Greg Reese: Vliv sionismu na americkou politiku

Ve zkratce...

Greg Reese o vlivu sionismu na americkou politiku a vládu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 30. dubna 2024

Přepis:

Když Netanjahu požadoval zastavení protestů proti Izraeli, americká vláda mu vyhověla, protože všichni naši členové Kongresu byli koupeni a zaplaceni z daňových poplatků Amerického izraelského politického akčního výboru, známého jako AIPAC. AIPAC se tím otevřeně chlubí na svých oficiálních internetových stránkách, protože se nemusí registrovat podle zákona o registraci zahraničních agentů, který vyžaduje, aby se agenti zahraničních zadavatelů registrovali a zajišťovali transparentnost.

Od roku 1962 byli známí jako Americká sionistická rada a prezident John F. Kennedy jim nařídil, aby se zaregistrovali jako zahraniční agent. Spolu s členy americké vlády proti tomu sionisté bojovali. V říjnu 1963 pro ně byly připraveny formuláře k registraci. Následující měsíc byl však na JFK spáchán atentát. A od té doby nebyl Izrael o registraci nikdy požádán.

O čtyři roky později Izrael zaútočil na USS Liberty a zavraždil desítky Američanů a více než stovku jich zranil. Vláda USA jim pomohla vše ututlat jako nehodu.

V den 11. září bylo zatčeno a na několik týdnů zadrženo pět Izraelců, kteří byli viděni, jak fotografují pád dvojčat a oslavují ho. V dokumentech, které byly později zveřejněny na základě žádostí o informace o svobodném přístupu k informacím, FBI redigovala jejich obličeje na fotografiích, kde pózovali před hořícími věžemi. A popsali je jako šťastné a veselé. Jeden z nich prohlásil, že „Izrael má nyní naději, že nás svět pochopí“. V závěru odtajněného dokumentu je otázka, zda o události věděli předem a byli tam, aby ji natočili, a odpověď byla redigována. Jakmile byli propuštěni, vrátili se do Izraele a vystoupili v televizi, kde potvrdili, že odpověď zněla ano.

Tančící Izraelci měli falešné studentské průkazy. A několik svědectví o podezřelých izraelských studentech umění, kteří měli proniknout do vládních budov. Více než sto těchto izraelských studentů umění bylo zatčeno. Fox NEWS uvedla, že tito studenti umění sloužili ve vojenské rozvědce a v jednotkách s výbušninami.

V březnu 2000 pobývalo několik studentů Mosadu ve Světovém obchodním centru v rámci programu World Views Artist-in-Residence. Obývali patra 90 a 91, kde byly nedokončené stěny a odhalené konstrukční nosníky. Člen této skupiny umělců, Hanan Serfaty, byl zatčen DEA jako součást izraelské špionážní skupiny. Totožnost dalších 14 Izraelců, kteří byli s ním, však nebyla nikdy zveřejněna. Tito izraelští umělci sdíleli prostor se skupinou rakouských umělců známých jako Gelatin, kteří pracovali na projektu nazvaném „The B thing“, jehož součástí bylo odstranění oken v 91. patře Severní věže. Byl postaven malý balkon, na kterém mohli lidé stát, zatímco fotografie pořizoval vrtulník. Vrtulník s číslem N666LH řídila jiná skupina, která si říkala E-team. Tento vrtulník měl být součástí umělecké výstavy připomínající tento projekt plánované na 11. září 2001.

V březnu 2001 uspořádal E Team umělecký projekt s názvem „127 oken“. Oficiálně se chystali napsat své jméno na vnější stranu věže. Měli k dispozici umělecké ztvárnění, jak měl projekt vypadat, ale zdá se, že k němu nikdy nedošlo. A 11. září se let American Airlines 11 zřítil přesně do místa, kde se to údajně chystali udělat.

V roce 2001 Gelatin vydal o projektu knihu a označil ho za konspirační dílo. Obsahuje kresbu člověka padajícího hlavou napřed z 91. patra se slovy: 300 metrů čisté rozkoše.

Želatina se původně psala stejně jako výbušnina, ale v roce 2005 byla oficiálně změněna.

Zpráva Komise pro 11. září se nezmiňuje o Želatině, E-Teamu ani o žádném z izraelských studentů umění Mossadu.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů