JP Sears: NEZNÁMÁ příčina smrti? Naše nejnovější propaganda!

Ve zkratce...

Neznámá příčina smrti se stala hlavní příčinou úmrtí v kanadské Albertě. Copak za tím asi může být? Více v tomto satiricky podaném zpravodajství od JP Searse.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 20. srpna 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

14 komentářů

  1. A paradoxem je, že elity, které tvrdí, že je planeta přelidněná, nutí lidi k očkování proti onemocnění covid 19, aby si zachránili život..

  2. tak naštěstí se JP mýlí a k žádným náhlým umrtí nedochází,,předkládám proto pár článků a odkazů na náhla umrtí do roku 20 (bez očko) tak že vakcíny na umrtí nemohli vliv 👉https://archiv.hn.cz/c1-12966380-nahla-umrti-postihuji-i-mlade-sportovce 👉https://www.angis.cz/nahla-srdecni-smrt-sportovce/ 👉https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nahla-umrti-mladych-sportovcu-cesko-ma-plan-jak-jim-predchazet-112080👉https://www.sportvitalpro.cz/sport/priciny-nahleho-umrti-ve-sportu-hypertroficka-kardiomyopatie👉https://www.factcheck.org/2021/12/scicheck-article-makes-unfounded-claims-linking-athletes-injuries-deaths-to-vaccines/ zde expertní analýza American College Cardiology👉https://www.acc.org/latest-in-cardiology/articles/2016/06/28/07/06/sports-participation-and-sudden-cardiac-arrest?fbclid=IwAR1FAVlLZu8suYhqTNTGa2Cj-U79v_VlJQwGkduw85UaRNrC7cI03m8Flgo zde se přímo řeší ten vymyšlený graf 👉https://www.factcheck.org/2021/12/scicheck-article-makes-unfounded-claims-linking-athletes-injuries-deaths-to-vaccines/ 👉https://www.reuters.com/article/factcheck-coronavirus-sport/fact-check-no-evidence-covid-19-vaccines-are-linked-to-athletes-collapsing-or-dying-from-myocarditis-idUSL1N2SK160

  3. tak naštěstí se JP mýlí,předkládám proto pár článků a odkazů na náhla umrtí do roku 20 (bez očko) tak že vakcíny na umrtí nemohli mít vliv 👉https://archiv.hn.cz/c1-12966380-nahla-umrti-postihuji-i-mlade-sportovce 👉https://www.angis.cz/nahla-srdecni-smrt-sportovce/ 👉https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nahla-umrti-mladych-sportovcu-cesko-ma-plan-jak-jim-predchazet-112080👉https://www.sportvitalpro.cz/sport/priciny-nahleho-umrti-ve-sportu-hypertroficka-kardiomyopatie👉https://www.factcheck.org/2021/12/scicheck-article-makes-unfounded-claims-linking-athletes-injuries-deaths-to-vaccines/ zde expertní analýza American College Cardiology👉https://www.acc.org/latest-in-cardiology/articles/2016/06/28/07/06/sports-participation-and-sudden-cardiac-arrest?fbclid=IwAR1FAVlLZu8suYhqTNTGa2Cj-U79v_VlJQwGkduw85UaRNrC7cI03m8Flgo zde se přímo řeší ten vymyšlený graf 👉https://www.factcheck.org/2021/12/scicheck-article-makes-unfounded-claims-linking-athletes-injuries-deaths-to-vaccines/ 👉https://www.reuters.com/article/factcheck-coronavirus-sport/fact-check-no-evidence-covid-19-vaccines-are-linked-to-athletes-collapsing-or-dying-from-myocarditis-idUSL1N2SK160

  4. co se tyce nezname priciny umrti… kdyz si clovek vyhleda prislusne kanadske statistiky, je z nich videt, ze je to problem spise upadku statistickeho vykazovani nez cokoli jineho … tyden po tydnu v nich klesaji pocty obvyklych pricin umrti a zvysuji se pocty neznamych pricin …. zkratka se jen prestali obtezovat to spravne vykazovat a vetsina umrti tak spadne do kolonky neznama pricina.

    1. Proč se asi zrovna v této době přestali obtěžovat, to správně vykazovat… To jsou takové divné náhody…

  5. VAKCÍNY nemají vliv jo?a argumentovat seznam zprávamy:D to je jako dát si třešně s mlíkem a říct to nemá vliv:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů