Kapka pro život (1. díl): Srovnávání krve očkovaných a neočkovaných (z lékařské konference v Praze, 11. 12. 2021)

Ve zkratce...

V Praze dne 11. 12. 2021 proběhla mezioborová lékařská konference. V tomto prvním díle uvidíme srovnání krve očkovaných a neočkovaných pod mikroskopem. Co si o tom myslíte vy? Sdílejte, komentujte.
Facebook
Telegram
VK
Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Tu žádost o příspěvky natoč znova, připadalo mi to trapné. Já tedy nepřispívám, takže můj názor není až tak důležitý. Viděl jsem v tom, že jsi na tom špatně s penězma a nutně je potřebuješ.
  Máš se tvářit, že jsi na tom dobře, máš spouty inspirace, a potřebuješ na zaplacení lídí, kteří zpracují, aby byl obsah pestřejší a výber širší. Kdo rychle dává, hodně dává.

 2. Dobrý den. Všem co podstoupili očkování, či nemoc nebo i pro zdravé lidi v rámci prevence ,doporučuji hlavně očkovaným podstoupit detoxikaci a léčbu ozónovou terapií,je několik aplikací více na internetu..,já používám pro výrobu ozónové vody destilovanou , vyvíječ generátoru ozónu sklokřemíkové trubice a koncentrátor kyslíku. Po krátké době pití ozonové vody 2 x denně na lačno 2 dcl se mi srovnal LDL cholesterol , snížil vysoký krevní tlak a při spánku problémy s umrtvení rukou při špatné krevní cirkulaci taktéž úplně odezněly. Ozonová terapie má dlouhodobé ověřené klinické studie a je to nejlepší detoxikace organismu, které se do těla mohou dostat tak ničí i rakovinotvorné buňky,kdy zdravá buňka není dotčena, protože má své vlastní obranné mechanismy, které rakovinotvorné postrádají , všechny klinické studie jsou dostupné na internetu,tato metoda (ozón) dokáže rozložit všechny toxiny které se dostanou do organismu,mimo jiné naše leukocyty taktéž při infekci produkují ozón, takže to je pro tělo vlastní látka s kterou umí pracovat.Dam sem několik odkazů pro zájemce..
  http://www.therapy.cz/lecebna-praxe-ozonoterapie.php
  https://www.solutionozone.com/ozonated-water-benefits/
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4106612/
  https://www.telupilova.cz/ozonoterapie.php
  https://mobidrive.com/sharelink/p/cmFkaW03NjExQHNlem5hbS5jeg.4DDgJFqmynVIHojjJkxL5c

  1. Zdravím, názor, že toto všechno někdo dělá jen za účelem peněz a že je na tom špatně a potřebuje peníze mi přijde naprosto mimo mísu…. Časem ta pravda vyjde najevo….

 3. Jen doplním, že ozonoterapie dokáže detoxikovat všechny toxiny, které se mohou do organismu dostat,posiluje imunitní systém a ničí bakterie,viry,houby,kvasinky v lidském organismu.

  1. Na toto „očkování“ nepo,ůže reálně nic, je to dokázáno a vše funguje pouze krátce…i vámi zmíněná „ozonoterapie“ a grafen je biologicky neodbouratelný a tudíž nelze z těla ani ten dostat.

 4. Dobrý den. Všem co podstoupili očkování, či nemoc nebo i pro zdravé lidi v rámci prevence ,doporučuji hlavně očkovaným podstoupit detoxikaci a léčbu ozónovou terapií,je několik aplikací více na internetu..,já používám pro výrobu ozónové vody destilovanou , vyvíječ generátoru ozónu sklokřemíkové trubice a koncentrátor kyslíku. Po krátké době pití ozonové vody 2 x denně na lačno 2 dcl se mi srovnal LDL cholesterol , snížil vysoký krevní tlak a při spánku problémy s umrtvení rukou při špatné krevní cirkulaci taktéž úplně odezněly. Ozonová terapie má dlouhodobé ověřené klinické studie a je to nejlepší detoxikace organismu, které se do těla mohou dostat tak ničí i rakovinotvorné buňky,kdy zdravá buňka není dotčena, protože má své vlastní obranné mechanismy, které rakovinotvorné postrádají , všechny klinické studie jsou dostupné na internetu,tato metoda (ozón) dokáže rozložit všechny toxiny které se dostanou do organismu,mimo jiné naše leukocyty taktéž při infekci produkují ozón, takže to je pro tělo vlastní látka s kterou umí pracovat.Pro zájemce bohužel nelze přidat odkazy,zadejte Therapy systém cz

 5. K prvemu dilu.., a predchozim obdobnym jiz drive. Zmeny projevujici se jiz kratce po infikaci skutecnym covid 19 nebo sars cov 2 v krvinkach? Byl izolovan? Zmeny … jiz kratce po tzv. vakcinaci nekterou latkou vypovidaji o ztrate (okyslucovaci)schopnosti krve. V praxi se.. projevuje?, ze by ocko.. profi sportovci meli horsi vykonnost oproti neocko? Zadni se neozyvaji!!
  A to krvi nevi doktori, vedci ve zdravotnich oborech? vc. vladnoucich politiku, a presto se nechaji?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů