Prorocké varování z roku 2009 o nebezpečnosti vakcín – dr. Laibowá a generál Stubblebine

Ve zkratce...

Dr. Laibowá a generál Stubblebine v roce 2009 vyrovali o tehdejších vakcínách proti prasečí chřipce a to, o čem mluvili, „čirou náhodou” sedí na dnešní dobu. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Alex Jones: Když CDC a WHO má tohle pod kontrolou, nařídí, aby evropské vakcíny obsahovaly velké množství skvalenu, a aby se skvalen přimíchával tady, protože legálně ho do nich nemohli dávat tady, tak to tam přidají později. Protože ví, že mají co do činění s hloupými… ne hloupými, ale neinformovanými sestřičkami nebo lékaři. Tohle je tak ďábelské… dám slovo generálovi Stubblebineovi a dr. Laibowé. Je toho tolik, o čem chci tady dnes mluvit. Generále, to hlavní… mluvíme o eugenice, o snížení populace.

Máme dokumenty OSN. Máme jejich prohlášení. Máte nějaké pochyby, že tohle je součástí depopulačního programu, že teď tvoří precedens pro povinné očkování, testují, jak vážné ty zbraně, které dávají do vakcín, potravy a vody, mohou být. A jak některé dokumenty ukazují, dávají do nás binární zbraně, aby později mohli představit nový patogen a vyhladit kontrolní skupiny, protože vše, co vidíme, ta struktura, která se staví, je zabijácký systém. A pak samozřejmě před šesti měsíci jsme získali klíčový kousek skládačky. Ekověda, kterou napsal John P. Holdren, vědec Bílého domu, píše, že do vaší vody dáme jed, abychom vás sterilizovali. Dáme jedy do vakcín, abychom vás sterilizovali. To stejné říkají ostatní dokumenty OSN. Víme, že to dělají, ale je to tak ďábelské, že průměrný člověk nedokáže uvěřit, že se to děje. Generále Stubblebine.

Stubblebine: Na chvíli se nad tím zamysleme. Vracím se k principům války, které to velmi prostě popisují. Jeden z principů je překvapení. Dalším je jednoduchost. Zamyslete se nad tím. Oznámil jsem, že bude prasečí chřipka. Takže všechny překvapím tím, že se k nám blíží prasečí chřipka, takže všichni velmi jednoduše přijdou a řeknou: „Naočkujte mě, protože nechci dostat prasečí chřipku.” Co dali do vakcíny proti prasečí chřipce? Věci, které vás udělají velmi neplodnými, pokud vás nezabijí. Teď se zamyslete nad tímto. Komu ji dávají? Dětem, těhotným ženám a chronicky nemocným. Co se stane s dítětem, které se stane neplodné? Nikdy nebude mít rodinu. Co se stane s těhotnou ženou? Nebude mít žádné další děti. Kam tedy půjdete? Populace najednou přestane růst. A co máte? Máte genocidu. Tečka.

Dr. Laibowá: Chci se vrátit ke skvalenu. Pár molekul skvalenu vás udělá velmi nemocnými. Množství skvalenu, které vkládají do lidí, a do dvou vakcín, které USA nezákonně schválily, a které zítra snad zastavíme v naší žalobě při slyšení ve Washingtonu. Dvě z těch vakcín už obsahují pomocnou látku skvalen. Jedna je od firmy Novartis a druhá od GlaxoSmithKline, ale do zbytku vakcín přidají skvalen později v očkovacích centrech. A dají tam milionkrát víc, než kolik toho dali do vakcíny A, což v přítomnosti bílkovin odvozených od klíštěte, na kterých se nachází cukr, glykoprotein, a glykoproteinu odvozeného z lidí, způsobí imunitně zprostředkovanou sterilitu, podle dvou patentů, které byly podány v roce 1998.

Stubblebine: Pokud vás to nezabije.

Dr. Laibowá: Pokud vás to ihned nezabije, udělá vás to sterilní, což je důvod, proč tyto vakcíny jsou mířeny na děti, aby se další generace vůbec nenarodila, a na plodné ženy, které jsou plodné, protože jsou těhotné.

Alex Jones: Dr. Laibowá a generále Stubblebine, oni tyto vakcíny míří na ženy a děti a plodné lidi, stejně jako OSN, tak jak víte… bylo přistiženo při přidávání syntetického hormonu do vakcín proti tetanu, aby ženy sterilizovali. To je stanovený cíl OSN… oni ve svých knihách o vládní politice nám říkají, že to dělají. Měli bychom poslouchat… řekněte něco k tomu a k počtům rakoviny, počtům cukrovek, počtům autismu. Oni nás zabíjí a postupně zesilují jedy, kterým nás vystavují, a standardizují všechna úmrtí a onemocnění… jen je standardizují, a tak všichni každým rokem dostávají rakovinu, všichni mají cukrovku, všichni jsou neplodní… Počet spermií u mužů klesl o 87 %. Neplodnost u žen prudce stoupá. Projděte rychle těmito čísly, dr. Laibowá.

Dr. Laibowá: WHO veřejně na svém webu píše, že chce snížit světovou populaci o 99 %. A vakcíny způsobující neplodnost používají od roku 1974. V roce 1985 ve veřejném dokumentu napsali, že tyto vakcíny způsobující neplodnost přestrojené za vakcíny proti neštovicím… a mimochodem ten hormon není syntetický, ale jde o přírodní hormon s názvem choriový gonadotropin (hCG), který do vakcíny přidávají. A ženy si pak tvoří protilátky na svůj vlastní hormon, aby nikdy znovu nemohly nést dítě.

Alex Jones: Dobře, doktorko… v lékařských článcích, které jsem četl… a můžete mě opravit… psali o tom, že to musí být provedeno pomocí enzymu, protože to bylo simulováno jako přírodní hormon… chápu to tak, že jde o přírodní hormon, ale je nesprávné říct, že ho vytvořili uměle?

Dr. Laibowá: Uměle ho vytvořili. V době, kdy s tím začínali, neměli technologii na to ho klonovat. Teď ji možná mají. Ale jde o to, že je molekulárně identický s přírodním hormonem, a ženy si pak na něj tvoří protilátky, takže jejich tělo bude navždy útočit na jejich těhotenství. To je jeden způsob, jak vyvolat imunitní reakci. Další způsob je přidání skvalenu, který v přítomnosti bílkovin, na kterých se nachází cukr, a bioreceptorů a mnoho hormonů… jsou to glykoproteiny… jde o to, že imunitní systém v přítomnosti glykoproteinu zapne systém plodnosti a zaútočí na něj a ženy nikdy znovu nebudou moct otěhotnět, nebo nikdy nebudou plodné, pokud osoba, která obdrží tuto vysokou dávku skvalenu, bude dítě.

Mluvíme o ukončení další generace. Také bych ráda posluchačům připomenula, že nyní víme, ode dneška, že dva vědci, jeden se jmenuje Robert Webster a druhý Richard Webby, jsou uvedeni jako držitelé amerického patentu s číslem 20090010962 s názvem: geneticky modifikovaný virus prasečí chřipky a jeho použití. Robert Webster a Richard Webby jsou zaměstnanci Světové zdravotnické organizace v jejich chřipkové laboratoři. Jestli tohle není všeříkající, tak nevím, co je. Máme skvalen pro neplodnost, máme skvalen pro silné autoimunitní onemocnění. Máme prasečí chřipku, která zabije velký počet lidí skrze očkování.

~ Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu, dkěuji ~

Alex Jones: Na moment se obrátím na generála Stubblebina. Pane, evidentně je třeba vysoký morální charakter a síla, aby si člověk mohl přečíst tyto vládní dokumenty, kde přiznávají, že dávají jed do naší vody a vakcín, že vytvořili GMO jídlo, které ovlivňuje plodnost nebo nás sterilizuje. Kde přiznávají, že věci řídí tato skupinka eugeniků. A spousta hloupých mladých kravaťáků, kteří si myslí, že jsou členové systému, řekne: „No a co? Je nás tu mnoho.” Neuvědomují si ale, že je to mířeno i na ně. Byl bych rád, abyste se vyjádřil k typu myšlení, kterému čelíme u našeho nepřítele… charakter našeho nepřítele… a byl bych rád, abyste promluvil k naší armádě a policii, kteří se teď začínají probouzet o jejich povinnosti, a pokud byste je rád vyzval, aby se podívali na důkazy, aby udělali výzkum… Chápu, že je těžké si tohle přiznat.

I když ty dokumenty máte. Je těžké pochopit… Představte si, že jste generál Stubblebine nebo dr. Laibowá nebo já… my jsme ve středu pozornosti proti těmto lidem. Napadají nás… na velkých sympoziích jsem byl vládou napaden. Každý den o mně píšou očerňující články. Mají nasazené lidi, kteří se vydávají za patrioty, a na každé úrovni nás napadají. Ale my tohle děláme, protože musíme. Pane, můžete se prosím vyjádřit k typu myšlení těch, kterým čelíme? A pak promluvil k lidem, kteří slouží systému, jako jsou lékaři, sestřičky, policie, armáda a vyzvat je, aby se rozhodli, na jakou stranu se postaví, protože tady nemůžete být na hraně a neutrální, že?

Stubblebine: V žádném případě. Rozhodně nemůžete být neutrální. Zaprvé… jeden z typů lidí, kteří by něco takového udělali, ti lidé, kteří jsou zapojeni do šíření tohoto všeho… především to musí být psychopati. Nikdo, kdo má jakékoli zásady, by neudělal to, co oni dělají nám.

Dr. Laibowá: Dovolte mi se vyjádřit… jsem vyučená v psychiatrii. Už mnoho let praktikuji psychiatrii a medicínu bez léků. Psychopat je člověk, který necítí žádnou příslušnost s jakýmkoliv jiným člověkem. Na nikom jiném mu nezáleží. Psychopati se zdají, jakoby jim na druhých záleželo, ale ve skutečnosti naprosto postrádají jakoukoliv lidskou vnímavost. Dle mého pohledu se vzdali svého lidství a jejich psychopatické…

Jones: Doktorko, mluvil jsem s ostatními odborníky na psychopaty, kteří také říkají, že psychopatům nejen nezáleží na druhých, ale jsou i sadističtí psychopati, kteří si užívají, když ubližují zejména nevinným – ženám a dětem. Miluji týrání.

Dr. Laibowá: Rozhodně.

Stubblebine: Koho napadají jako první? Ženy, těhotné ženy a děti.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. Podle etiky je potřeba lidi, co nás do očkování tlačí, co nejdříve usmrtit. Nějaká spravedlnost si je najde po smrti ve formě nějakého „pekla“, to již není náš problém. Ovšem náš problém je, že se potřebujeme hrozeb, jako je například ministr zdravotnictví, zbavit. Vězení by na takové hrozby nestačilo, takže zbývá pouze poprava. Jedná se o tak velké hrozby, že jiná pomoc pro ně než usmrcení není. Tohle jsou základy etiky, o žádných nápravných trestech nelze v tak vážné situaci hovořit. Co se týče spravedlnosti, nezbývá než věřit v nějaké spravedlivé peklo. Kdyby peklo neexistovalo, bylo by to nespravedlivé pro ty co byli potrestáni během života proti těm, kteří během života nějakému trestu unikli. Pak by tedy spravedlnost neexistovala, a nemělo by ani smysl se někdy o nějakou spravedlnost zajímat. Takže je potřeba s peklem počítat, tedy jestli se chceme někdy na nějakou spravedlnost odvolávat, a stačí těžko napravitelné hrozby popravovat, jelikož je ani nedokážeme od zbytku světa izolovat. Mám na mysli skutečnou obecnou spravedlnost, ne bludy jednotlivců jak se jim to hodí.

  1. Trestem mám na mysli nějaký odhad o přiměřeném pokusu o nápravu zločince, nikoliv o vybití zlosti poškozených. Dnes to bohužel lidé často zaměňují, například hádky lidí ohledně pomstě na Němcích po konci WW2 dávají najevo, že spousta lidí má tu druhou představu. Ono se sice říká oko za oko, zub za zub, ovšem to je vhodné jedině v nějaké situaci, kdy se hodí demonstrace síly, nikoliv trestání.

 2. Na některé praktiky lékařů a pracovníků v sociálních službách se znepokojením poukazuje na sociální síti Jana Zwyrtek Hamplová, kde sdílí jeden smutný příběh často se v praxi prý opakující. Označuje jej jako jeden z důvodů, proč se sama rozhodla opět vstoupit do veřejného prostoru. „Tyto příběhy považuji za zločin proti lidskosti,“ píše advokátka.

  Tady je příběh jedné nejmenované ženy, který jí přišel do rukou: „Moje babička žije v domově s pečovatelskou službou, je jí 82 let, má astma a obstrukční plicní nemoc. Není očkovaná a ani se očkovat nechce. Každé pondělí chodí na společné cvičení v tom jejich domově. Předcvičuje jim také nějaká důchodkyně, která se dnes ptala, zdali jsou všichni očkovaní, a moje babička se přihlásila, že není.

  Tak ji paní poslala pro respirátor a řekla jí, že buď bude cvičit s respirátorem, nebo ať místnost opustí. Babička je z toho nešťastná. Dnes jsem volala jejímu obvodnímu lékaři, paní doktorce, a plicnímu lékaři, panu doktorovi, a žádala jsem je o vystavení potvrzení, že babička nemusí nosit náhubek, protože má 82 let astma, CHOPN a bronchitidu.

  Oba lékaři jí odmítli tohle potvrzení vystavit, jelikož není očkovaná. Její plicní lékař na mne dokonce křičel, že ji zabiju tím, že není očkovaná. Obvodní lékařka mi sdělila, že pokud se babička nechce nechat očkovat, tak má sedět doma a nikam nechodit.

  Což mi připadá velice sprosté od nich. Nikde jsem se nedočetla, že vystavení tohoto potvrzení je podmíněno očkováním. Jsem bezradná a je mi babičky moc líto, velice jí chci pomoci…,“ popsala vnučka, v jaké bezvýchodné situaci se její babička ocitá.

  „Nemohu tomu jen přihlížet, nemohu mlčet. Vedle své advokátní praxe se proto snažím spolu s kolegy dělat, co dělat lze. To, co se tu děje, nemá v novodobé historii obdoby. Může se to dotknout každého z vás nebo vašich blízkých,“ upozorňuje Jana Zwyrtek Hamplová.

 3. Tak nejdříve se zlikvidují staří důchodci,střední a mladá generace se sterilizuje,dětem se později tím pseudoočkováíním zničí i imunita,zbytek národa se zblázní z naši ekonomiky(Bohemia atd.) a inflace a zbyde jen vláda,která ví…..
  Nakonec to dopadne stejně všude v Evropě.Hlavně tu zbydou migranti a na práci roboti.
  Kdysi před lety podle( MU)Dr Greera byl na nejvyšších místech v USA zastáván názor,že tento Nový světový řád a vše,co s ním bude souviset,se musí lidem dávkovat po troškách,aby nedošlo k panice….
  Výsledkem je ale nyní nedůvěra k faktům,k tomu,co si lidé nedokáží připustit,aby tomu uvěřili.Prostě Titanik se potápí a na palubě se pije a tancuje a konec bude stejný.
  Není v silách obyčejných lidí se proti tomuto zlu postavit.
  Přeji Vám,pane Formánek,zdraví a sílu v info pokračovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů