Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu)

Ve zkratce...

Čtvrtý díl širší série o největším podvodu v historii lidstva: Covidu-19. Dozvíme se pravdu o PCR testech a podvodech s nimi spojenými.
Facebook
Telegram
VK

Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 26. února 2021

Přepis:

Předchozí části:

První část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část
Sedmá část
Osmá část
Devátá část
Desátá část
11. část
12. část
13. část
14. část
15. část
16. část
17. část
18. část
19. část
20. část
Původní série Pád Kabaly (1-10) – Konec světa tak, jak ho známe

Sociální rozestupy, roušky a dezinfekce byly pouhým začátkem. Kabal pro nás měla připravena mnohem víc. Jejich vynikající plán se skládal z částí, které se samostatně zdály nevinné a neškodné. Ale při jejich kombinaci vznikl vysoce toxický koktejl… Stručně řečeno, máme co do činění s masovou hysterií kolem údajného zabijáckého viru, který vědci nikdy neizolovali a jehož existence nebyla nikdy prokázána. Tečka. Přesto vám ho přinesli a lžou vám podplacení vědci, kteří zaprodali svou duši, aby vás přesvědčili, že vy a vaši blízcí jste ve smrtelném nebezpečí. Masky na obličej a dezinfekční prostředky na ruce, které zkorumpované vlády učinily povinnými, se ukázaly být toxické a karcinogenní. Nedostatek kyslíku, příliš mnoho oxidu uhličitého, kožní choroby, plicní choroby, opožděný vývoj u kojenců. Varovali nás všichni nepodplacení odborníci. Ale lidé to neslyšeli kvůli věčnému šíření strachu mainstreamových médií.

Byl zaveden pověstný výtěr z nosu, nikoliv však obyčejnou vatovou tyčinkou, ale pravými profesionálními tyčinkami z nylonových vláken, které byly sterilizovány ethylenoxidem, který je toxický a karcinogenní, které obsahují morgelony – stejné nanočástice, jaké jsme našli v rouškách. Které za sebou hluboko v nosní dutině zanechávají ostrá vlákna, které obsahují nechvalně známý hydrogel DARPA, které obsahují nanoboty zvané Theragrippers, které s největší pravděpodobností obsahují vakcínu. Které mohou poškodit buď váš obličejový nerv, nebo čichový nerv, případně obojí. A pokud je při tom poškozena vaše hematoencefalická bariéra, tedy tkáň, která chrání mozek před vším, co do něj nemá proniknout, jste oficiálně v háji. Váš limbický systém ponese škodlivé následky, které mohou výrazně zkrátit délku vašeho života. To je hodně, že? Plně chápeme, pokud nám v tuto chvíli nevěříte. Ale pojďme se na důkazy podívat blíže, ano?

Zaprvé. Testovací tyčinky jsou sterilizovány ethylenoxidem, toxickým karcinogenním plynem. Podle úředníků, kteří prosazují tyto výtěry z nosu, je to zcela bezpečné a není se čeho obávat. Tak to zase lžou. Testovací tyčinky obsahují padesátinásobek maximálního povoleného množství ethylenoxidu. Patesátinásobek! Proč? Je to opravdu nutné pro něco, co teď v některých zemích musí děti čichat každý den, než je pustí do školy?

Za druhé. Testovací tyčinky obsahují morgelony. Pamatujete si je z části 20? Ty nanobotové hrůzy v rouškách, které lidé vdechují celý den? No, asi nestačilo přidat je jen do roušek, protože jsou i ve vašich testovacích tyčinkách. Snadno si to otestujete sami. Aktivními se stávají při tělesné teplotě. Takže podržte tyčinku nad miskou s horkou vodou a počkejte. Použijte lupu nebo mikroskop, abyste viděli ty hnusné potvůrky, které si strkáte do nosu pokaždé, když děláte výtěr z nosu. Pokud budete mít štěstí, zůstanou vám v nosní dutině. Pokud ne, dostanou se do vašeho mozku, o kterém více za chvíli.

Za třetí. Testovací tyčinky za sebou zanechávají ostrá vlákna, opět si to můžete snadno vyzkoušet sami. Tady je testovací tyčinka a tady kus masa představující vnitřek vaší hlavy. Přejeďte tyčinkou podle protokolu přes maso a voilá. Můžete vidět, jak se některá ostrá vlákna odlomí. Zůstanou uvnitř vaší hlavy. Teď vás to možná neznepokojuje, ale většina lékařů, kteří to viděli, jsou znepokojeni. Vlákna v těchto tyčinkách byla navržena tak, aby se odlomila. Jsou dutá. Proto se nikdy nepoužívaly obyčejné vatové tyčinky.

Za čtvrté. Dutá vlákna obsahují něco, čemu se říká DARPA hydrogel. DARPA hydrogel je v dutých vláknech tyčinek. Proč je to znepokojující? No, za prvé, z DARPA nikdy nevzešlo nic neškodného, ani z Nadace Billa a Melindy Gatesových, která v tomto konkrétním případě spolupracuje s biotechnologickou společností Profusa, která vyrábí biosenzory integrující tkáně pro nepřetržité monitorování tělesných chemismů. Mluvíme o drobných biosenzorech vyrobených z porézního chytrého gelu. Biosenzory, které sdělují vaše zdravotní informace prostřednictvím signálů fluorescenčních světel optické čtečce, jež lze následně přečíst pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu. Vaše zdravotní údaje mohou být a budou sdíleny s poskytovateli zdravotní péče a analytiky veřejného zdraví… bezpečně samozřejmě. Jaká to úžasná technologie. Naprosto milujeme a podporujeme vědecký pokrok. Opravdu ano. Vždyť to můžete využít ke sledování nemocí, jako je cukrovka nebo chronické plicní onemocnění. Ale může nám někdo vysvětlit, proč je to v tyčince do nosu a proč nám o tom nikdo neřekl?

Za páté. Testovací tyčinky obsahují nanoboty zvané Theragrippers, které vynalezli vědci Johna Hopkinse v roce 2020. Takto vypadají Theragrippery – mikrozařízení ve tvaru hvězdy vyrobené z kovu. Je to shapeshifter, což znamená změnu tvaru z tohoto na tento, jakmile dosáhne tělesné teploty. Šest ostrých mikrohrotů se pak přichytí na střevní sliznici jako zuby měchovce, který vlastně byl modelem pro tento vynález. A jakýkoli lék nebo vakcína zapouzdřená ve středu se bude do vašeho těla uvolňovat postupně po dobu 24 hodin. Theragrippery nejsou o nic větší než smítko prachu. Může vám jich být podáno 1000 najednou. Zde jsou vedle podkožní jehly. A takto vypadají na vatové tyčince. Zajímavá volba fotografie na jejich webových stránkách, nemyslíte? Farmáři již desítky let používají k očkování dobytka nosní tyčinky. Je to poměrně běžné a vůbec ne nejmodernější. Tyčinka se namočí do vakcíny a pak jde nahoru do nosu.

Za šesté. Testovací tyčinky mohou poškodit obličejový nebo čichový nerv, případně obojí. Existuje jen velmi malý úhel, který je bezpečný pro provedení výtěru z nosu. Pokud zdravotnický pracovník nebo vy sami, když test provádíte, tento bezpečný úhel minete, riskujete, že se poškodí některé velmi důležité lebeční nervy. Nervy, které vám umožňují mít čich a chuť. Nervy, které udržují vaši mimiku takovou, jakou ji chcete mít. Nervy, které chrání váš mozek před cizími vetřelci, jako jsou bakterie a viry.

Za sedmé. Při nesprávném provedení výtěru z nosu může dojít k proražení vaší hematoencefalické bariéry. V takovém případě mohou do vašeho mozku proniknout nejrůznější patogeny a zanechat za sebou ničivou stopu. Pokud je v důsledku toho poškozen váš limbický systém, objeví se příznaky, jako je chronická únava, poruchy spánku, poruchy bdělosti, změněné emoce, problémy s pamětí, ztráta kontroly nad pohyby a tělesnou teplotou. V kombinaci s následkem poškození obličejových a čichových nervů s příznaky, jako je ztráta čichu a ztráta chuti, bude jako viník všech vašich příznaků označen COVID-19. Příznaky, které se u vás objevily hned po provedení výtěru z nosu. Jakákoli korelace bude lékaři i ověřovateli faktů odmítnuta. Všechno to byla jen náhoda. Nějakou dobu potrvá, než všechny strašlivě nepovedené nosní výtěry vyplují na povrch. Jak mluvíme, stále více lidí vystupuje se svými hrůznými příběhy o utržených tyčinkách, které zůstaly uvnitř nosní dutiny. „Saúdské dítě zemřelo po utržení testovací tyčinky v nose.“ „Tyčinka se zlomila v nose ženy během PCR testu.“

Nebo byly nalezeny uvízlé v plicích. „Koronavirová tyčinka uvízla v plících pacienta během testu.“ O nejstrašnějších bolestech hlavy vůbec od testování. „Kromě bolestí hlavy, slzení očí a krvácení z nosu někteří lidé omdleli. Jiní popisují test jako pocit, „jako by mi vyčistili oko zpoza oční bulvy“, „divokou bolest“ a jako by mi „sáhl až do zadní části lebky a pak se vrátil pro další“. O lidech s únikem mozkomíšního moku. Krvácení do mozku. „Covid test prorazil mozkovou výstelku.“ „Pacient utrpěl únik mozkové tekutiny po covid nosním testu.“ „Po neúspěšném covid testu mozková tekutina ženy začala prosakovat do nosu.“ „Covid nosní test vedl k úniku mozkomíšního moku.“

O dětech s krvácením z nosu a očí. „Pětileté dívce tekla krev z očí poté, co byla donucena podstoupit covid PCR test, při kterém jí byla do nosu zavedena testovací tyčinka, aby se mohla vrátit do školy. V nemocnici pak matce řekli, že ´to je normální´.“ Vystoupily tisíce lékařů, kteří volali po zastavení tohoto šílenství. Pokud je virus tak nakažlivý, opravdu si myslíte, že se může nacházet pouze ukrytý hluboko v hlavě? Pokud existuje jen úzký bezpečný úhel, musí být naše děti opravdu vystaveny tomuto nebezpečnému přesvědčení založenému pouze na strachu? Opravdu věříte, že byly provedeny bezpečně s ohledem na tento úzký bezpečný úhel?

Pokud nám naše vlády a zdravotní ústavy neustále říkají, abychom věřili vědě, tak o jaké vědě to vlastně mluví? Proč nás neinformovali o technologii nanobotů v tyčinkách nebo o možnosti očkování pomocí tyčinek? Proč neupozornili na nebezpečí vážného zranění nebo ještě horšího následku špatně provedeného výtěru? Na jakou vědu se přesně odvolávají? Aha, počkat, nechte mě hádat, musí mluvit o vědě o PCR testu, že ano. Vždyť po výtěru nosu je jeho obsah odeslán k testování slavnou metodou PCR.

Vynálezcem PCR byl biochemik a nositel Nobelovy ceny Dr. Kary Mullis. PCR vyvinul v roce 1983 za účelem amplifikace sekvencí DNA. To je vše, PCR nikdy nebyla určena k diagnostickým účelům. Jinými slovy, PCR nelze použít k diagnostice onemocnění. Nemůžete ji použít k diagnostice COVIDu-19. To ví každý virolog. Mullis promluvil při předchozích příležitostech, kdy byl jeho vynález zneužit. „Dr. Mullis raději mluvil o chybné interpretaci než o zneužití. My však budeme nadále používat slovo zneužití, protože míra, do jaké k tomu došlo, se odehrála až po jeho smrti a byla bezprecedentní.“ PCR nezjistí existující infekci. Pouze měří, zda jsou v těle přítomny sekvence viru.

Tyto sekvence mohou stejně dobře pocházet z již překonané virové infekce nebo z kontaminace, která k infekci vůbec nevede. Dr. Mullis: A pomocí PCR, pokud ji provedete dobře, můžete u kohokoli najít téměř cokoli. Je to prostě proces, který se používá k tomu, aby se z něčeho udělala spousta něčeho. Neřekne vám to, že jste nemocní, a neřekne vám to, že by vám ta věc, kterou jste nakonec dostali, opravdu ublížila nebo něco podobného. Je to ještě horší. Výsledek PCR plně závisí na počtu cyklů, které test provede.

Čím více cyklů, tím větší šance, že najdete to, co najít chcete. S každým cyklem totiž amplifikujete sekvence DNA. Jinými slovy, pokud provedete 40 cyklů, najdete téměř vše od rakoviny, přes HIV až po COVID-19. To však neznamená, že skutečně máte aktivní patogen, který způsobuje vaše onemocnění nebo je nebezpečný pro ostatní. Všichni máme rakovinné buňky, ale ne všichni máme rakovinu. „Kdokoli může být pozitivní na prakticky cokoli pomocí PCR testu, pokud ho provádíte dostatečně dlouho… pomocí PCR, pokud ho uděláte dobře, můžete najít téměř cokoli u kohokoli. Neřekne vám to, že jste nemocní.“ – Dr. Mullis Vzpomeňte si na šílené množství falešně pozitivních výsledků, ke kterým dochází při zneužívání PCR. „Do 17 cyklů: 100% přesnost. Nula falešně pozitivních výsledků.

Při 33 cyklech (doporučených CDC) je přesnost 24 % (76 % falešně pozitivní výsledky). Při 34 cyklech je přesnost 0 %. Většina zemí má nastaveno 40-45 cyklů. To je, co nám tento graf ukazuje…“

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

A hádejte co? Úřady to celou dobu věděly. WHO to potvrdila 14. prosince 2020. Všimli jste si toho vůbec? Fauci: Jediný způsob, jak byste mohli zjistit, jestli je to přenosné, kdybyste prokázali, že ve vás opravdu je živý replikační virus. A to testy nezměří. Pokud někdo přijde s 37-38, dokonce 36, musíte říct, že to jsou jen mrtvé nukleotidy. Tečka.

Teď si prosím uvědomte, že opravdu není co jiného říct. Díváme se na největší globální podvod všech dob. Existence SARS-CoV-2 nikdy nebyla prokázána. Víte, co bylo prokázáno? Zbytečnost dezinfekce rukou 1000krát denně. Nebezpečnost dezinfekce rukou 1000krát denně. Zbytečnost nošení roušek. Nebezpečí nošení roušek. Zbytečnost výtěrů z nosu. Nebezpečí výtěrů z nosu. Podvodné používání PCR testů, které bylo mimochodem zlatým standardem celého podvodu COVID. Uvědomujete si, co to znamená? Pokud odmítnete důvěryhodnost čísel PCR, k čemuž právě konečně a oprávněně došlo, nezůstane vám nic, žádný zlatý standard, žádná spolehlivá statistika, nic.

Nic než lži, záměrné lži. A víte, co bylo na tyto lži navršeno? Další lži. „I když jste asymptomatičtí,“ což znamená, že nemáte žádné příznaky, „stále jste nebezpeční pro ostatní,“ naprostá a totální blbost. A oni to věděli.

Dr. Kerkhove (WHO): Stále se zdá, že je vzácné, aby asymptomatický jedinec skutečně šířil nemoc dál.

Hlasatelka: Nechal jste si udělat test? Chystáte se na test?

Fauci: Nebudu si dělat test. Nemám žádné příznaky. Ale ne každý ve Spojených státech by měl jít na test. Nemám příznaky. Není důvod, abych se testoval. V celé historii respiračních virů jakéhokoli typu, asymptomatický přenos nikdy nebyl hnacím motorem epidemií. Hnacím motorem epidemií je vždy symptomatická osoba, i když se vzácně vyskytne asymptomatická osoba, která může přenášet, tak v epidemii nejsou hnacím motorem asymptomatičtí přenašeči.

Vypravěčka: Víte, co bylo položeno na vrchol těch lží? Skandály. Březen 2020. Testovací soupravy ve Velké Británii byly kontaminovány virem COVID-19. Promiňte? Jak se to proboha mohlo stát? Bylo to vůbec někdy vyšetřováno? Byl někdo pohnán k odpovědnosti? Samozřejmě, že ne.

Zdá se, že to nikoho nezajímalo. Víte, co se na ten skandál nabalilo? Další skandál. Bill Gates prodal údaje o vaší DNA Číně. Nejen vaše, ale každého stěr obsahující DNA byl prodán Číně, jak bylo prokázáno a odhaleno v roce 2021. Byl Gates pohnán k odpovědnosti? Samozřejmě, že ne. Víte, co se na tento skandál nabalilo? Podvod. S cílem vyděsit lidi do nepříčetnosti, byli použiti krizoví aktéři a dokonce i figuríny.

„Od testování…

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

po lékaře…

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

po pacienta..

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

po přihlížejícího…

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

po pacienta…“

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Adam Niedzielski Ministr zdravotnictví Polska.

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Přibližme si to…

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Prof. Dr. Peter van der Voort, vedoucí JIP na University Medical Center Groningen a nizozemský politik. Přibližme si to…

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Zapomněli na paži…

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Tohle je Melisa. Je „krizovou herečkou“. Stačí, aby hrála, že je hospitalizovaná s covidem a má problémy s dýcháním.

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Melisa: Dostali jsme úkol a tento je můj. Tímto vás jako zaměstnankyni informujeme, že máte pocit, že se vám těžko dýchá. Tohle je číslo mého lůžka. Za tohle dostanu spoustu peněz! Není to skutečná nemocnice! A jdeme na to… akce!

Vypravěčka: Právě když si myslíte, že jste viděli všechno… Víte, co bylo nabaleno na podvod? Další skandál zvaný úplatkářství a korupce. Slyšeli jste někdy o Bělorusku? Teď uslyšíte. Běloruský prezident Alexandr Lukašenko se odmítl podílet na lockdownu a dalších covid šílenostech, načež mu Světová banka a MMF nabídly úplatek ve výši 940 milionů dolarů v podobě pomoci COVID. Výměnou za to Lukašenko měl uvalit na svůj lid extrémní lockdowny, donutit je nosit roušky, zavést velmi přísný zákaz vycházení, zavést policejní stát a rozdrtit ekonomiku. Lukašenko odmítl, když všichni ostatní tzv. vůdci podlehli pokušení. Lukašenko se postavil na nohy a řekl světu, co se právě stalo.

Lukašenko: „Tímto prohlašuji, že nebudeme tančit podle něčího přání. MMF nás požádal, abychom zavedli stejné covid restrikce jako Itálie. Nechci tady v Bělorusku stejnou italskou situaci. Světová banka je připravena nám zaplatit 10x tolik, co nám nabídl MMF! MMF od nás stále očekává, že zavedeme lockdown, karanténu a zákaz vycházení. Jaká to hovadina…

Vypravěčka: Byla Světová banka a MMF hnáni k zodpovědnosti? Samozřejmě, že ne. Víte, co se nabalilo na tento skandál? Další skandál zvaný statistický podvod. V květnu 2020 úředníci přiznali, že desetitisíce Covid testů byly započítány dvakrát. Jinými slovy, dva vzorky odebrané od stejného pacienta. Například za účelem získání okamžitého druhého stanoviska, byly ve vládních oficiálních údajích zaznamenány jako dva samostatné testy, což je skvělý způsob, jak navyšovat objem. Pak také v roce 2020 běžná chřipka zmizela… jen tak zčistajasna. Oficiální čísla už žádnou chřipku nevykazovala. „Nizozemská RIVM: V roce 2020 zemřelo na chřipku 404 lidí. Před rokem 2020 byl průměr 6400.“ „Vyhubil covid chřipku? Odborníci nadnáší zajímavou otázku, když případy chřipky po celém světě strmě klesly o 98 %.“

Dr. Briand (WHO): Na jižní polokouli během jejich chřipkové sezóny vlastně zaznamenali velmi omezený přenos chřipky. Bylo to nečekané a velmi překvapivé. Ale doslova, v letošním roce se na jižní polokouli nevyskytovala téměř žádná chřipka. Množství lidí, kteří nyní zemřeli na chřipku, stovky tisíc, jako vždy, se nyní počítali mezi oběti COVIDu. „Ročně máme až 650 tisíc úmrtí. 3-5 milionů vážných případů chřipky a až 1 miliardu nakažených.“ – Dr. Moen (WHO)

Vypravěčka: Takové hře s čísly se říká podvod. Také v srpnu 2020 CDC přiznalo, že ze všech takzvaných úmrtí na COVID je pouze 6 % bez jiných onemocnění. 94 % lidí zemřelo s průměrně dvěma a půl komorbiditami, což znamená dalšími základními nemocemi. Jinými slovy, podle CDC 94 ze 100 úmrtí na COVID ve skutečnosti zemřelo na srdeční onemocnění, respirační onemocnění, zápal plic, na selhání orgánů, rakovinu, obezitu nebo kognitivní onemocnění. Přesto měli všichni v úmrtním listu uvedeno COVID-19. Proč? To se brzy dozvíte.

Zde je další příklad toho, jak byly statistiky použity ke klamání lidí. Nizozemská RVIM přišla s těmito grafy s použitím různých měřítek na ose Y. Zde je to 5000 lidí.

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Přitom zde je jen 25.

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Ale cítíte, co to s vámi dělá, když vidíte tyto dva grafy? Číslo dvě se zdá být mnohem horší.

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

A podívejte se na ten příšerný oranžový vrchol, panebože. Ale hele, počet lidí mezi těmito řádky je jen pět.

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Takže prvního září 2021 zemřelo na COVID-19 11 lidí. Přičemž je třeba mít na paměti falešně pozitivní výsledky a skryté komorbidity.

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Nezapomeňte, že CDC uvádí 6 %, skutečné číslo by mělo být něco jako ani ne jeden celý člověk. No, teď už chápeme, proč směřujeme k dalšímu lockdownu. Na vrcholu naší pyramidy všech lží, podvodů, skandálů, úplatků a korupce se objevily další lži o přetížených jednotkách intenzivní péče. Počínaje jarem 2020 jsme obvolali mnoho nemocnic, požádali jsme ostatní, aby obvolali nemocnice ve svém okolí ve své zemi, a všichni se vrátili se stejnými překvapivými zjištěními. Jednotky intenzivní péče nebyly přetížené. Bylo to jako normální sezónní chřipka, při níž mají starší lidé s komorbiditami tendenci umírat. Celkový počet přijetí na JIP: Více o letech 2020-21 v příští epizodě.

Kabala II (21. část) | COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (4. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

„Polní nemocnice v New Yorku za 21 milionů dolarů se uzavírá poté, co v ní nebyl jediný pacient.“ „Deventerova nemocnice a lékaři: Nejsme přetíženi! Prosím, přijďte, pokud jste nemocní. Musíme se zbavit strachu.“ Než tuto epizodu ukončíme a pojedeme dál jako parní vlak, věnujte prosím chvíli plnému pochopení významu falešně pozitivních výsledků. Zmínili jsme se o tom již několikrát. Ale víte opravdu, co to znamená? Znamená to, že stovky tisíc lidí byly neprávem umístěny do karantény, uzavřeny a dokonce hospitalizovány. Znamená to, že zkrachoval nespočet podniků. Celá střední třída dostala obrovskou ránu. Úmyslné zneužití PCR rozdělilo rodiny.

Znamená to obrovský emocionální a psychologický dopad na lidstvo. Především na děti a starší lidi. Znamená to zničující nárůst sebevražd. „Odpočívejte v pokoji všichni, kteří jste už nemohli žít s důsledky covid podvodu.“ Můžeme si jen představovat, jak se doktor Mullis obrací v hrobě. „Dr Mullis zemřel těsně předtím, než přišel na scénu covid-19. Zanechal vzkaz pro dr. Fauciho? Ano, zanechal!“

Dr. Mullis: Lidé jako Fauci tam vystoupí a začnou mluvit, víte, on vlastně o ničem nic neví. A já bych mu to řekl do očí. Nic. Ten člověk si myslí, že můžete vzít vzorek krve, strčit ho do elektronového mikroskopu, a když v něm bude virus, poznáte to. Nerozumí elektronové mikroskopii a nerozumí medicíně. Neměl by být v takové pozici, v jaké je. Většina těch lidí tam nahoře jsou jen totální administrativní lidé a o tom, co se děje s tělem, nevědí nic. Víte, ti chlapi mají svou agendu, což není to, co bychom chtěli, aby měli, když si je platíme, aby se starali o naše zdraví. Mají svoji osobní agendu. Vymýšlejí si vlastní pravidla za pochodu, mění je, když chtějí. Tony Faucimu nevadí vystoupit v televizi před lidmi, kteří ho platí, a lhát přímo do kamery.

„I dnes PCR test určuje míru nakažení a úmrtí, což zase určuje vlny nákazy, což zase určuje míru lockdownu a což je nyní hnacím motorem tlaku na povinné očkování.“ – ACC

Vypravěčka: V době, kdy natáčíme tuto epizodu, naši hrdinové z vyšetřovací Korona komise ženou vlády k soudu za to, že svou destruktivní politiku COVID zakládají výhradně a neoprávněně na PCR.

„Reiner Fuellmich: Bez jakýchkoliv pochyb temná strana prohraje tuto nehumánní bitvu proti životu a stvoření.“

Vypravěčka: Máme v jejich práci velkou důvěru. Dojde ke spravedlnosti? Ano. Nakonec pravda a světlo kráčejí ruku v ruce a vždy zvítězí. Je to jen otázka času a vytrvalosti. Prozatím je však čas odhalit další ošklivé pravdy. Koneckonců, možná jsme vám předložili naši děsivou pyramidu COVID, ale jeden prvek stále chybí. Chcete vědět, co se vrchol pyramidy za každou cenu snaží skrýt? Pak mě následujte k 22. části.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. Moc děkuji za další díl kabaly! Viděl jsem už všechny…miluji tuto „dokumentární“ sérii, vše co zde zazní je byla, je a bude vždycky pravda.

  + přidám sem další důležité info:
  Pozor na covid-pasy! – Důležité upozornění! viz: https://www.prolibertate.cz/2022/03/vyjadreme-se-k-digitalnim-eu-covid-pasum-lhuta-uplyne-8-dubna/
  Proč potřebuje vláda Nouzový stav – přiznání v přímém přenosu ČT, 1min: https://nastub.cz/w/5g94x4CTPdQfcdbAUqHdSC
  Zásadní vystoupení profesora Berana – Covid je banální onemocění…4min: https://nastub.cz/w/uiYc9eD8YmkPFhxDoVf2sn
  26.2.2022 – Roušky všem – vlajky všem (Jan Tománek – fejeton)
  Tečkované příběhy – prosíme NEMLČTE O NÁSLEDCÍCH OČKOVÁNÍ a přihlaste se do dokumentárního filmu..: https://www.svedomi-naroda.cz/teckovane-pribehy/

  Fauci vlastní patent na vložení gp120 viru HIV SARS-CoV-2, který ničí rakovinotvorné T-lymfocyty v těle. Od té doby bylo dále zjištěno, že Tony Fauci z Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID) vlastní patent na nejméně jednu takovou vložku HIV, známou jako gp120. Více: https://igorchudov.substack.com/p/sars-cov-2-kills-t-cells-just-like?s=r

  Dodatek:
  Zdá se, že „poslední“ maskované hordy, které stále plní naše obchody a ulice, ztratily i tu trochu mozkové tkáně, kterou kdysi měly. Nedávno jsem vstoupil do supermarketu a viděl jsem dlouhou frontu čekající u jedné pokladny. 2/5 ve frontě frontě měli na sobě stále masky. Nikdo z nich si zřejmě nevšiml, že se otevírá další pokladna. Tomu se nelze divit. Nízká hladina kyslíku způsobená maskami nepochybně snížila jejich schopnost racionálního uvažování. A injekce covidu-19 jim samozřejmě také poškodily mozek.

  Mohli by nyní píchnutí zombíci reagovat na podprahové zprávy, které jim říkají, aby si znovu nasadili masky? Nic už není nemožné. Podvodná válka bude znamenat více zákonů a více omezení. Tisíce nezahalených Ukrajinců putujících po Evropě dají spiklencům šanci zvýšit počty covidů a znovu zavést výluky.

  „Žijeme ve světě, kde nám naše vlastní vlády vyhlásily válku.
  A většina lidí si toho ani nevšimla.
  Musíme zůstat neustále ve střehu a podezřívaví.
  Věčná paranoia je cenou za svobodu.“

 2. Výborné, dobrá práce. Všechny díly kabaly jsem viděl, doporučuji všem! Umí dost dobře otevřít oči i slepým..

  ‚V roce 1961 se britský ministr zdravotnictví Enoch Powell rozhodl, že společnost Pfizer si za svůj tetracyklin účtuje příliš mnoho, a učinil neobvyklý krok: odvolal se na zákon o patentech a dovezl antibiotika z Itálie, kde žádné patenty na léky neexistují. – úryvek z knihy Vernona Colemana „The Medicine Men“ (1975).
  Farmaceutické společnosti byly vždycky špatné. Pfizer vždy patřila k farmaceutickým firmám, které bych zařadil vysoko na seznam „nejhorších na světě“..

 3. Mal som po testovaní česť dni veľmi silné bolesti očí. Boleli ma bulvy tak, že ma to budilo zo spánku. Hovoriť to pred lekármi bolo ako hrach na stenu, hluché uši. Píšem to tu a teraz jasne. Hluché uši.

 4. V r.2011 u nás vyšla knížka od dr,Johna Virapena-Lék jako modla.
  Tento lékař byl 35let generálním manažerem Eli Lilly ve Švédsku.Knížka je vše odhalující zpovědí jak pracují tyto Big Pharmy.
  Už tam je skoro stejně popsáno to,co se děje dnes. Peníze,peníze,peníze za každou cenu,na jiném nezáleží.
  Stojí za to přečíst a přejde vás chuť brát i paralen.
  Jinak velké díky p.Formánkovi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů