Plandemie č. 2: šíření strachu kolem ptačí chřipky

Ve zkratce...

V posledních dnech jste možná zaznamenali zprávy o „případu úmrtí na ptačí chřipku” z Mexika. Média se toho hned chytla a začala šířit strach. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Donation amount
Donation frequency


Sledujte také na: Odysee / Rumble / Substack

Originál článku publikován ZDE: 14. června 2024

Přepis:

Vítejte. Jsem James Corbett z CorbettReport.com. A já jsem James Evan Pilato z mediamonarchy.com. Jednoduchá ekonomická opatření tento závažný problém nevyřeší. Máme pro vás tento příběh. Nejnovější „úmrtí na ptačí chřipku” je v podstatě znovu covid, další fantastický článek z off-guardian.org. Média široce informovala o tom, že nový kmen ptačí chřipky si vyžádal první oběť, 59letého muže z Mexika. Novinkou je, že údajně zodpovědný kmen, H5N2, nebyl údajně nikdy předtím zjištěn u lidí.

CNN, BBC, Sky News a ABC přinesly titulek: První potvrzený případ ptačí chřipky H5N2 zemřel, tvrdí Světová zdravotnická organizace. Britské noviny přeskočily rovnou k položení důležité otázky, zda se ptačí chřipka vyskytuje ve Spojeném království? A samozřejmě, což je důležitější, mám se obávat? Žádné z mainstreamových médií se samozřejmě nezabývalo situací více než kopírováním tiskové zprávy WHO.

Ale každému, kdo sledoval počáteční vývoj covid pandemie, podrobnosti o úmrtích na ptačí chřipku zní opravdu povědomě. Pacient již vážně nemocný s onemocněním ledvin, cukrovkou druhého typu. Před akutními příznaky ptačí chřipky byl tři týdny upoután na lůžko.

Navíc diagnóza ptačí chřipky byla potvrzena až po jeho smrti úžasným PCR testem. K úmrtí údajně došlo 24. dubna a do médií se to dostává až nyní. Zpráva také uvádí, že muž nebyl v minulosti vystaven kontaktu s drůbeží ani jinými zvířaty, což vyvolává otázku, proč jste ho testovali na tuhle věc, ptačí chřipku? Přesněji řečeno, proč ho testovali na kmen ptačí chřipky, který údajně nikdy nenakazil člověka, natož aby ho zabil? Testují pro jistotu všechny?

Protože to je další covidová věc… pravděpodobně to začnou dělat nyní, protože doporučení Světové zdravotnické organizace po tomto případu zahrnují posílení rutinního dozoru, což v podstatě znamená více testování. Nová zpráva zveřejněná dnes tvrdí, že stará dobrá ptačí chřipka H5N1 zabila desítky dojnic po celých USA. Krávy buď uhynuly, nebo byly poraženy, takže je možné, nebo dokonce pravděpodobnější, že žádná z nich nezemřela na ptačí chřipku.

První dva státy bylo Nové Mexiko a Michigan. Takže to začalo docela blízko odtud. Všechno to zní povědomě. Mezitím bývalá ředitelka reakce na covid v Bílém domě Deborah Birxová samozřejmě ve všech TV pořadech šíří další šílenosti z éry covidu, mluvila o nutnosti odhalit asymptomatickou ptačí chřipku u lidí, klasický covid manévr…

Následoval návrh, že bychom měli jednou týdně testovat každou krávu v Americe. V Americe je asi 40 milionů krav, kdybychom je všechny testovali pomocí PCR testů každý týden, a pro představu, test má pozitivitu 0,1 %, což by dělalo 40 000 domnělých případů ptačí chřipky týdně, a tedy nutnost zabít potenciálně další miliony krav zbytečně, což je dost šílené, pokud je vaším cílem sledovat a předcházet nemoci, ale naprosto ideální, pokud chtějí, abyste jedli cvrčky a přestali jíst maso.

Náš kamarád Ryan Christian vždy dělá fantastickou práci. Lékařský průmyslový komplex propaguje další plandemii. A EU má zajistit 40 milionů vakcín proti ptačí chřipce pro 15 zemí. Jde hlavně o ty obchody, ty peníze, ty nákupy. Myslím si, že to je něco, co se dostává k tomu, co řekl slovenský premiér, že bude vyšetřovat nákup všech těch závadných a falešných vakcín. Jamesi, to je dobrá věc. Já mám pořád ještě dekoraci na motivy nemoci X. A co ty?

JC: Jo, já bohužel nemám plyšáka s koronavirem. Ten by se měl prodávat na eBay nebo tak něco. Jsem si jistý, že by se za něj vybralo hodně peněz.

JP: Prodává se.

JC: Výborně. Dobře, jestli nám někdo takový sežene, pošlete nám ho do poštovní schránky. Můžeme ho mít v pozadí jako neustálou připomínku toho, co se chystáme znovu prožít. Jupí. Jestli vám to zní povědomě, tak proto, že to tak je. Je to úplně stejný návod. Jen mění název na etiketě, ale je to přesně plandemie 2.0, a jak správně poznamenává Kit Knightly – ano, samozřejmě, MSM poslušně plní svou roli stenografů globalistických přisluhovačů WHO, kteří jsou samozřejmě ovládáni svými dárci.

V tomto případě bych vlastně doporučil lidem, aby si přečetli tiskovou zprávu WHO o této ptačí chřipce. Všechny titulky z médií berou podněty z tohoto úseku „Situace ve zkratce: Potvrzený smrtelný případ nákazy člověka virem ptačí chřipky H5N2 zjištěný u obyvatele státu Mexiko, který byl hospitalizován v Mexico City.” Proboha. Zřejmě nikdo z nich nečetl až do popisu situace, kde přiznávají, že tato osoba nebyla v minulosti vystavena kontaktu s drůbeží ani jinými zvířaty.

Případ měl více zdravotních potíží. Příbuzní případu uvedli, že případ byl již tři týdny před nástupem akutních příznaků upoután na lůžko z jiných důvodů. Takže ano, máme tu někoho, kdo zemřel „s ptačí chřipkou” místo na ptačí chřipku. Zní vám to už povědomě? A jak u této osoby diagnostikovali ptačí chřipku?

No jistě. PCR, polymerázová řetězová reakce v reálném čase. Takže je to přesně, doslova stejný návod. Ale mohli bychom jít ještě o krok dál. Je to ještě šílenější. Mexická vláda doslova říká: Ne, ne, počkejte. WHO lže. Mexický ministr zdravotnictví popírá úmrtí obyvatele v důsledku podtypu ptačí chřipky. Jorge Alcocer, mexický ministr zdravotnictví, řekl: Mohu poukázat na to, že prohlášení Světové zdravotnické organizace je dost špatné, protože hovoří o smrtelném případu ptačí chřipky, což se nestalo. Máte to tu přesně černé na bílém.

Ne, oni lžou, lidi, oni lžou. Ale mainstreamová média se takového titulku nechytají. Mohli bychom se tomu věnovat mnohem hlouběji a já jen lidi odkážu na komentář, který zanechal paul823 na mém nedávném podcastu Budoucnost jídla, kde odkazuje na článek z AkrMedic.info, který neznám. Ale rozebírá se tam nejnovější případ v Austrálii, protože, panebože, museli se zbavit 500 000 kuřat kvůli nějakému ohnisku ptačí chřipky. Rozebírá to bod po bodu a rozebírá všechny ty nesmysly.

Ale my se ani nemusíme pouštět do rozkladu bodu po bodu. Klidně, pokud vás to zajímá. Ale my scénář známe. Víme, o čem to je. Víme, kam to směřuje. Použijí k tomu PCR testy generující falešně pozitivní výsledky, aby vyvolali falešnou plandemii, kterou budou medializovat pomocí MSM a říkat polopravdy, desetiny pravdy nebo nulové pravdy, aby z toho udělali nějakou velkou globální paniku, a WHO nebo někdo jiný nás přijde zachránit. Prostě budou hrát tu samou hru, dokud nebude neúčinná.

Takže je otázkou, co jsme se naučili z poslední plandemie a zda na to lidé znovu naletí. Pojďme si nyní vsadit. Jediná otázka, která mi vrtá hlavou, je, zda opravdu stisknou spoušť s tím, že to dotáhnou do konce, protože si myslím, že to ještě není rozhodnuto. A za B, pokud to dotáhnou do konce a opravdu to spustí, jestli se chystají na to, že prostě vybijeme krávy a kuřata a v podstatě vyrobíme krizi v zásobování potravinami? Nebo půjdeme cestou přenosu z člověka na člověka. Je to globálně se šířící plandemie? Nebo obojí, předpokládám. Proč ne. To je skutečná otázka.

Z mého pohledu, kdy jsem se zabýval všemi těmi falešnými strašáky od prasečí chřipky přes ziku až po ebolu a všechny ty nesmysly. Mohou to signalizovat mnohokrát, než skutečně stisknou spoušť. Takže to nemusí být nutně tak, že se k tomu chystají hned teď, ale víme, jak to bude vypadat, až se k tomu odhodlají.

JP: Doufejme, že lidé viděli ten meme všech těch titulků na obálkách časopisů The Time v průběhu let: „Smrtící ebola; Smrtící zika,” prostě rok co rok úplně nová věc, ze které jde super strach. To mi připomíná poslední velký rok prezidentských voleb. Musí nějak porazit oranžového muže… jako že nás zachrání. Jenom to takhle z křesla rozebírám.

Zdá se mi, že je trochu pozdě v roce na to, aby to mělo takový efekt. Všichni už se odhlásili na léto. Tímhle je nedokážete dostatečně vyděsit, protože jste začali příliš pozdě. Berte to jako reklamní kampaně. Nevypouštějte teď nové produkty, nikdo si jich nevšímá. Všichni jsou na pláži. Samozřejmě, že mainstreamová média by o tom hodně psala, ale ta se hned vrátí po tomhle slovu od farmaceutických firem, které je platí.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Big farma firmy sa ešte nažrali za Covidu?? Tak vymýšĺaju ďalšiu vtákovinu ako na nás zarobiť…Štát by mal pkstaviť dozor nad zneužívaním zdravotníxcyva a tresty za šírenie paniky. Ked vypukok COVID, mal som 79 r0kov, a rúšku som nenošil. Tri dni som mal zvýšenú teplotu, nejedol som lebo som všetko hneď vyvrátil. A KONIEC, bolo po kačinej svadbe…to bol celý COVID.. A chodil som von..

  2. To chce revolúciu proti veĺkým firmám v rukách jednotlivcov- akcionárov.!!! Veĺké firmy patria štátu!!! Malé firmičky do istej zákonom stanovenej veĺkosti nech má kto chce, pokiaĺ dodržuje zákon…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů