Kampaň, jak emoční manipulací přimět lidi k očkování

Ve zkratce...

Kanadská vláda bude spouštět kampaň, v rámci které budou vybráni účastníci s nejlepším nápadem, jak přimět lidi k očkování proti covidu-19.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Tohle musíte vidět. Kanadská vláda bude spouštět výzvu „inovace v očkování komunit” k podpoření větší jistoty v očkování mezi lidmi. „V rámci výzvy budou jedinci a / nebo skupiny pozváni k navrhnutí kreativních nápadů pro komunikační kampaně, které osloví skupiny v rámci jejich komunit. Panel odborníků vybere 20 finalistů, kteří dostanou 25 tisíc dolarů k implementaci jejich nápadů a spuštění jejich kampaní. A hlavní cenu 100 tisíc dolarů dostane účastník s nejlepší kampaní. Co to tedy přesně znamená?

Znamená to, že kanadská vláda bude rozdávat sta tisíce vašich peněz z daní profesionálním podvodníkům, aby vás zmanipulovali a vy jste si vzali vakcínu. Ale počkejte, ještě nejsme u té dobré části. V rámci pomoci účastníkům připravit jejich návrh a také k pomoci finalistům implementovat jejich kampaň, tým behaviorálních poznatků poskytne podporu a bude je koučovat o taktikách psychologické a emoční manipulace. Zde je pár jejich navrhovaných vzkazů, které mají zvýšit příjem vakcíny proti covidu. 1. „Vaši nejbližší vás potřebují. Nechte se očkovat proti covidu-19, abyste tam pro ně mohli být.” „Pomáhání nejbližším” reaguje na touhu lidí chránit a podporovat jejich přátele a rodinu.

Tento vzkaz objasňuje, že když se necháte očkovat, můžete pomoct svým nejbližším, zatímco je opatrný, aby nepřecenil sílu vakcíny ve snížení nebo eliminování přenosu. Jinými slovy… lžete. Řekněte jim, že nechat se očkovat pomůže ochránit jejich přátele a rodinu, i když vakcína nedělá vůbec nic, aby eliminovala nebo snížila přenos. 2. „Lékaři a sestřičky se rozhodli si vzít vakcínu proti covidu-19. Teď doporučují vám, abyste si ji také vzali. Promluvte si se svým lékařem, abyste zjistili více o tom, proč je vakcína pro vás správná.” „Schváleno zdravotníky” používá věrohodnost a autoritu zdravotníků jako důvěryhodných poslů. Vzkaz zdůrazňuje, jak většina lidí projevila jistotu ve vakcínu tím, že si ji sami vzali.

Překlad: zkombinujte blud o věrohodnosti autorit s trochou „když můžou oni, můžete i vy”. A teď moje nejoblíbenější. Návrat k životu. „Nyní máme šanci se vrátit k lidem a místům, které milujeme. Získejme znovu zpět svoje životy. Registrujte se na očkování proti covidu-19.” „Návrat k životu” využívá silnou motivaci se vrátit k aktivitám a lidem, kteří jim chybí, bez slibu, že život se kdy vrátí plně do „normálu”.

Zopakuji vám to. Silnou motivace se vrátit k aktivitám a lidem, kteří jim chybí, bez slibu, že život se kdy vrátí plně do „normálu”. Tito zvrácení čuráci plánují, že vás namotivují slibem, že se vrátíme do normálu, když si jsou plně vědomi toho, že se to nikdy nestane. Nevyvracím úplně, že plazí lidé řídí svět… co je uvěřitelnější? Že tito odporní tvorové, kteří mají tak málo empatie a tak málo ohledu na lidský život… je pravděpodobnější, že jsou stejný druh jako já? Nebo jsou to nějací divní, plazí, dračí lidé? Jak se jmenuje ten moderátor s bílými vlasy? Anderson Cooper.

Kampaň, jak emoční manipulací přimět lidi k očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Ten člověk vypadá jako had… jsem to jen já? Kdykoliv ho vidím, mám pocit, že co nevidět si svleče kůži…

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů