JP Sears: Potvrďte jejich pohlaví, nebo o dítě přijdete!

Ve zkratce...

Nechcete potvrdit pohlavní identitu svého dítěte? Stát vám může dítě sebrat. Nový návrh zákona v Kalifornii tohle bude moct umožnit. Více ve videu od JP Searse.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 21. září 2023

Přepis videa:

Dobrý večer. Přinášíme speciální reportáž o tom, jak jsou vaše děti nyní naše. Kalifornský senát totiž schválil zákon, kvůli kterému rodiče přijdou o péči o dítě, pokud nepotvrdí jeho vymyšlené pohlaví. Přesně tak. Podle návrhu zákona rodiče, kteří se odmítnou podílet na hormonální terapii potvrzující pohlaví a krájení rozkroků svých dětí, mohou být shledáni vinnými z toho, že nezajistili zdraví, bezpečnost a blaho svého dítěte.

Proto může takový rodič přijít o péči o své dítě ve prospěch jiného rodiče nebo státu. Očekává se, že guvernér Gavin Newsom zákon brzy podepíše. Návrh zákona předložili členové zastupitelstva Lori Wilsonová a Scott Wiener. Oba demokraté… šok. Jak zákon cílí na rodiče, aby jejich děti mohly být snadněji cílem, stát se agresivněji progresivní, díky tomuto nejnovějšímu zákonu budete jako rodič považováni za zneužívajícího, pokud nebudete ochotni podrobit své dítě zneužívajícímu mrzačení. To dává smysl.

Elon Musk na návrh zákona reagoval tweetem: Tento zákon je vlk v rouše beránčím. Ve skutečnosti to znamená, že pokud s druhým rodičem nesouhlasíte se sterilizací svého dítěte, přijdete o opatrovnictví. Naprosté šílenství.

Poznámka na okraj, jedno z Elonových 337 dětí se identifikuje jako trans. Tento návrh zákona předložili a podpořili politici, kteří chtějí, abyste své děti potratili a ukončili jejich život ještě před narozením.

A vzhledem k tomu, že chtějí, aby vaše děti zemřely, můžete věřit, že v tomto případě mají na mysli nejlepší zájmy vašeho dítěte, jeho zdraví, bezpečnost a blaho. Nemůžeme dostatečně zdůraznit, jak nepatřičné je, když rodiče své děti potvrzují, chrání a milují na základě skutečnosti, kým a čím jsou, a ne na základě představ dítěte o tom, kým a čím chce být.

Zneužívání znamená říct: miluji tě takového, jaký jsi. A měl by ses přijímat takového, jaký jsi. Ale dobrá levicová výchova na druhé straně říká: Miluji tě za to, kým by ses mohl stát, kdybys byl vykastrován a výrazně, hormonálně a chirurgicky změněn. A měl bys přijmout sám sebe, jen když se výrazně změníš. Ale někteří proti tomu namítají. Mnozí, kteří mají svědomí a duši, by řekli, že snažit se najít štěstí tím, že změníš to, kým a čím jsi, je bláznivá hra.

Tito extrémisté by také řekli, že štěstí naleznete tím, že přijmete sami sebe takové, jací jste. A pokud je to těžké, pak je moudré vyléčit bolest, trauma a negativní přesvědčení, které v sobě nosíte a které způsobují, že se neustále nacházíte v místě odmítání sebe sama, kde se snažíte být někým jiným.

Jinými slovy, říkají, že vyhledání psychologické pomoci, která zlepší vaši narušenou psychiku, povede k většímu úspěchu než použití fyzické chirurgie a hormonálních změn ve snaze zlepšit vaše psychické poruchy. Moudří lidé by také mohli říci, že získávání vlastní identity na základě pohlaví vás vždy zbaví síly, protože snaha ztotožnit se s pohlavím znamená ztotožnění se s něčím, co nejste, což vás vždy zbavuje síly.

Zatímco naopak ztotožnění se s tím, kým ve skutečnosti jste, je cestou posílení ke skutečnému štěstí. A to, kým jste, je božská zázračná bytost, která je mnohem větší než vaše pohlaví nebo jakýkoli jiný fyziologický aspekt vašeho těla. Těmto moudrým lidem s jejich nebezpečnými teoriemi však vzkazuji toto: Vykuřte mi mého zmrzačeného č*ráka.

Pravda je taková, že myšlení, že jste svým pohlavím, vás činí šťastnými. A myšlení, že jste špatné pohlaví, vás udělá ještě šťastnějšími. A podstoupit nevratné chirurgické změny a kastrace ještě předtím, než se váš mozek plně zformuje, je nejlepší způsob, jak vyléčit veškeré nepohodlí, úzkost, deprese nebo neštěstí, které máte. Je to jako když vám doma nefunguje WiFi, tak nejlepší způsob, jak to napravit, je předělat kuchyň. Důvěřujte vědě.

A rodičům v Kalifornii… raději věřte vědě, jinak byste mohli přijít o své děti. A protože tento nedávný zákon vyžaduje, aby rodiče, kteří nechtějí přijít o své děti, ignorovali objektivní biologickou realitu ve prospěch potvrzení představivosti svého dítěte, můžeme očekávat, že budou následovat další podobné skvělé zákony. Jako třeba, že rodiče měli být povinni potvrdit přesvědčení svého dítěte, že ve skříni je příšera. Pro takové případy by bylo vhodné instalovat domácí bezpečnostní systém. Co takhle zavolat zásahovou jednotku nebo zahájit palbu brokovnicí do skříně?

Jakákoli jiná reakce než tato by nebyla pro dítě potvrzením, a tudíž by velmi ohrozila jeho zdraví, bezpečnost a blaho. A jak už to tak bývá, ti, kteří ještě nejsou příliš dobře indoktrinováni komunismem, a proto stále věří v Boha, často považují svůj vztah k dětem za nejsvětější povinnost vůbec. A výchovu svých dětí s velkými hodnotami a ochranu bezpečnosti svých dětí za každou cenu považují za nesmírně důležitou.

A to do té míry, že dobří rodiče jsou dokonce ochotni obětovat vlastní život, aby jejich děti byly v bezpečí. A vláda si s tím zahrává. Takže se těšíme, jak to dopadne. A jako rodič si možná říkáte, že tento nový zákon zní šíleně, ale mě se netýká. Moje dítě není trans. Ale na to říkáme: Zatím ne. Protože pokud máte své děti zapsané v koncentračním táboře známém jako státní školy, můžete si být jisti, že dělají naprosto vše pro to, aby vaše dítě nabylo přesvědčení, že je trans. Ne proto, že by ve školách probíhala nějaká indoktrinace.

Je to proto, že školy prostě pomáhají dětem najít jejich pravdu. A protože se školám v poslední době tak dobře daří pomáhat dětem najít jejich pravdu a skutečnou pohlavní identitu, od roku 2007 jsme zaznamenali 15 000% nárůst počtu klinik pro kastraci, sterilizaci a zmrzačení dětí. Nechoď na to hřiště, můžeš se praštit do hlavy, běž na tu kliniku, kde přijdeš o genitálie. Bezpečnost.

To je pro dnešní zprávy vše. Dávejte své děti do veřejných škol. A čím dříve se vám podaří dostat své děti na hormony, blokátory puberty a operace, tím dříve se vaše dítě stane celoživotním zákazníkem. Bude vás to stát akorát vaše malé děti a spoustu peněz. A jestli si myslíte, že to není dobrý nápad, tak vám prostě děti vezmeme a uděláme to stejně… pokud dovolíte, aby to pokračovalo. Dobrou noc.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů