Kam zmizelo 32 tisíc důchodů? Jiný pohled na statistiky

Ve zkratce...

Podívejte se na tohle velmi zajímavé video od Matouše Svobody, ve kterém se podíváme na oficiální grafy a statistiky, a možná zjistíme něco dost alarmujícího.
Facebook
Telegram
VK

Video a grafy si můžete stáhnout zde: https://mega.nz/folder/UAlEwZJQ#LEOkB60b5CF-D_m7UwgQmA

Web Matouše Svobody

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

18 komentářů

 1. 21. minuta: Počet méně vyplácených důchodů leden-červen 2021 nelze porovnávat s přírůstkem umrtí mezi 2020 a 2021 za stejné období, nějakých 19 tisíc, ale s celkovým počtem úmrtí, to jest 76 tisíc! Pak je vše OK a znamená to jen, že z celkového počtu úmrtí byla třetina důchodců…

 2. Není se čemu divit, celoplošné vyhlazení pokračuje. 10-15% lidí ročně z 10 miliard je 1-1,5 miliardy. Vše probíhá tzv. Turingovou metodou. Když Turing rozlomil enigmu, rozhodl se zvýšit ztráty německých ponorek na maximum, ale aby to ještě Němce nedonutilo změnit ko´dy. Turing velmi brzy našel „německý práh bolesti“, jenž činil ztráty 10-12%, což bylo poměrně dost, Němce to však nechávalo klidnými (s podivem). S očkováním je to podobně, 5% lidí umírá do 14 dnů, s postupem doby se počet mrtvých zvyšuje, až dosáhne takřka 100% do 2-3 let a 100% jistota do 4 let, proto INDEMNITA VAKCÍN JE ZMIŇOVÁNA NA DOBU MAXIMÁLNĚ 4 LET, jedná se o právní nenapadnutelnost výrobce a vlády přijímají plnou zodpovědnost.
  Postup výzkumu Elona Maska Neuralink notně pokročil a INTERNET OF BRAINS (IOB) se stává pomalu skutečností, pokusné dávky grafenu ve „vakcínách“ zřejmě dorazily na svůj strop, vždyť GRAFEN je vynikající zbraň, stačí frekvencemi měnit vaše myšlení a pokud se cuknete, tak stačí poslat pár protonů (vytvořit kladné magnetické pole) a doslova vybouchnete zevnitř !!!
  Každý černooký reptil se z toho válí v extázi na zemi a jejich vysněná totální kontrola a vyhlazení lidstva jsou takřka na dosah. Jen si tak chodím s netbookem po městech a novými nechráněnými mobilními stanicemi se to jen hemží, Pfizer Biontech s MAC adresou počínající 2, Astra Zeneca začíná C, Moderna B, jsou nechránění, lehce hacknutelní a chodící mrtvoly, Ti NABODANÍ.

 3. Očkování nefandím, ale není pro objektivitu potřeba srovnat i s úmrtími v daných měsících na covid? Nejvíce covid úmrtí bylo listopad 2020 – březen 2021, což odpovídá i datům dle tabulky CSSZ … měsíce červen 2020 a 2021 jsou s úmrtími velmi podobné …

  1. Keci, propaganda hocičo označí za úmrtie na Covid a hocijak ututle umretie po vakcíne, žiarivým príkladom je náš doktor Sabaka, ktorý prehlásil, že tá pani by umrela aj tak.

 4. Zajímavé video, nesouhlasím úplně se vším, ale to by bylo na dlouhou debatu. Co se týká těch úmrtí seniorů, kdo z vás si položil otázku kolik seniorů umřelo steskem, nedostatek naděje, zoufalství. Vezměte si to. Jste důchodce je vám např 75., jste v domově důchodců a najednou vám říkají, že je pandemie a chtějí vás chránit. A vysypou na vás tunu zákazů. Nemůžete vidět rodinu, nemůžete vidět souseda vedle v pokoji. Chvíli to jde vydržet, ale to trvalo přes rok. Pak vám píchnou experimentální injekci, že prý vás ochrání a budete moc zase vidět i jiné lidi. Jde srovnat vězení a domov důchodců, oba jsou na tom stejně. Nemůžete sami ven. Spousta seniorů to nevydrží a odejde z tohoto světa, protože už prostě nechtějí v takovém světě žít.

 5. Hele, já rozhodně nejsem Covidista, tedy zastánce neetických, nezákonných a drakonických opatření a současně vnímám negativa vakcín a jsem proti očkovaní mladých a zdravých lidí a dětí, ale tohle je teda tak trochu ptákovina, jak to ten pán vysvětluje. (Relativně) vysoké nadúmrtí byly od října 2020 do dubna 2021. Očkování začalo na úplném konci prosince, ale rozjíždělo se hodně pomalu a nejvíce se očkovalo na začátku června. To nám jaksi nekoresponduje s těmi nadúmrtími, že. Na Covid nebo s Covidem lidé umírali, ta nemoc je problém, to je třeba si připustit. Jiná věc je to všechno kolem toho, které samo o sobě zase škodí (i zabijí) jinak a které by se tak úplně nemuselo dít, když se podíváme do některých jiných zemí.

  1. KOVID JE DEFAKTO ÚMRTÍ NA TOXICITU/OTRAVU Z PROSTŘEDÍ, ale slovo koronavirus zní lépe, než např. prasečí chřipka, že ano..

 6. Úbytek důchodců je dle videa mezi 06/2020 a 06/2021. Během této doby proběhly 3 covidové vlny s kulminací 10/2020, 01/2021 a 03/2021. Začalo se pravda i očkovat, ale jediný závěr, který lze z těch čísel udělat je ten, že důchodci opravdu ubyli. Ale nedá se říct, jestli umřeli na covid, očkování, stáří nebo otravu oxidem uhelnatým. A to říkám jako zarytý odpůrce očkování.

 7. Snad jen dvě věci:
  – statistiky počtů sebevražd podle mého chápaní je předmětem zákona o svobodném přístupu k informacím. Ergo – pokud o tato data požádáme, musí nám je statistici vydat. Nebo pokud se budou bránit, tak to přikáže soud. Nejlepší by bylo do toho zapojit nějakého politika – ten z toho případně bude umět vytvořit i mediální tlak a udělat si na tom PR – proč ne…
  – Pokud bychom přijali za rozumnou teorii, že prudký nárůst úmrtí na začátku roku 21 souvisí s „vakcínami“, bylo by možné tu křivku, kdy nejdřív bylo mnoho úmrtí a pak to klesalo, vysvětlit tím, že první, kdo to svinstvo dostal povinně, byli přestárlí a hodně nemocní. A teprve pak se začali opíchávat i mladší a méně rizikoví, tedy ti, kteří i takto toxickou věc nějak přežili (a co budou umírat až následně – viz další videa tady 🙁
  – Ale osobně si myslím, že ten nárůst úmrtí jednoduše souvistí s „opatřeními“ – dlouhodobý stres (strach a nejistota…), zákaz sportu, sociálních kontaktů, pobytu venku (kam nechodí slunce, chodí lékař), příkaz toho nejnezdravějšího způsobu života – cpát si pupky před televizí – taky jste si všimli, o kolik je teď víc tlustých lidí? To je systematická likvidace imunity a slabší jedinci to prostě odnesli. A samozřejmě zmíněné sebevraždy – fakt by stálo za to ty čísla dostat a zahrnout je do rozboru – asi bychom se divili.

 8. Moc zajímavé info i důkazy, prosím, jen si dejte pozor na český jazyk písemný, postřehla jsem 2 pravopisné chyby- zaměňujete hlásky.

 9. Vážený pane Formánku, velmi si cením Vaší práce, překladů a informací, které přinášíte na tomto webu a rád na ně opět přispěji. Prosím ale, nesnižujte úroveň a věrohodnost tak amatérskými počiny, jako je toto video Vašeho „kolegy“. Je to zmatečné, nenázorné, nesprávně argumentované, nevěcně emocionální a především opomíjející další parametry ovlivňující mortalitu důchodců v uváděném období. Zmatená zpráva, třebaže vzešlá z reálných dat, jen dodá munici Vašim oponentům – totalitně ideologické sféře. Hodně štěstí v další práci.

 10. Podle grafu porodnosti kolem roku 1944-45 je nárůst cca 30 000 dětí oproti přechozím letům. (Po roce 1945 opět klesá.)
  Věk dožití se uvádí aktuálně tuším 76 let. = 2020 – 76 = 1944
  Logicky by tedy v letech 2020 – 2021 dochází ke zvýšenému nárustu úmrtí důchodců z tohoto ročníku = tedy navíc úmrtí 30 000 důchodců oproti předešlému období (třeba 2017 – 2019).
  Informace uvedená ve videu tedy počítají s přesnými čísly, ale vytrženými ze souvislostí.

 11. Do systému průběžně přibývají i noví důchodci, počítáte i s nimi? Pokud je nižší/vyšší nárůst nových důchodců v průběhu zmíněného roku, může být statistika značně zkreslená.

 12. Velmi dobře. Tato záležitost má mnoho rozměrů. A až se shodneme na tom, že se jedná ve své podstatě o zlo, které lež doprovází, budeme schopni běh událostí změnit. Tomu může napomoci uvědomění, že se na něm všichni nějakým způsobem podílíme… Současná realita je dílem nás všech.
  oooo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů