JP Sears – Pravidla pro emoční rozestupy

Ve zkratce...

JP Sears v dalším parodickém videu ukazuje, jak by to vypadalo, kdyby se kromě fyzických rozestupů se zavedly i emoční rozestupy.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Dobrý večer, vítejte v Severní Koreji USA. Pravidla o fyzických rozestupech mají chránit lidi před jistou smrtí způsobenou všemi a dalšími viry. Bohužel v této bezpečnostní hádance něco chybělo. To je nejspíš důvod, proč jsme ještě nedosáhli lidské nesmrtelnosti. Ten chybějící prvek k fyzickým rozestupům jsou emoční rozestupy. Pravidla budou zavedená okamžitě. Abyste mohli dosáhnout nejnižší kvality života tím, že svůj život uděláte o vyhýbání se smrti, zde máte pravidla pro emoční rozestupy.

Prosím, mějte na mysli, že tato pravidla, která trvají na tom, abyste šli proti své podstatě, jsou pro vaši ochranu. Vyhýbejte se očnímu kontaktu. Pro vaši ochranu bude nejlepší, když se odmítnete dívat do očí druhých lidí. Je přijatelné se jim dívat buď na chodidla nebo na zem před jejich chodidly. Ukáže jim to, že vám na nich záleží. Než aby vám na nich skutečně záleželo, ukažte jim, že vám na nich záleží, tím, že se vyhnete očnímu kontaktu. Zakryjte svůj celý obličej.

Zakrýt si pouze nos a ústa je jako nosit boty bez kalhot. Nová pravidla o emočních rozestupech vyžadují, abyste si maskou zakryli svoje oči a zbytek obličeje, abyste ochránili druhé před emočním propojením se s vámi. Než budeme pokračovat, ukážeme vám odborný rozhovor s mužem, který v této oblasti není odborník, ale má více peněz než Bůh. Vydělává obrovské množství dalších peněz tím, že vám prodá povinný lék na to, čeho se podle nás máte bát. Willy, pokud tam jste… jak hrozné je emoční propojení, a je už lék poblíž?

Willy (parodie na Billa Gatese): Nejprve chci poukázat na to, že mám na sobě svetr, což mě dělá velmi důvěryhodným.

Zadruhé – lidské propojení je zdrojem všech pocitů odmítnutí. Lidé nemají kapacitu na to, aby se vypořádali s takovými pocity. Vymysleli jsme tedy nejefektivnější pravidla pro emoční rozestupy, aby lidi byli před sebou v bezpečí.

Dále pracujeme na léku, který vyléčí pocity odmítnutí a zármutku. Teprve poté bude pro lidi bezpečné, se vrátit k vzájemnému propojení.

JP: Jak se vývoj léku financuje?

Willy: Penězi daňových poplatníků. Jakmile se lék vyvine, prodáme ho zpět daňovým poplatníkům.

JP: Děkujeme, Willy. Bez pochyby máte na sobě svetr. Teď zpátky k pravidlům pro emoční rozestupy. Zbavte se svých přátel. Vaši přátelé jsou jen Petriho misky plné nakažlivých nemocí a chorob, které jen čekají, než vás nakazí. V děsivém světě, ve kterém nyní žijeme, dobrým přítelem pro své přátele můžete být tak, že se s nimi už nebudete přátelit.

Pamatujte, tohle není jen pro vaši ochranu, ale pro ochranu druhých lidí. Nikdy si nepodávejte ruce. Podávání rukou býval symbol úcty, přátelství a propojení. Ale nyní je to v podstatě to stejné jako pití z toalety. Pro maximální ochranu před vražednými podavači rukou, doporučujeme, abyste si amputovali své dlaně. Mějte své děti v klecích. Naučte své děti, jak žít život, který nestojí za to žít, aby mohly být v bezpečí ve vězení ochrany, které jste je naučili, jak si pro sebe postavit.

Než abyste je nechali, hrát si s kamarády, dejte jim kresbu kamaráda a nechte je, ať si raději hrají s ní, protože je to mnohem bezpečnější. Kdysi se mělo za to, že lidské propojení šíří lásku a dává vám sílu, se spojit s vlastním srdcem. Naštěstí nyní víme, že je ideálnější se bát té věci, která šíří lásku a propojuje vás s vlastním srdcem. Kromě toho, když budete neustále myslet na tato pravidla, budete tak více žít v hlavě, zatímco budete držet emoční rozestupy od vlastního srdce.

#Poslušnost

Měli byste vědět, že je privilegium, vzdát se svých práv pro naše vedení, o kterém vám říkáme, že je pro vaši ochranu. I když vaši poslušnost zajistí váš strach, budeme vám říkat, že jste odvážní, protože vyžaduje velkou dávku manipulace, aby hrstka ovládala většinu.

Překlad: David Formánek

Zdroj: awakenwithjp.com

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů