Svědectví: Ženy trpí horšími periodami i v blízkosti očkovaných proti covidu (i když samy nebyly očkovány)

Ve zkratce...

Svědectví ženy, co sdílí příběh o ženách, kterým se zhoršila jejich perioda, i když samy nebyly očkovány, ale byly v kontaktu s očkovanými.
Facebook
Telegram
VK

Přepis videa:

To, co se právě tady děje, je, že menstruační cyklus a perioda u žen je značně ovlivňována, a to i když sami nedostaly vakcínu. Takže Vám to zopakuji, ženy, které se pohybují ve společnosti, kde lidé byli nedávno očkováni… víte, o čem mluvím. I když jsou jen v jejich blízkosti, něco se děje s jejich menstruačním cyklem. Máme ženy, které nemají svou periodu, máme ženy, které mají tu nejhorší periodu svého života, do té míry, kdy krvácí tak moc, že to je zcela nenormální.

Ženy, které jsou v menopauze, mají svou periodu zpátky, a ženské lékařky – já nejsem doktorka, to víte, já jsem holistický zdravotník a jedu v alternativě atd. V této skupině je něco, co je nám velmi dobře známo, že pokud žena moc krvácí – a je po menopauze, je to s největší pravděpodobností rakovina. Takže něco se děje, prosím pošlete tuto zprávu všem ženám, které znáte, tohle není výmysl, tohle není konspirační teorie, tohle je o postavení se na stranu zdraví celého lidstva.

A já jsem ochotná se za to postavit, upozorňovat na ženská práva a mluvit o tom. Ve dne i v noci se za Vás postavím, protože něco se děje v zákulisí a oni jdou po zdraví žen. Také jsem četla článek, že očkování značně snižuje počet spermií u mužů. Pohybuji se v této skupině lidí, kteří řeší plodnost. Muži byli na testu plodnosti po očkování a něco se děje, protože jejich počet spermií jde značně dolů. Zabývám se touto problematikou již dlouho, a to, co mi z toho vychází je fakt, že se nás snaží sterilizovat.

Tohle řeknu zcela od srdce, vidím Vás, miluji Vás, pokud jste se nechali očkovat, nechci, abyste cítili stud nebo smutek. Ale nemohu Vám pomoci to necítit, protože za našimi zády se něco děje.

Svědectví: Ženy trpí horšími periodami i v blízkosti očkovaných proti covidu (i když samy nebyly očkovány) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
Překlad obrázku: DailyMail: “Ženy řikají, že od očkování proti covidu mají těžší a bolestivější menstruace – některé i tvrdí, že se jim narušil jejich měsíční cyklus”
Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů