nebo ne? Nejspíše ano.

Jsou to opravdu dobří lidé. S tím vás jistě nadchne, že mezi řečníky Světového ekonomického fóra na jejich každoročním setkání elit v Davosu byli i takoví dobrotiví lidumilové jako Si Ťin-pching, vůdce Komunistické strany Číny, který v současnosti páchá genocidu, A. Fauci, který se údajně podílí na zločinech proti lidskosti, a Bill Gates, který se údajně podílí na zločinech proti lidskosti. A australský premiér Scott Morrison, který se pravděpodobně v současnosti dopouští zločinů proti lidskosti. To je skvělá sestava, ale mým nejoblíbenějším řečníkem na ekonomickém fóru všech dob je tento plaz, hlavní poradce Klause Schwaba, Dr. Juval Noach Harari. Podívejme se, co má na srdci.

JP Sears: Je Klaus Schwab nejnebezpečnější člověk na světě? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Dr. Juval: Data by mohla lidským elitám umožnit udělat něco ještě radikálnějšího, než jen vybudovat digitální diktaturu. Díky hackování organismů mohou elity získat moc přetvořit budoucnost samotného života, protože jakmile něco dokážete hacknout, obvykle to dokážete také přetvořit.

JP: Elity, co hackují organismy a přetvořují život jako takový? No, nemluví o tom, že by to dělal lidem, že ne?

Dr. Juval: V minulosti to chtělo udělat mnoho tyranů a vlád. Ale nikdo nerozuměl biologii dost dobře. A nikdo neměl dostatečný výpočetní výkon a data, aby mohl hacknout miliony lidí. Nedokázalo to ani gestapo, ani KGB. Ale brzy budou alespoň některé korporace a vlády schopny systematicky hackovat všechny lidi.

JP: Asi tedy mluvil o lidech, konkrétně všech lidech.

Dr. Juval: A pokud se nám skutečně podaří hacknout a zkonstruovat život, bude to nejen největší revoluce v dějinách lidstva, bude to největší revoluce v biologii od samotného počátku života před 4 miliardami let. Nic zásadního se za čtyři miliardy let nezměnilo.

JP: Na Boha si nehrajeme, že? To obvykle funguje super dobře.

Dr. Juval: Věda nahrazuje evoluci přirozeným výběrem, evoluci inteligentním designem, ne inteligentním designem nějakého Boha nad mraky.

JP: Aha, ty si hraješ na Boha. Povídej dál.

Dr. Juval: Evoluci přirozeným výběrem s evolucí inteligentním designem, ne inteligentním designem nějakého Boha nad mraky. Ale náš inteligentní design a inteligentní design našich „cloudů“. IBM Cloud, Microsoft Cloud, to jsou nové hnací síly evoluce.

JP: Bože, nemáte náhodou plán, jak ovládat lidi pomocí vaší cloudové technologie? A ten se plán se náhodou již nerealizuje, že?

Dr. Juval: Dnes máme technologii k hackování lidských bytostí v masovém měřítku.

JP: Takže byste to mohli realizovat.

Dr. Juval: V této krizi se musíte řídit vědou. Říká se, že byste nikdy neměli dopustit, aby dobrá krize přišla nazmar.

JP: To zní povědomě. A hádám, že už to realizujete. To se nikdo neobtěžoval tomu člověku říct, aby nic z toho neříkal nahlas na kameru? Je to prostě jenom spousta důkazů.

Dr. Juval: Lidé by se mohli ohlédnout za 100 let a označit epidemii koronaviru za okamžik, kdy nastoupil nový režim dohledu, zejména dohledu pod kůží. Můj mozek, moje tělo, můj život – patří mně, nějaké korporaci, vládě, nebo snad lidskému kolektivu?

JP: Tenhle chlapík odhaluje celý plán, zničí ho! Světové ekonomické fórum – vždy pro dobro lidstva. Nebude nic vlastnit, dokonce ani vaši vlastní DNA, pokud bude po našem. Nyní několik dalších zábavných faktů o Klausi Schwabovi a Světovém ekonomickém fóru. Mají program Mladí globální lídři, což je pětiletý indoktrinační program do jejich principů. Cílem programu je vytvořit světové vůdce, kteří se nezodpovídají svým lidem, protože jim na nich nezáleží. Zodpovídají se svým šéfům ve Světovém ekonomickém fóru.

Mezi absolventy programu jsou obdivuhodní světoví lídři, kteří jsou podezřele v souladu s velkým resetem, jako například Justin Trudeau, Francis Macron a Mark Zuckerberg. Sponzorujícími partnery programu Mladí globální lídři byly Nadace Billa a Melindy Gatesových a Google. Zajímalo by mě, proč Google cenzuruje a formuje informace tak, aby přesně podporovaly narativ Světového ekonomického fóra. A další zábavný fakt, Světové ekonomické fórum předpovídá celosvětový kybernetický útok. Také dokážu předvídat věci, které se chystám udělat. Schwab se domnívá, že kybernetický útok by mohl zcela zastavit naši elektrickou síť, dopravu, nemocniční služby a celou naši společnost.

Světové ekonomické fórum pak simulovalo kybernetický útok – simulovalo nebo plánovalo? Nejsem si jistý, ale říkali, že to byla simulace, takže je asi nejlepší jim prostě věřit. Světové ekonomické fórum spolu s Nadací Billa a Melindy Gatesových pořádalo Událost 201, která se kupodivu odehrála přesně tak, jak ji naplánovali… tedy simulovali… pojďme dál. A tady je obrázek Klause Schwaba sedícího před sochou Vladimira Lenina. Zajímalo by mě, proč má sochu jednoho z nejvražednějších světových vůdců v historii. Lenin zabil odhadem 5 milionů lidí. A nakonec si vzpomeňte na celou Schwabovu větu o tom, že nebudete nic vlastnit a budete šťastní? Jaký je plán Světového ekonomického fóra, aby se to stalo? No, pravděpodobně to nic není, ale zvažte toto. BlackRock je investiční firma, která spravuje 9 bilionů dolarů, což je vyšší HDP než všechny země na Zemi kromě USA a Číny.

Blackrock má tedy větší politický a finanční vliv než Federální rezervní systém a většina vlád. To zní super. Ale jaká je souvislost se Světovým ekonomickým fórem? No, opět, a pravděpodobně to nic není. Ale CEO Blackrocku, Larry Fink, je také jen členem představenstva Světového ekonomického fóra. To je super příhodné a pravděpodobně jen náhoda. Spolupracuje Světové ekonomické fórum a BlackRock na korporativismu, kdy nevolená korporátní elita diktuje obyvatelstvu shora dolů? No, to by nemohli dělat, protože by museli infiltrovat vládu, což neudělali. S výjimkou jednoho z prvních jmenovaných Joe Bidena po jeho nástupu do úřadu.

Jmenoval Briana Deese ředitelem Národní ekonomické rady, Brian Deese přišel z Blackrocku, kde byl globálním šéfem udržitelného investování. A nyní je Bidenovým hlavním poradcem pro hospodářskou politiku. Ale politická rozhodnutí dělá Biden, ne nikým nevolené korporátní elity z Blackrocku a Světového ekonomického fóra. Samozřejmě, že Biden dělá všechna rozhodnutí. Nebuďme hloupí. Podívejme, je tu fotka Bidena v publiku na Světovém ekonomickém fóru. Jo a také hlavní ekonomický poradce Kamaly Harrisové je Michael Pyle.

Přišel z Blackrocku, kde byl hlavním globálním ekonomickým stratégem a dohlížel na strategii investování 9 bilionů dolarů. No, vypadá to jako korporativismus, ale nejspíše není, ale kdyby byl, byla by to životaschopná strategie pro BlackRock a Světové ekonomické fórum, aby vlastnily všechno a vy byste nevlastnili nic. Zajímavost: Blackrock skupuje rodinné domy alarmujícím tempem. Často platí 20 až 50 % nad vyvolávací cenu, takže normální lidé jako vy a já teď domy vlastnit nemohou. Na tom všem je zajímavý vzorec.

Víte, jak jste slyšeli o starověkých tyranských vládcích, kteří vládli svému hloupému lidu slovy jako: Jo, jestli nebudete dělat všechny ty otrocké práce a nenecháte mě spát s vašimi ženami, tak vás Bůh všechny nechá zahynout ve smrtící bouři. No, Bůh mi to řekl, a protože jsem elita, mám přístup k těmto znalostem a vy ne, takže raději dělejte, co vám říkám, nebo zemřete. No, my rolníci nemůžeme vnímat to, co král, takže raději uděláme, co říká, jděte a vyspěte se s mou ženu a děkuji, že to děláte pro mou ochranu, králi. Staré dobré vyvolávání strachu, předvídatelný vzorec starý jako sám čas.

Ale s Klausem ve Světovém ekonomickém fóru je to: změna klimatu vás zabije, nemoc vás zabije. A kybernetický útok vás dostane, takže raději dělejte, co říkáme, nebo zemřete. Nevím, počasí vypadá docela dobře. Proč se nikdy neusměješ, Klausi? Vypadáš jako sociopat. Ne, vy to nechápete, my elity máme přístup k vědomostem, které vy nemáte, takže nás radši poslouchejte, nebo umřete. Stejný zábavný vzorec vyvolávání strachu. Oni vědí o děsivých problémech a jen oni mají řešení. Takže poslouchejte, nebo zemřete! Mám tě, Klausi. Nic nového. Vidíme tě. V závěru na otázku, zda je Klaus Schwab nejnebezpečnějším mužem na světě. Tady je jeho hlavní člověk.

Dr. Juval: Lidé jsou nyní hackovatelná zvířata. Celá ta myšlenka, že lidé mají tu duši nebo ducha a mají svobodnou vůli a nikdo neví, co se ve mně děje. Takže cokoliv si vyberu, ať už ve volbách, nebo v supermarketu, to je moje svobodná vůle, s tím je konec. … svobodná vůle, s tím je konec.

JP: Vskutku s tím bude konec… Pokud své myšlení přenecháte vnějším vlivům a zvolíte snadnou cestu tím, že si vyberete poslušnost místo statečnosti. Tím se stáváte velmi náchylnými k manipulaci strachem. A pokud se tak stane, selžete v tom, abyste zůstali svobodným suverénním jedincem. Ale tady je návod, jak Schwab a jeho přátelé, kteří se sociopaticky nikdy neusmívají, selžou ve svém velkém resetu a vy uspějete v tom, abyste zůstali svobodným suverénním jedincem. Řiďte se vlastním kritickým myšlením a tím, co vaše srdce a duše ví, že je správné. A zvolte si odvahu místo poslušnosti. Poslušnost nebo odvahu? Odevzdávat své perspektivy nebo dělat vlastní kritické myšlení? Jsme v procesu buď velkého resetu, nebo velkého probuzení. Volba není na Klausi Schwabovi… volba je na vás.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

    1. Ta kniha je odpad, nedočetl jsem ji .. :)) Odpadek a plná snůška keců a keců, autor knihdy je idiot.

  1. Dobré odpoledne, divím se, že jste vůbec ztrácel čas ji zkoušet číst. S dementního psychopata nemůže vylézt nic normálního!! Já teda rozhodně nechápu, že tolik lidí na celým světě poslouchá tyhle zvasty téhle dementů, jako je Bill Gates, Schwab, Soros etc…..tyhle lidé přišly z ničeho nic a budou mi diktovat co mám anebo nemám dělat?? Svoboda anebo smrt!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů